Sonuç: fatih akyelin kadro dýþý býrakýlmasýný doðru buluyormusunuz ?

Katýlýmcý sayýsý
205. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

118 57.56%
  • hayýr

87 42.44%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel'in Kadro Dýþý Býrakýlmasý Doðru mu?

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Standart Fatih Akyel'in Kadro Dýþý Býrakýlmasý Doðru mu?

fatih akyelin kadro dýþý býrakýlmasýný doðru buluyormusunuz ?

yöneticilerden ricam bu anketi fatih akyel in kadro dýþý býrakýlmasý ile ilgili baþlýkla birleþtirebilirler mi taþýyabilirler mi ? bunun için ayrý baþlýða gerek olmadýðýný düþünüyorum ama mecburen ayrý açtým
    saygýlar

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

tabii ki mantýksýz bi karar bazýlarý aklý sýra otorite saðlayacak

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ziya doðan çýrpýnýyor; albayraðý, sayitoðlunu kadrodýþý býrakamýyor, ne yapsýn!

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bence de yanlýþ bir karar

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

bence ziya doðan ýn anlattýklarý gibiyse fazlasýyla haketmiþ fatih akyel . takýmdan gitmek için öyle þeyler yapýyorsa güzel bir ceza vermiþ . öyle ceza ile de takýma küstürdü f.akyeli o kötülüðü var . ama hakettiyse küsmesi mühim deil ne yaparsa yapsýn .

Yaþ
    53

Ozi 'ye katýlýyorum. Takým demek disiplin demektir. Futbolcu milleti de disiplini sevmez (istisnalar hariç). Bir kaç antreman sonrasýnda özür diler tekrar as takýma alýnýr merak etmeyin. Hep böyle olmadý mý

Nereden
    Ýstanbul

bu anketin sonucu belli ... evet ... oran da % 85

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bence günah keçisi olarak ortaya atýldý.eðer ziya hocanýn dediði gibiyse doðru ama diðer taraftanda ziya hoca öyle kýsýtlamalar cezalar getirdi ki takýma kim olursa olsun isyan eder....

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Camianýn istemediði bir futbolcuyu takýma alarak büyük risk alýndý.Þimdide biz büyük hata yaptýk der gibi kadro dýþý býrakýlýyo.Bence en azýndan devre arasý beklenip mantýklý bir þekilde kulüple iliþkisi kesilebilirdi.Bu yönetim büyük bir takýma yakýþmayacak þekilde hareket etmeye devam ediyor.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ziyanýn dedikleri doðru ise tabiki kadro dýþý kalmalý

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    51

Bu tur olaylar sadece hocanin acizligini, oyunccular ustundeki etkisizligini gosteriyor. Bugun Fatih yarin baskasi. Baska tavir koyamayan olursa onlar da pasif tepki koyacak; simdi oldugu gibi sahada gezinmeye devam edecek. Ziya hoca gitmek icin neyi bekliyorsun???

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

fener maçý öncesi bence yanlýþ. çaðdaþ cezalý kim oynýcak defansta? ferhat oynýcak.. bence fener maçýndan sonra kadro dýþý býrakýlmalýydý.

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

vallah bilmiyorum? oyuncu olarak iyi biri ama insan olarak degil!!

onun icin dogru karari sectim!! Ufukahnimiz var bir kere fakylei napacagaz genclerimize sans verelim alt yapimizlardan!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence ziyanýn þuana kadar yaptýðý en iyi iþ.takýmýn ahengini bozuyosa kadro dýþý býrakýlýr.bu kadar basittt....
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

bence yanlýþ bi karar her ne kadar kendini sevmesemde ona haksýzlýk yapýldýðýný taraftarýn önüne zaman kazanmak için atýldýðýný düþünüyorum.
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Kadro dýþý kalacak biþey yaptýysa doðru. Ama Ziya fatura kesmeye kalktýysa bence tüm takým(Gökdeniz,Stepanov ve oynayamayanlar hariç) kadro dýþý kalmalý. Sezon baþýndan beri bi Jeff ilerleme kaydediyo. O da hala istenen seviyede deðil. Geri kalanlarýn çoðu G.Saray maçýnda kalmýþ galiba
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ziyanýn dedikleri doðru ise tabiki kadro dýþý kalmalý
    aynen abi kim yapsa aynýsý yapýlmalý
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bence bu kadar onemli bi mac oncesi boyle bi karar alinmamaliydi zaten takimin durumu ortada boyle bi tabloda olamamsi gerkirdi fener macindan sonra boyle bi karar alinsaydi daha makbul olurdu bence zamanlama yanliss

