Sayfa 44 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 SonuncuSonuncu
Toplam 1108 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 14.Hafta l Trabzonspor 3 - 1 Eskişehirspor l Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

moral falan bozmak,
    farklı yorum getirmek için takla atmak istemiyorum ama,
    eskişehir ligin en berbat takımı diyebiliriz...

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Okayın tekniği falanda iyi değil. Antep maçında topu stop yapamadı ayağından 3 metre topu açtıda rezil gol yedik. okay ın bi kere daha da kuvvetlenmesi lazım seri olması lazım vücudunu kullanmasını tam olarak bilmiyor hantallığını gidermesi lazım. Aynılarını yusuf için de dedik yusuf dinlemedi hiçbirini şimdi şutları taça gidiyor.

herkes futbolcu olabilir. Herkes idman yapıyor. İdmanda kendisini kimse geliştirmez. Extra idmanlar yapılması lazım. Yeni gelen hoca okay-aytaç-yusuf-uğurcan hepsine extra idmanlar yaptırması lazım. Burak hami gökdeniz hepsi kendini böyle geliştirdi.

Al sana kalite . Akıl teknik oyun görüşü beyin ne ararsan

https://m.youtube.com/watch?v=zxoDOR_5cwc

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötü bir saha dizilişine rağmen aldığımız bu galibiyet hayırlı olsun. Başkan içinde moral olmuştur.
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muhammet Beşir'in attığı golle Celil Hekimoğlu'nun başkan olmaması arasında bağlantı kurup eleştiri yapanlarıda gördük.

Nasıl bir kafa bu ?
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Eskişehir

Alıntı ertuuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moral falan bozmak,
    farklı yorum getirmek için takla atmak istemiyorum ama,
    eskişehir ligin en berbat takımı diyebiliriz...
    Aynen.âdeta yürüyerek maç kazandık,kalemizde tehlike olabilecek pozisyonları yok.küme düşecekler,düşsünler.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gs ile 6 puan fark var, neden olmasın?

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

iho m.ekicinin golunden sonra gene ağlamış , ya kızayım mı sana ne yapayım şimdi kaybetmeni okadar çok istememe rağmen bu ağlamalar şimdi niye be abicim.. ts ye çok şey vermek istedin de beceremedin ondan mı bilemedim

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Organizasyondaki sıkıntı hemen çözülecek değil. Lakin dün takım istekliydi. İyi mücadele etti. Özellikle Aytaç her yere koştu, Yusuf, Cavanda çok çalıştılar. Hatta o koşmaz durarak oynar denen Cardozo dün epey hareketliydi. Kenarlara çok güzel toplar attı. Ben bu sene ilk kez gördüm bunu (bir iki istisnası vardı ). Mehmet'te ciddi sıkıtnı var yalnız. İlk yarı takımın en isteksizi en az mücadele edeni idi. Penaltı golünden sonra biraz kendisine geldi.

Dün net olarak bir şey daha göze çarptı. Bu takımı Şota doğru dürüst çalıştırmamış. Bazı oyuncalar sanki daha fitti dün. Yani 2-3 haftada form tutulurmu fiziksel açıdan,bilemiyorum, ama bana öyle geldi.
    İkincisi takım Şota'yı, Hurma'yı hatta İHO yu sevmemiş, belki ikisini belki hepsini...Bazı şeyler yavaşça değişecekmiş gibi...İnşallah

Nereden
    İstanbul

Alıntı lopsang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Organizasyondaki sıkıntı hemen çözülecek değil. Lakin dün takım istekliydi. İyi mücadele etti. Özellikle Aytaç her yere koştu, Yusuf, Cavanda çok çalıştılar. Hatta o koşmaz durarak oynar denen Cardozo dün epey hareketliydi. Kenarlara çok güzel toplar attı. Ben bu sene ilk kez gördüm bunu (bir iki istisnası vardı ). Mehmet'te ciddi sıkıtnı var yalnız. İlk yarı takımın en isteksizi en az mücadele edeni idi. Penaltı golünden sonra biraz kendisine geldi.

