Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurocup 7. Hafta | Trabzonspor MP 82-67 Steaua Bükreþ | Maç Sonucu

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Sayý atamaz gereksiz faul yapar top kaybeder.Nasýl bir adam bu.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fýrat ayda yýlda bir oyuna girdi kuponumu yatýrdý olacak iþ deðil

Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

82-67 maç bitti.

Gökhan Uzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Erdi iyi idi bence.
    Ben Trabzonspor kaptanýyým . Baþka bir kaptanýn ardýndan sahaya cýkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu deðil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güzel galibiyet, Buducnost'un Aris'i yenmesi yine bütün dengeleri deðiþtirdi. Ýlk maçý kazanmýþ olsaydýk yolu neredeyse tamamlamýþ olacaktýk. Buducnost deplasmanýna galibiyet yazmýþtým ancak kendi sahalarýnda gerçekten baþka oynuyorlar, bizim zorlandýðýmýz Aris ve Banvit'i kendi sahalarýnda çok rahat geçtiler, ordan bir galibiyetle dönmemiz lazým.

Yavuz Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fýrat ayda yýlda bir oyuna girdi kuponumu yatýrdý olacak iþ deðil
    ahah üzüldüm maçkolik maç baþlýðýnda seninle ayný kaderi paylaþan çok
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Tebrikler bütün takýma.
    Maçý izleyemedim ama yorumlardan anladýðým yerliler bekleneni verememiþ..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Basket takýmýnda iþler yolunda. Darýsý futbol takýmýna.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Kalan 3 maçtan 2 galibiyet çýkartmamýz gerek.
    Ama görünen 1 galibiyette kalacaðýmýz.
    Umarým yanýlýrým.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Geçen sene Inter-Toto diyerek küçümsenen Eurochallenge'da bile ilgi daha yüksekti takýma. Futboldaki ilgisizliðimizi þikeye baðlýyoruz, haklýyýz. Basketbol takýmýnýn günahý ne? Geçen sene ligde yarý final oynadý, Avrupa'da final gördü. Takýma Kinsey geldi. Euroleague'de en iyi çýkýþ yapan oyunculardan Kulig geldi. Yine salon boþ. Kimseyi baþýna silah dayayýp zorla getiremezsin, zorla da sporu sevdiremezsin.

Maç öncesinde Steaua koçu Sapera iddialý açýklamalar yapmýþtý. Ýlk çeyrekte agresif bir savunma yaptýk. Doðru pozisyon alýp pas arasý kovaladýk. Bunlarý hýzla hücumlarda deðerlendirdik. Steaua'nun sayýlarý el üstü, zorlama atýþlardan geldi. Sapera'nýn planý tutmamýþtý.

Maçýn genelinde yýpranmadýk. Giresun maçý için avantaj olarak görebiliriz.

Odom'un oyun kurarken çaldýrdýðý top anlamsýzdý. Bir gardýn bu kadar açýk þekilde top çaldýrdýðýný uzun zamandýr görmemiþtim.

Kinsey'nin boþ fast breaki smaçlayamamasýný da çözemedim. Zamanlamadandýr inþallah... Bilek veya diz sakatlýðýnýn iþareti olmasýn da! Ancak onu daha doðru kullanmak lazým. Savunmada kullanacaðý enerjiyi hücumda onu ekonomik kullanarak saklayabiliriz. Çembere yakýn backdoor katlarýný bitirebilecek güce sahip. Veya weak side'dan alley-oop setleri hazýrlanabilir. Ya da kýsa savunmacýsýna karþý oynadýðý post up'ý daha çok deneyebiliriz.

Kulig'in savunma çabasýna ayrý parantez açmak lazým. Ýlk yarýdaki iki bloðu istatistik kaðýdýna iþlenmemiþ. Ayrýca tereddüt etmeden þuta kalkýnca isabet bulacaðýný görüyoruz.

Hakan ve Ýbrahim oyundayken þut tehdidi yaratamadýðýmýz için rakip savunmalar içeri gömülebiliyor. Böylece içerideki etkinliðimiz ve penetre imkanýmýz azalýyor.

Bu ikilinin geride kalan yedi maçtaki dýþ þut performansý 1/17... Erdi ve Berkay'ýn ceza þutlarýný sokmasý bu noktada deðer kazanýyor. Koç bu oyuncularý sene baþýndan beri þut tercihleri konusunda özgür býrakmýþa benziyor. Hem 3 numarada hem de 4 numarada þutu olan forvetlerle oynayýnca Stipanovic veya Sertaç'a içeride post up için gerekli alaný býrakýyoruz.

