Sayfa 68 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1721 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 13. Hafta | Þikebahçe 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

1- fenerbahçe taraftarýndan etik olmasýný, doðru demiyorum bak, gerçeklerin yanýnda durmasýný istiyoruz. Daha doðrusu öyle bir isteðimiz yok. Siz bilirsiniz.
    2-formanla Trabzon'da gezemezsin. Çünkü Trabzon baþka þehirlerde olduðu gibi karma takým tutulan bir yer deðil. Bizim tek bir rengimiz var. O bizim kutsalýmýz. Burda hiçbir çocuðun baþka renk görme ihtimaline dahi sebep olamazsýnýz. Hele 2011 sonrasý, asla.
    3- Muþ'ta ya da herhangi bir yerde yan yana maç izlemiþ olabiliriz. Futbol dostluk da olabilir. Eskiden öyleydi. Artýk deðil.
    4-Bize alkýþ borcunuz yoktu. Sizin fikrinizmis. Ben böyle bir olay hatýrlamýyorum zaten.
    5-Bu Trabzon þehrinin kini öfkesi nedir? Güzel soru. Þimdi dinle. Evlisin. Uzun yýllar çocuðun olmuyor. (Allah korusun) Hergün evlat hasreti çekiyorsun. Yýllar sonra nasip oluyor ve evladýn oluyor. Þu iþe bak ki hastanede çocuðun çalýnýyor. Hem de sýrf para için. Tahmin edebiliyorum ki o hýrsýzlara kin duymazsin.
    6- Birkaç soruna birden cevap vereyim bu þýkta. Þike yapýldýðýna nasýl inanýyoruz? Futbol bilgimiz yeterince olduðu için bizler ta maçlar oynanýrken her þeyi görmüþ burada yazmýþ insanlarýz. Bu tabii ki sizi baðlamaz. Lakin eðer okuma zahmetine katlanýr 400 sayfalýk iddianameyi okursan, ki umuyorum Türkçen yeterlidir, anlarsýn.
    Hakimin þu anki konumu ya da olanlar þike davasýnýn baþka boyutlarla iliþkilenmesinden. Kaldý ki bu sorularý sorarken tüm aklama projelerinin sizler için çalýþtýðýnýn da farkindasindir. Sevgili baþkanýnýzin tapelerini okuyun. Çekinmeyin. Vicdan ve akýl sahibi herkesin gördüklerini göreceksiniz.
    7-Bizden kötü yorumlar beklemiþ ama bulamamýþsiniz. Çünkü bizler tepki kime gerekiyorsa ona veriyoruz tepkimizi. Biz futbolumuzun farkýndayýz. Keþke siz de bazý þeylerin farkýnda olsanýz.
    8- Kendine gelmesi gereken bizler deðil, en baþýnda Türk futboludur. Daha sonra yanlýþ doðru ayýrt etmeden koru körüne baðlanan sizlersiniz. Ama hepsinden evvel, hýrsýzlýðýn, hak yemenin, hayal çalmanýn farkýna varamayan vicdaný kör, aklý satýlýk, ahlâký zayýf insanlardýr.
    Bir fenerliye cevap vermek hiç adetim deðildir.
    Sadece içimden geldi yazdým.
    Ömrünün sonuna dek o formayla Avni Aker'e gelemezsin.
    Çünkü o formada kulübünüzün çaldýðý emeklerimiz, bu yüzden verilen son nefesler, bu yuzden hiç kavusulmadan kapanan gözler, bu yüzden milyonlarca gözyaþý var. Kan var. Acý var.
    Bu noktada ayrýlýyoruz iþte. Çünkü siz bir takýmý seviyorsunuz.
    Biz bir takýma hayat veriyoruz. Bir takým da bize. Bu ifade edilemeyecek bir durum. Bu ömür boyu dünya üzerinde baþka hiçbir takým ve taraftarýna nasip olmayacak.
    Dünyada bazý þeyler çok özeldir. Kýyasýya yaþanýr.
    Hepsi(...) bu.
    Konu Hakan tarafýndan (01.12.2015 Saat 11:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Baþta yumuþak cümlelerle konuya girip gerçekler suratýna þamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiþ bu þahýs. Tipik þikesever zihniyeti. Býrakýn kalsýn burada biraz eðlenelim.
    Konu Ý. SARAL tarafýndan (01.12.2015 Saat 11:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþta yumuþak cümlelerle konuya girip gerçekler suratýna þamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiþ bu þahýs. Tipik þikesever zihniyeti. Býrakýn kalsýn burada biraz eðlenelim.
    “bu tarla bir þeydir, nasýl söyleyim, yani maçla ilgili bir þey deðil yani, 3 tane tarla var iþte, ekinler diyor suya çýktý, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuþmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptýn, tamer beye söylüyorum; " ne yaptýn, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiðimizde tamer bey gidiyor, eðer deplasmanda deðil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. þimdi buradaki konuþmada da yani bu þeyi, tarla iþini; maçlarý, tarla maçlarý sürmek de dilek anlamýnda kullanýyorduk”