Dün net olarak bir şey daha göze çarptı. Bu takımı Şota doğru dürüst çalıştırmamış. Bazı oyuncalar sanki daha fitti dün. Yani 2-3 haftada form tutulurmu fiziksel açıdan,bilemiyorum, ama bana öyle geldi.
    İkincisi takım Şota'yı, Hurma'yı hatta İHO yu sevmemiş, belki ikisini belki hepsini...Bazı şeyler yavaşça değişecekmiş gibi...İnşallah
    tebrik...
    resmen 1 ayda 5 halı saha maçı yapsam aynı fizik seviyesine gelirim...
    takımda gönülleri yapmak lazım önce,
    sonra kamburları atmak lazım,
    şu takım 14 kişi + 3 genç oyuncuyla oynasın daha iyi yerlerde olur...
    gerisi güzaf...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LaZuRiBeRe_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iho m.ekicinin golunden sonra gene ağlamış , ya kızayım mı sana ne yapayım şimdi kaybetmeni okadar çok istememe rağmen bu ağlamalar şimdi niye be abicim.. ts ye çok şey vermek istedin de beceremedin ondan mı bilemedim
    Volkan sen agladiginda iho takimda isi yok demisti.
    3 yil sonra tekrar kongre oldugunda ekleyecegi usulsuzlerle tekrar kizicagiz emin olalim.
    Yaptiklari affedilir cinsten degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan sen agladiginda iho takimda isi yok demisti.
    3 yil sonra tekrar kongre oldugunda ekleyecegi usulsuzlerle tekrar kizicagiz emin olalim.
    Yaptiklari affedilir cinsten degil.

doğru diyorsun

Ozan Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Ekici cok tekme yiyor. Bazen sakatlanacak diye korkuyorum. Su bencilliginden vazgecmesi lazim.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı LaZuRiBeRe_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim başkan samimi bir insan,iyi bir taraftar fakat başkanlık koltuğu için yeterli değil en azından ilm-i siyaseti bilmiyor.
    Ağzına gelen ilk şeyi hemencecik söyleyen adamdan iyi yönetici olamaz.
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okayın tekniği falanda iyi değil. Antep maçında topu stop yapamadı ayağından 3 metre topu açtıda rezil gol yedik. okay ın bi kere daha da kuvvetlenmesi lazım seri olması lazım vücudunu kullanmasını tam olarak bilmiyor hantallığını gidermesi lazım. Aynılarını yusuf için de dedik yusuf dinlemedi hiçbirini şimdi şutları taça gidiyor.

herkes futbolcu olabilir. Herkes idman yapıyor. İdmanda kendisini kimse geliştirmez. Extra idmanlar yapılması lazım. Yeni gelen hoca okay-aytaç-yusuf-uğurcan hepsine extra idmanlar yaptırması lazım. Burak hami gökdeniz hepsi kendini böyle geliştirdi.

Al sana kalite . Akıl teknik oyun görüşü beyin ne ararsan

https://m.youtube.com/watch?v=zxoDOR_5cwc
    Okay gelecek vaadeden bir oyuncu. Selçuk bize geldiğinde Okaydan çokta bir artısı yoktu. Zaten son senesinde sivrilmeye başlamıştı sonrası malum.

Okaydaki sorun şuaşamada yedek olması gerekirken biranda ilk 11 oyuncusu olması. Tamam kumaş iyi ama ilk 11 için de yeterli biri değil. Sabredilirse iyi oyuncu olmaya namzet bir futbolcu bence.
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İho iyi bir Trabzonsporludur hatta fanatiktir lakin yönetme becerisi herkeste olmaz,çok fanatiklik iyi birşey değil ani kararlar verilebilir İhoda bunu yaşadı.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay gelecek vaadeden bir oyuncu. Selçuk bize geldiğinde Okaydan çokta bir artısı yoktu. Zaten son senesinde sivrilmeye başlamıştı sonrası malum.

