Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 63 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurocup 6. Hafta | Aris 78-70 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Olmadı. Yalnız bu oyunla 30 sayı fark yememiz gerekirdi. Lig bence daha önemli şu durumda.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Buducnost'u deplasmanda yenebilirsek gruptan çıkarız bence, o maç belirleyici olur.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aris'de bir numara yoktu,biraz istek olsa yenerdik.Banvit deplasmanını alırız gibi geliyor bana

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

D.J. Cooper yine çok iyi oynamış. Geçen sene bizim maçta tek başına bizim kadar asist yapmıştı. Bu sene Cooper - Dowdell ve Rowland çok formda.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık oldu gerçekten 3.periyot kitlenmesek maçı alabilirdik.Artık DJO ile olamayacağına karar verdim.Çok iyi bir oyuncu olabilir ama parçalar uymuyor. Geçende de yazdım 5 general bu takıma fazla.Diğer işleride birinin yapması lazım.
    Konu axelman tarafından (18.11.2015 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kırılma anlarında Aris ihtiyacı olan sayıları hep buldu. Taraftar desteği ile oyunu psikolojik olarak hiç bırakmadılar.

Bize gelince çok basit top kayıpları devam ediyor. Ayrıca vücut dilimiz iyi değildi umarım sadece bu maçlıktır.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

5 galibiyet 5 maglubiyet bizi çikarir bence... 4.oluruz belki ama yine de çikariz... haftaya evimizde steaua'yi yenelim tamamdir... yalniz ben evimizde Kazan ile oynayacagimiz karsilasmadan biraz tirsiyorum, yenemeyebiliriz, o zaman isler bozulur, mutlaka Banvit ya da Buduc'tan galibiyetle dönmemiz gerekir

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kupanın üç namağlup takımından Galatasaray ve St. Petersburg evlerinde kaybetti.

*

Bizim maça gelirsek, bize seri lazımdı. Yine kaybettik. Kazanan takım olamıyoruz. Galip geldiğimiz maçların çoğunda bile geriden geldik. Oyuna hükmedemiyoruz.

Sezonun onikinci maçını oynadık artık. Ve artık Velickovic de sakat değil. Yani bahane kalmadı. Basketbol açısından konuşalım. Maç öncesi koç Priftis'in açıklamasını ilk sayfada yazmıştım. Adamlar "savunma yapacağız ve bu maça odaklandık" diyordu. Dediklerini yaptılar. Geçen hafta Pashutin "onları düzenden çıkaracağız" dedi, yaptı. Peki bizim değerli ve yıldızlardan kurulu kadromuz neden bu kadar istikrarsız? Kadro değerli tabii ama Hardy'yi bir dakika dinlendirecek back up yok. Rotasyon çarşamba pazarı gibi... Geçen seneki regular döngünün yerinde bir hafta üç kısalar, bir hafta iki Türk gard ikilisi... Bunlar ne yazık ki rakip oyun düzenine göre verilmiş kararlar değil. Tamamen arayış...

Yahu Zaras ikinci devre Markovic'in önünde bir noktayı işaretledi, oradan şutladıkça şutladı. Bir kelepçe vuramadık adama, seyrettik.

Şu bağlantıdaki 30 numaralı yorumu lütfen okuyun: http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1920264792

Aris'in o hücumuna (Waters'in faul linea kadar penetresi sonra savunmayi eksiltip sag forvete pas vermesi ve ekstra pasla bos uclugu bulduklari seti) ne cevap verdik?

Şahsen çözümün takım içinden, takımın potansiyelinin kullanılarak bulunmasından yanayım. Ha illa bir hamle olacaksa, öncelikle yerli aramalıyız (En olabiliri Mehmet Yağmur - Oğuz Savaş görünüyor). Belki maliyetli görünebilir ancak yazın yapılanların çöpe gitmesini engeller. Bu girişim olumsuz sonuçlanırsa, yabancı oyuncu gönderip getirmek faydalı olur mu, kestiremiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oğuz iki yerli hamlesinin yanına birde atletik uzun hamlesi yapsak iyi olur.
    Çünkü net çember savunamıyoruz ve Oğuz Savaş'ta bu oyuncu değil.
    Ayrıca gerçekten gerekli mi onu da bilmiyorum. Sertaç'tan hücumda daha verimli olur ama savunmada büyük bir delik olur...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz iki yerli hamlesinin yanına birde atletik uzun hamlesi yapsak iyi olur.
    Çünkü net çember savunamıyoruz ve Oğuz Savaş'ta bu oyuncu değil.
    Ayrıca gerçekten gerekli mi onu da bilmiyorum. Sertaç'tan hücumda daha verimli olur ama savunmada büyük bir delik olur...
    Mevcut staffla yabancı oyuncu değişikliği yapılması, kendilerini inkar demek olacağı için sene başından beri buna karşıyım. Kulig'i, DJO'yu tanımadan mı almışlar Uğur Ağabey?