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    “bu tarla bir þeydir, nasýl söyleyim, yani maçla ilgili bir þey deðil yani, 3 tane tarla var iþte, ekinler diyor suya çýktý, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuþmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptýn, tamer beye söylüyorum; " ne yaptýn, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiðimizde tamer bey gidiyor, eðer deplasmanda deðil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. þimdi buradaki konuþmada da yani bu þeyi, tarla iþini; maçlarý, tarla maçlarý sürmek de dilek anlamýnda kullanýyorduk”

Tüh ya adamlarýn günahýný almýþýz 4-5 senedir. Yatacak yerimiz yok.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Böyle saçmalýk dünyanýn nereseinde var Allah aþkýna?
    Sen maaþ ödeyemiyorsun futbolcularýn bir bir elden gidiyor Takým da huzur denen biey kalmamýþ herkes herkesle kavgalý futbolcularda ruh kalmamýþ.. Hoca diye takýmýn baþýna koyun getiriyorsun

Sonra utanmadan tekrar aday oluyorsun.. Parasýný vermedikten sonra bende yaprdým o transfeleri ne var bunda

Ýnsanda biraz yüz olur onur olur. Yapamýyorsan býrakacaksýn Hala baþkan olmak için çýrpýnýyor.. Yiyecek daha çok þey var dimi bitmrdi daha külüp.. Çekin elinizi artýk yeter. Baþkan gelmesin bu külübün baþýna istemiyorum bi tane ADAM gelsin. o yeter bize
    Konu Doðan BULAT tarafýndan (01.12.2015 Saat 11:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Nereden
    Ankara

Hala hakem diyen var 2011 diyen var hatayý kendimizde aramadýkça içimizde sorgulama yapmadýkça bir adým ileriye gidemeyiz. 2011de takýlýp kaldýk. Bide seneye artýk diyen renktaþlarým var bu takým seneye de biþe yapamaz bize en az 2-3 sene lazým az transferli maddi yönden zorlanmýcamýz iyi yönetilmiþ 2-3 sezon sonunda ancak toparlanabiliriz.

D5803 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Ankara

Bitmedi çilemiz. Sadi Hoca da garip garip iþler yapýyor. Zaten emaneten bu takýmýn baþýndasýn adam akýllý bir kadro sürsene hoca. Cardozo ve Marin'e ne gýcýðýnýz var ulan? N'doye dökülüyor, desteksiz kalýyor ve adam mental olarak göçmüþ. Hala sahada tutuyorsun. Yusuf nasýl oynamaz yahu! Nasýl!

Bu kadro kaðýt üzerinde çok iyi kadro ama þu hoca olayýný 2 senedir çözemedik, çözemiyoruz. Ben Ersun'un oyunundan zerre haz almam ama adamý mumla arýyorum.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takýmý oldu.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Yense idik ne sevinirdim
    Yenildik diye de ne de üzüldüm
    Artýk bu psikoloji var üzerimde.Aralýk ayýnda ya doðum günü kutlayacaðýz ya da ölümümüzü ilan edeceðiz.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baþkan ve yönetim þekli deðiþtiðinden itibaren takým da hýzlý bir þekilde deðiþecektir. Öyle 3, 5 seneye falan gerek yok iyi futbol oynamak için.deðiþim anlarý büyük ivme getirir. 2 3 sene sonra ise geliþim yavaslar. Biz suan inanilmaz bir dususteyiz.en dipteyiz. Yukselisimiz baþ dondurucu olacak. Istanbul basýnýn trabzon'da neler olduðundan usta'dan haberi yok.baya sasiracaklar. Ona göre seçim yapar kongre inþallah.

Dün spor programlarýný gezerken herkesi çok mutlu gördüm, kahkaha atýyorlardý.trabzon kümeye sesleri, m'bia kale çizgisini geçince taraftarýn gol diye dalga geçmesi, bu durumu kaldiramayip sinirlenen futbolcular. En kotusu de bunu hakkettigimizi dusundum fazla sinirlenmedim, uzuldum sadece.Bu düþtüðümüz durumlardan ders alýp ona göre davranmazsak biter trabzonspor.

Nereden
    Ankara

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ligin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da....

Baksanýza Cardozo gibi bir adam yedek oynatýlýyor. 3 oyuncu deðiþikliðine raðmende Ona gerek kalmýyor....

