Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KONGREYE DOÐRU | Celil Hekimoðlu BMN Radyo'daydý.. | Yayýnýn Kaydý Sf. 8

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ne yazýk ki Hekimoðluna gidecek oylar Ýhoya yarayacak gibi duruyor.

Mesele þu biz bir þekil kara cahil bir adamý klube musallat ettik duygulara yenildik.

Hiçbir baþkan bu kadar maddi manevi bizi dip yaptýrmamýþtý.

Hamaset yalan dolan,sahte kabadayýlýktan baþka bir þey bilmeyen kara cahil bir adam var karþýmýzda,mevcut siyasi
    konjonktüre çok uygun cahilleri etrafýna toplamasý yetiyor ve aslýnda aklý alavare dalavareye çalýþýyor.

Bir adam cahil olur ama sözünü eri olur mesela, hemen her dediðinin aksini yaptý dahasý klubü borç bataklýðýna sapladý.

Bu kadar yanlýþ ve yamuða raðmen bu adama oy verenlerin aklýný ve vicdanýný sorgularým ama bu klupte olan þey memleketin tamamýnda var ayrý tartýþma mevzusu.

Þu an için yapýlmasý gereken Usta ve Hekim oðlu arasýnda önde gözüken adaya oy vermek.
    Konu memmedaga tarafýndan (20.11.2015 Saat 01:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    sakin olun...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý memmedaga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne yazýk ki Hekimoðluna gidecek oylar Ýhoya yarayacak gibi duruyor.

Mesele þu biz bir þekil kara cahil bir adamý klube musallat ettik duygulara yenildik.

Hiçbir baþkan bu kadar maddi manevi bizi dip yaptýrmamýþtý.

Hamaset yalan dolan,sahte kabadayýlýktan baþka bir þey bilmeyen kara cahil bir adam var karþýmýzda,mevcut siyasi
    konjonktüre çok uygun cahilleri etrafýna toplamasý yetiyor ve aslýnda aklý alavare dalavareye çalýþýyor.

Bir adam cahil olur ama sözünü eri olur mesela, hemen her dediðinin aksini yaptý dahasý klubü borç bataklýðýna sapladý.

Bu kadar yanlýþ ve yamuða raðmen bu adama oy verenlerin aklýný ve vicdanýný sorgularým ama bu klupte olan þey memleketin tamamýnda var ayrý tartýþma mevzusu.

Þu an için yapýlmasý gereken Usta ve Hekim oðlu arasýnda önde gözüken adaya oy vermek.
    Bu adam söylenenlere göre çok deðerli birileri diye bahsettiði kiþilerin aday olma çaðrýsýný bile iplemeyecek kadar kör cahil .!!!
    Hepsini geçtim bahsettiginiz topluluk bu þahsýn hakemi alýkoyduðu gün TVde ki konuþmalarýyla tav olup baþkan dediðin böyle olur esip gürler kafasýnda olan bi topluluk olduðu için kongrede ki atarlý konuþmalarý ile kitleyi iyice kendine kitleyecektir (usulsüz üyelerini hiç söylemiyorum bile)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Eðer ki Ýho seçilirse bunun tek sorumlusu C. Hekimoðlu'dur. Olmuyor, olmadý, olmayacak.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ceza yememisim
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Disardaki taraftarini düsünüyorsan, hazirlik kampini gider istanbulda yaparsin.

Eger bana avni akeri dolduracak projelerle gelemiyorsan, sende gelme hekimoglu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bir yýldýr hazýrlanýyorum dediði ve bahsettiði þeyler projeden uzak basmakalýp sözler ....bence bir kere daha dinlemek lazým....

