Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avea 1967 Hat

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Avea 1967 Hat

Arkadaşlar avea böyle bir hat çıkarmış sınırlı sayıda olacakmış sanırım.....internetten diğer bilgileri bi türlü bulamadım trabzonsporun hattıyla ilgili bilgileri ancak...bugün bir gazatede bjk ile ilgili olan faturalı hattı alanlara forma hediye edildiğini öğrendim...eğer trabzonsporun hattındada böyleyse gerçekten de güzel

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Gs'nin maçından önce reklamını yaptılar.

Maç Gs'nin olduğu için sadece Onların adı geçti.

Bize özel çıkartıldı mı bilmiyorum?

Varsa öyle birşey alınabilir.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Nereden
    Ankara

çıkarrtılar aveanın sitesinde var ama onun olduğu sayfayı bi türlü açamadım

bir de siz bakınbakalım açabiliyormusunuz

www.avea.com.tr
    Konu Murat' tarafından (23.11.2006 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener ve Galatasaray'ın Avea reklamlarını gördüm.Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un reklamlarını göremedim!...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Ankara

sayfaları bi türlü açamadım ben yaaaaa...hat alana forma hediye edliyor mu bilgisi olan varsa yazsın

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sayfayı açamayanlar için
    Alıntı www.avea.com.tr Nickli Üyeden Alıntı
    FATURALI HAT TARİFESİ

Trabzonspor’un ilk 11.000’i
    Artık Trabzonsporluların faturalı bir hattı var: Avea1967!
    11.000 çok özel numara, kalbi Trabzonspor ile çarpan taraftarları bekliyor!
    Cebine kadar taraftar!

Trabzonsporluysan, artık Avea’da sana özel bir hat var! Futbolla yatıp futbolla kalkanlara, Trabzonspor için her şeyi veririm diyenlere: Avea1967. Peki, Avea1967 sana ne kazandıracak?
    • 1967 ile başlayan ya da biten 11.000 çok özel numaradan biri senin olacak.
    • Nuri Albayrak’tan adına imzalanmış sertifikaya sahip olacaksın.
    • En güzel Trabzonspor formalarından birini kazanacaksın.
    • Arkadaşlarını Trabzonspor’a özel Ringalarla karşılayacaksın.
    • Avantajlı bir tarifeyle konuşurken Trabzonspor’a da destek olacaksın.
    • Ücretsiz bilgi mesajlarıyla Trabzonspor’u daha yakından takip edebileceksin*.
    • Sürpriz organizasyonlara ve aktivitelere katılma şansın olacak.
    • Ve artık sana özel bir müşteri hizmetleri numaran var: 444 0 967.
    Servisler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.avea.com.tr’den öğrenebilirsin.

Avea1967 tarifesi
    Avea1967 tarifesinde aylık 49 YTL paket ücreti karşılığında yurtiçi 210 dakika ücretsiz her yöne görüşme süren var. Üstelik ücretsiz sürelerin bittikten sonra, diğer operatörün en yaygın şebeke içi görüşme ücreti olan 0,28 YTL’nin de altında bir fiyata, her yöne dakikası sadece 0,25 YTL’den görüşebiliyorsun.

Avea 1967 Faturalı Hattı TarifesindeDiğer OperatördeSabit Ücret-0,95 YTLPaket Fiyatı49 YTL-Ücretsiz Dakika210 dakika her yöne-Şebeke İçi0,25 YTL/dk0,28 YTL/dkSabit Hatlar0,25 YTL/dk0,28 YTL/dkDiğer Operatör0,25 YTL/dk0,60 YTL/dk
    Fiyatlara KDV dahil, ÖTV hariçtir.

FATURASIZ HAT TARİFELERİ

Herkes susacak taraftar konuşacak!
    Trabzonsporluların faturasız bir hattı var: Avea1967!
    Artık Trabzonspor’u ne kadar gönülden desteklediğin cebinden anlaşılacak!
    Cebine kadar taraftar!

Trabzonspor’un ana sponsoru Avea, Trabzonspor’un resmi faturasız hattını sunar: Avea1967! Sana özel fiyatlarla, ister diğer Trabzonsporlularla galibiyetini kutla, ister rakiplerinin mağlubiyetini. Üstelik ücretsiz bilgi mesajlarıyla Trabzonspor’u sürekli yakından takip et*.

Hattın belli, tarifen hangisi?