öyle geniþ bir kadromuz var...
    Cardozo kim ki? (!) Sezon sonunda gollerine bakýlýr "Amaaan bu adam da týrt çýktý" denir ve silinir gider.

17 gol atan adamý beðenmiyor millet, Sadi'den Þota'dan ne bekliyoruz? N'doye yedek olsun diye geldi, ruh gibi bir adam. Ulan Yatabare niye gitti o zaman!
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takýmý oldu.

Nereden
    Ankara

Yönetim deðiþmeli, yönetebilen gelmeli ve acilen yine yönetebilen bir HOCA gelmeli. Öyle Kasýmpaþa'da Kayseri'de orta sýralara oynayan adamý getirirsen, kendi egosunu aþamamýþ adam tabii ki futbolculara sarar. Takýmda huzur býrakmadý Hurma'yla-Þota efendi. Yönetim zaten arazi...

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

konusa konusa bitiremedik arkadas. simdi yine secim var. haciosmanoglu giderse gidecek gitmezse yeni bir haciosmanoglu gelecek. ne anladik bu isten. gelen gideni arattigina göre hic secilmesin.

kulübün ihtiyaci olan tek esas olan sey oyuncu yetistirmek. bu ikinci plana atildiginda basarisizlik, borclanma kacinilmaz oluyor.

ndoyenin maliyeti ile 100 tane oyuncu yetistirilirdi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

"Bugün Benim Efkarým Var Zarým Var Deðme Felek.." Ekarýmý daðýtacak bu türküyü buldum.Ne diyeyim...
    Eski kullanýcý adým:Nurver

oynadikoyna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

bu kadro gaziantepte ya da gençlerbirliðinde olsaydý þimdi en kötü 3. sýradaydýk ama gelgelelim cardozo gibi adamýn marin gibi adamýn var ilerde endoye 90 dakika oynuyor kjaer alves tank gibi zaten solda alper var ki içler acýsý nani alperle top gibi oynadý bakkal gibi yönetilirsek sonuç bundan ibaret olur

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Hoca deðiþir, yönetim deðiþir sonuçlar ayný.Kimse ilaç olamadý bu takýma.Þenol Güneþ,Sadri zamanýnda bir kýpýrdanma vardý ama tribünde Þenol Güneþ'e edilen o küfürleri duyduktan sonra dedim bu takým hiçbirþeyi haketmiyor.2011'i devireli 5 yýl oldu ama daha nelerle uðraþýyoruz.Kendini kulüp baþkaný sanan þaysiyet hala kupa yoldu, bu iþi bitireceðiz.Taraftarlar da iyi alýþmýþ masallara..Doðru ya bu halký her yýl kandýrmayý baþarýyorlar nedense her seferinde sözde sokaklara dökülüp oy verdiklerini de eleþtirmekten geri durmazlar.

duyurukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir

hangisi baþkan olursa olsun Ertuðrul Saðlam dan fazlasýný beklemeyin

oynadikoyna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

biz kendimize bakacaðýmýza millete düþman oluyoruz 2011 senesi gitti artýk hep bununla yaþamak yerine 2011'den beri þunlarý bir defa yenemedik onu da geçtim biz büyük takýmýz diye dolaþýyoruz ama her sene dördüncülük baþarý 40 tane çöp transfer üstüne de borç bataðý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bira bana anlatsin Allah askina bu takim antremande ne yapiyor..

Nereden
    Tekirdað

kadýn gibi yaþamayacaðýz diyenler takýmýn kadýn gibi bile top oynayamamasýný nasýl içine sindiriyo da tekrar baþkanlýða aday oluyo utanmadan anlamýþ deðilim!
    keþke amip gibi yaþamak yerine kadýn kadar asaletli yaþayabilsen de takým bu halde olmasa.

ayrýca o nasýl bi teknik adamlýk! 5 yaþýndaki velete kadro kur desen emin ol senden daha isabetli kurar kadroyu.