Okaydaki sorun şuaşamada yedek olması gerekirken biranda ilk 11 oyuncusu olması. Tamam kumaş iyi ama ilk 11 için de yeterli biri değil. Sabredilirse iyi oyuncu olmaya namzet bir futbolcu bence.
    Yapmayın etmeyin.Okay çok ağır ve yumuşak bir futbolcu.Kuvvetlenmesi gerek.Tekniği iyi sadece bu kadar.Ne kondisyon ne sürat.Selçuk böylemiydi.Yanlışınız var.

Nereden
    Ankara

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs ile 6 puan fark var, neden olmasın?
    Devre arasına kadar 3/3 yaparsak ilk 3 yarışına katılırız bence de. gs ile 6 puan fark var bu hafta bjkye yenilseler 3e iner belkide ilk yarı bitmeden altımıza alırız.
    #TRABZONSPOR#

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İho iyi bir Trabzonsporludur hatta fanatiktir lakin yönetme becerisi herkeste olmaz,çok fanatiklik iyi birşey değil ani kararlar verilebilir İhoda bunu yaşadı.
    Dün a haber de Olcay Çakır'da vardı, birisi İHO için iyi ki gitti, Türk futbolunun düzelmesi için gitmesi gerekiyordu gibi bir şeyler zırvaladı. Aziz gibi bir deccal varken İHO nun aforoz edilmesi ne kadar içime sinmese de yaptığı Amatörlükler yüzünden gözden düştü. Yoksa çoğumuzdan Trabzonsporludur belki de, Adam en azından elini taşın altına epey bi soktu. Zaten sportif başarıyı biraz yakalayabilseydi Başkan olarak kalırdı.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ve şunu da belirteyim Okay bu haliyle bile bu kadar göze batmıyorsa sebebi Mbia'dır.
    Okay kendini toparlaması lazım.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasına kadar 3/3 yaparsak ilk 3 yarışına katılırız bence de. gs ile 6 puan fark var bu hafta bjkye yenilseler 3e iner belkide ilk yarı bitmeden altımıza alırız.
    böyle hesaplar her sene oluyor . Kötü olmamıza ragmen bir bakıyoruzkı yukarıyla aramızda cok az bır fark var.. bir serı yakalasak ilk 3 potasına cok rahat giricez gibi gozukuyor ama bu bir türlü gerceklesmıyor .
    senelerdir böylle
    Azılı bir ihocuyum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ceday99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam o parayı harcamaya alışmış. insanın gelirine göre gideri olur. her zaman gelen para gelmezse de sen nasıl aç kalıyorsan o adam da aç kalır. hiçbirşey yapmadan yan gelip yatanları kast etmiyorum.
    25-26 yaşındaki adamlar ne ara yılda 2 milyon harcamaya alışmışlar?
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2 farklı galip gelmişiz,
    güzel şeyler yazamıyoruz,çok kötü
    bu hafta sezon sonuna kadar çalışacağımız hoca belirlenmeli.
    sadi hoca ile olacak bir şey değil..
    önderliğinde 3 maça çıktık 2 galibiyet,1 mağlubiyet
    iyi görünsede,bu takıma 3 hafta boyunca
    3 pas yaptıramadı,çalışılmış bir pozisyon izleyemedik,
    oyunu okuyup ,anında müdahale edemedi vs vs
    onun içindirki bu iş 2 gün içerisinde çözülmeli
    belki çok kattarım ama dün akşam takımın başında ben olsaydım,
    15.dakikada 2 oyuncu hakkımı kullanırdım.
    kardeşim milli takıma çağrılan tek oyuncusuneçmedin
    karşındaki rakip lig sonunçusu,ligin en kötü topunu oynayan 2 takımından biri(diğeride çok acı ama biziz)
    dün beni çıldırttın,kendimi yedim sinirden
    canım kardeşim,okay
    topu ayağına alıyorsun,
    belli bir mesafe önün açık bu alanı depar atarak geçmedin,
    rakip kaleye daha yakın takım arkadaşlarına pas verecekken vermedin,
    sen takımı sabote edercesine ayağına aldığın tüm topları
    sanki rakip kale onurun koruduğu kaleymiş gibi bütün topları geriye oynadın,
    anlamış değilim,kardeşim sen bizimle dalgamı geçiyorsun,biraz cesaretli ol
    ileriye doğru oynasa,herhalde karşın da üst düzey bir takım olsa desene vay halimize..
    sanmayinki sadece o
    diğerleride
    mbia bizle hala dalga geçiyor,
    nerde o bursa ve bjk maçındaki mbia..yok ama.
    2-0 öndeyiz farkı açamıyoruz
    eksik kalmış takımdan gol yiyoruz.
    *takım koşmuyor
    onur topu alıyor eliyle topu oyuna sokacak
    br tane oyuncumuz açığa kaçmıyor,
    kaçamıyor,çünkü güç yok.
    *
    şota sezon öncesi gelmesine rağmen bu takıma;
    güç depolamamış
    kondisyon depolamamış
    sahada dalga geçer gibi koşmaların tek nedeni bu dur arkadaşlar.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün a haber de Olcay Çakır'da vardı, birisi İHO için iyi ki gitti, Türk futbolunun düzelmesi için gitmesi gerekiyordu gibi bir şeyler zırvaladı. Aziz gibi bir deccal varken İHO nun aforoz edilmesi ne kadar içime sinmese de yaptığı Amatörlükler yüzünden gözden düştü. Yoksa çoğumuzdan Trabzonsporludur belki de, Adam en azından elini taşın altına epey bi soktu. Zaten sportif başarıyı biraz yakalayabilseydi Başkan olarak kalırdı.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    El insaf be kardeşim, kör ölmüş badem gözlü olmuş.

