Hesaplipazar

Sonu: fatih akyelin kadro d braklmasn doru buluyormusunuz ?

Katlmc says
205. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

118 57.56%
  • hayr

87 42.44%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Fatih Akyel'in Kadro D Braklmas Doru mu?

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Standart Fatih Akyel'in Kadro D Braklmas Doru mu?

fatih akyelin kadro d braklmasn doru buluyormusunuz ?

yneticilerden ricam bu anketi fatih akyel in kadro d braklmas ile ilgili balkla birletirebilirler mi tayabilirler mi ? bunun iin ayr bala gerek olmadn dnyorum ama mecburen ayr atm
    sayglar

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

tabii ki mantksz bi karar bazlar akl sra otorite salayacak

hay1699 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Bursa

ziya doan rpnyor; albayra, sayitolunu kadrod brakamyor, ne yapsn!

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bence de yanl bir karar

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

bence ziya doan n anlattklar gibiyse fazlasyla haketmi fatih akyel . takmdan gitmek iin yle eyler yapyorsa gzel bir ceza vermi . yle ceza ile de takma kstrd f.akyeli o ktl var . ama hakettiyse ksmesi mhim deil ne yaparsa yapsn .

yelik tarihi
    18.09.2006
    Ya
    49

Ozi 'ye katlyorum. Takm demek disiplin demektir. Futbolcu milleti de disiplini sevmez (istisnalar hari). Bir ka antreman sonrasnda zr diler tekrar as takma alnr merak etmeyin. Hep byle olmad m

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

bu anketin sonucu belli ... evet ... oran da % 85

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

bence gnah keisi olarak ortaya atld.eer ziya hocann dedii gibiyse doru ama dier taraftanda ziya hoca yle kstlamalar cezalar getirdi ki takma kim olursa olsun isyan eder....

Ycandan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    46

Camiann istemedii bir futbolcuyu takma alarak byk risk alnd.imdide biz byk hata yaptk der gibi kadro d braklyo.Bence en azndan devre aras beklenip mantkl bir ekilde kulple ilikisi kesilebilirdi.Bu ynetim byk bir takma yakmayacak ekilde hareket etmeye devam ediyor.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ziyann dedikleri doru ise tabiki kadro d kalmal

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Bu tur olaylar sadece hocanin acizligini, oyunccular ustundeki etkisizligini gosteriyor. Bugun Fatih yarin baskasi. Baska tavir koyamayan olursa onlar da pasif tepki koyacak; simdi oldugu gibi sahada gezinmeye devam edecek. Ziya hoca gitmek icin neyi bekliyorsun???

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    35

fener ma ncesi bence yanl. ada cezal kim oyncak defansta? ferhat oyncak.. bence fener mandan sonra kadro d braklmalyd.

Volkan Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.12.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

vallah bilmiyorum? oyuncu olarak iyi biri ama insan olarak degil!!

onun icin dogru karari sectim!! Ufukahnimiz var bir kere fakylei napacagaz genclerimize sans verelim alt yapimizlardan!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

bence ziyann uana kadar yapt en iyi i.takmn ahengini bozuyosa kadro d braklr.bu kadar basittt....
    .........::::l cApiTaNo::::.......

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    39

bence yanl bi karar her ne kadar kendini sevmesemde ona hakszlk yapldn taraftarn nne zaman kazanmak iin atldn dnyorum.
    Bu lke barta zenginlerin, savata fakirlerindir.

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Kadro d kalacak biey yaptysa doru. Ama Ziya fatura kesmeye kalktysa bence tm takm(Gkdeniz,Stepanov ve oynayamayanlar hari) kadro d kalmal. Sezon bandan beri bi Jeff ilerleme kaydediyo. O da hala istenen seviyede deil. Geri kalanlarn ou G.Saray manda kalm galiba
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ziyann dedikleri doru ise tabiki kadro d kalmal
    aynen abi kim yapsa ayns yaplmal
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

bence bu kadar onemli bi mac oncesi boyle bi karar alinmamaliydi zaten takimin durumu ortada boyle bi tabloda olamamsi gerkirdi fener macindan sonra boyle bi karar alinsaydi daha makbul olurdu bence zamanlama yanliss

