Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Nihat zdemir'den Adi Aklamalar!

Rasim YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    39

Standart Nihat zdemir'den Adi Aklamalar!

Balkta "adi" lafn kullanmak istemezdim,bu kelimenin yerini dolduracak kelimeyi dndm ama yok!!
    allah Blent Demirlek bu aklamalarn etkisinde kalmaz.

AIKLAMA YLE;

zdemir, hafta sonunda Trabzonspor ile yapacaklari lig maina hakem Blent Demirlek'in atanmasina tepki gsterdi.

Trabzonspor ile her zaman nemli malar yaptiklarini kaydeden zdemir, syle konustu:

''Trabzonspor bizim ezeli rakibimiz, ebedi dostumuzdur. Bu, onlarla oynayacagimiz ne ilk, ne son ma olacak. Iyi bir karsilasma olacagina inaniyorum ama bizi zen ve dsndren, MHK'nin bu maa Blent Demirlek'i tayin etmesidir. Blent Demirlek, Fortis Trkiye Kupasi'nda Besiktas ile yaptigimiz main hakemiydi. Yanlis kararlariyla Fenerbahe kupayi kaybetti. Hatta, MHK Baskani Mustafa ulcu da hakemin hatali kararlariyla Fenerbahe'nin kupayi kaybettigini syledi.

Federasyon, ona ikramiye verir gibi Almanya'daki Galatasaray-Besiktas Sper Kupa maini verdi. Bu hafta da Fenerbahe-Trabzonspor mainin hakemi oldu. Insallah bir nyargiyla bu mai idare etmez. Demirlek unutmamalidir ki tm kamuoyunun gz bu mata olacak. nmzde Galatasaray derbisi var. Eger Trabzonspor mainda hakemin verecegi yanlis karardan dolayi birka oyuncumuz cezali duruma dser ve Galatasaray mainda oynayamazsa, bu dsndrc olacaktir.''
    O Kupa Buraya Gelecek....

Vegas
    Ziyareti

Klasik bir fenerli iste. Genelde her onemli mastan once yaparlar bunu bu ezikler. Eger bir oyuncusu sakatlanir veya hatali kart goren oyuncusu olursa yada sonradan TV'lerden yavaslatilmis gountulerle tespit edilen ofsayttan bir gol yerlerse o adam yine gecer kameralarin karsisina ve bugunku aciklamasini hatirlatir. Bu aciklama bu niyetle yapilmistir.

demokles - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2006
    Ya
    45

Yine masa ba oyunlar balad bakn grn trabzonspor buna cevap bile veremeyecek nk buna cevap verecek bir kabileyette bakanmz yok nedeolsa bakanmza gre '' fenerbahe ok byk klp ve oyuncularmza teklif yapmas onu gururlandrr...''

ahmetto - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Bu adi herif bizimle oynayacaklar malarn ncesinde hakemler hakknda hep byle adi aklamalar yapyor.Aklnca hakemleri etki altna almak istiyor.Federasyonun derhal devreye girip bu dallamaya ceza vermesi gerekir.
    BORDO MAV Asil rengiyle, KaraDeniz Frtnas,Gerek Efsane Bakaldrn Destan,htilal =TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Nihat bey bu sefer sizi hakemler bile kurtaramycak.

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Evet,ma balad.

ve fbnin iyi olduu blgede oynanmaya balad.

ulan bi kere de adam gibi kn bir maa.

hayatnzda bi kere delikanl olun.

hakem hatalarndan kaybettiimiz puann man kupann haddi hesab yok.hala daha hakem lerden bahsediyo. Allah seni nasl biliyosa yle yapsn azizin ua.