son olarak malesef býldýr yedirdikleri hurma!lar bu kafayla daha çok týrmalar!
    Özgürlüðü elinden alýnan hiç bir zümre sömürgecisiyle masaya oturarak zafer kazanamaz!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý Hakan Yeþilyurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan Yeþilkurt Kardeþim;

dünkü yenilgiden dolayý kýzgýnlýðýmdan dolayý eleþtirmeyeceðim.
    bu aylardýr gelen bir birikim.
    evet bizim takýmýn ciddi anlamda sýký antreman yaptýðýný düþünmüyorum.
    çok net,
    bu takýma sezon öncesi,
    kuvvet ve kondisyon yüklenmediði için
    sahada kaný gibi dolaþýyorlar,
    yaþý ilerlemiþ veya sýrtlarýnda 20 kg lýk aðýrlýk varmýþ gibi koþuyorlar.
    bir sonraki maç için genelde 1 hafta süre oluyor,
    milli maç arasý 2 hafta.
    hoca gerçek hoca olsa
    kýsa sürede takýma kondisyon yükler,
    ilk oynuyacaðýmýz rakibin tüm maçlarý ekibiyle birlikte defalarca izlenerek,
    notlar alýnýr.
    artýlarý neler?eksileri neler?
    sonra bunlarý antreman öncesi futbolcularýyla görüntülü olarak paylaþýr,
    sonra taktik antremanlarýna önem verir.
    bu rakibin defansý aðýr,
    bu rakibin orta sahasý kuvvetli
    bu rakibin golcüsü formsuz,çok gol kaçýrýyor
    kalecileri yan toplarda aksýyor,
    kornerlerden gelen toplarda çok baþarýlýlar,
    70.dak.sonra kondisyon sorunlarý baþlýyor
    vs vs vs vs
    bu örnekleri yüzlerce yazabilirim.
    bu aksaklýklar ve olumlu yönlerini masaya yatýrýlarak,
    futbolcularýn neler yapmasý gerektiðini ezberletirim.
    örnekten yola çýkarak,kornerleri direk ortalatmamda,paslaþarak kullanmalarýný söylersin.
    arkadaþlar,bizim takýmýn maçlara ezbere çýktýðýndan adým gibi eminim.
    þu yazdýklarýmý hoca futbolculara uygulatacak
    sonra kötü sonuç alacaðýz.
    ben inanmýyorum,olumsuz sonuç alacaðýmýzý.
    **
    arkadaþlar;
    bizler takýmýn maçlarda bir kere çalýþýlmýþ hareketini görememizin nedeni budur.
    antremanda bizim takým hiç bir þey çalýþmýyor.
    lay lay lommm.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herseyi anlarým da 5 metre ofsaytta olan adama ofsayt vermeyip bizim oyuncuya el verdi diye bizim oyuncuya kýzmayý anlamam.
    Bu konuda hakemi suçlamak anlamsýz. Pasif ofsayt diye bir þey var. Yardýmcý hakem bayraðýný kaldýrsa bile maçýn hakemi düdük çalmadan futbolcu kendi kafasýna göre karar veremez. Ha Aykut aslýnda topu eliyle almak istemedi ama þanssýzlýðýna top eline çarptý. Ama dediðim gibi futbolcunun hakem yerine karar verme lüksü yok...

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uður Meleke: "Trabzonspor yönetimi Medjani ve Bosingwa'nýn maaþýný ödemeyip Salih ile Aykut'un maaþýný öderse takým bu duruma düþer tabi"
    Yani Uður Meleke'yi çoðumuz takdir ederiz ama bu aralar Telegol'ün etkisinden midir bilemiyorum ama iyice skor yorumculuðuna döndü. 2 ay önceki yayýnlarý duruyor. Ýlk 4 haftada 10 puan toplarken bütün oyuncularýmýzý yere göðe sýðdýramýyordu. Trabzonspor çok karakterli oyunculardan kurulu bir takým bu sene ligin favorisi dedikten sonra iþler tersine dönünce dün de oyuncularý yerin dibine soktu. Bu oyuncular 2 ayda karaktersizleþmedi herhalde...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Hakan Yeþilyurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Sadi denilen Adamýn Yaptýðý yapacaðý taktikleri tartýþýp boþu boþuna kendinizi üzmeyin
    Bu adam 3.ligde bile hocalýk yapamaz Bunu Ta Özkan Sümer döneminden takýmýn baþýnda iken söylemiþtim
    Trabzonspora gelmiþ geçmiþ en kötü hoca sýralamasý yapsam Açýk ara
    Sadi Keli 1.sýrada olur
    FB iyi oynamadý Biz hiç oynamadýk sonuç gayet normal
    FB yerine iyi bir takým olsa idi dün sahadaki Trabzonspora tarihi fark atardý
    kýrmýzý karttan önce bile biz 6-7 kiþi vardýk sahada
    Kýrmýzý karttan sonra yine ayný 6-7 kiþi onlarda var yok arasý idi
    Maçtan sonra 2.yarý Ýstediklerimizi yapabildik diyen Sadi müsvettesine hangi maçý izlediðini sorardým
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

s.çmýþ sonundada sývama bölümüne geçmiþ.biz böyle savunma yapsak yanýmdaki askerden dipçiði yeriz ne içti lan bu diye komedi resmen ya. adam açýklayamýyo bile

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler