Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nihat Özdemir'den Adi Açýklamalar!

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

Standart Nihat Özdemir'den Adi Açýklamalar!

Baþlýkta "adi" lafýný kullanmak istemezdim,bu kelimenin yerini dolduracak kelimeyi düþündüm ama yok!!
    Ýþallah Bülent Demirlek bu açýklamalarýn etkisinde kalmaz.

AÇIKLAMA ÞÖYLE;

Özdemir, hafta sonunda Trabzonspor ile yapacaklari lig maçina hakem Bülent Demirlek'in atanmasina tepki gösterdi.

Trabzonspor ile her zaman önemli maçlar yaptiklarini kaydeden Özdemir, söyle konustu:

''Trabzonspor bizim ezeli rakibimiz, ebedi dostumuzdur. Bu, onlarla oynayacagimiz ne ilk, ne son maç olacak. Iyi bir karsilasma olacagina inaniyorum ama bizi üzen ve düsündüren, MHK'nin bu maça Bülent Demirlek'i tayin etmesidir. Bülent Demirlek, Fortis Türkiye Kupasi'nda Besiktas ile yaptigimiz maçin hakemiydi. Yanlis kararlariyla Fenerbahçe kupayi kaybetti. Hatta, MHK Baskani Mustafa Çulcu da hakemin hatali kararlariyla Fenerbahçe'nin kupayi kaybettigini söyledi.

Federasyon, ona ikramiye verir gibi Almanya'daki Galatasaray-Besiktas Süper Kupa maçini verdi. Bu hafta da Fenerbahçe-Trabzonspor maçinin hakemi oldu. Insallah bir önyargiyla bu maçi idare etmez. Demirlek unutmamalidir ki tüm kamuoyunun gözü bu maçta olacak. Önümüzde Galatasaray derbisi var. Eger Trabzonspor maçinda hakemin verecegi yanlis karardan dolayi birkaç oyuncumuz cezali duruma düser ve Galatasaray maçinda oynayamazsa, bu düsündürücü olacaktir.''
    O Kupa Buraya Gelecek....

Vegas
    Ziyaretçi

Klasik bir fenerli iste. Genelde her onemli mastan once yaparlar bunu bu ezikler. Eger bir oyuncusu sakatlanir veya hatali kart goren oyuncusu olursa yada sonradan TV'lerden yavaslatilmis gountulerle tespit edilen ofsayttan bir gol yerlerse o adam yine gecer kameralarin karsisina ve bugunku aciklamasini hatirlatir. Bu aciklama bu niyetle yapilmistir.

demokles - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    48

Yine masa baþý oyunlarý baþladý bakýn görün trabzonspor buna cevap bile veremeyecek çünkü buna cevap verecek bir kabileyette baþkanýmýz yok nedeolsa baþkanýmýza göre '' fenerbahçe çok büyük klüp ve oyuncularýmýza teklif yapmasý onu gururlandýrýr...''

ahmetto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Bu adi herif bizimle oynayacaklarý maçlarýn öncesinde hakemler hakkýnda hep böyle adi açýklamalar yapýyor.Aklýnca hakemleri etki altýna almak istiyor.Federasyonun derhal devreye girip bu dallamaya ceza vermesi gerekir.
    BORDO MAVÝ Asil rengiyle, KaraDeniz Fýrtýnasý,Gerçek Efsane Baþkaldýrýþýn Destaný,Ýhtilal =TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Nihat bey bu sefer sizi hakemler bile kurtaramýycak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Evet,maç baþladý.

ve fbnin iyi olduðu bölgede oynanmaya baþladý.

ulan bi kere de adam gibi çýkýn bir maça.

hayatýnýzda bi kere delikanlý olun.

hakem hatalarýndan kaybettiðimiz puanýn maçýn kupanýn haddi hesabý yok.hala daha hakem lerden bahsediyo. Allah seni nasýl biliyosa öyle yapsýn azizin uþaðý.

