Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul icin Bilgi

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart İstanbul icin Bilgi

Adetim değil konu açmak ama bir konuda yardım lazım.İş icin İstanbula geldim en az 1 yıl İstanbulda kalacam.Ev arıyorum.Avrupa yardımcı olabilen var mı.Daimler Hoşdereye yakın, Merkezden fazla uzak değil veya ulaşım fazla zor olmayan Bölgeler veya evler tavsiye edbilirmisiniz?
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoşderede yeni yapılan bir sürü konut var, nerdeyse mercedes'den bile yürürsün ama dersen ki daha merkezi yer olsun küçükçekmece atakent mahallesi,başakşehir tavsiye edilir... eğer hoşderede işime yakın olsun dersen oranın hemen yanında bir yere iş veriyoruz yardımcı olurum

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Beklentinize göre değişmekle birlikte mesafe açısından Hadımköy, Bahçeşehir, Esenyurt-Esenkent, Beykent, Haramidere-Beylikdüzü. Cengiz Ağabey'in dediği gibi Atakent civarı merkeze daha yakın olduğu tercih edilebilir ancak sizin için Mahmutbey Gişeler'i geçerken trafik sorunu oluşturabilir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Abi bir sorum olacak, Türkiye vatandasi olarak mi geliyorsun, ya da Türkiye vatandasi misin yoksa alman mi ??

Nereden
    Almanya

tavsiyeler icin sagolun.
    @sefer

Cifte Vatandasim.Sirket hangi vatandasli bildirdi bilmiyorum.Ama sanirim Türk, cünkü sgk numarasi yolladilar bugün.Zaten 2 1/2 ay proje icin 3 gün Istanbul 4 gün Stuttgart ucup duruyorum.Onun icin tam yerlestim sayilmam kafamda alak bulak oluyor saatleri karistiriyorum bazen.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Abi askerligini yaptin mi ? bedelli ya da bedelsiz... sadece uzattin mi ?

Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi askerligini yaptin mi ? bedelli ya da bedelsiz... sadece uzattin mi ?
    Yeni gördüm sorunu.Ben Askleriği almanyada yaptım 10 yıl önce.Türk Konsolostukta tecil ettim.Türkiyede de Askerliğimi yaptım sayılıyor.Askerlik sorunu yok.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

O zaman rahatsın, sorun yok
    Bazıları bilmiyor, uzatınca tamam bitti sanıyorlar... oysa bir takvim yılı içerisinde 6aydan fazla hakkın yok... para öderim diyor onun için de 4 senelik yurt dışında çalışmanın gerektiğini unutuyorlar... onun için sordum... bende de bu sıkıntı olduğu için ve memlekete dönmek istediğim için iyi biliyorum =)

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul da Sultanahmet Taksim Eminönü Karaköy gezilecek güzel yerler. Hoşdereden 2-3 saatlik kısa bir yolculukla rahatça şehire ulaşım mümkün
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Almanya

Bahcesehir 2. kisim nasil bir yer?

Not:Istanbul merkez umrumda degil.Haftasonlari zaten cogunlukla Istanbulda degilim,Kocaelindeyim.Günlük alisveris icin mekanlar (Migros,Bim Tarzi) Spor alanlari (kosu icin) Internet altyapi vs konular beni ilgilendiriyor.Zaten hafta ici ya aksama kada isyerinde yada yurtdisinda oluyorum.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahcesehir 2. kisim nasil bir yer?

Not:Istanbul merkez umrumda degil.Haftasonlari zaten cogunlukla Istanbulda degilim,Kocaelindeyim.Günlük alisveris icin mekanlar (Migros,Bim Tarzi) Spor alanlari (kosu icin) Internet altyapi vs konular beni ilgilendiriyor.Zaten hafta ici ya aksama kada isyerinde yada yurtdisinda oluyorum.
    Ben olsam otel odası kiralarım abi. Zaten kiralarda yüksek o yerlerde . İstanbul almış başını gitmiş kira konusunda

Nereden
    Almanya

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam otel odası kiralarım abi. Zaten kiralarda yüksek o yerlerde . İstanbul almış başını gitmiş kira konusunda
    Proje 2 hafta sonra bitiyor sonra 3-4 ay burdayim.En erken Proje gene Nisanda baslar.Otel secenegini bende düsündüm,ama totalda daha pahaliya patliyor.Birde gelenim gidenim cok oluyor.Yatili kalan da olacak akrabalar arkadaslar vs. 600-800 tl 3-4 dairr/Duplex buldum civarda tek lokasyon olarak bilgi lazim.Ha ulasim da önemli esenler ve Zeytinburnun da akrabalara baya bir ugramaliyim o yönden ulasim da oralara önemli.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proje 2 hafta sonra bitiyor sonra 3-4 ay burdayim.En erken Proje gene Nisanda baslar.Otel secenegini bende düsündüm,ama totalda daha pahaliya patliyor.Birde gelenim gidenim cok oluyor.Yatili kalan da olacak akrabalar arkadaslar vs. 600-800 tl 3-4 dairr/Duplex buldum civarda tek lokasyon olarak bilgi lazim.Ha ulasim da önemli esenler ve Zeytinburnun da akrabalara baya bir ugramaliyim o yönden ulasim da oralara önemli.
    atakent toplu konutlar bence en mantılısı senin işin abi. Avm ( 3 tane 10 dk mesefede) bim market cafeler hepsi var. Sahil yoluna 10 dk inip zeytinburnuna geçersin havalanına 10 dk esenlere 15 dk bence tam senlik. Hoşdere nerede bilmiyorum ama atakent temizdir bence oralardan bak

Nereden
    Almanya

Bahcesehir Bogazköyden tutum.Fena degil.1+1

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Hayırlı olsun abi.Boğazköy'ü duydum sadece ama o taraflar yeni yerleşim bölgeleri olduğu için avmler,internet altyapıları,bina yapıları falan daha yeni.Belki trafik problemi çekebilirsin ancak o İstanbul'un genel sorunu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)