Yabancı oyuncu değişikliğine gidilmesine şu şartlarda sıcak bakabilirim: Çıkıp diyecekler ki "Raznatovic bizi senelerdir kazıklıyor." Yerine alacakları oyuncular da Beobasket'ten olmayacak. Yoksa yeni gelecek gardın asist yapabilen (!) olacağının garantisi yok. Geçen yıl Randle, bu sene DJO... Aynı sebepten sene başında iki gard yollanır mı? Demek ki aynı hatayı yapmışlar. Eee hadi geçen senekinin adı hata, peki bu sezonki? O da mı hata? Hataysa bir saniye, aynı hatayı yapanlar yerlerinde niye kalıyor?

Ben şirkette, siz şantiyede aynı hatayı iki defa yapsak üçüncü şansı veriyor mu bize yönetim kurulu?

Bu koşullarda doğru hamle, söz konusu asist yapamayan (!) gardı alan GM ve onay veren koça güle güle demek olacaktır.

((Normal şartlarda koç istikrarından yanayım. Markovic için daha da ısrarcıy(d)ım.))

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Markovic: "Aris'i kutluyorum. Sert oynadılar, oyuna konsantre olmuşlardı. İki takım da on yedişer top kaybetti, fakat hataları onlar değerlendirdi. Şut yüzdemiz kötüydü. Bu sayılarla kazanamazsınız. Oyunun temposunu kontrol ettik. İkinci şansları verdik. Zaras çok iyiydi."

Keşke açıklamanın tamamını görebilseydik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oğuzcum, ben yabancılardan kimsenin gitmesi taraftarı değilim. Coach da gitmesin. Bir tek Mehmet Yağmur ya da Kartal Özmızrak ile atletik uzun. Çember savunanından olsun bir zahmet...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bunları konuşmak için erken olsa da Top 32 için rakip seçme şansınız olsaydı, kimleri isterdiniz?

Grupta ikinci olursak; Euroleague D Grubu 5.si - Eurocup A Grubu 3.su - Eurocup F Grubu 3.su ile M Grubu'nda

Grupta ucuncu olursak; Euroleague C Grubu 5.si - Eurocup A Grubu 2.si - Eurocup B Grubu 3.su ile K Grubu'nda

Grupta dorduncu olursak; Euroleague A Grubu 5.si - Eurocup A Grubu 1.si - Eurocup C Grubu 3.su ile G Grubu'nda bulusacagiz.

*

Öncelikle A Grubu'ndan gelecek takımlar (zorunlu çaprazımız) şöyle:

Bilbao 4-2
    Trent 4-2
    Nanterre 3-3
    Oldenburg 3-3
    Olimpija 2-4
    Bonn 2-4

Grupta 2. olursak;

Euroleague D Grubu beşincisi

Brose 3-2
    DSK 2-3
    Maccabi 1-4

ve

F)

AEK 4-2
    Nizhny 3-3
    NEptunas 3-3

Grupta 3. olursak;

Euroleague C Grubu beşincisi

PAO 2-3
    KSK 2-3
    Zalgiris 2-3

B)

MHP Riesen 4-2
    ALBA 4-2
    Emilia 3-3

Grupta 4. olursak;

Euroleague A Grubu beşincisi

Bayern 2-3
    Strasbourg 2-3
    Kızılyıldız 2-3
    Real Madrid 2-4

ve

C)

Zaragoza 4-2
    Ulm 3-3
    Umana Reyer Venezia 3-3

---

Bugünkü duruma göre, gruptan 3. çıkmak daha açık bir yol gibi görünüyor.

Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (19.11.2015 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)