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

hemen baladlar lobiye hakemi etkilemeye erefsiz bunlar...matan nce byle konuacakki akl sra hakeme ders verecek eer yanl yaparsan bizim aleyhimizde gzmz stnde gibilerinden..ama maalesef bu adamlara cevap verecek konumda deiliz demokles in dedii gibi.nk byle bi ynetimimiz yok.

zeki gursoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    46

rasmuty;
    adi olmu oraya olmu..
    ben olsam yavaka da derdim..ama demiyim..
    mercimek beyinli adam gene konumaya balam...
    ali enin adam vard gene bunun gibi kel, hani bana rak barda koyuyoduya vefa kk m neydi..
    buda onun gibi uak..
    bide emekli asker ...erefsizlik diz boyu alm yrm bunlarda..
    byle demeleri normal onlarn..daha neler diyecekler neler..
    .... yok, sadece takm deil; bir yaam biimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Adam hakl kardeim, fenerbahenin haklarn Avrupa kupasnda oynad bir matan sonra bu ekilde savunuyorsa alklamak lazm.Palermo ma 3-0 fenerbahenin lehine bitmi, ama Nihat zdemir naslda hemen hafta sonu oynanacak man kulisini,kamuoyunu imdiden Trabzona ynlendiriyor.

Geen seneki kupa finalinin hakemini unutmam,unutturmayacaklarda, peki ya bizim bakanmz ne yapyor?Cem Papila'ya neredeyse methiyeler dzyor!...Sorun bence burada...

Nihat zdemir,bizim yneticiler gibi bo konumuyor.Antalya mandan sonra hakem hatalarndan dolay oratal ykarz diyenler bir hafta sonra Sivas manda faulden yediimiz golden sonra ortalklarda yoklar.Sivas mandan sonra yaplan aklama u: ''su ynetimin'' Hani hakem hatalarndan sabrnz kalmamt!Hani ortal ykyorduk!Hani ok byk bir camiaydk.

Bakn Nihat zdemir, konuurken Trabzon ile yapacaklar matan ok, Galatasaray mana cezal duruma decek futbolcularn endiesini tayor.Haklda olabilir kendince, bu konuda imdiden kamuoyu oluturmas kendi adna dorudur.Ama bunu yaparken Trabzon camiasn kesinlikle yok saymamal...Birde Nihat zdemir byle konuunca aklma u geldi.Alex bizim mata acaba bilerek mi sar kart cezals durumuna dt?nk Alex, bizim mata sar kart grse 1 hafta sonraki Galatasaray manda oynamayacakt.

Ne demiti zamannda Aziz Yldrm.''Ben futbolu sadece sahada oynandn zannediyordum'' Gerekten futbol sadece sahada oynanmyor.Bakn ite nasl oynandn herkes grsn...
    Konu Badalolu tarafndan (24.11.2006 Saat 09:17 ) deitirilmitir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

yahu bi camiada bu kadar birbirine benzeyen insan birarada olur mu hersene hakemlerle sampiyonluga gidiyolar sonra yine aglayan bu serefsizler bunlar gebersin arkasindan vah diyen bu pislikler gibi olsun

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    39

Maclarin 90 dk oynanmadigi bu ulkede asikar. Bende dinledim bu aciklamayi.Nihat ZDEMR denen sahsiyeti esefle kinamiyorum.Onun icin dusundugum seyleri buraya yazamam.Ne Bordo-Mavi adabim el verir ne de adminler.Unutmasin Nihat ZDEMR senin cingene takimin bu ulkenin en onurlu takimi ile sadece bir mac yapacak.Zaten gerginiz.Kendini insan sifatinda gstermek icin boyle seyler yapma.Kimin hakemlerle bir yerlere geldigi asikar.Hadim kocum git isine bak sen.
    Konu Lapina tarafndan (24.11.2006 Saat 08:55 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

adamlarn yllardr yapt ey bu arkadalar... bunlardan bu beklenir..... bizimkiler hakem facialarndan sonra ne diyebiliyor ona bakmak lazm.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

fener den bou bouna nefret etmiyorum yaa.hepsi adi erefsiz insanlar...karaktesiz herifler...

