Sonuç: fatih akyelin kadro dýþý býrakýlmasýný doðru buluyormusunuz ?

Katýlýmcý sayýsý
205. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

118 57.56%
  • hayýr

87 42.44%
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel'in Kadro Dýþý Býrakýlmasý Doðru mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

ziya hoca bu kadar basit birimi?

koca Trabzonsporun hocasý?

fatura kesecek adam aradý öylemi?

bu adamda, en ihtiyaç duyulan mevkiye iken...
    en önemli hafta iken...
    sapla saman karýþmýþ gitmiþ...

þaþýrýyorum ben artýk..!

toplu yerde maç izleyemiyorum artýk..!

Son derece YANLIÞ. Ýnþallah Fener maçýnda aramayýz. Uzun vadede disiplin ve istikrar adýna bize ne kazandýracak çok merak ediyorum.

Umut Uzunoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

çok geç alýnmýþ daha önce alýnmasý gereken bir karardý.Fatih Akyel en az 5 haftadýr formsuz.

Ýlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Yaþ
    43

ziya doðan söylediklerinin arkasýndadýr.ve bu karar çok doðru bir harekettir.f.akyelin yaptýðý takýmý zor durumda iken destek olacaðýna köstek olmaktýr.disiplinsiz hareketler yapacak olan futbolcu bu takýmda 2.kaptan olamaz.sorumluktan kaçmaz.bize paralý transporlular deðil,gönülden trabzonsporlu futbolcular gerekli..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Angry

Bazý Arkadaslarýn sanýrým midesi geniþ diyorum baþka birþey demiyorum çünkýü ceza almak istemiyorum

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Kulübe faks yaðdý!
    Albayrak daha sonra bir mesaj yayýnlayarak, "Teknik kadro ve futbolculara desteðimiz tamdýr. Taraftarlarýmýz F.Bahçe maçýnda bizi yalnýz býrakmasýn. Aklýmýzda sadece 3 puan var" dedi. Öte yandan taraftarlarýn da Fatih Akyel'den yana tavýr aldýklarý ve yýldýz futbolcuya destek için kulübe 1000'e yakýn mail ve faks gönderdikleri öðrenildi.

kaynak :internetspor

o zaman anketi dolduranlar baþkalarý mý nasýl oluyor da buraya sadece 150 kiþi oy verirken 1000 e yakýn faks gidiyor. resmen uydurma haber. daha bi de albayraðýn fatihe sahip çýktýðý kýsmý var haberin o tam bir komedi

celaleddinozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bence çok doðru bir karar kadro dýþý býrakanlardan Allah razý olsun

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Son derece yanlýþ bir karar mevkisinde Türkiyenin en iyi futbolcusu resmen onunla dalga geçiliyordu pardon þoklanýyodu oda kaldýramadý oyuncaðýný almayýn ziyanýn elinden buz gibi soðumasýn bizden al Trabzonu ziya bir oyana çalkala bir oyana dikkat et pilleri düþmesin sonra aðlarsan ne yaparýz...Ben eðer azýcýk futboldan anlýyorsam Ziyanýn bu takýmýn baþýnda iþi yok ama hala sabretmek isteyen beklesin...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý lazkopat_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son derece yanlýþ bir karar mevkisinde Türkiyenin en iyi futbolcusu resmen onunla dalga geçiliyordu pardon þoklanýyodu oda kaldýramadý oyuncaðýný almayýn ziyanýn elinden buz gibi soðumasýn bizden al Trabzonu ziya bir oyana çalkala bir oyana dikkat et pilleri düþmesin sonra aðlarsan ne yaparýz...Ben eðer azýcýk futboldan anlýyorsam Ziyanýn bu takýmýn baþýnda iþi yok ama hala sabretmek isteyen beklesin...
    mevkisinde türkiyenin en iy oyuncusu oldukça ilginç bir deðerlendirme. 2002 ve öncesi için çok doðru bir deðerlendirme. ancak milli takýma çaðrýlmayan gittiði hiçbir takýmda tutunamayan bir oyuncunun mevkisinin en iyi oyuncusu olduðuna inanmak pek mantýklý deðil bence