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

hemen baþladýlar lobiye hakemi etkilemeye þerefsiz bunlar...maçtan önce böyle konuþacakki aklý sýra hakeme ders verecek eðer yanlýþ yaparsan bizim aleyhimizde gözümüz üstünde gibilerinden..ama maalesef bu adamlara cevap verecek konumda deðiliz demokles in dediði gibi.çünkü böyle bi yönetimimiz yok.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

rasmuty;
    adi olmuþ oraya olmuþ..
    ben olsam yavþakça da derdim..ama demiyim..
    mercimek beyinli adam gene konuþmaya baþlamýþ...
    ali þenin adamý vardý gene bunun gibi kel, hani baþýna raký bardaðý koyuyoduya vefa küçük mü neydi..
    buda onun gibi uþak..
    bide emekli asker ...þerefsizlik diz boyu almýþ yürümüþ bunlarda..
    böyle demeleri normal onlarýn..daha neler diyecekler neler..
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Adam haklý kardeþim, fenerbahçenin haklarýný Avrupa kupasýnda oynadýðý bir maçtan sonra bu þekilde savunuyorsa alkýþlamak lazým.Palermo maçý 3-0 fenerbahçenin lehine bitmiþ, ama Nihat Özdemir nasýlda hemen hafta sonu oynanacak maçýn kulisini,kamuoyunu þimdiden Trabzona yönlendiriyor.

Geçen seneki kupa finalinin hakemini unutmamýþ,unutturmayacaklarda, peki ya bizim baþkanýmýz ne yapýyor?Cem Papila'ya neredeyse methiyeler düzüyor!...Sorun bence burada...

Nihat Özdemir,bizim yöneticiler gibi boþ konuþmuyor.Antalya maçýndan sonra hakem hatalarýndan dolayý oratalýðý yýkarýz diyenler bir hafta sonra Sivas maçýnda faulden yediðimiz golden sonra ortalýklarda yoklar.Sivas maçýndan sonra yapýlan açýklama þu: ''suç yönetimin'' Hani hakem hatalarýndan sabrýnýz kalmamýþtý!Hani ortalýðý yýkýyorduk!Hani çok büyük bir camiaydýk.

Bakýn Nihat Özdemir, konuþurken Trabzon ile yapacaklarý maçtan çok, Galatasaray maçýna cezalý duruma düþecek futbolcularýn endiþesini taþýyor.Haklýda olabilir kendince, bu konuda þimdiden kamuoyu oluþturmasý kendi adýna doðrudur.Ama bunu yaparken Trabzon camiasýný kesinlikle yok saymamalý...Birde Nihat Özdemir böyle konuþunca aklýma þu geldi.Alex bizim maçta acaba bilerek mi sarý kart cezalýsý durumuna düþtü?Çünkü Alex, bizim maçta sarý kart görse 1 hafta sonraki Galatasaray maçýnda oynamayacaktý.

Ne demiþti zamanýnda Aziz Yýldýrým.''Ben futbolu sadece sahada oynandýðýný zannediyordum'' Gerçekten futbol sadece sahada oynanmýyor.Bakýn iþte nasýl oynandýðýný herkes görsün...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (24.11.2006 Saat 09:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yahu bi camiada bu kadar birbirine benzeyen insan birarada olur mu hersene hakemlerle sampiyonluga gidiyolar sonra yine aglayan bu serefsizler bunlar gebersin arkasindan vah diyen bu pislikler gibi olsun

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Maclarin 90 dk oynanmadigi bu ulkede asikar. Bende dinledim bu aciklamayi.Nihat ÖZDEMÝR denen sahsiyeti esefle kinamiyorum.Onun icin dusundugum seyleri buraya yazamam.Ne Bordo-Mavi adabim el verir ne de adminler.Unutmasin Nihat ÖZDEMÝR senin cingene takimin bu ulkenin en onurlu takimi ile sadece bir mac yapacak.Zaten gerginiz.Kendini insan sifatinda göstermek icin boyle seyler yapma.Kimin hakemlerle bir yerlere geldigi asikar.Hadim kocum git isine bak sen.
    Konu Lapina tarafýndan (24.11.2006 Saat 08:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamlarýn yýllardýr yaptýðý þey bu arkadaþlar... bunlardan bu beklenir..... bizimkiler hakem facialarýndan sonra ne diyebiliyor ona bakmak lazým.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

fener den boþu boþuna nefret etmiyorum yaa.hepsi adi þerefsiz insanlar...karaktesiz herifler...

