Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurocup 7. Hafta | Trabzonspor MP 82-67 Steaua Bükreş | Maç Sonucu

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Sayı atamaz gereksiz faul yapar top kaybeder.Nasıl bir adam bu.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fırat ayda yılda bir oyuna girdi kuponumu yatırdı olacak iş değil

Nereden
    Muğla

82-67 maç bitti.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdi iyi idi bence.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güzel galibiyet, Buducnost'un Aris'i yenmesi yine bütün dengeleri değiştirdi. İlk maçı kazanmış olsaydık yolu neredeyse tamamlamış olacaktık. Buducnost deplasmanına galibiyet yazmıştım ancak kendi sahalarında gerçekten başka oynuyorlar, bizim zorlandığımız Aris ve Banvit'i kendi sahalarında çok rahat geçtiler, ordan bir galibiyetle dönmemiz lazım.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fırat ayda yılda bir oyuna girdi kuponumu yatırdı olacak iş değil
    ahah üzüldüm maçkolik maç başlığında seninle aynı kaderi paylaşan çok
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tebrikler bütün takıma.
    Maçı izleyemedim ama yorumlardan anladığım yerliler bekleneni verememiş..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basket takımında işler yolunda. Darısı futbol takımına.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Kalan 3 maçtan 2 galibiyet çıkartmamız gerek.
    Ama görünen 1 galibiyette kalacağımız.
    Umarım yanılırım.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene Inter-Toto diyerek küçümsenen Eurochallenge'da bile ilgi daha yüksekti takıma. Futboldaki ilgisizliğimizi şikeye bağlıyoruz, haklıyız. Basketbol takımının günahı ne? Geçen sene ligde yarı final oynadı, Avrupa'da final gördü. Takıma Kinsey geldi. Euroleague'de en iyi çıkış yapan oyunculardan Kulig geldi. Yine salon boş. Kimseyi başına silah dayayıp zorla getiremezsin, zorla da sporu sevdiremezsin.

Maç öncesinde Steaua koçu Sapera iddialı açıklamalar yapmıştı. İlk çeyrekte agresif bir savunma yaptık. Doğru pozisyon alıp pas arası kovaladık. Bunları hızla hücumlarda değerlendirdik. Steaua'nun sayıları el üstü, zorlama atışlardan geldi. Sapera'nın planı tutmamıştı.

Maçın genelinde yıpranmadık. Giresun maçı için avantaj olarak görebiliriz.

Odom'un oyun kurarken çaldırdığı top anlamsızdı. Bir gardın bu kadar açık şekilde top çaldırdığını uzun zamandır görmemiştim.

Kinsey'nin boş fast breaki smaçlayamamasını da çözemedim. Zamanlamadandır inşallah... Bilek veya diz sakatlığının işareti olmasın da! Ancak onu daha doğru kullanmak lazım. Savunmada kullanacağı enerjiyi hücumda onu ekonomik kullanarak saklayabiliriz. Çembere yakın backdoor katlarını bitirebilecek güce sahip. Veya weak side'dan alley-oop setleri hazırlanabilir. Ya da kısa savunmacısına karşı oynadığı post up'ı daha çok deneyebiliriz.

Kulig'in savunma çabasına ayrı parantez açmak lazım. İlk yarıdaki iki bloğu istatistik kağıdına işlenmemiş. Ayrıca tereddüt etmeden şuta kalkınca isabet bulacağını görüyoruz.

Hakan ve İbrahim oyundayken şut tehdidi yaratamadığımız için rakip savunmalar içeri gömülebiliyor. Böylece içerideki etkinliğimiz ve penetre imkanımız azalıyor.

Bu ikilinin geride kalan yedi maçtaki dış şut performansı 1/17... Erdi ve Berkay'ın ceza şutlarını sokması bu noktada değer kazanıyor. Koç bu oyuncuları sene başından beri şut tercihleri konusunda özgür bırakmışa benziyor. Hem 3 numarada hem de 4 numarada şutu olan forvetlerle oynayınca Stipanovic veya Sertaç'a içeride post up için gerekli alanı bırakıyoruz.