Hangi taşın altına elini sokmuş? Benim gördüğüm Trabzonsporu kayaların altında bıraktığı.

Kulübe usulsüz üyelikler yapan, yaptığı hem saçma sapan transferler ve yediği cezalar ile kulübü milyonlarca dolar zarara sokan adam sizden iyi trabzonsporluysa vay sizin halinize!

Kulübü çok sevmek diye bir algı uydurulmuş gidiyor, geçiniz bu sevgi saygı işlerini öyle bir şey olsaydı abdürrahim albayrak delisini gsye başkan yaparlardı.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmayın etmeyin.Okay çok ağır ve yumuşak bir futbolcu.Kuvvetlenmesi gerek.Tekniği iyi sadece bu kadar.Ne kondisyon ne sürat.Selçuk böylemiydi.Yanlışınız var.
    Ağırlıksa Selçuk daha ağır bir futbolcuydu. Sürat bakımından Okay ve Selçuğu karşılaştırıyorsak Okayın hakkını vermeliyiz. Teknik kısımda Selçuk daha teknikti ama hünerlerinide bizdeki son senesinde göstermeye başlamıştı. Bizden giderken 25-26 yaşındaydı.

Okay daha yolun başında sayılabilir. 94 doğumlu 21-22 yaşında 25-26'larına geldiğinde tekrar bakarız durumuna.

Bugun gitmek istesin hem bjk hem gs ister, bu kadar net söylüyorum.

He bu birazda futbolcunun elinde olan bişey, kafasında oynamak varsa kumaşı sağlam ve çok iyi futbolcu olabilecek birisi bana kalırsa.
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

samet aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hahha ligin en kalitesiz takımını yenmişiz hemen gsyi altımıza alırız 3/3 yaparızlar başlamış arkadaşlar boş hayallere kapılmayın bu sene 4-5 içerisinde olmak başarı bu saatten sonra
    Ben Size Torunlarınıza Anlatabileceğiniz Bir Hikaye Yazdım, Nasıl Anlatacağınız Size Kalmış !!!

Şenol GÜNEŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)