Zaten sene baþýndaki ana sorunlardan biri rotasyon ve yarý saha yerleþimiydi. Bunlarda ilerleme kaydettik. Takýmýn hücum ritmi tempoya baðlý olarak düzeldi. Ribaund etkinliðimizi arttýrmamýz da etkili oldu tabii.

Bu sezon ilk defa arka arkaya kazandýk, serimizi Giresun ve Karadað'da devam ettirebilirsek moral ve özgüven kazanýrýz.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Oðuz hocam Trabzon da ki vatandaþlarýn basket ile uzaktan yakýndan alakalarý yok. Bana gelen Trabzonlu firmalar bile bana soruyorlar laf aralarýnda baskette ne ettik neler ettik.Varsa yoksa futbol.
    Maçý izleyemedim seri tutturmamýz için güzel maçtý inþallah Giresun yenerek yolumuza devam ederiz.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu þehri gerçekten anlayamýyorum, Eurochallenge F4'de salonu dolduran taraftarlar nerde bileniniz var mý, tamam salon dolsun demiyoruz ancak her maç da ortalama 3 bin kiþiye oynayalým be kardeþim, yani taraftarý tribünlere çekmek için daha neler yapýlabilir ki. Gerçekten insanýmýzý anlayamýyorum, futbol takýmýnýn da yoklarý oynadýðý bir dönemde þehirde gidilebilecek daha iyi bir sportif aktivite var mý, Vira maçlarý kaçýrmýyordu ancak gördüðüm kadarýyla artýk onlarýn da sayýsý iyice azaldý.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

tebrikler uþaklaruma...
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Þimdi iþimiz daha zor.Gruptan çýkabilmek için 2 maç almamýz gerekecek.Banvit maçý zor. Buducnost maçýnýn mutlak alýnmasý lazým.Yani hedef maç.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Trendbasket bir çalýþma yapmýþ, emeklerine saðlýk.

http://trendbasket.net/yerli-skor-katkisinda-zirve-trabzonspor-mpin

BSL'de en çok yerli katkýsý alan takým Trabzonspor diyorlar.

Ancak nicel bir hata olmalý. Çünkü bizim yerli katkýmýz 178 sayý deðil, 92.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (26.11.2015 Saat 12:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu þehri gerçekten anlayamýyorum, Eurochallenge F4'de salonu dolduran taraftarlar nerde bileniniz var mý, tamam salon dolsun demiyoruz ancak her maç da ortalama 3 bin kiþiye oynayalým be kardeþim, yani taraftarý tribünlere çekmek için daha neler yapýlabilir ki. Gerçekten insanýmýzý anlayamýyorum, futbol takýmýnýn da yoklarý oynadýðý bir dönemde þehirde gidilebilecek daha iyi bir sportif aktivite var mý, Vira maçlarý kaçýrmýyordu ancak gördüðüm kadarýyla artýk onlarýn da sayýsý iyice azaldý.
    Benim söyleyebileceðim ve maalesef üzülerek söyleyeceðim þu ki:Bu þehir bu takýmý terketti.Ne futbol ne basket ne baþka bir þeyin umurlarýnda olduðunu zannetmiyorum.

axelman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Maçýn tekrarýný izledim rahat bir maç olmuþ bizim açýmýzdan.Haftasonu Giresun daha az yýpranmýþ gideceðiz. Hakan ve Ýbrahim çok eleþtirilmiþ ama ben abartýldýðýný düþünüyorum. Maalesef dün þut sokma konusunda çok kötüydüler ki Oðuz konuya deðinmiþ.Attýklarý þutlarda düzen içinde atýlmýþ þutlar yavaþ yavaþ rayýna giriyor takým ama çok yol almamýz lazým.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam bunun ne basketbolla ne de futbolla alakasý var. Ülke genelinde zaten spor kültürü yok. Bence bzim spor kültürünü geliþtirmemiz gerekiyor halk olarak. Ýnsanlar artýl sporla yaþamalý . Bizdeki kültür spora baþlama kültürü. Mesela burada da belli bir kesim gerek futbol olsýn basketbol olsun gerekse tenis voleybolla ilgilenen bi kesim fakat biz burada takip noktasýnda kalýyoruz.

Sporu kültür haline getirmezsek dolu tribünler sadece günü birlik büyük maçlarda kalýr ama yinede bunlarýn yanýnda en önemli etken kesinlikle : REKLAM REKLAM REKLAM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)