Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avea 1967 Hat

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?

Yukarıda ki çağrıya kulak verin arkadaşlar. Hemen hemen hepimizin bir hattı vardır. O parayla, kulübe üye olun sadece yılda birkez aidat ödeyin... Üstelik her ay vereceğiniz 49 YTL ile her ay farklı farklı forma alabilirsiniz...

Naim
    Ziyaretçi

99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?
    Sonuna Kadar Destek Oluyorum Öztekine
    99 öde sonra ayda 49 öde
    ne gerek var herkesin hattı var bir de Üyelik Kartı olsun

Sim kart Almak Yerine Üyelik Kartı alın

Nereden
    Hakkari

Erkan abi bu avea ile iş yapılmaz.. çok sakat firma..

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

katılıyorum zaten benim 2 adet avea var bu adamları anlamıyom..
    eneyi zannettiler....
    Kuzeyde AKÇAABATLI Horoncu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayIrlı olsun...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avea mı? Uzak durun?

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
    Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.

Eee millet bunu suistimal edip bebek ağlama telefonu olarak kullanırsa olacağı budur. 24 saat bi telefon açık bırakılır mı yahuuu? Kimse kimsenin babasının oğlu değil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı radomx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee millet bunu suistimal edip bebek ağlama telefonu olarak kullanırsa olacağı budur. 24 saat bi telefon açık bırakılır mı yahuuu? Kimse kimsenin babasının oğlu değil.
    Suistimal etmeyenler kayniyor arada.Ben kullandigim EGM hattindan gorusmeleri %90 is icin yapiyorum.Gunah degil mi ?

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suistimal etmeyenler kayniyor arada.Ben kullandigim EGM hattindan gorusmeleri %90 is icin yapiyorum.Gunah degil mi ?
    Kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef...

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avea mı? Uzak durun?

Sagol arkadaslar ben de ögretmenim ve Avea alacaktim. Bu kadar üc kagit varsa almam. Bilgilendirdiginiz ICIN tesekkürler!
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben bişey anlamadım bu adamlar bizim hayrımıza bişey yapmaz.bu yaptıkları iyi mi kötü mü
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle; Öğretmen hattı aldık; "Öğretmen" değilim ama ancak o hat kurtarıyordu sabah akşam konuşmayı... Ancak avea çok büyük bir kazık attı...
    Neyine kasık attı yahu zaten beleş konuşuyorsunuz. Sizlerden alamadığı parayı bizlerden çıkarıyor. Yahu bu ne beleşciliktir. Benim aldığım maaş öğretmen maaşından daha az olmasına rağmen faturamı kendim ödüyorum kuruşu kuruşuna. Ben çok gördüm öğretmen hattı ile sevgililerin biribrleri ile konuşmalarını çok su istimal edildi bu özellik kimse kusura bakmasın ama avea sonuna kadar haklı.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

töre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bu avea bana cok büyük kazık attı 500 milyon civarında

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fiyat bakımından pek bi cazip tarafı yok yani. en iyisi klübe üye olmak bencede
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kulube üyeliği inşallah bursumu almaya başlayınca halledicemmm..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

faturasız mı 99 ytl

tekhece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Trabzonspor reklamı da var..

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener ve Galatasaray'ın Avea reklamlarını gördüm.Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un reklamlarını göremedim!...

Trabzonspor un reklamını da yapmışlar.. senin gibi ben de tv de seyretmedim ama internet sayfalarında yayınlıyorlar..

http://www.avea.com.tr/sta/futbol/ts/index.shtml
    God :
    - Does man think that we cannot essemble his bones?

.... Nay ...! We are able to put together in perfect order the very tips of hin finger ....!!!

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hat işi boş bence.aveanın zaten doğru dürüst çektiği yok.bende almıştım attım sonrabide sanırım 99 ytl imiş biri klübe üye olmak daha mantıklı yazmış..bencede sonuna kadar katılıyorum
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Yasin Tokgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

acaba faturasız kontörlü kac para avea hat faturalı da ayda 49 ytl kontörlüde kac para bilen var mı

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyine kasık attı yahu zaten beleş konuşuyorsunuz. Sizlerden alamadığı parayı bizlerden çıkarıyor. Yahu bu ne beleşciliktir. Benim aldığım maaş öğretmen maaşından daha az olmasına rağmen faturamı kendim ödüyorum kuruşu kuruşuna. Ben çok gördüm öğretmen hattı ile sevgililerin biribrleri ile konuşmalarını çok su istimal edildi bu özellik kimse kusura bakmasın ama avea sonuna kadar haklı.
    sorun insanların bu bedava konuşma işini abartması değil,başlarda sözleşmede herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen sonradan avea'nın bir cinlikle konuşma süresine sınır getirmesi bence. ben sözleşmeyi sınırsız konuşma imkanı verdiği için imzaladım belki. baştan belli bir miktar kısıtlaması getirseydi böylece de suistimallerin önüne geçseydi kimsenin bir itirazı olmazdı. ama her zaman avea bir yolunu bulup insanları kandırmıştır bence. mobil öğrencide de oldu aynısı. önceleri tüm avealıları arayabiliyorken dakikası 2 kontöre sonra yok sadece mobil öğrencileri arayabilirsiniz dedi. bütün operatörlere msj çekebiliyorken sadece mobillere çekebilirsiniz dedi. valla 2 tane avea hattım var biri kurumsal biri mobil. ben kendimi ikisinde de kandırılmış hissediyorum.,
    bu yüzden avea hat alıp aveayı zengin etmektense kulübe üye olmak ya da lisansluı ürün kullanmak daha mantıklı geliyor.

Onurhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener ve Galatasaray'ın Avea reklamlarını gördüm.Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un reklamlarını göremedim!...
    abi bende ne şanssa hep trabzon sporum gördüm tek bize mi çıktı zannetmiştim helal olsun falan diyordum ..

Yasin Tokgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne kadar acaba faturasız ts hattı

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporun reklemına 3-4 kez rastladım,güzel olmuş.

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avea güzel işler yapıor..duyduuma göre mesela:0505-875-1967
    oluormuş
    son 4 rakam 1967 oluormuş
    Bize Her Yer TRABZON!

keramiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
    Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.
    o zaman bu battığımın resmidir..böyle adilik olmaz..
    TS yaz 6761 e gönder..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)