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

eðer medyada çýktýðý gibi sürekli istanbula geliyosa hocanýn dediðini yapmýyosa gerçekten haketmiþ.
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Trabzonspor Fatih'ten daha deðerlidir.
    Ziya Doðan'dan ve onun futbol anlayýþýndan da deðerlidir.
    Fatih'in hele ki fener maçý öncesi kadro dýþý býrakýlmasýnýn bence en büyük zararý Trabzonspor'adýr.
    Onun için bu karar kesinlikle yanlýþtýr..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

adamýn bu takýma alýnmasý yanlýþ siz neyden bahsediyorsunuz vakti zamaný Trabzon seyircisine racon kesen adam þimdi takým kaptanýydý düne kadar
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

'RAHATSIZ OLDUÐUMU SÖYLEDÝM'
    Trabzonspor zor günler geçiriyor. Yola þampiyonluk parolasýyla çýkan Karadeniz ekibi, Ziya Doðan yönetiminde beklemediði sonuçlar aldý. Son olarak Fatih Akyel'in kadro dýþýnda kalmasý gündeme oturdu. Akyel, konuyla ilgili olarak AjansSpor.com'a konuþtu.

Trabzonspor’da geride kalan haftalarda alýnan kötü sonuçlar ve yola þampiyonluk parolasýyla çýkan ancak Lazaroni’nin gönderilip Ziya Doðan’ýn da teknik direktörlük koltuðuna oturtulmasýndan sonra da takýmýn bir türlü toparlanamamasý, Karadeniz ekibini oldukça zorluyor. Bir grup taraftarýn da antrenmanlara gelerek siyah çelenk býrakmasý ve Ziya Doðan’ý istifaya davet etmesi Karadeniz’de gerginliði dindirmiyor.

Peþ peþe gelen açýklamalar ve son olarak da Fatih Akyel’in ceza alarak, kadro dýþý býrakýlmasýyla devam eden olaylarý, þu anda odak noktasýnda bulunan futbolcunun kendisi Fatih Akyel’e sorduk. O da bütün içtenliðiyle sorularýmýzý yanýtladý.

Röportaj: Can Birsay

‘FENERBAHÇE MAÇINDA FORMA GÝYMEK ÝSTERDÝM’
    ‘HERÞEY BÝRDEN BÝRE TERSE DÖNDÜ’
    ‘BUNLARI KONUÞMAK ÝSTEMEZDÝM’
    ‘RAHATSIZLIKLARIMI DÝLE GETÝRDÝM’
    ‘TARAFTARA VE TRABZONSPOR’A ÇOK TEÞEKKÜR EDERÝM’
    ‘SADECE FATÝH AKYEL MÝ KÖTÜ?’…

Sevgili Fatih Akyel, Trabzonspor’da son dönemde kötü bir gidiþat yaþanýyor ve takým ligde de istediði yerde deðil. Beklenmeyen geliþmeler oldu ve bunlardan biri de senin ceza almandý. Bunu nasýl deðerlendiriyorsun?
    Baþtan çok iyi baþladýk; Beþiktaþ ve Galatasaray galibiyetleriyle baþladýk. Her þey bizim için iyi giderken birden bire arka arkaya kötü maðlubiyetler aldýk. Bu maðlubiyetler bizi yýktý ve arkaya düþürdü. Bunlar bizim de beklemediðimiz maðlubiyetlerdi. Tabii akabinde de geliþen olaylar yaþandý. Özellikle son haftalarda puan kaybýna tahammülümüz yoktu, tabii ki üzüldüðümüz olaylar. Sivas’a da maðlup olduk, bizim ve Trabzonspor için çok kötü bir durum. Benim olayýma gelince, benim olayýmýn acý tarafý, ben çok abartýldýðýný ama abartýlacak bir durum olduðunu düþünmüyorum. Böyle bir maç öncesinde, böyle ufak tefek konularla kadro dýþý kalabilecek bir olay yaptýðýmý zannetmiyorum. Tabiiki ben de bu maçta, Fenerbahçe maçýnda oynamak isterdim, takýmdaki görevimi yerine getirerek formamý giymek isterdim. Ama tabiiki bu hocanýn kararýdýr, almýþ olduðu kendi kararýdýr. Saygý duyuyorum, kendi düþüncesidir. Ama ben Trabzonspor’dan kesinlikle ayrýlmayý düþünmüyorum. Trabzonspor formasýný geldiðim günden beri en iyi þekilde taþýyorum, taþýdýðýmý düþünüyorum. En iyi þekilde mücadelemi veriyorum ama hocadan yana olan rahatsýzlýðýmý da hocanýn kendisine bildirdim.