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

tipik fener taktiði..karakter yoksunu, þeref yoksulu, bel altý uzmaný bir camianýn klasik yöntemi...

her zaman olduðu gibi Trabzon-fener maçý öncesi Trabzonu germek amacýný taþýyan, hakemi etki altýna almayý amaçlayan bir açýklama..her platformda cevabý verilmeli..özellikle sahada...
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam haklý kardeþim, fenerbahçenin haklarýný Avrupa kupasýnda oynadýðý bir maçtan sonra bu þekilde savunuyorsa alkýþlamak lazým.Palermo maçý 3-0 fenerbahçenin lehine bitmiþ, ama Nihat Özdemir nasýlda hemen hafta sonu oynanacak maçýn kulisini,kamuoyunu þimdiden Trabzona yönlendiriyor.

Geçen seneki kupa finalinin hakemini unutmamýþ,unutturmayacaklarda, peki ya bizim baþkanýmýz ne yapýyor?Cem Papila'ya neredeyse methiyeler düzüyor!...Sorun bence burada...

Nihat Özdemir,bizim yöneticiler gibi boþ konuþmuyor.Antalya maçýndan sonra hakem hatalarýndan dolayý oratalýðý yýkarýz diyenler bir hafta sonra Sivas maçýnda faulden yediðimiz golden sonra ortalýklarda yoklar.Sivas maçýndan sonra yapýlan açýklama þu: ''suç yönetimin'' Hani hakem hatalarýndan sabrýnýz kalmamýþtý!Hani ortalýðýyý kýyorduk!Hani çok büyük bir camiaydýk.

Bakýn Nihat Özdemir, konuþurken Trabzon ile yapacaklarý maçtan çok, Galatasaray maçýna cezalý duruma düþecek futbolcularýn endiþesini taþýyor.Haklýda olabilir kendince, bu konuda þimdiden kamuoyu oluþturmasý kendi adýna doðrudur.Ama bunu yaparken Trabzon camiasýný kesinlikle yok saymamalý...Birde Nihat Özdemir böyle konuþunca aklýma þu geldi.Alex bizim maçta acaba bilerekmi sarý kart cezalý durumuna düþtü?Çünkü Alex, bizim maçta sarý kart görse 1 hafta sonraki Galatasaray maçýnda oynamayacaktý.

Ne demiþti zamanýnda Aziz Yýldýrým.''Ben futbolu sadece sahada oynandýðýný zannediyordum'' Gerçekten futbol sadece sahada oynanmýyor.Bakýn iþte nasýl oynandýðýný herkes görsün...
    Biz Yönetimden umudu kestik Ahmet abi
    biz Haklarýmýzýn yönetim tarafýndan korun(a)mayacaðýnýn farkýna çok önceden vardýk
    Elimizden geldikçe de her ortamda haklarýmýz korumak için çaba sarfetmeliyiz

BMN nin Bu konuþmalarabir cevap yazýp ana sayfadan duyurmasýný talep ediyorum
    Gün bugundür!!!

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bir de soruyorlar bana-Sen eskiden avrupa maçlarýnda bizim takýmlarý tutardýn neden artýk desteklemiyorsun.Sebebi bu iþte.Çünkü bu 3 sözde büyük takým sadece ayak oyunlarýnda büyük.O sezon hangisi daha iyi dalavere çevirirse o þampiyon oluyor.Geçen sezon gs büyük sahtekar adnan polat ile elini güçlendirdi ve þampiyon oldu.Demekki bu sezon fb geçen sezon yaþadýklarý hüsraný yaþamamak için iþi baþtan sýký tutmaya kararlý.
    Hadi Trabzonsporum tekrar daðýt þu karanlýðý,boz þunlarýn oyununu...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Nihat Özdemir tecrübeli bir yöneticidir. Neyi nerde, ne zaman, ne þekilde söyliyeceðini çok iyi bilir. Sözlerinin etki alanýda ustaca seçer.
    Örnek bir yönetici