Avea1967 faturasız hattını alırken, Avea’nın birbirinden avantajlı tarifelerinden birini seçebilirsin.

Avea1967 Aramızda Tarifesi
    Avea1967’li arkadaşlarınla çok uygun fiyata görüşmek, diğer numaraları ararken de kontörlerin bitmesin istiyorsan, Aramızda tam sana göre bir tarife! Aramızda ile bu tarifede olan herkesi, her ay 100 ya da üzerinde kontör yükleyerek, 10 dakikası 2 kontörden arayabiliyorsun. Üstelik 31 Aralık 2006’ya kadar çok özel bir kampanya ile tüm Avealıları 10 dakikası 2 kontöre arayabileceksin**.

Avea1967 HepsiBir Tarifesi
    Herkesle tek fiyattan görüşmek istiyorsan HepsiBir tam sana göre! Her yönü, Türkiye’nin en avantajlı fiyatıyla, dakikası 4 kontörden arıyorsun. Avea, Turkcell, Telsim, ev, iş... Herkesi aramanın dakikası 4 kontör! Üstelik 2500 kontör de hediye***.

Haberdar Taraftar!
    Avea1967’liysen, Trabzonspor’la ilgili her şeyden haberdarsın demektir. İçerikleri Trabzonspor Kulübü tarafından sağlanan bilgi paketine hattın aktive edildiği andan itibaren otomatik abone oluyorsun. Bilgi paketinde kulüpten haberler, maçlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve flaş gelişmeler her gün saat 08.00-00.30 saatleri arasında cep telefonuna iletilecektir.

Ücretsiz Trabzonspor Ringası
    Avea1967’li olduktan sonra ücretsiz Ringalara sahip olacaksın. Seni arayanları istersen Trabzonspor’a özel Ringalarla karşılayacaksın.

Ayrıca sürpriz organizasyonlar ve aktivitelere de katılma şansın olacak. Servisler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.avea.com.tr web sayfasından öğrenebilirsin.

Avea 1967 HepsiBirAvea 1967 AramızdaDiğer OperatörGrup İçi 10 dakikası 2 kontör ** Şebeke İçi4 kontör10 dakikası 2 kontör **4 kontörSabit Hatlar4 kontör5 kontör4 kontörDiğer Operatör4 kontör5 kontör10 kontör
    Tablodaki değerler dakika karşılıklarını göstermektedir.

TS FATURALI

*İçerikleri Trabzonspor Kulübü tarafından sağlanan bilgi paketine hat aktive edildiği andan itibaren ücretsiz abone olunacaktır.
    Bilgi paketlerinde kulüpten haberler, flaş haberler ve maçlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler her gün saat 08.00-00.30 saatleri arasında SMS ile iletilecektir.
    Avea1967 Faturalı Hattı tarifesi aboneleri, her ay KDV dahil ÖİV hariç, ödeyecekleri 49 YTL tutarında sabit bedel karşılığında 210 dakika Türkiye içi her yöne (özel servislere, ücretli hatlara doğru yapılan aramalar hariç) görüşme hakkına sahip olacaktır. Sabit bedel karşılığı kendilerine tanınan görüşme süresinin aşılması durumunda, aşan kısma ilişkin yurtiçi görüşmeleri her yöne tek fiyat olan 0,25 YTL üzerinden ücretlendirilecektir. Avea’nın piyasa koşulları uyarınca fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Sabit bedel karşılığı tanınan görüşme süresinin bir kısmının ya da tamamının ilgili ay içerisinde kullanılmaması durumunda kalan süreye ilişkin görüşme hakkı bir sonraki aya devretmeyecektir. Bu hattan ve tarifeden faydalanabilmek için bağlayıcılık sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. Hatta ilk kayıt ücreti 99 YTL’dir. Forma ve sertifika hat aktif olduktan sonra fatura adresine teslim edilecektir.

TS FATURASIZ

*Bilgi servisleri ilk 3 ay ücretsizdir. Üçüncü aydan itibaren aylık 100 ve üzeri kontör yüklenmesi durumunda ücretsiz olarak geçerli olacaktır.
    **100 kontör yükleme koşulu yerine getirilmediğinde görüşmenin dakika fiyatı 2 kontördür. Sabit hat ve diğer GSM operatörlerini aramanın dakikası 5 kontördür. 31 Aralık’tan itibaren Avea1967 Aramızda tarifesindekilerle görüşmenin 10 dakikası 2 kontör olarak devam edecek ve diğer Avealıları aramanın dakika fiyatı 2 kontör olacaktır. Yeni hat alan abonelerden bu tarifeye ilk kayıtta, bir defaya mahsus 50 kontör kayıt ücreti alınacaktır.
    ***2500 hediye kontör aylık 250 kontör karşılığı 62,5 dakika olarak 10 ayda verilecektir. Bunun için abonelerin, her ay en az 250 kontör yüklemesi gerekmektedir. 100 veya 150 kontör yükleyen abonelere de aylık 100 kontör karşılığı 25 dakika hediye edilecektir. Hediye dakikalar şebeke içinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Kontör karşılığı verilecek hediye dakikalar yükleme yapılan tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olacak ve aboneler kampanyadan 30 gün içinde en fazla 1 kere faydalanabileceklerdir.

Faturasız Hat tarife değişikliği sadece Avea1967 faturasız hatları arasında gerçekleştirilebilir, diğer Avea tarifelerine geçiş kapalıdır.
    Faturalı Hat tarifesi ise tarife değişikliğine kapalı olup, iptal ve değişiklik taleplerinde bağlayıcılık sözleşmesinde belirtilen cezai şartlar uygulanır.
    Fanatik Pacci

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizimde var .. Avea 4441500 den bilgi aldim sabah. 99 YTL civarinda bi paket aliyorsun. Aylik 49 YTL(Sabit Her Ay) ucret odeyip istedigin sebekeyi yurt ici yurt disi 210 dk ucretsiz ariyorsun. Paketin icinde Baskanin imzali sertifikasi ve forma vs gibi hediyeler var. Sadece 11000 kisinin yararlanabilecegi bir sey.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

öğretmen hatlarında çevirdikleri dalavereden sonra bir daha avea mı? aman Allah korusun
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öğretmen hatlarında çevirdikleri dalavereden sonra bir daha avea mı? aman Allah korusun
    dalavere mi? kaçırdığımız birşey mi var?
    Fanatik Pacci

Nereden
    Ankara

acaba faturasız hattın fiyatı kaç ytl

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu tarifelerin kampanyası başladı mı?
    Bir Gün Mutlaka!!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dalavere mi? kaçırdığımız birşey mi var?
    Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
    Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?
    Konu Badaloğlu tarafından (29.11.2006 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
    Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.
    Bilgi için teşekkr ederim. Böyle bir kısıtlama getirildiğinden haberim yoktu Biz de öğrt. hattı kullanıyoruz
    Fanatik Pacci

Nereden
    Hakkari

Aynen öyle; Öğretmen hattı aldık; "Öğretmen" değilim ama ancak o hat kurtarıyordu sabah akşam konuşmayı... Ancak avea çok büyük bir kazık attı...

Abdallı61
    Ziyaretçi

reklamı kaydedebilirmisiniz? şey pardon kaydedebilirmisinuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

99 ytl verip bu hattı almak pek akıllı işi değil bir de avea olması işi daha da kötü yapıyor.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Nereden
    Hakkari

Avea sakat bu sıralar. Ne olduğu belli değil... Polis hattı, öğretmen hattı bu sıralar teyakkuzda..

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?
    Bencede yanılmıyorsam 61.00 ytl verip kulübe üye olurum
    99,00 ytl ile de bitmiyo aydada 49,00 ytl ödenecek
    ben bu parayı avea ya vereceğime kulübe üyede olurum formamıda kendim alırım
    teşekkürler avea ben almayayım
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

Nereden
    İstanbul

ya ben de heves etmiştim almaya ama bu fiyatları duyunca pek akıl karı gelmedi bana...

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MuratDinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayfaları bi türlü açamadım ben yaaaaa...hat alana forma hediye edliyor mu bilgisi olan varsa yazsın
    evet hat alana forma hediye ediliyor

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaç gündür bakıyorum bir tv kanalında bile reklamları yok.yada ben rast gelmedim.reklamlarını bizim tezavratımızla kanallarda yayınlayamayan bir firmanın hattını almak ban biraz abes geldi
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eskıden de wardı 1967 lı ... yenıden faalıyete gecırdıler

055 1967 xx 61 dı numaram ... kullanmayalı uzun zaman oldu kapanmıstır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay ağzına sağlık Arkadaşım. Konuş daa
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)