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

eer medyada kt gibi srekli istanbula geliyosa hocann dediini yapmyosa gerekten haketmi.
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Kasm Hilal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Trabzonspor Fatih'ten daha deerlidir.
    Ziya Doan'dan ve onun futbol anlayndan da deerlidir.
    Fatih'in hele ki fener ma ncesi kadro d braklmasnn bence en byk zarar Trabzonspor'adr.
    Onun iin bu karar kesinlikle yanltr..
    Facebook

Sakin ocuk KHE

@FLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

adamn bu takma alnmas yanl siz neyden bahsediyorsunuz vakti zaman Trabzon seyircisine racon kesen adam imdi takm kaptanyd dne kadar
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Sleyman
    Padiahlar arasnda en uzun sre ve en ok topraga sahip olandr
    nk o da bizim gibi BZE HER YER TRABZON demitir .

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

'RAHATSIZ OLDUUMU SYLEDM'
    Trabzonspor zor gnler geiriyor. Yola ampiyonluk parolasyla kan Karadeniz ekibi, Ziya Doan ynetiminde beklemedii sonular ald. Son olarak Fatih Akyel'in kadro dnda kalmas gndeme oturdu. Akyel, konuyla ilgili olarak AjansSpor.com'a konutu.

Trabzonspor’da geride kalan haftalarda alnan kt sonular ve yola ampiyonluk parolasyla kan ancak Lazaroni’nin gnderilip Ziya Doan’n da teknik direktrlk koltuuna oturtulmasndan sonra da takmn bir trl toparlanamamas, Karadeniz ekibini olduka zorluyor. Bir grup taraftarn da antrenmanlara gelerek siyah elenk brakmas ve Ziya Doan’ istifaya davet etmesi Karadeniz’de gerginlii dindirmiyor.

Pe pee gelen aklamalar ve son olarak da Fatih Akyel’in ceza alarak, kadro d braklmasyla devam eden olaylar, u anda odak noktasnda bulunan futbolcunun kendisi Fatih Akyel’e sorduk. O da btn itenliiyle sorularmz yantlad.

Rportaj: Can Birsay

‘FENERBAHE MAINDA FORMA GYMEK STERDM’
    ‘HEREY BRDEN BRE TERSE DND’
    ‘BUNLARI KONUMAK STEMEZDM’
    ‘RAHATSIZLIKLARIMI DLE GETRDM’
    ‘TARAFTARA VE TRABZONSPOR’A OK TEEKKR EDERM’
    ‘SADECE FATH AKYEL M KT?’…

Sevgili Fatih Akyel, Trabzonspor’da son dnemde kt bir gidiat yaanyor ve takm ligde de istedii yerde deil. Beklenmeyen gelimeler oldu ve bunlardan biri de senin ceza almand. Bunu nasl deerlendiriyorsun?
    Batan ok iyi baladk; Beikta ve Galatasaray galibiyetleriyle baladk. Her ey bizim iin iyi giderken birden bire arka arkaya kt malubiyetler aldk. Bu malubiyetler bizi ykt ve arkaya drd. Bunlar bizim de beklemediimiz malubiyetlerdi. Tabii akabinde de gelien olaylar yaand. zellikle son haftalarda puan kaybna tahammlmz yoktu, tabii ki zldmz olaylar. Sivas’a da malup olduk, bizim ve Trabzonspor iin ok kt bir durum. Benim olayma gelince, benim olaymn ac taraf, ben ok abartldn ama abartlacak bir durum olduunu dnmyorum. Byle bir ma ncesinde, byle ufak tefek konularla kadro d kalabilecek bir olay yaptm zannetmiyorum. Tabiiki ben de bu mata, Fenerbahe manda oynamak isterdim, takmdaki grevimi yerine getirerek formam giymek isterdim. Ama tabiiki bu hocann karardr, alm olduu kendi karardr. Sayg duyuyorum, kendi dncesidir. Ama ben Trabzonspor’dan kesinlikle ayrlmay dnmyorum. Trabzonspor formasn geldiim gnden beri en iyi ekilde tayorum, tadm dnyorum. En iyi ekilde mcadelemi veriyorum ama hocadan yana olan rahatszlm da hocann kendisine bildirdim.

