Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 122 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Belediye - HENTBOL

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence trabzonspor bu takıma sahip çıkmalıydı...

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismail abi şimdi diyorsun ki hentbol takımı ligden çekilecek, sonra altyapı çalışmaları yapılacak öyle mi? takipçisi tabi olalım ama bu açıklama sana inandırıcı geldi mi sen söyle
    Tabiiki inandırıcı gelmedi Çetin

Ama aldığım izlenim şu.

Belediye ; maddi imkansızlıklardan dolayı bu takımı apar topar kapattı, akabinde bu işin üzerine gidilince kapatmanın şekli değiştirilip "altyapıya yöneleceğiz" oldu.

Bana bu şekilde bilgi verildi, bende "Bu kapatma olayını bir basın toplantısıyla, altyapıya önem vereceğiz şeklinde düzeltin ve gençleri salona çekmenin hesabını yapın" dedim.

Her halukarda altyapıya yönelinmesi gerekiyordu, belki böylesi daha hayırlı oldu.Belkide günü kurtarmak için böyle bir söylem geliştirmiş olabilirler ama eğerki bu konuyu sürekli sıcak tutabilirsek belki bu branşı kurtarabilir ve gençleri bu spora yönlendirebiliriz.

Tabiiki olay sadece bizim sıcak tutmamızla kurtarılacak gibi değil, biz forumda ve kendi köşemizde gündemde tutarız ma yerel basınında bu işe eğilmesi gerek.

Trabzonspor'un bu branşı sahiplenmesi konusuna gelirsek; karşımızda dışlanmış bir basketbol örneği ve kulübün bünyesinde olan diğer amatör branşları "nasıl kapatırız" ın hesabı yapılırken şimdilik olacak gibi gözükmüyor.En azından mevcut yönetimin böyle bir karar alabileceğini bıraktım, gündemine alabileceğini bile sanmıyorum, keşke alsalar ama şimdilik hayal gibi.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Demir ''Takımı Ligden Çekeceğiz''
    11 Eylül 2009 / 19:13
    Demir, maddi imkansızlıklar nedeniyle hentbol takımlarını ligden çekme kararı aldıklarını söyledi

Trabzon Belediyespor Başkanı Nihat Demir, maddi imkansızlıklar nedeniyle hentbol takımlarını ligden çekme kararı aldıklarını söyledi.
    Demir, düzenlediği basın toplantısında, Trabzon Belediyespor yönetimi olarak göreve geldiklerinde 600 bin TL'lik borç tablosuyla karşılaştıklarını belirterek, ''Bu borcun hemen hemen tamamı bayan ve erkek hentbol takımlarına aitti. Trabzon Belediyespor sadece hentbol spor kulübü olmuştu'' dedi.
    Bu tablo karşısında önce bayan takımının kapatılmasını kararlaştırdıklarını ifade eden Demir, şunları söyledi:
    ''Erkek takımı için de borçların ödenmesi ve yeni kaynak arayışına girdik. Sağolsun sayın Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve yöneticilerimizin katkılarıyla bir kısım borçları ödedik. Ama yeterli olmadı. İmkanlarımızı sonuna kadar zorladık. Gerek mevcut borçlar, gerekse de önümüzdeki sezon 250-300 bin TL'lik masraf bizi düşündürdü. Bu ekonomik şartların diğer branşlara da zarar vereceği düşüncesiyle, istemeyerek, üzülerek de olsa erkek hentbol takımını da Süper Ligden çekme kararı aldık. Olmayan bir parayı harcama lüksümüz yoktu.''
    Demir, hentbol branşını kapatmadıklarını da kaydederek, ''Altyapıya önem vererek devam ettireceğiz. 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Yaz Festivali'nde genç ve dinamik bir hentbol takımı ortaya çıkaracağız'' diye konuştu.

Kaynak : http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=43462
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem paramız yok

ligden çekilmesinde sakınca görmüyorum ...

kimi arkadaşlarımızın bu işin ucuz olduğunu söylüyorlardı forumda ama görünen o ki

borç ele alınınca 500-600 bin dolarlar konuşuluyor ..

peki bu trabzon çapında bir şehrin belediyesinin yükünü kaldırabilecği bir durum mu ...

bana sorarsanız değil ..

hentbol takımına harcanacak bu parayı daha düzgün kullanılmasını hepimiz isteriz ..

açıkçası ben futbol takımınada aşırı destek olunmasına karşıyım..

trabzonspor gibi bir takımın artık kendi ayakları üzerinde durabilmesi lazım .. ama nerde ..
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydık mahalle maçlarında , bir anda bilekler konuşmaya başlardı '' yattara , yattara , yattara '' ...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı headshot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem paramız yok

ligden çekilmesinde sakınca görmüyorum ...

kimi arkadaşlarımızın bu işin ucuz olduğunu söylüyorlardı forumda ama görünen o ki

borç ele alınınca 500-600 bin dolarlar konuşuluyor ..