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Öncelikle U.Sadýkoðlu'na ve BMN'ye Trabzonspor'a bu hizmetleri için teþekkür ederim

Yayýný dinledim, izlenimlerim:

Celil Hekimoðlu Ýbrahim Hacýosmanoðlu'na göre daha iyi niyetli, olaylara daha vakýf, bu aþikar

Kulübü yerel düþünce yapýsýyla yönetmeye çalýþacak. Camiayý Trabzon'dan ibaret düþünmesi kendisi adýna eksi olur. Oy için lazým olsa da ekseriyetle bu kafa yapýsýnda olduðunu düþünüyorum

Gelir getirici projeler kýsmýnda ne projeleriniz var kýsmýnda fazla bir þey diyemedi. Hayal kýrýklýðý oldu. Feda, Kurtuluþ Savaþý, bir iki futbolcu örnek vererek ne kadar yüksek maliyetli olduðu, TsClub'larý geliþtireceðini, stadyum isim hakkýnýn kiralanacaðýný (Bu hak için görüþtüðünüz firmalar var mý sorusuna var birkaç tane dedi, ama söyleyiþ tarzý pek inandýrýcý gelmedi), forma sponsorluðu, Trabzonspor TV'nin kurulmasý, Ýstanbul'da 3. lig kulübü satýn alýnmasý, prestij için bir tane yýldýz transferi olacaðýný, kalaný gençler...

Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nu direk eleþtirmekten kaçýndý. Hürriyet'in bomba patladý vatandaþ öldü haberleri gibi. Oy namýna da olsa yanlýþý direk isim vererek eleþtirmesi lazýmdý. Yine de yönetim olarak eleþtirmedi diyemem

Þike konusunda Hacýosmanoðlu'na çatmasý gerekirken Muharrem Usta'ya çattý. Her baþkan feybe þike yaptý diyemez dedi. Peki Hacýosmanoðlu neler yaptý bu süreçte? Bu da adýna eksi.

Þike konusunda UEFA'dan CAS'tan ümitliyim dedi. Halbuki bu aþamalarýn nerdeyse bittiðini iþin FIFA'ya kaldýðýný bilemedi. Eksi

Baþkanlýk konusunda da Muharrem Usta'ya çattý. Ýlla baþkanlýk istiyor dedi. Sonra bizim koltuk kavgamýz, sevdamýz yok dedi. Bu da adýna eksi yazýldý

Usülsüz üyeler konusunda mücadelesini yapacaðýz ama ne kadar etkili olur bilemem dedi. Sonra sunucunun üstelemesiyle sonuna kadar mücadelesini vereceðiz dedi. Ama bunu feybe ile kavga etmeyeceðiz söylemleri üzerine eklediðimizde "Olursa olur, olmazsa ne yapayým yani" fikir yapýsý oluþuyor. Yine de günah almak istemem

Sonuç olarak hakkýnda fikrim deðiþmedi. Yerel imkanlarla ulusal zirve kulübünü ayakta tutamazsýnýz. Bu hayaldir. Kulüp ulusa açýlmalý; maddiyaten, maneviyaten, insan kaynaðý açýsýndan ve beyin gücü potansiyelinden, yerel anlayýþlarla mahrum býrakýlmamalýdýr
    Konu Travelair tarafýndan (20.11.2015 Saat 10:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer ayný þartlar altýnda Ýstanbul 30 bine oynasýn Trabzonsporluluðuma nokta koyarým. Hayatýmda ilk kez böyle bir cümle kuruyorum. Çünkü burdan Plütona yürüyerek gitmek kadar imkansýz bu. Bir þeyi demek için demeyin Fatih Bey.
    En altta kalan falan deðiliz. Buyrun son yýllarýn stadyum doluluk oranlarýna bakýn.
    Ve olimpiyat örneðini istanbulu savunmak için vermeyin. Çünkü komik oluyor. Þampiyonluða oynayan bir takýmýn Türkiyenin 4 bir yanýndan otobüsler gelerek Trabzon baþta, "1 maçta" orayý doldurmasindan doðal ne gibi bir olay var?
    Trabzonspor Türkiye'nin her yerinde taraftarý olan bir takým.
    Trabzonspor bugün Ýstanbulda maç organizasyonu yapsýn en az 30 bin bilet satýlmazsa bende Trabzonsporluluðumu býrakýrým. 25.000 kiþilik stat ile 40-50 bin kiþilik statlarý karþýlaþtýrýyorsunuz burada. Adamlar 52 binlik statta 30 bin kiþi ile oynuyor Trabzonda 15-16 bine oynanýnca doluluk oraný fazla oluyor. Ne yapayým ben o oraný? Þunu sorayým yada Trabzonspor en son ne zaman taraftarýn etkisiyle puan aldý veya kötü oynayan takým kendine geldi?

Zaten meselede maçlarýn Ýstanbulda oynanmasý deðil. Olayýn prensipleri açýsýndan olamayacak bir þeydir kabul ediyorum ama sizi tenzih ederek söylüyorum çoðu Trabzonlunun maça gitmediði takýmý yuhalamaktan baþka bir þey yapmadýðý halde "Trabzonspor bizimdir baþka yere gidemez" demesi. Bütün herkesin aðzýnda Dortmund olalým, Porto olalým ama takým sadece iyi oynarsa maça gideriz. Bana pek tutarlý gelmiyor ama herkesin görüþüne saygý duyarým.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hekimoðlu Usta'nýn yanýnda yer almayarak büyük hata yapmýþtý baþkan olmasý mümkün deðildir.. 6 Aralýk günü sandýklar açýldýðýnda yaptý yanlýþý anlayacak ama çok geç olacak kendisi için..
    Böyle giderse bizim için de çok geç olacak.

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bence Hekimoðlunun Usta ile birleþmesi gerekli biran önce, bende çok pasif ve çok tek düze algýsý býrakdý bu adam... Usülsüz oylarla ÝHO'nun kazanmasýna karþýlýk artýk birþeyler yapmalý.. Muharrem Usta geçen seferkinden çok isteniyor yanlýz bunuda göz ardý etmemek lazým...
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Nereden
    Trabzon

Alýntý Fatih K. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor bugün Ýstanbulda maç organizasyonu yapsýn en az 30 bin bilet satýlmazsa bende Trabzonsporluluðumu býrakýrým. 25.000 kiþilik stat ile 40-50 bin kiþilik statlarý karþýlaþtýrýyorsunuz burada. Adamlar 52 binlik statta 30 bin kiþi ile oynuyor Trabzonda 15-16 bine oynanýnca doluluk oraný fazla oluyor. Ne yapayým ben o oraný? Þunu sorayým yada Trabzonspor en son ne zaman taraftarýn etkisiyle puan aldý veya kötü oynayan takým kendine geldi?

Zaten meselede maçlarýn Ýstanbulda oynanmasý deðil. Olayýn prensipleri açýsýndan olamayacak bir þeydir kabul ediyorum ama sizi tenzih ederek söylüyorum çoðu Trabzonlunun maça gitmediði takýmý yuhalamaktan baþka bir þey yapmadýðý halde "Trabzonspor bizimdir baþka yere gidemez" demesi. Bütün herkesin aðzýnda Dortmund olalým, Porto olalým ama takým sadece iyi oynarsa maça gideriz. Bana pek tutarlý gelmiyor ama herkesin görüþüne saygý duyarým.
    Ýlk maçta tabii ki 30 bin olur. 2.de de olsun hadi. Sonra? O sayý Avni Aker'deki sayýya düþer. Belki aþaðýya bile.
    Sorduðunuz soruya þöyle cevap vereyim. Ben yýllardýr her maça gidiyorum. Yýllardýr bu takýmýn top oynamadýðýný en iyi o tribüne gelenler biliyor.
    Taraftarýn nasýl heyecanla destek verip sahadan köstek yediðini en iyi o tribüne gelenler biliyor.
    Ýsterse taraftar kendini parçalasýn. O destekle maç alacak takým mý kaldý? Ben ne maçlar izledim o insanlar takým rezilleri oynarken bile desteðe baþlamýþ. Ama nafile.
    Taraftar maç alamaz. Bu kulüpte bu þartlarda taraftarýn hiçbir etkisi olmaz.

Diðer konuya gelirsek yuhalamak vesaire. Her tribünde olan bir durum. Süregelen bir baþarýsýzlýk, düzen katliamý ve yaþanan onca þey var.
    Bizim insanýmýz da sakin yapýlý deðil. Evet taraftar profili çok kötü. Ama Trabzonu Ýstanbulu yok. Orayý da biliyoruz.
    Trabzonspor tabii ki bizim deðil. Hepimizin. Ama takým olduðu yere aittir.
    Ve iyi oynama meselesi...
    Normal þartlarda taraftarlar her daim takýma destek olup maça gider.
    Ama var olan þartlarýn normal olmadýðýný siz de görmelisiniz. Burada yaþamayan insan bunu anlayamýyor saygý duyuyorum. Tabii ki güzel futbol istiyoruz. Ben de istiyorum. Býktým. Çünkü Trabzonspor 'dan baþka hiçbir beklentim yok. Burdaki insanlarýn olduðu gibi.
    En azýndan, en azýndan güzel futbol izleyip kendini tatmin etmek istiyor insan. Ama yok.
    O tribünde çekilen çilenin haddi hesabý yok yýllardýr.
    Bunu böyle bilin. O yuden biri ben istemiyorum bu futbolu izlemek derse yerden göðe kadar haklýdýr. Keþke benim iradem de buna müsade etse de ben de maça gitmesem. Sizler uzakta olmanýn avantaji ile çok rahat eleþtiri yapýyorsunuz.
    Ben de olsam yapardým tabi. Ama anlamaya da çalýþýrdým.
    Biz normal bir kulüp deðiliz.
    Normal þeyler yaþamadýk.
    Profesyonel bir taraftarýmýz ve þehrimiz yok. O yüzden bu takým taraftarýna güzel futbol borçludur. Verirse her þeyi geri kazanýr. Çünkü verme sýrasý kulüpte.
    Konu Sibel tarafýndan (20.11.2015 Saat 10:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Usta ile birleþmeyerek hayatýnýn hatasýný yaptýn Hekimoðlu. Zaten listesinde olduðun adamdan ayrýlýp aday olman hata idi ama bu hatayý düzeltme fýrsatýn vardý. Bu fýrsatý teptin, geleceði göremedin. Yazýk oldu, sana da Trabzonspor'a da...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Sibel sana naçizane tavsiyem þu Ýstanbul muhabbetini kapatman, boþuna kendini yorma. Dolmuþla stadyumun yanýndan geçerken yaðmurla karýþan gözyaþlarýmýzý hatýrlayýp boðazý düðümlenenler biziz. Uzaktan konuþmak kolaydýr, aldýrma...

Nereden
    Ýstanbul

Yayýnda yanlýþ anlamadýysam þunu da diyor: Benim destekleyenimin daha fazla olduðunu gördüm, o halde neden tek baþýma aday olmayayým? Zaten geçen seçimde de destekleyenlerim vardý ama Muharrem Usta'ya verdiðim söz yüzünden birlikte hareket ettim

Bu görüþten bir birleþme çýkar mý? Baský olmazsa zor
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Halbuki birleþse, Muharrem Usta'nýn baþkanlýðýný kabul etse, kendi asbaþkan olarak görev yapsa, zaten asbaþkanlar yönetiyor kulübü Trabzon'dan. Nedir bu koltuk sevdasý? Koltuk sevdasý deðilse o zaman baþka kaygýlar var demektir
    Konu Travelair tarafýndan (20.11.2015 Saat 12:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Buradaki eleþtirilerin bir çoðu aslýnda Muharrem Usta'ya yapýlmalý iken kurtarýcý gözü ile bakýlýyor.Celil Hekimoðlu kongre tarihinden 1 sene önce çalýþmaya baþlamýþken Muharrem Usta yarým aðýzla baþkan adaylýðýný açýkladý yönetiminde kim var belli deðil ama ilginçtir bu kimse için önemli deðil gözüküyor.Muharrem Usta'nýn çok ilgi gördüðü ortada kurtarýcý gözüyle bakýlýyor ama lütfedip Trabzon'a gelmiyor adaylýðýný projelerini yöneticilerini açýklamýyor, adaylýk baþvurusunu son dakikaya býrakýyor ,delegeyi önemsemiyor ama bu hiç önemli deðil bir kýsým taraftarýmýz için ilginç.Ýkinci Mehmet Ali Yýlmaz olacak diyorum yazýn bir kenara.

Yazýlacak çok þey var da soyadým dolayýsýyla çok giremiyorum bu konulara.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

DarkBlooD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buradaki eleþtirilerin bir çoðu aslýnda Muharrem Usta'ya yapýlmalý iken kurtarýcý gözü ile bakýlýyor.Celil Hekimoðlu kongre tarihinden 1 sene önce çalýþmaya baþlamýþken Muharrem Usta yarým aðýzla baþkan adaylýðýný açýkladý yönetiminde kim var belli deðil ama ilginçtir bu kimse için önemli deðil gözüküyor.Muharrem Usta'nýn çok ilgi gördüðü ortada kurtarýcý gözüyle bakýlýyor ama lütfedip Trabzon'a gelmiyor adaylýðýný projelerini yöneticilerini açýklamýyor, adaylýk baþvurusunu son dakikaya býrakýyor ,delegeyi önemsemiyor ama bu hiç önemli deðil bir kýsým taraftarýmýz için ilginç.Ýkinci Mehmet Ali Yýlmaz olacak diyorum yazýn bir kenara.

Ortada anormal bir durum var ve dünkü konuþmada Hekimoðlu'nun 1 yýllýk çalýþmasýný göremedik , bu anormal durum karþýsýnda taraftarýn tek isteði Hekimoðlu - Usta - Kulaçoðlu birleþmesi baþka türlü bu durumun içinden çýkamayýz, býrakýn kurtariciliðý seçime bu þekilde girilirken iho her halukarda tekrar kazanacak ortada çok büyük bir usulsüzlük var , dünkü konuþmada Hekimoðlu bu usulsuzluðe yapacak birþey yok dedi , daha neye dayanarak Hekimoðlu destek bulsun bunu diyerek zaten yenilgiyi kabul ediyor, 1 yýllýk hazýrlýk nerde bu iho nun bu usulsuzluðune nasýl yapacak birþey yok der , kader mahkumumuyuz biz , madem tek baþýna yapacak birþey yok nedir bu birleþememe durumu Trabzonspor un kapýsýna kilit vurup oturalim mi , yapacak birþey yok diye ...

Nasýl olsun , ne olsun siz söyleyin hadi ...

Dünyada iki farklý insan türü vardýr : Bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler ...

Nietzsche

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Herkes ayni þeyi yaziyor, 1 yil once calismalara basladiysa neden adini son 1 ay kala duyduk ? Usta da 3 yil once basladi calismalara, yanindaydi o zaman Hekimoglu ? Ýho da 6-7 yil calismisti baskanlik icin. Dun radyoda dinledigim adamin projeleri burada herkesin dile getirdigi þeyler, aynilarini her baskan adayi soyluyor zaten.

Usta eski baskanlar kimi isaret ederse onun yaninda birleselim diyor. Sadri Sener de bu sekilde secilmedi mi niye kabul etmiyor ? Eski baskanlar Usta ya yakin diye bu teklifi kabul etmedigini soyledi, ee hani Trabzon un %90 inin destekledigi adam ? Atasoy ve Cakiroglu nun destegini %90 olarak mi goruyor, Trabzon da kim destekliyor Hekimoglu nu neyine guveniyor ?

Adamin tek projesi baskan olup, takimin basina Giray Bulak i getirip eldeki tum adamlari satip Zekilerle Akbaþlarla kadro kurmak. Radyoda dinledigim kisi eger Hekimogluysa durum budur. Devlet Bahceli misali, Ýho ya calisacaklar bunlarin kazanma ihtimali yok gibi bir sey. Son kongrede Atasoy neyse, Hekimoglu o iste. Sadece oy bölecek.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TSercaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Baskanlik/koltuk sevdasi Celil bey de mevcut.
    Kabul etmemesinin sebebi illa baskanlik olabilmek adina.
    Kendisi de soyluyor zaten bunu bi nevi.

Kimsenin gunahini almak istemiyorum fakat kimsenin derdi Trabzonspor degil diye dusunuyorum. Muharrem Usta hic konusmadi yanilmiyorsam, ama Celil bey de illa baskanlik istiyor ve ön planda olmak istiyor diye dusunuyorum.

Herkes cikarci herkes! Kem kum etmek ile baskanliga adayim diye laflar edip duracagina Trabzonspor icin elini tasin altina koysaniza. Yok koymazlar arkadas koymazlar..

Bir de delikanli cikmis Celil bey... Aziz yildirim ve fb sike yapmistir diyor cok acik sozlu.. ben bu laflari bir yerden hatirliyorum zaten.
    Konu TSercaN tarafýndan (20.11.2015 Saat 13:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

En baþtan belirteyim, oy hakkým yok. Hem Muharrem Bey hem de Celil Bey'i tanýma fýrsatým oldu. Ýkisininde basketbol takýmý bünyesinde eleþtirdiðim ve alkýþladýðým söz ile eylemleri olmuþtur.

Bu sayfalarda Celil Bey için yapýlan bazý eleþtirileri görünce yazmak istedim.

1) "Neden erken aday oldu" diye sorulmuþ.

Kulübümüz organlarýnca açýklanan mali raporlarý gördükçe, "kimse bu yükün altýna girmez" yorumlarý oldukça yaygýndý.Adam iyi-kötü planlarla bir çaba içinde uzun zamandýr. Artýk tiksinme noktasýna geldiðiniz mevcut baþkan ve anlayýþýna karþý açýk açýk ortaya çýktý. Ülkeyi þehir þehir gezdi, Trabzonsporlulara dokundu.

2) "Neden birleþmiyor"

Birleþme baskýsýný anlýyorum. Bu talebin bir kýsmý iyi niyetli olduðu kadar yabana atýlmayacak bir kýsmý da "ya diðer aday (gerçi ortada aday filan yok) kaybederse" endiþesinden kaynaklanýyor.Hem kim, kimin lehine, neden çekilmeli sorusuna bir Allah kulu çýkýp mantýk çerçevesinde cevap versin hele... "Önceden onun listesindeydi" kafi deðildir. Burada olur tek yol basketbol takýmýndaki gibi Celil Bey'in baþkanlýðý ve Muharrem Bey'in dýþarýdan desteðiydi. Diðer durumlarýn fiilen gerçekleþmesinin mümkün olmadýðý Kaf Daðý'nýn ardýnda bile biliniyordu.

3) "Listesi berbat"

Diðer listelerle lütfen isim isim karþýlaþtýrýn. TÜSÝAD Yönetim Kurulu mu bekliyorsunuz Allah aþkýna... Gerçi bu gözler"kulübü bir Rus bir Arap alsýn da rahatlayalým" diyebilmiþ kimliksizliði de gördü. Trabzonspor'u var eden deðerlerini terketme eðilimiyle zenginlere uþaklýk yapýlacak olmasýný da yadýrgayamýyorum. Belki bu rasyoneldir, mevcut þartlar düþünüldüðünde... Kriterlerimiz netlik kazanmadan bu kýyaslamalar anlamsýz kalacak. Google taramalarýnda bulabildiðiniz mal varlýklarýnýn yüksekliðiyle listeler olumlanýyorsa, sözüm yok. Geçmiþten kalan acý hatýralara gönderme varsa, günahsýzlýk gibi zýrhýmýz yok hiçbirimizin.

Bu arada, Sarýgül'ün ortaklarýna ses çýkaran varmý? Yok. Neden? Para verecek diye mi susuluyor? Bu ikiyüzlülük deðil denedir?

4) "Yerel þivesiyle konuþmasý..."

Biz Hürriyet'e, NtvSpor'a, Ercan Güven'e boþuna kýzmýþýz. Ýçimizde o kadar çok sayýda nefret dili taþýyan arkadaþýmýz var ki...Birbirimize karþý yaþattýðýmýz sevgisizlikten sonra "neden birlik olmuyoruz" çaðrýsý yavan kalýyor.

5) "Hacýosmanoðlu'nun Geçen Kongre Önce Söylediklerinin Aynýsýný Söylüyor..."

Ne desin? Farklý olmak adýna "þike yoktur, Fenerbahçe þampiyondur" mu desin? Ya da Muharrem Bey farklý ne söyledi/söylüyor/söyleyecek? Bilen var mý? Sanmýyorum.