Fatih, ben bir ey rendim ve bunu da sen teyit edeceksin, doru mu deil mi? Sen bundan 2 hafta nce kardn bir sabah antrenmannn ardndan bir ceza alyorsun. Bundan yaklak 2 hafta nce aldn ceza bu ceza mdr?
    2 hafta nce oldu. Ben futbola baladmdan beri, yani Trabzonspor’a geldiimden beri bin tane antrenman yapmmdr. Oynadm da 50-60’a yakn ma vardr Trabzonspor’da hazrlk malar dahil. Sezon bandan beri de hi antrenman karmadm ve btn malarda da oynadm. Yani bu konu 2 hafta nce olan bir konu ve Sivas ma malubiyeti sonras oluyor, ben Sivas ma kadrosunda yoktum, Antalyaspor manda da yedektim. 2 hafta nceki olayn biraz abartldn dnyorum akas. Esasnda bunlar aile iinde yaanan ufak tefek sorunlar, bunlar halledilebilecek konular. Ama tabii hoca byle dnm, byle karar vermi ve bunu byle uygulamak istemi. O’na da tabii bir ey sylemek istemiyorum, O’nun karardr ama ben de O’na kendisinden yana olan rahatszlklarm kendisine ilettim. Olay bundan ibarettir.

Fatih, pe pee alnan kt sonularn ardndan, burada fatura sana m kesildi?
    imdi yle bir ey var, fatura derken, tabii ki fatura bana kesilmedi. nk bu takmda tek oynayan ben deilim ve bana kesildiine ve kesilmesi gerektiine de inanmyorum. Trabzonspor’da bir tek ben oynamyorum. Btn futbolcular oynuyor. Faturayla alakas yok ama hocann dncesi nedir, ne deildir bilmiyorum. O’nun dncesini de bilmeden fazla yorum yapmak istemiyorum. Ama dediim gibi aile iinde olan olaylar ve hocann karardr. Sayg duyuyorum, syleyecek bir ey yok. Ben profesyonel bir futbolcuyum ve antrenmanlarm devam ediyorum. Fenerbahe manda formam giymek ok isterdim, sahada olmak isterdim ama olamayacam iin de zldm. Ben burada antrenmanlarm yapyorum. Dediim gibi profesyonelim ve antrenmanlarma da devam edeceim. Onun haricinde bir ey yok.
    imdi Ziya Doan’da bir aklama yapt bu konuyla ilgili, Sayn Doan derki; “bana yalan syledi” buna bir cevabn var m?
    imdi yle bir ey, hocann yasaklarndan dolay, ben ahsen kendi adma konuaym. Ben kendisine de yasaklarndan dolay ok rahatsz olduumu toplantda bildirdim. Yani bu yasaklara karlk veremeyeceimi kendisine, rahatsz olduumu syledim. Ben zldm, bunlar yaamak, ya da sylemek istemezdim. zellikle byle bir ma ncesi rahatszlk olsun istemezdim ve ufak olaylarn bir aile iinde kapatlp gider diye dnyordum. Burada benimle beraber birok kii ayn eyi dnyor. Bu konuyla da ilgili syleyecek fazla bir ey yok.

Fatih, sen Trkiye’deki en kariyerli en iyi defans oyuncularndan birisin. Oynadn takmlara ve elde ettiin baarla bakmamz yeterlidir. Kendi taraftar olan bir futbolcusun. Ama Trabzonspor defteri ald ve bir performans dkl m oldu? Burada da herhalde bir Fatih Akyel’in hedefleri var.
    imdi yle bir ey var, ben geen sene bu takma geldiimde ok iyi bir performans sergiledim. Trabzon halk, Trabzonspor taraftar, ben, yneticiler bunu herkes grd. Geen sene benim mcadele ettiim malarda, mkafat bana m verdiler? Hayr takm halinde biz mcadele ettik ve takm halinde bir mkafat verdiler. Geen sene bir takm olaylar kt gidiyordu ve devre arasnda ben geldim. Yani tek bana iyi oynadm zaman mkafat vermiyorlar. Biz takm halinde iyi mcadele ediyoruz. Trabzonspor’u ele alalm, ben kesinlikle takm arkadalarm eletiremem, eletirmem onlar benim arkadalarm. Sadece bakldnda, Fatih Akyel’in mi bir form dkl var? Trabzonspor’da m var? Ben kendimi ayrt etmiyorum. Sivas mandaki malubiyet, Antalyaspor mandaki beraberlik ben sahada olmamama ramen ben bunlar zerime alyorum. nk ben bu takmn bir ailenin bir parasym. Onun iin sadece Fatih Akyel’e deil, geni kapsaml bakmak lazm. nsanlarn da buna gre bakmas lazm. Bir Fatih Akyel istedii kadar tecrbeli olsun, istedii kadar Avrupa Kupalar’nda ma yapm olsun, bir futbolcu tek bana bir ey yapamaz.