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Kesinlikle tekrar tekrar bastýrarak söylüyorum birebirde müthiþ ve hýzlý mevkisinin en iyi futbolcusu 2002 ve öncesinde de böyleydi þimdide böyle ne tayfunla oldu nede ferhatla ne musayla oldu nede ufukhanla olacak ben geyse nin ve bejekenin yerinde olsam havada kaparým ozaman anlarýz elinizdeki silah nasýl rakibe veriliyor sivastan yediðimiz golde birebir pozisyonda kalan akyel olsaydý jeferson balilinin karþýsýnda takla atarak o topu tutardý
    fatih akyel - stephanow - çaðdaþ - murat
    Trabzonun defansý bu olmalýydý ama göremedi...
    Ayrýca yukarýdaki ankette verilen oylarýn deðerlendirilmesini de yapayým
    evetler : hala fatihin geçmiþine sünger çekemeyenler
    hayýrlar : fatihin futboluna not verenler
    Ben Trabzonlunun inadýný bildiðim için ve futboldan anlayan tek taraftar olduðunu bildiðim için yukarýdaki anketin sonucunu çok rahat görebiliyorum...
    Konu kudu_61 tarafýndan (24.11.2006 Saat 13:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Takýmda hangi karar doðru ki bu doðru olsun.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Hocam geçen sene bende çok Fatih Akyeli begendim ama hiç bir zaman tasvip etmedim çünkü KARAKTERSÝZ!!! Bir insan zamanýnda köprüyü geçene kadar tilkiye kurtsun dedik ama þimdi yollar ayrý iyi ki de ayrý

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam geçen sene bende çok Fatih Akyeli begendim ama hiç bir zaman tasvip etmedim çünkü KARAKTERSÝZ!!! Bir insan zamanýnda köprüyü geçene kadar tilkiye kurtsun dedik ama þimdi yollar ayrý iyi ki de ayrý
    Bence ziya doðanýn olduðu takýmda fatih akyel 100 defa oynar...Tolga shatkere gittikten sonra onunla gurur duyanlara karþýydým, tekke gittikten sonra bunun suçunu yönetime bulanlara da karþýyým fatih akyeli geçmiþi ile yargýlayanlara da karþýyým herkes hata yapar hata yapanýn o andaki psikolojisi beni ilgilendiriyor fatih akyel Trabzona geldikten sonra takýmda formasýný ýslatanlardan birisidir bu benim þahsi fikrim herkesin fikrinede saygým var...

bakýn geçmiþini yargýladýðýmýz gökdenizin onurlu hareketine

Haberler

Gökdeniz ödülü iade etti
    Oyuncumuz Gökdeniz Karadeniz Memorial Hastanesi’nin sponsorluðunda düzenlenen 11 Altýn Adam yarýþmasýnýn Eylül ayýnýn “Ayýn Altýn Adamý” seçilen Arda Turan’dan alýnarak kendisine verilen ödülü iade etti.

Gökdeniz Karadeniz bu konudaki görüþünü içeren yazýyý ilgili organizasyona gönderdi. Gökdeniz yazýsýnda þu görüþlere yer verdi:

“Þahsýmý ekim ayý itibariyle yapýlan deðerlendirmede “Ayýn 11 Altýn Adamý” yarýþmasýnda birinci seçerek göstermiþ olduðunuz teveccühe teþekkür ederim. Benim için son derece anlamlý olan bu ödüle layýk görülmem nedeniyle yaþadýðým gururun yaný sýra; Bordeaux-Galatasaray maçýndaki davranýþý ve gördüðü kýrmýzý kart nedeniyle bir nevi cezalandýrma sonucu futbolcu kardeþim Arda’dan alýnmasý beni bir o kadar da rahatsýz etmiþtir.

Arda, Türk futbolunun son yýllarda yetiþtirdiði çok özel yeteneklere sahip ender oyunculardan birisidir ve asla bu tür davranýþlar sergileyecek bir arkadaþýmýz deðildir. Yaþýnýn gençliði ve heyecaný nedeniyle böyle bir hata yaptýðýný düþünüyor ve kendisine sahip çýkýlmasý gerektiðine inanýyorum. Sonuç itibariyle bu kararý alan büyüklerimin görüþüne saygý duymakla birlikte bahsettiðim yaklaþýmdan dolayý bu ödülü almayý içime sindiremediðimi sizlerle paylaþýyor ve özür dileyerek kabul edemeyeceðimi bildiriyorum. Saygýlarýmla”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bence ziya doðanýn olduðu takýmda fatih akyel 100 defa oynar...Tolga shatkere gittikten sonra onunla gurur duyanlara karþýydým, tekke gittikten sonra bunun suçunu yönetime bulanlara da karþýyým fatih akyeli geçmiþi ile yargýlayanlara da karþýyým
    Ben de...!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