Fatih, ben bir þey öðrendim ve bunu da sen teyit edeceksin, doðru mu deðil mi? Sen bundan 2 hafta önce kaçýrdýðýn bir sabah antrenmanýnýn ardýndan bir ceza alýyorsun. Bundan yaklaþýk 2 hafta önce aldýðýn ceza bu ceza mýdýr?
    2 hafta önce oldu. Ben futbola baþladýðýmdan beri, yani Trabzonspor’a geldiðimden beri bin tane antrenman yapmýþýmdýr. Oynadýðým da 50-60’a yakýn maç vardýr Trabzonspor’da hazýrlýk maçlarý dahil. Sezon baþýndan beri de hiç antrenman kaçýrmadým ve bütün maçlarda da oynadým. Yani bu konu 2 hafta önce olan bir konu ve Sivas maçý maðlubiyeti sonrasý oluyor, ben Sivas maçý kadrosunda yoktum, Antalyaspor maçýnda da yedektim. 2 hafta önceki olayýn biraz abartýldýðýný düþünüyorum açýkçasý. Esasýnda bunlar aile içinde yaþanan ufak tefek sorunlar, bunlar halledilebilecek konular. Ama tabii hoca böyle düþünmüþ, böyle karar vermiþ ve bunu böyle uygulamak istemiþ. O’na da tabii bir þey söylemek istemiyorum, O’nun kararýdýr ama ben de O’na kendisinden yana olan rahatsýzlýklarýmý kendisine ilettim. Olay bundan ibarettir.

Fatih, peþ peþe alýnan kötü sonuçlarýn ardýndan, burada fatura sana mý kesildi?
    Þimdi þöyle bir þey var, fatura derken, tabii ki fatura bana kesilmedi. Çünkü bu takýmda tek oynayan ben deðilim ve bana kesildiðine ve kesilmesi gerektiðine de inanmýyorum. Trabzonspor’da bir tek ben oynamýyorum. Bütün futbolcular oynuyor. Faturayla alakasý yok ama hocanýn düþüncesi nedir, ne deðildir bilmiyorum. O’nun düþüncesini de bilmeden fazla yorum yapmak istemiyorum. Ama dediðim gibi aile içinde olan olaylar ve hocanýn kararýdýr. Saygý duyuyorum, söyleyecek bir þey yok. Ben profesyonel bir futbolcuyum ve antrenmanlarýmý devam ediyorum. Fenerbahçe maçýnda formamý giymek çok isterdim, sahada olmak isterdim ama olamayacaðým için de üzüldüm. Ben burada antrenmanlarýmý yapýyorum. Dediðim gibi profesyonelim ve antrenmanlarýma da devam edeceðim. Onun haricinde bir þey yok.
    Þimdi Ziya Doðan’da bir açýklama yaptý bu konuyla ilgili, Sayýn Doðan derki; “bana yalan söyledi” buna bir cevabýn var mý?
    Þimdi þöyle bir þey, hocanýn yasaklarýndan dolayý, ben þahsen kendi adýma konuþayým. Ben kendisine de yasaklarýndan dolayý çok rahatsýz olduðumu toplantýda bildirdim. Yani bu yasaklara karþýlýk veremeyeceðimi kendisine, rahatsýz olduðumu söyledim. Ben üzüldüm, bunlarý yaþamak, ya da söylemek istemezdim. Özellikle böyle bir maç öncesi rahatsýzlýk olsun istemezdim ve ufak olaylarýn bir aile içinde kapatýlýp gider diye düþünüyordum. Burada benimle beraber birçok kiþi ayný þeyi düþünüyor. Bu konuyla da ilgili söyleyecek fazla bir þey yok.

Fatih, sen Türkiye’deki en kariyerli en iyi defans oyuncularýndan birisin. Oynadýðýn takýmlara ve elde ettiðin baþarýla bakmamýz yeterlidir. Kendi taraftarý olan bir futbolcusun. Ama Trabzonspor defteri açýldý ve bir performans düþüklüðü mü oldu? Burada da herhalde bir Fatih Akyel’in hedefleri var.
    Þimdi þöyle bir þey var, ben geçen sene bu takýma geldiðimde çok iyi bir performans sergiledim. Trabzon halký, Trabzonspor taraftarý, ben, yöneticiler bunu herkes gördü. Geçen sene benim mücadele ettiðim maçlarda, mükafatý bana mý verdiler? Hayýr takým halinde biz mücadele ettik ve takým halinde bir mükafat verdiler. Geçen sene bir takým olaylar kötü gidiyordu ve devre arasýnda ben geldim. Yani tek bana iyi oynadýðým zaman mükafat vermiyorlar. Biz takým halinde iyi mücadele ediyoruz. Trabzonspor’u ele alalým, ben kesinlikle takým arkadaþlarýmý eleþtiremem, eleþtirmem onlar benim arkadaþlarým. Sadece bakýldýðýnda, Fatih Akyel’in mi bir form düþüklüðü var? Trabzonspor’da mý var? Ben kendimi ayýrt etmiyorum. Sivas maçýndaki maðlubiyet, Antalyaspor maçýndaki beraberlik ben sahada olmamama raðmen ben bunlarý üzerime alýyorum. Çünkü ben bu takýmýn bir ailenin bir parçasýyým. Onun için sadece Fatih Akyel’e deðil, geniþ kapsamlý bakmak lazým. Ýnsanlarýn da buna göre bakmasý lazým. Bir Fatih Akyel istediði kadar tecrübeli olsun, istediði kadar Avrupa Kupalarý’nda maç yapmýþ olsun, bir futbolcu tek baþýna bir þey yapamaz.