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

tipik fener taktii..karakter yoksunu, eref yoksulu, bel alt uzman bir camiann klasik yntemi...

her zaman olduu gibi Trabzon-fener ma ncesi Trabzonu germek amacn tayan, hakemi etki altna almay amalayan bir aklama..her platformda cevab verilmeli..zellikle sahada...
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

Naim
    Ziyareti

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Adam hakl kardeim, fenerbahenin haklarn Avrupa kupasnda oynad bir matan sonra bu ekilde savunuyorsa alklamak lazm.Palermo ma 3-0 fenerbahenin lehine bitmi, ama Nihat zdemir naslda hemen hafta sonu oynanacak man kulisini,kamuoyunu imdiden Trabzona ynlendiriyor.

Geen seneki kupa finalinin hakemini unutmam,unutturmayacaklarda, peki ya bizim bakanmz ne yapyor?Cem Papila'ya neredeyse methiyeler dzyor!...Sorun bence burada...

Nihat zdemir,bizim yneticiler gibi bo konumuyor.Antalya mandan sonra hakem hatalarndan dolay oratal ykarz diyenler bir hafta sonra Sivas manda faulden yediimiz golden sonra ortalklarda yoklar.Sivas mandan sonra yaplan aklama u: ''su ynetimin'' Hani hakem hatalarndan sabrnz kalmamt!Hani ortaly kyorduk!Hani ok byk bir camiaydk.

Bakn Nihat zdemir, konuurken Trabzon ile yapacaklar matan ok, Galatasaray mana cezal duruma decek futbolcularn endiesini tayor.Haklda olabilir kendince, bu konuda imdiden kamuoyu oluturmas kendi adna dorudur.Ama bunu yaparken Trabzon camiasn kesinlikle yok saymamal...Birde Nihat zdemir byle konuunca aklma u geldi.Alex bizim mata acaba bilerekmi sar kart cezal durumuna dt?nk Alex, bizim mata sar kart grse 1 hafta sonraki Galatasaray manda oynamayacakt.

Ne demiti zamannda Aziz Yldrm.''Ben futbolu sadece sahada oynandn zannediyordum'' Gerekten futbol sadece sahada oynanmyor.Bakn ite nasl oynandn herkes grsn...
    Biz Ynetimden umudu kestik Ahmet abi
    biz Haklarmzn ynetim tarafndan korun(a)mayacann farkna ok nceden vardk
    Elimizden geldike de her ortamda haklarmz korumak iin aba sarfetmeliyiz

BMN nin Bu konumalarabir cevap yazp ana sayfadan duyurmasn talep ediyorum
    Gn bugundr!!!

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Bir de soruyorlar bana-Sen eskiden avrupa malarnda bizim takmlar tutardn neden artk desteklemiyorsun.Sebebi bu ite.nk bu 3 szde byk takm sadece ayak oyunlarnda byk.O sezon hangisi daha iyi dalavere evirirse o ampiyon oluyor.Geen sezon gs byk sahtekar adnan polat ile elini glendirdi ve ampiyon oldu.Demekki bu sezon fb geen sezon yaadklar hsran yaamamak iin ii batan sk tutmaya kararl.
    Hadi Trabzonsporum tekrar dat u karanl,boz unlarn oyununu...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Trabzonspor Kongre yesi
    bordobluex - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2005
    Ya
    42

Nihat zdemir tecrbeli bir yneticidir. Neyi nerde, ne zaman, ne ekilde syliyeceini ok iyi bilir. Szlerinin etki alanda ustaca seer.
    rnek bir ynetici

Bizim yneticilerimiz imdi Nihat beye ''ikembeden konuma'' der konu tatlya balanr!
    Konu bordobluex tarafndan (24.11.2006 Saat 09:42 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

ar su ier bal yapar......

ylan su ier zehir yapar.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Bakan yle bir aklama yaparsa armayn.