peki bu trabzon çapında bir şehrin belediyesinin yükünü kaldırabilecği bir durum mu ...

bana sorarsanız değil ..

hentbol takımına harcanacak bu parayı daha düzgün kullanılmasını hepimiz isteriz ..

açıkçası ben futbol takımınada aşırı destek olunmasına karşıyım..

trabzonspor gibi bir takımın artık kendi ayakları üzerinde durabilmesi lazım .. ama nerde ..

hemen cevap verelim, Trabzonspor Futbol Takımı'nın yayın geliri 1.9 milyon lira, diğer gelirleri falan da var borcu 100 milyon dolar. yani aynı durumdayız, Trabzonspor Futbol Takımı bu şehrin kaldırabileceği büyüklükte bir takım değil sizin hesabınıza göre, o zaman futbol takımı da kapanmalı?
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte ben Bmn'yi bu yüzden seviyorum Çetin bak işte en sonunda headshot arkadaşımızla ortak bir noktada buluştunuz, kendisi de zaten futbol takımının bu kadar kayırılmasının yanlış olduğunu söylüyor...

Nereden
    Ankara

hemen cevap verelim, Trabzonspor Futbol Takımı'nın yayın geliri 1.9 milyon lira, diğer gelirleri falan da var borcu 100 milyon dolar. yani aynı durumdayız, Trabzonspor Futbol Takımı bu şehrin kaldırabileceği büyüklükte bir takım değil sizin hesabınıza göre, o zaman futbol takımı da kapanmalı?
    Doğru bir kelam...

Zira her yerde söylüyorum burdada söyleyim :

Türkiye'nin acilen EĞİTİM - SANAT - SPOR reformuna ihtiyacı var.

Bu arada hentbol Trabzonspor için çok uygun bir spor. Trabzon halkının destekleyeceğine şüphem yok...

En basiti cengiz abi 24 Şubat tribünlerini anlatsın, anlayacaksınız...
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslnda şu açıdanda bakabilirz ...

birden fazla branşla mücadele edeceğimize belli başlı branşlara ağırlık verelim

yüzmeyse yüzme basketse basket
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydık mahalle maçlarında , bir anda bilekler konuşmaya başlardı '' yattara , yattara , yattara '' ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

özleyeceğim trabzon hentbol takımını. eskiden beri ara ara seyrederdim maçlarını..

Nereden
    Ankara

Alıntı headshot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslnda şu açıdanda bakabilirz ...

birden fazla branşla mücadele edeceğimize belli başlı branşlara ağırlık verelim

yüzmeyse yüzme basketse basket
    Hentbolsa hentbol.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

düşündürücü bir karar
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

imza........
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.... bir meclis üyesinden Belediyespor neden kapatıldı? Sorusu geldi. Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, bu soruya "Şimdi basın burada olmasaydı çok rahat konuşurdum" dedi ve güldü. Gümrükçüoğlu, "Belediyespor’un 600 milyar borcu vardı. Biz o parayı zar zor ödemeye çalıştık. Ama bu çalışmayı yürüten meclis üyesi arkadaşlarımız hentbolun yürümeyeceğini söylediler. Bağışlarla bu iş yürümez" dedi.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belediye başkanının spora bakışı da iyece belli olmaya başladı, madem kapatıyorlar bari güreş vb. sporlara yatırım yapsınlar...

tugay_98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben okul hentbol takımındayım geçen sene ize il birincisi olduk busene hedef türkiye finalleri finaller rizede oynanacak 2 mart kapalı spor salonunda. gelmek isteyen varmı
    BORDO-MAVİ REKLERİMİZ ŞAMPİYONLUK HEDEFİMİZ

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lise yıllarımda iyi takip ederdim.O zamandan sonra ipin ucunu kaçırdık.
    Trabzon Hentbol'ü en az Futbol kadar ilerideydi o zamanlar.
    Kanuni İlkokulunun Türkiye birinciliklerine alışmıştık.Yalıspor ve 24 Şubat alt yapılarıyla ülke çapında ekol olmuşlardı.
    Ahmat Kaynak'tı yanlış hatırlamıyorsam,şişman hocanın adı.