Peki Fatih, bundan sonraki planlarýn neler? Ne arzuluyorsun, neler istiyorsun?
    Ben tekrardan þunu vurgulamak istiyorum. Trabzonspor taraftarý da bunu bilsin istiyorum. Ben Trabzonspor’da oynamayý çok istiyorum, Trabzonspor formasýný giymek istiyorum. Ben buradayým ve profesyonelce bir þekilde antrenmanlarýmý yapýyorum, hoca kadro dýþý býrakmýþtýr ve ben antrenmanlarýmý yapýyorum. Trabzonspor’un þu anda mukaveleli futbolcusuyum ve görev verildiðinde de Trabzonspor için elimden geleni yaparým. Tabii yönetimin kararlarý da burada çok önemli.

Yönetim ile bu konuyla ilgili bir görüþmen oldu mu?
    Yok zaten konu daha çok yeni olduðu için kimseyle görüþme yapmadým. Ben profesyonel bir þekilde antrenmanlarýmý tesislerde yapýyorum. Þu anda kimseyle görüþmedim ve önümüzde de çok önemli bir maç olduðu için olaylarýn fazla büyümesini istemiyorum. Çok önemli bir maç var ve bu tip olaylar Trabzonspor’a zarar versin istemiyorum.

O zaman Fatih, benim buradan anladýðým, Fatih Akyel kesinlikle Trabzonspor’da kalmak istiyor. Kafasýnda takým deðiþtirmek gibi bir þey yok.
    Þu anda yok, ama ben de bir profesyonelim ve þartlar ne gösterir, tabii o zaman þartlar ne gösterir bilemeyiz. Ýlerleyen zamanlarda gitmekse gitmek, kalmaksa kalmak ama ben hiçbir zaman Trabzonspor gibi çok büyük bir camiadan ayrýlmak istemem. Trabzonspor çok çok büyük bir camia. Ben her zaman burada kalmaktan yanayým. Trabzonspor’dan kimse ayrýlmak istemez. Bir takým olaylar oluyor ve bir takýmýn da kötü dönemleri olabilir ama her zaman böyle gidecek diye bir þey yok. Ben bu zamana kadar Trabzonspor’a da Trabzonspor taraftarýna da çok teþekkür ediyorum verdikleri destek için.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

TRABZONSPOR olarak yasadýgýmýz bu kritik günlerde fenerbahçe maçý her acýdan kara günleri geride býrakmak için son sans gibi görünürken ziya doganýn bu yaptýgý TRABZONSPORumuzu sabote etmekten baska biç bir þey degildir!!!herkezin bildigi üzere Trabzonsporumuzda savunmanýn göbeginde oynayan 3 futbolcumuz bulunmakta biri zaten cezalý(çagdas)digerleri fatih ve stepanov eee fatihide tam bu kritik maç öncesi kadroya almýyorsa bi teknik adam!!!kendi kiþsel problemlerini TRABZONSPORa zararý dokuncagýný bile bile uygulamaktan kaçýnmayacagýnýn bi göstergesidir!!!!

Bizleri zordurumda býrakanlarýn baþýnda bulunmasýna ragmen bu zorlu maç önceside bu tür bi eylem yapmasý Trabzonspora verdigi(vermediði)önemin ap açýk delilidir!!!!!!

ziya dogan istifaaaaaaaaaaaaaaaa
    Konu firidin61 tarafýndan (22.11.2006 Saat 21:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bnce böyle biþenin önemli fb maçýndan önce olmasý kötü oldu ziya kendini düzeltimi acaba?

Yaþ
    41

f.akyelin kadro dýþý kalmasýnýn dýþýnda eðer bu trabzonsporun bu durumuna tepki olarak yapýlmýþsa sadece bu adamýn deðil bunun dýþýnda bir kaç oyuncunun da kadro dýþý kalmasý gerekirdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)