Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 9.Hafta | Anadolu Efes 81 - 73 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulig 15 dakika 7 sayı 4 ribaund 3 blok

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kazanabileceğimiz bir maçtı evet klasik olacak ama öyle yani tam bir seri tutturduk ama yine gereksiz top ayıpları mahvetti bizi serbest atış konusuna girmek bile istemiyorum içler acısı ayağa kalkmak lazım ve düşünmek lazım en önce düşünmesi gereken kişi ise sayın markoviçtir
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel maçtı.. ilk defa abdi ipekçide bir maç izledim.. maçın başlamasına çok az kaldığı için ilk bulduğum gişeden bilet aldım ve efes tarafında maçı izledim. tam bizim taraftarımızın bulunduğu yerin karşısına geçip hem maça hem de taraftara baktım çok az sürse de 3-4 kere "haydi haydi.." diye başlayan tezahüratı taraftarımıza yakıştıramadım. efesin taraftarı fiks aile şeklindeydi. hepsi 3-4 kişilik gruplar halinde çoluk çocuk gelmişlerdi maça.. inşallah bir gün bizim de böyle bir taraftar profilimiz olur..

maça gelecek olursak; markoviç maçın başında sakindi, sonunda çıldırdı.. fakat oyuncu rotasyonunu dar kullanması oyuncuları oldukça yoruyor.. efes sürekli değişiklik yaptığı için maç sonlarında sıkıntı yaşamadı ama bizimkilerin ellerini havaya kaldıracak mecali kalmadı.. gani erdi ve berkay neden bu kadar az kullanılır anlamadım.. bize kesinlikle takıma set oyunu oynatacak saf bir guard lazım. hatta el amin boştaysa hemen alalım.böylelikle odomu 2 numaraya kaydırıp hem odomu hem de hardy'yi dinlendirebiliriz.. bir ara sayamadım ama sariç üstüste 3-4 tane ribaund aldı bizim pota altında.. stipanoviç ribaundlarda resmen uyuyor.. rakibin 5 numarası bizim velickoviçi resmen ezdi.. koç önlem alamadı..
    Konu memozcan tarafından (06.12.2015 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Velickovic gereksiz atışlar,gereksiz arayışlar içindeydi ve bu yüzden sonlarda efes ipi göğüsledi.bu kadar kritik yerlerde topu odom veya hardy kullanması gerekirdi.Stipanovic'in serbest atışları da bir o kadar berbattı.Kulig'in üçlükleri güzel zamanda geldi
    O değilde Odom'un smacı neydi öyle tüm lanetini potanın içine kusar gibi bastı smacı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kongre veya farklı nedenlerle maçı kaçıranlar bu sabah 5:15'te ve işe gitmeyecekler ise 11:15'te LigTv 3'te tekrarını seyredebilir.

Nereden
    İstanbul

Oğuz abi basketbol organizasyonu için ne dersiniz . Bu arada yazıcı ile karşılaşmıssınız sanırım
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Anlattı mı? Çok ilginçti. Efes maçına gideriz diyorduk, ben Trabzon'a gidince plan yattı.

Basketbol işini canlandıralım Fatih.

http://forum.bordomavi.net/showthrea...r%C4%B1/page22

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)