Zaten sene başındaki ana sorunlardan biri rotasyon ve yarı saha yerleşimiydi. Bunlarda ilerleme kaydettik. Takımın hücum ritmi tempoya bağlı olarak düzeldi. Ribaund etkinliğimizi arttırmamız da etkili oldu tabii.

Bu sezon ilk defa arka arkaya kazandık, serimizi Giresun ve Karadağ'da devam ettirebilirsek moral ve özgüven kazanırız.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Oğuz hocam Trabzon da ki vatandaşların basket ile uzaktan yakından alakaları yok. Bana gelen Trabzonlu firmalar bile bana soruyorlar laf aralarında baskette ne ettik neler ettik.Varsa yoksa futbol.
    Maçı izleyemedim seri tutturmamız için güzel maçtı inşallah Giresun yenerek yolumuza devam ederiz.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu şehri gerçekten anlayamıyorum, Eurochallenge F4'de salonu dolduran taraftarlar nerde bileniniz var mı, tamam salon dolsun demiyoruz ancak her maç da ortalama 3 bin kişiye oynayalım be kardeşim, yani taraftarı tribünlere çekmek için daha neler yapılabilir ki. Gerçekten insanımızı anlayamıyorum, futbol takımının da yokları oynadığı bir dönemde şehirde gidilebilecek daha iyi bir sportif aktivite var mı, Vira maçları kaçırmıyordu ancak gördüğüm kadarıyla artık onların da sayısı iyice azaldı.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

tebrikler uşaklaruma...
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Muğla

Şimdi işimiz daha zor.Gruptan çıkabilmek için 2 maç almamız gerekecek.Banvit maçı zor. Buducnost maçının mutlak alınması lazım.Yani hedef maç.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Trendbasket bir çalışma yapmış, emeklerine sağlık.

http://trendbasket.net/yerli-skor-katkisinda-zirve-trabzonspor-mpin

BSL'de en çok yerli katkısı alan takım Trabzonspor diyorlar.

Ancak nicel bir hata olmalı. Çünkü bizim yerli katkımız 178 sayı değil, 92.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (26.11.2015 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Muğla

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu şehri gerçekten anlayamıyorum, Eurochallenge F4'de salonu dolduran taraftarlar nerde bileniniz var mı, tamam salon dolsun demiyoruz ancak her maç da ortalama 3 bin kişiye oynayalım be kardeşim, yani taraftarı tribünlere çekmek için daha neler yapılabilir ki. Gerçekten insanımızı anlayamıyorum, futbol takımının da yokları oynadığı bir dönemde şehirde gidilebilecek daha iyi bir sportif aktivite var mı, Vira maçları kaçırmıyordu ancak gördüğüm kadarıyla artık onların da sayısı iyice azaldı.
    Benim söyleyebileceğim ve maalesef üzülerek söyleyeceğim şu ki:Bu şehir bu takımı terketti.Ne futbol ne basket ne başka bir şeyin umurlarında olduğunu zannetmiyorum.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın tekrarını izledim rahat bir maç olmuş bizim açımızdan.Haftasonu Giresun daha az yıpranmış gideceğiz. Hakan ve İbrahim çok eleştirilmiş ama ben abartıldığını düşünüyorum. Maalesef dün şut sokma konusunda çok kötüydüler ki Oğuz konuya değinmiş.Attıkları şutlarda düzen içinde atılmış şutlar yavaş yavaş rayına giriyor takım ama çok yol almamız lazım.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunun ne basketbolla ne de futbolla alakası var. Ülke genelinde zaten spor kültürü yok. Bence bzim spor kültürünü geliştirmemiz gerekiyor halk olarak. İnsanlar artıl sporla yaşamalı . Bizdeki kültür spora başlama kültürü. Mesela burada da belli bir kesim gerek futbol olsın basketbol olsun gerekse tenis voleybolla ilgilenen bi kesim fakat biz burada takip noktasında kalıyoruz.

Sporu kültür haline getirmezsek dolu tribünler sadece günü birlik büyük maçlarda kalır ama yinede bunların yanında en önemli etken kesinlikle : REKLAM REKLAM REKLAM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)