*

Þu tablo gösteriyor ki, Ahmet de seçilse Mehmet de seçilse Trabzonspor çok çaresiz. Taraftarýn psikolojisi yerle bir olmuþ. Ortalýk, ne istediðini bilmeyenlerle dolu.

Dostça tavsiye, Celil Bey bu kadar yetersizse, seçmeyin. Listesi kötüyse, projeleri gerçekçi deðilse seçmeyin. Üstelik arkasýnda destek yoksa neden bu endiþeniz? Niçin bu kadar büyütüyorsunuz? Seçeceklerinizi övün, onlarýn projelerini paylaþýn. Hep birlikte amacýmýz üzüm yemekse, býrakýn baðcýlarý dövmeyi. Trabzonspor için neler yapýlabiliri tartýþalým.

Aslýnda diyorum ki; Muharrem Bey aday olmasa ve bunun üstüne Hekimoðlu da çekilse, kulüp Hacýosmanoðlu'na kalsa... Veya çekilmese,Hacýosmanoðlu'na oy atsa kýymetli delegelerimiz. O ki sizin için Celil Bey'le arasýnda fark yok...

(Bunlar durum tespitidir. Þahsýmý ilgilendirir. Hekimoðlu deðil Hacýosmanoðlu veya Usta da böyle eleþtiriler alsa aynýlarýný yazardým.)
    <!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
    <!--[endif]-->
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (20.11.2015 Saat 13:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Hekimoðlu'yla olmaz abi.Usta baþkan olmazsa bitiðiz....
    Ha,keþke Kulaçoðlu olsa ama aday deðil zaten...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

"Olur tek yol, basket takimindaki gibi Celil in baskanligi ve Usta nin disardan destegi" ..

Peki sebep ? Neden tek yol Celil e cikiyor ? Kendi agziyla soyledi, eski baskanlar Usta yi destekliyor dedi. Kongrede oyle yada boyle Ýho ya en ciddi rakip Usta olacak, yani bu bir gercek mi, evet.

"Madem gucsuz aday, niye endise ediyorsunuz. Secmeyin, diger adayi övün" ...

Keske bu kadar rahat cumleler kurabilsek ama Ts 2 adayli normal bir kongreye gitmiyor, 2 bin oyu cebine koymus Ýho ve askerleri kongreden, Ts den nasil postalanacak herkesin derdi bu.

Amaci Ts olan adam, tarihimizin en kritik kongresi öncesi ego yarisina girmezdi. Kimse kimseyi kandirmasin. Amaci Ts olan adam 2. Baskan olmayi kabul eder, herkesin destegiyle Ýho yu devirirdi. Bahceli nasil iktidara calistiysa, Hekimoglu da Ýho ya calisacak, durum tam olarak budur.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TSercaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Oguz bey,

Muharrem Usta ayni soylemleri yapsa ayni sekilde elestirilir benim tarafimdan. Ben hepsine lafi dokundurmak istiyorum cunku hepsini cikarci olarak goruyorum. Biz yonetimsel ve sehir olarak bitik duruma geldik. Soylediginiz gibi psikolojik olarak cokmusuz resmen.

karahanbakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    31

Standart KONGREYE DOÐRU | Celil Hekimoðlu BMN Radyo'daydý.. | Yayýnýn Kaydý Sf. 8

Hekimoðlu'nun vizyonu Trabzonspor baþkanlýðýna yetmez. Trabzonun dýþýna çýkamamýþ adam mý yönetecek bu kulübü. Bir deðer nasýl markalaþtýrýlýr, deðerine nasýl deðer katýlýr, finans nasýl yönetilir sorularýnýn cevabý Muharrem Usta'dýr. Harici Trabzonspor için sonun baþlangýcý olacaktýr.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cerasus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yayin icin tsk ederim.
    Kayittan tekrarini dinledim.
    Edecegiz, yapacagiz laflari her adayda mevcuttur, spor dünyasi olsun veya olmasin. Onu göz ardi edelim diyelim.
    Benim gördügüm en büyük eksiklik futbolcu bilgisi. Futbolcudan pek anladigini düsünmüyorum, haliyle kuracagi takim yetersiz olacagini düsünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)