Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nihat Özdemir'den Adi Açýklamalar!

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sen merak etme sayýn NATO MÜTEAHÝTÝ,
    Trabzonspor un basýnda bu iþbilmez adamlar oldukça kimse etki altýnda kalmaz...
    Simdi çýkar bizim asbaskanýmýz Hacýosmanoðlu derki biz kimseyi konusturmayýz.hakemler korumam altýndadýrrr...Sonrasý Fos ....UTANIYORUM DEYÝP TE GEREÐÝNÝ YAPMAYANLARI KÝMSE CÝDDÝYE ALMAZ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

bunlar hakemi etkisi almaya calýþýyor. basýn gücunu kulanýyorlar.
    busene oynanan lýg macýnda 6 atmýþlar bu hakemle,
    bizimkilerde tarýhýnda ilk kez kendi evinde rizeye yenildiler cýkýp bunlarý söylesinler.
    ama iþte buyuzden bunlarý kimse sevmiyo
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Nereden
    Hakkari

Mümkün mertebe, bu gibi maçlardan önce yapýlan talihsiz açýklamalardan biri olmuþ.

celaleddinozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

nihat özdemir gibi birine zaten böyle laflar yakýþýr onlardan baþa laf bekleyende yok zaten

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Adam, isi "kural"larina göre oynayan müthis bir yönetici. Nasil da karistirdi ortaligi?

Bir yanda UEFA'da galibiyet aldigi mac sonrasinda dahi hakemler hakkinda konusarak önceden "tedbir alan" bir yönetici öteki yanda da hakkimizi yiyen, emegimizi calan, sonra da utanmadan "ben Trabzon'u pek severim" diyen Papila hakkinda "yazik oldu" diyen Baskanimiz...

Ikisi de ayni "kalite"de aslinda. Kuralsiz, orman kanunlariyla yönetilen ligimizin "kalite"li yöneticileri...

Tesekür ederiz sizlere; cok sagolun. Basimizdan eksik olmayin aman... Zira biz sizsiz ne yapariz?
    Çok yaþa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ulan Özdemir.Pazar günü 11 futbolcunu da o hakemi de seni , adi þerefli(!) baþkanýn Aziz'i de o sahanýn içine gömelim de o zaman gör yanlýþ hakem nasýl olur.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ne yapmýþ Bülent Demirlenk ???

Bjk ýn attýðý ikinci golde orta sahada Tuncay'ýn artistik biçimde kendini yere atmasýna ödün vermeyerek pozisyona devam demiþ akabinde geliþen atak golle sonuçlanmýþtýr. Vah caným bunu bile içinize sindiremiyorsunuz. Ya bizim çalýnan þampiyonluklar ne olacak Nihat efendi !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

canlý olarak izledim açýklamasýný. tam bir komedi aslýnda. Ben nihat özdemir kadar soruyu soran kanal d muhabirinin de art niyetli olduðunu düþünüyorum. fenerbahçe þuan için formda olan bir italya takýmýný 3 farkla geçmiþ, deðerli muhabirimiz hafta sonundaki trabzon maçýnýn hakemini soruyor

korkunun ecele faydasý yok
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerli yine kendisine yakýþanýný yapmýþ. Biz bunlarýn cemaziyülevvelini biliriz. Mantýk belli: Sahaya çýkýncaya kadar iþi saðlama baðla. Oldukça etkili bir yöntem deðil mi? En azýndan Mayýs 1996’dan beri bizim üzerimizde çok etkili. Adam(!) hakeme yapmasý ve yapmamasý gerekenleri bir güzel dikte etmiþ.

Bu ifade bir tek Nihat Özdemir’den gelmiþ olsaydý içkiyi fazla kaçýrdýðýný düþünürdüm. Ne de olsa fabrikasý var. Ýstediði kadar içer. Ama bu FB’nin genel eðilimi ve her zamanki hareket tarzý.

Peki, biz neredeyiz? Baþkanýmýz, anlý, þanlý yöneticilerimiz nerede? Kulübü kurtarmak için otel lobilerinde toplananlar nerede? Trabzonspor sevdasýndan kör, saðýr ve dilsiz kesildiler de bizim haberimiz mi yok?

Avrupa’da Türk(!) takýmý tutmama konusunda yalnýz olmadýðýmý bilmek güzel.