Peki Fatih, bundan sonraki planlarn neler? Ne arzuluyorsun, neler istiyorsun?
    Ben tekrardan unu vurgulamak istiyorum. Trabzonspor taraftar da bunu bilsin istiyorum. Ben Trabzonspor’da oynamay ok istiyorum, Trabzonspor formasn giymek istiyorum. Ben buradaym ve profesyonelce bir ekilde antrenmanlarm yapyorum, hoca kadro d brakmtr ve ben antrenmanlarm yapyorum. Trabzonspor’un u anda mukaveleli futbolcusuyum ve grev verildiinde de Trabzonspor iin elimden geleni yaparm. Tabii ynetimin kararlar da burada ok nemli.

Ynetim ile bu konuyla ilgili bir grmen oldu mu?
    Yok zaten konu daha ok yeni olduu iin kimseyle grme yapmadm. Ben profesyonel bir ekilde antrenmanlarm tesislerde yapyorum. u anda kimseyle grmedim ve nmzde de ok nemli bir ma olduu iin olaylarn fazla bymesini istemiyorum. ok nemli bir ma var ve bu tip olaylar Trabzonspor’a zarar versin istemiyorum.

O zaman Fatih, benim buradan anladm, Fatih Akyel kesinlikle Trabzonspor’da kalmak istiyor. Kafasnda takm deitirmek gibi bir ey yok.
    u anda yok, ama ben de bir profesyonelim ve artlar ne gsterir, tabii o zaman artlar ne gsterir bilemeyiz. lerleyen zamanlarda gitmekse gitmek, kalmaksa kalmak ama ben hibir zaman Trabzonspor gibi ok byk bir camiadan ayrlmak istemem. Trabzonspor ok ok byk bir camia. Ben her zaman burada kalmaktan yanaym. Trabzonspor’dan kimse ayrlmak istemez. Bir takm olaylar oluyor ve bir takmn da kt dnemleri olabilir ama her zaman byle gidecek diye bir ey yok. Ben bu zamana kadar Trabzonspor’a da Trabzonspor taraftarna da ok teekkr ediyorum verdikleri destek iin.

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

firidin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006

TRABZONSPOR olarak yasadgmz bu kritik gnlerde fenerbahe ma her acdan kara gnleri geride brakmak iin son sans gibi grnrken ziya dogann bu yaptg TRABZONSPORumuzu sabote etmekten baska bi bir ey degildir!!!herkezin bildigi zere Trabzonsporumuzda savunmann gbeginde oynayan 3 futbolcumuz bulunmakta biri zaten cezal(agdas)digerleri fatih ve stepanov eee fatihide tam bu kritik ma ncesi kadroya almyorsa bi teknik adam!!!kendi kisel problemlerini TRABZONSPORa zarar dokuncagn bile bile uygulamaktan kanmayacagnn bi gstergesidir!!!!

Bizleri zordurumda brakanlarn banda bulunmasna ragmen bu zorlu ma nceside bu tr bi eylem yapmas Trabzonspora verdigi(vermedii)nemin ap ak delilidir!!!!!!

ziya dogan istifaaaaaaaaaaaaaaaa
    Konu firidin61 tarafndan (22.11.2006 Saat 22:21 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bnce byle bienin nemli fb mandan nce olmas kt oldu ziya kendini dzeltimi acaba?

yelik tarihi
    22.11.2006
    Ya
    38

f.akyelin kadro d kalmasnn dnda eer bu trabzonsporun bu durumuna tepki olarak yaplmsa sadece bu adamn deil bunun dnda bir ka oyuncunun da kadro d kalmas gerekirdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)