Bizim yöneticilerimiz þimdi Nihat beye ''iþkembeden konuþma'' der konu tatlýya baðlanýr!
    Konu bordobluex tarafýndan (24.11.2006 Saat 09:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arý su içer bal yapar......

yýlan su içer zehir yapar.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Bþakan þöyle bir açýklama yaparsa þaþýrmayýn.

fener bahçe gibi Türk futbolunun lokomotifi omuþ büyük takýýn yöneticisi olan Nihat beyin açýklamalarý bizi üzmüþtür.fenerbahçe büyük bir camiadýr ve bizi Yenmeleri için hakemlere ihtiyaçlarý yoktur.centilmence bir maç olacaðýna inanýyoruz. iyi olan kazansýn. fenere yenilmek bize onur verir.

not:
    futbol sahada oynanmalý eðer rakibin sahada oynuyorsa.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bukadar iðrenç çirkef korkak bi topluluk görmedim ben. galip gelebilmek için hertürlü pisliði yapabilir bunlar. aliþen örneði dün gibi önümüzde. boþuna nefret etmiyoruzya bunlardan
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

nasýl ist.da takýmlarýný çýlgýnlýkla destekleyen ve stadlarýný arenaya çeviren taraftar ile trb.daki taraftar(seyirci) arasýnda fark var ise.yöneticiler arasýndada ayný þekilde kumaþ ve görüþ farký var bu kesinlikle inkar edilemez.her ne kadar özdemirin açýklamalarýnýn altýnda çakallýk varsa da ayný zaman da tecrübe ve iþbilirlikde var.artýk dünyada futbol bu þekilde oynanýyor italya örneðinde olduðu gibi aradaki fark orada adalet herkese ayný iþliyor.borozaný hüfleyen brozancý baþý bu kadar kolay....
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biri cikipda bu adama cevap veremiyormu..bize mehmet ali yilmaz gibi baskanlar lazim, onun doneminde boyle konusabilen olmazdi..millet trabzonsporu besmele cekip soylerdi..simdi bu embesil nihatda susmuyor..
    aslinda bunlara en guzel cevabi sahada vermek lazim..boyle 3lu 5li tarife yapmak lazim..ama nerde bizde o futbolcular ve nerde ozihniyetteki teknik adam..

Yaþ
    41

bu konuþmayý ben canlý izledim.. bu adamlar çok normal bir iþ gibi böyle iki yüzlü açýklamalar yapabiliyor.. ben de dinlerken sinirlendim..
    nihat özdemir aslýnda "ben cem papilayý istiyorum" demek istedi ama diyemedi...

hacýosmanoðlunu bir þeyler demeye davet ediyorum!

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Nihat Özdemir: Bülent Demirlek'in Tayininde Kasýt Olduðunu Tahmin Ediyoruz
    Fenerbahçe Ýkinci Baþkaný Nihat Özdemir, Fenerbahçe`nun UEFA Kupasý H Grubu`nda Palermo`yu 3-0 yendiði karþýlaþmanýn ardýndan, gruptan çýkmak için önemli bir avantaj elde ettiklerini söyledi. Özdemir, ligde oynayacaklarý Trabzonspor maçýna atanan hakem Bülent Demirlek`in karþýlaþmalarýna atanmasýnda kasýt olduðunu ifade etti.

Eyy büyük Allah'ým þu maçý bir alsakta eziklerede günlerini göstersek...
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý ttrabzonsporr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu konuþmayý ben canlý izledim.. bu adamlar çok normal bir iþ gibi böyle iki yüzlü açýklamalar yapabiliyor.. ben de dinlerken sinirlendim..
    nihat özdemir aslýnda "ben cem papilayý istiyorum" demek istedi ama diyemedi...

hacýosmanoðlunu bir þeyler demeye davet ediyorum!
    sadece hacýosmanoðlunu deðil herkesi birþeyler yapmaya davet etmek gerekli. bunu dün bende canlý dinledim vve etmediðim küfür kalmadý.
    para vermeden hakem satýn almak budur iþte.
    bizim yönetimde þimdi sessiz kalýrsa köküne kibrit suyu be..
    Konu Badaloðlu tarafýndan (24.11.2006 Saat 10:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)