Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu filmi daha önce gördük...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Trabzonsporda benim anlamadigim ve çözemedigim bir olay varki Izah edebilene askolsun.

Kim koyduysa hangi yönetim belirlediyse ve hala kimse neden degistirmiyorsa Su ARALIK AYINDA yapilan kongreler Malesef Trabzonsporun sonunu hazirliyor.

Uzun zamandir basarili olamamis bir çok badireler atlatmis takim 1995 de bir hava yakaladi ve Sampiyonlugu 2 senede Kil payi kaçirdi.sonra bir çöküs ve ardindan yeniden toparlanma süreci.Takim kötü giderken düzelmeye baslamis GIRAY BULAK la Liderin 7 puan ardindan ilk devreyi tamamlamis.Hiç kimsenin beklemedigi bir anda ÖZKAN baskan seçilmis 2.devreye yeni bir hoca yeni yönetim Takim resmen Çökmüs.

Sonra takim yendien toparlanma sürecine girmis Kongre gene Aralik ayinda Baskansiz bile takim ligde 2.sirada hiç üzerine vazife olmadigi halde Kongreyi bile beklemeyen EROL TUNA Samet AYBABA yi görevden almis Turgay Semerci oglu ile kaybedilen 3 maç Aralikta yapilan yeni kongre Takim toparlnamis ama kongreden önce kaçan balik gene büyük olmus.

Tam takim toparlandi her sey iyi derken gene kongre tarihi o birbirini sever görünen yöneticler koltuk savasina girmis BJK hocamiza teklifte bulunmus kafasi karismis bir hoca Teklifte bulunulmus kafasi karismis bir TOLGA,tAM KONGREYE gidilecek HOCA istifa ediyor Yeönetiminm durumu belli degil.Takimin basinda hoca yok ve son 3 haftaya öyle girilecek Gene tehlikeli 3 hafta büyük bir ihtimalle kayiplarla kapatilacak 2 devre yenei yönetim olsa yeni taransferler olsada ATI alan Üsküdari geçmis olacak.

ÇÖZÜM nedir .NE pahasina olursa olsun Yönetime kim gelirse gelsin kesinlikle Kongre tarihi degistirilmelidir.Bu kongreler yüzünden son dönemlerde çok çektik.Bu filmi daha önce çok gördük.

Guests
    Ziyaretçi

bu kongreden sonra görev süresi ve kongre tarihi degisicek

önceden karar alindi ama kurallar geregi bu kongreyi yapmadan uygulayamadilar.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

iyi de cafer abi hangi tarihte olsun kongre?mayis ta mi olsun?tam lig bitimi ve transferlerin yapildigi tarih..peki ya eylül?lig baslangici..eski yonetim transferi yapmis olcak..

varsa daha saglikli yapilabilecek bi tarih soyleyin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alýntý

iyi de cafer abi hangi tarihte olsun kongre?mayis ta mi olsun?tam lig bitimi ve transferlerin yapildigi tarih..peki ya eylül?lig baslangici..eski yonetim transferi yapmis olcak..

LIG biter kongre yapilir.Egerki yönetim basarili olursa zaten yeniden seçilir ona göre yeni sezon hazirliklarina baslar.Yada basarisiz olursa yeni yönetim Yeni sezona istedigi sekilde baslamak için zaman bulur.Aralikta yapilacak kongre malesef her zaman zaraimiza oldu.Su anda Kongre olacak diye takim büyük bir ihtimalle 3hafta teknik direktörsüz sahaya çikacak.Kongre için en eyi tarih Mayis sonudur.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alýntý

LIG biter kongre yapilir.Egerki yönetim basarili olursa zaten yeniden seçilir ona göre yeni sezon hazirliklarina baslar.Yada basarisiz olursa yeni yönetim Yeni sezona istedigi sekilde baslamak için zaman bulur.Aralikta yapilacak kongre malesef her zaman zaraimiza oldu.Su anda Kongre olacak diye takim büyük bir ihtimalle 3hafta teknik direktörsüz sahaya çikacak.Kongre için en eyi tarih Mayis sonudur.

abi türkiyede transferler lig bitmeden sekilleniyor..ayrica yeni gelecek yonetimin oturmasi en az 2 hafta surer ..bence genel kurul tarihi gayet iyi..ha hocasiz maça çikma olayi simdilik extra bi olay..rutin bisey degil

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

sizce bu olaylar bir senaryonun parçasi olabilir mi? birisi geliyor, isler yolundayken bir nedenle çomak sokuyor, takim tepetaklak.

üstelik bunu trabzon içinden biri yapiyor.

çikin içinden bakalim nasil olacak!!

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

sesli düsünüyorum!!

- atay aktug yeniden baskan seçilecek büyük ihtimal. takim ligde iyi isler yapiyor. nasil geçelim bunun önüne. biz falancanin baskan olmasini istiyoruz. böyle giderse aktug yeniden baskan olur. ara ziya hocayi. yarin maçtan sonra istifa edecek.

-aman efendim. bunun için bi neden lazim. kamuoyu baskisi falan. bunaltmayalim ziya'yi.

- hiç bisey olmaz. ziya hoca takim öndeyken oyuncu degisiklikleri yapar. kontraatak oyuncusu yattarayi çikarir mesela, yerine çok elestirilen lee'yi alir. puan kaybeder. ya da takim geriye düserse sürer oyuna thijs'i, oyunu yavaslatir iyice. falan filan. ziya'ya söyle yarin maçtan sonra istifa etsin. yoksa olacaklari iyi bilir. kariyeri için böyle bir hata yapmaz. takim bir kaosa sürüklenir böylece. teknik direktörsüz konngreye kadar sikinti çekmesi bile yeter aktug'un seçimi kaybetmesine. hala duruyor musun, arasana su ziya'yi!!!

- tamam efendim.

- haa! unutmadan. falancayi da ara. bi kongre hazirligi yapalim. yeniden canlandi bu tranzonspor. hortlak gibi arkadas. neyse sen bi ara falancayi, hemen istanbula gelsin.

- tamam efendim. ariyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)