Trabzon'lular Hentbol'ü de en az Futbol kadar iyi oynarlar.
    Zaman değişiyor tabii ki.Her şey paraya endeksleniyor.Belediye bu işe el attığı gün,bir gün bu branşın kapatılacağını tahmin etmiştim.
    Ne durumdalar bilemiyorum;en azından Yalıspor ve 24 Şubat kulüpleri alt yapıya önem versinler diyeceğim.Biliyorum ki ordan çok yetenekli sporcular çıkacaktır.
    Herkese Merhaba

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

belediyenin çöp toplama işindeki başarısını öğrendikten sonra hentbol'u nasıl geliştirecekleri(?) konusunda şüphem kalmadı.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yaw trabzonspor bi takim kursun iste. hem kullaga da hos geliyor "TRABZONSPOR"
    Haciosmanoglu ISTIFA

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lise yıllarımda iyi takip ederdim.O zamandan sonra ipin ucunu kaçırdık.
    Trabzon Hentbol'ü en az Futbol kadar ilerideydi o zamanlar.
    Kanuni İlkokulunun Türkiye birinciliklerine alışmıştık.Yalıspor ve 24 Şubat alt yapılarıyla ülke çapında ekol olmuşlardı.
    Ahmat Kaynak'tı yanlış hatırlamıyorsam,şişman hocanın adı.

Trabzon'lular Hentbol'ü de en az Futbol kadar iyi oynarlar.
    Zaman değişiyor tabii ki.Her şey paraya endeksleniyor.Belediye bu işe el attığı gün,bir gün bu branşın kapatılacağını tahmin etmiştim.
    Ne durumdalar bilemiyorum;en azından Yalıspor ve 24 Şubat kulüpleri alt yapıya önem versinler diyeceğim.Biliyorum ki ordan çok yetenekli sporcular çıkacaktır.
    Bir ara hatırlıyorum sanki Avrupa kupasında mücadele ediyordu Trabzon Belediyespor.

24 Şubat Alt yapısı ilkokuldan alıyordu hatta bizde bir aralar oynamıştık

Gerçekten Futbol kadar başarılıydı Hentbol

Bu spora yeniden önem verilmeli.
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hentbolda devrim!

Yeni Federasyon Başkanı Bilal Eyüpoğlu, hentbolu Türkiye'nin her yerine yaymak için kolları sıvadı. Altyapıdan, maç yayınlarına birçok konuda çalışmalar yapacaklarını söyleyen Eyüpoğlu, “Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'u da ligde görmek istiyoruz” dedi.

Yaklaşık 2 ay önce Hentbol Federasyon Başkanlığına seçilen Bilal Eyüpoğlu, 90’lı yıllarda Türkiye’de çok rağbet gören hentbolu yeniden canlandırmak istediklerini ve bu yöndeki projelerini FANATİK’e anlattı.
    ‘Altyapı çok önemli’
    “Önceliğimiz altyapı. Çünkü her spor dalında olduğu gibi, her şey altyapıdan başlıyor. Altyapıda ne kadar verim alınırsa o kadar başarı yakalanır. Altyapı için de Türkiye’nin 7 bölgesinde çalışma yapacağız. Öncelikle okullardan başlayıp, bölgesel kamplar, pilot bölgeler oluşturacağız. Milli Takım’da bunun sıkıntısını çekiyoruz. Sürekli aynı oyuncular Milli Takım’da forma giyiyor. Bunun en büyük nedeni de altyapıdan çok fazla oyuncunun yetişmemesi”.
    Hedef 2012 Olimpiyatları
    “Hentbolu Türkiye’nin her yerine yaymak istiyoruz. Batı’da ne varsa Doğu’da da aynı şey olmalı. Bunun için çalışmalarımız var. Mesela bu sezon düzenlenecek Süper Kupa’nın Diyarbakır’da oynanmasını planlıyoruz. Ayrıca federasyon olarak, Milli Takım bazındaki en büyük hedeflerimizden biri; 2012 Londra Olimpiyat Oyunları. Türkiye, salon sporlarında olimpiyatlara katılamadı, hentbol olarak bunu başarmak istiyoruz”.
    ‘Televizyon yayını mutlaka olmalı’
    Televizyon ve sponsorluk görüşmeleri de sürüyor. Ligin ismine sponsor almak istiyoruz. Ayrıca lig maçlarının canlı yayınlanması için özel bir kanalla da görüşüyoruz. Bunun yanı sıra, sadece Beşiktaş’ın yer aldığı Hentbol Ligi’nde Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi büyük kulüplerin olması rekabeti artırır. Bunun için de Başkan Adnan Polat ve Başkan Aziz Yıldırım’la görüşeceğiz. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’le bu konuda görüşmemiz oldu. Konuya sıcak baktığını söyledi”.
    ‘Sıfırdan başlıyoruz’
    “Ankara’da sadece idari binası tamamlanan 3 bin kişilik salonun yapımı sürüyor. Aslında federasyonun başına gelen her yeni başkan aynı şeyi söyler ama, gerçekten biz bu işe sıfırdan başlıyoruz. Tabii hedeflerimiz 1-2 yıl içinde olacak şeyler değil. Ancak Yönetim Kurulu Üyesi Levent Küçükçolak ve ekibimle birlikte hentbolu Türkiye’de hakettiği yere getireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Hatice Yücel / Fanatik Özel Röportaj
    Saygılarımla,
    Adem Hotaman.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

umarım tekrar 1.lige döner.
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Almanya

trabzonspor bu takimi almadi mi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)