Teþekkürler isots1978.
    Allah belaný versin FB!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

feybe korku cumhuriyeti kurmaya çalýþýyor, mafya filmlerini geçtiler, insanlarý sindirmelerine kanunlarýmýz dur demeli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

efsane55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yine fbnin senaryolarý baþladý.yine ortamý germeye baþladýlar.saðolsun fotomaçta Trabzonsporu içerden karýþtýrmaya baþladý.taraftarlar tahrik ediliyo.artýk iþ bizim takýma düþüyor.ne yapýp edip bu maçý almalýlar.zaten son zamanlarda fb avni akerden mutlu ayrýlýyor......
    Her þey TRABZONSPOR için

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sizin gibi ihtiyarlarý film setlerinde görmek isteriz sayýn özdemir.... güzel rol yapýyorsunuz....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

nihat özdemir denen adamý akþam seyrediyorum aba altýndan sopayý gösteriyor aklýnca gelecen Trabzona ordada sana pantalon altýndan biþe göstercekler. þerefsizin önde gideni, katýksýzdýr arkadaþlar bu, bunun bide kýzý var genç fenerli mümkünse oda gelsin.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Dün akþam adamý izlerken,bir an kendi içimizde aradýðýmýz hatalarýmýzý düþündüm...

Zaman bizi hayli olgunlaþtýrmýþ diye düþündüm...

Acz'içindeki nihat özdemir...

futbol geliþmiyor deniyor ya bu ülkede,iþte bu adamlar yüzünden..

birlik-beraberlik baþlýðý ve güzel bir yazýsý vardý Bülent Þirinin..
    birlik için,silkelenmek için,Avni Akeri harbi cehenneme dönüþtürmek için iyi bir sebep olsun bu aciz açýklamalar..

ey Trabzonsporlu,futbol sadece futbol deðildir...!

91.dakika da bu þerefsizlere inat,çocuklarýmýzý alkýþlayalým...

hepinizi çok seviyorum,hele bu basit herifleri görünce birlik ve baraberlik ne kadar daha anlamlý geliyor...

volkanferhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

maraton.com.tr de bizim baþkan nihata atfen zehir zemberek açýklamalar yapacakmýs hade hayýrlýsý bakalým bekliyoruz merakla..
    Benim yaradýlýþýmda fevkalade olan bir þey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Umarým hakem Özdemir'i haklý çýkarýr ve bizi kayýrýr. Bunlara verilecek tek cevap budur, aksi boþ uðraþtýr.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Aslinda adami tebrik etmek lazim, kendi takiminin basarisi icin heryerde ve her zaman kendi kurallarina gore mucadele ediyor.Mucadele sekli tam da kendilerine yakisir tarzdan, hep pis kokularin ciktigi bir tarz bu ama, ben bizin yoneticilere kiziyorum.Madem adam bir sene oncesine donuyor, bizde bir sene oncesinden gunumuze kadar gelelim ve degerlendirmelerimizi yapalim.Sonucunda da ona gore tavir takinalim.Ama nerde bunu yapabilecek yonetici yada yoneticiler.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

klasik her sene olan ortamý germe muhabbetleri.
    Özkan SÜMER

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Benim anlamadýðým son haftalarda hakem hatalarýndan puan kaybeden tek takým biziz.Bizden çýt yok.Çünkü federasyon baþkaný Trabzonlu ve neredeyse bizim oylarýmýzla seçildi.Ama fener iþini þansa býrakmayýp saha dýþýndaki imkanlarýnýda maksimum kullanýyo.Örnek bjk maçýnda Genel kurmay baþkaný dünkü maçta kara kuv.komutaný maçý tribünden izledi.Bana normal gelmedi.Hafta sonu herþeye raðmen galip gelirsek sadece feneri yenmeyecek olmamýzdan dolayýda çok mutluyum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Taraftarlarýmýzýn Nihat Özdemir'in yaptýðý açýklamalara olan tepkisini ve üyelerimizin bu sayfalardan dile getirdiði düþünceleri uygun bir metinle birazdan bordomavi.net anasayfasýnda "kamuoyuna duyuru" baþlýðýyla yayýnlayacaðýz arkadaþlar.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýyi olur Çakýr. Nedir yaaa hayret biþi. Yönetimimizin yapamadýðýný biz yapalým.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Üzerimizde ölü topraðý var camia olarak...Hakem hatalarýyla maç kaybediyoruz kimseden ses yok...Bizim bir Fener galibiyetine ihtiyacýmýz var takým olarak...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Adam çok haklý..
    Papila ve Metin Tokat'tan sonra çekilir mi baþka hakem..Çok anlayýþsýzsýnýz sayýn BMN üyeleri..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

nemo_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

doðru ya aslýnda cem papilayý vermeliydiler maça ..ya bu adamlarýn söylediði þeyler ne kadar saçma ..2 senedir bizi hakemlerlen yenen bu adamlar deðilmiydi..adamlar bizans oyunlarýný çok iyi oynuyorlar ..niyeki acaba??
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

niye olacak fener rum patrikhanesinin muhitinde kurulmuþ bi takýmýn bizans oyunlarý yapmasý gayet normal..þaþýrmamak lazým...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)