sevgili lazkopat fatih akyelin futbolculuðunu tartýþýlabilir tabi ki. kimisi iyi oyuncu olarak görür kimisi ise kötü. bunlar subjektif verilerimiz. ancak bir de bizim dýþýmýzda olan bitenlere baktýðýmýzda 2002 yýlýndan sonra fatih akyelin futbolculuðu ile ilgili bir çok olumsuz veri var. birincisi son yýllarda savunma oyuncusu kýtlýðý yaþanan milli takýma bir daha seçilememesi. ikincisi gittiði hiçbir takýmda verimli olamamasý. örnek 2002 den sonra ispanyaya gitti bir dakika bile oynayamadan geri döndü. fenerbahçe de daum hatalarýndan dolayý onu gönderdi. örnek manchester united maçlarý. bochum da teknik direktör onu oynatmadý çünkü yetersiz buldu. ki bochum küme düþmeye oynayan bir takýmdý o sýralar. yunanistan da tutulmadý sezon ortasýnda transfer edildi. e þimdi de fatih akyelin her oynadýðý maçta hatalarýný hepimiz görebiliyoruz. hadi hatalarý býrakýn olumlu bir tek hareketini göremiyoruz. bilmiyorum bu verilere raðmen iyi bir futbolcu olduðunu söylemek ne kadar doðru. benim kiþisel tahminim de fatih akyel bundan sonra sýradan bir takýma gider. görünen köy kýlavuz istemez

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

bence böyle bi disiplinsizlik affedilir gibi degil
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

hastats61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Bence haketsede fener maçý sonrasýna býrakýlmalýydý.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

F.Akyel'in kulüp binasýndan içeri girmesi bile hataydý. Takýmda oynamasý tam bir felaket. En azýndan kariyerinde 'þerefli' bir takým formasý giymiþ oldu !
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

takýmda çok kadro dýþý kalacaklar var fatih sonlardaydý. takýmýn üzerinde böyle baský kuranlar varki kimse trabzonspor a gelipte top oynamaz.( örnek kiki olayý sivas maçýnda adamý resmen bütün seyircinin önünde saha içinde azarladýlar kim top oynamak ister bu takýmda)
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bu tip iç sorunlar umarým bidaha YAÞANMAZ...

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatih Akyel Ziya Doðan döneminde müthiþ form düþüklüðü yaþadý belliki her ikiside profesyonelce davranmamýþlar. Bence ziya gitmeliydi
    Konu Tevfik Kýlýç tarafýndan (25.11.2006 Saat 23:51 ) deðiþtirilmiþtir.

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir futbolcunun kadro dýþý býrakýlmasýnýn doðru olup olmadýðý konusunda,futbolcunun hýzlý olmasý,veya yavaþ olmasý,iyi veya kötü futbolcu olmasýnýn tartýþýlmasý bence yersiz.
    Bir futbolcu yavaþ diye,iyi orta yapamýyor diye,teknik deðil diye kadro dýþý býrakýlmaz zaten,satýþ listesine konur en kötü ihtimal.
    Fatih gerçekten Ziya Hoca'nýn dediði gibi yalan konuþmuþsa hak etmiþtir kadro dýþý kalmayý,bu durumda futbolcunun yeteneklerine bakýlmaz,aksi taktirde takýma ihanet etmiþ olursunuz.
    Zaten artýk bu "futbolcuya dayalý düzen"in yýkýlmasý gerekiyor Trabzonspor'da...Kaç baþkan kaç hoca yediler,yeter artýk...Ziya Hoca sahaya 11 tane kaleci ile de çýksa,5 hafta gol atamamanýn hesabýný (þut bile çekmedik be...) bu futbolcular verecek...Yok öyle "altým kuru keyfim yerinde,alýrým paramý,yatarým aþaðý,takým kötü giderse hoca deðiþir,olmadý baþkan deðiþir,bana bir þey olmaz".Hiçbir baþkan,hiçbir hoca adam edemedi bunlarý,takýmdan ayrýlmak isteyen kýçýný kýmýldatmýyor sahada,örnek Szymkowiak,"ben sýkýlýdým beni satýn,oynamam yoksa".Ver o zaman 2 sene oynamadan aldýðýn parayý,git istediðin yere,utanmazlýðýn bu kadarýna da pes yani...Takýmý için terini akýtmayan doðru Paf takýmýna bundan sonra,satmak filan yok,yerine de alýnýr Paftan bir adam,en azýndan takým yenildiði zaman üzülen bir futbolcumuz olur...
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

olsada oynasa
    Haciosmanoglu ISTIFA

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bence kadro dýþý kalmasý eksik bir karar.Doðru karar gönderilmesidir.
    keyif adamý ..

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence kadro dýþý kalmasý eksik bir karar.Doðru karar gönderilmesidir.
    Devre arasýnda o da olur sanýrým(daha doðrusu umarým ) tabi ziya daha önce gönderilmezse.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)