fener bahe gibi Trk futbolunun lokomotifi omu byk takn yneticisi olan Nihat beyin aklamalar bizi zmtr.fenerbahe byk bir camiadr ve bizi Yenmeleri iin hakemlere ihtiyalar yoktur.centilmence bir ma olacana inanyoruz. iyi olan kazansn. fenere yenilmek bize onur verir.

not:
    futbol sahada oynanmal eer rakibin sahada oynuyorsa.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

bukadar iren irkef korkak bi topluluk grmedim ben. galip gelebilmek iin hertrl pislii yapabilir bunlar. alien rnei dn gibi nmzde. bouna nefret etmiyoruzya bunlardan
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

kolombo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

nasl ist.da takmlarn lgnlkla destekleyen ve stadlarn arenaya eviren taraftar ile trb.daki taraftar(seyirci) arasnda fark var ise.yneticiler arasndada ayn ekilde kuma ve gr fark var bu kesinlikle inkar edilemez.her ne kadar zdemirin aklamalarnn altnda akallk varsa da ayn zaman da tecrbe ve ibilirlikde var.artk dnyada futbol bu ekilde oynanyor italya rneinde olduu gibi aradaki fark orada adalet herkese ayn iliyor.borozan hfleyen brozanc ba bu kadar kolay....
    nmzdeki sezonda boa geecee benzer

Forumdan Uzaklatrlmtr GolaMTuRi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Ankara

biri cikipda bu adama cevap veremiyormu..bize mehmet ali yilmaz gibi baskanlar lazim, onun doneminde boyle konusabilen olmazdi..millet trabzonsporu besmele cekip soylerdi..simdi bu embesil nihatda susmuyor..
    aslinda bunlara en guzel cevabi sahada vermek lazim..boyle 3lu 5li tarife yapmak lazim..ama nerde bizde o futbolcular ve nerde ozihniyetteki teknik adam..

yelik tarihi
    22.11.2006
    Ya
    38

bu konumay ben canl izledim.. bu adamlar ok normal bir i gibi byle iki yzl aklamalar yapabiliyor.. ben de dinlerken sinirlendim..
    nihat zdemir aslnda "ben cem papilay istiyorum" demek istedi ama diyemedi...

hacosmanolunu bir eyler demeye davet ediyorum!

zky_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005

Nihat zdemir: Blent Demirlek'in Tayininde Kast Olduunu Tahmin Ediyoruz
    Fenerbahe kinci Bakan Nihat zdemir, Fenerbahe`nun UEFA Kupas H Grubu`nda Palermo`yu 3-0 yendii karlamann ardndan, gruptan kmak iin nemli bir avantaj elde ettiklerini syledi. zdemir, ligde oynayacaklar Trabzonspor mana atanan hakem Blent Demirlek`in karlamalarna atanmasnda kast olduunu ifade etti.

Eyy byk Allah'm u ma bir alsakta eziklerede gnlerini gstersek...
    OnUrUnLa TaKtIIn TeK YLdIz OnUrSuZcA TaKLaN YLdIzLaRdAn DaHa BYKtr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

ibrahim_yattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

Alnt ttrabzonsporr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu konumay ben canl izledim.. bu adamlar ok normal bir i gibi byle iki yzl aklamalar yapabiliyor.. ben de dinlerken sinirlendim..
    nihat zdemir aslnda "ben cem papilay istiyorum" demek istedi ama diyemedi...

hacosmanolunu bir eyler demeye davet ediyorum!
    sadece hacosmanolunu deil herkesi bireyler yapmaya davet etmek gerekli. bunu dn bende canl dinledim vve etmediim kfr kalmad.
    para vermeden hakem satn almak budur ite.
    bizim ynetimde imdi sessiz kalrsa kkne kibrit suyu be..
    Konu Badalolu tarafndan (24.11.2006 Saat 10:13 ) deitirilmitir.
    Bir Gne Doar Neler Deiir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)