Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KONGREYE DOÐRU | Celil Hekimoðlu BMN Radyo'daydý.. | Yayýnýn Kaydý Sf. 8

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

SORULAR:

Daha önce Muharrem USTA'nýn listesinden adaydýnýz.
    Herkes biliyordu Muharrem USTA aday olacaktý.
    Siz aday olmasaydýnýz yeni baþkan Muharrem USTA olacaktý siz de listesinde...

Þu an aday olarak Muharrem USTA'nýn oylarýný böleceksiniz?

Son 2 yýlda ne deðiþti? Muharrem USTA'dan koptunuz?

Oylarýn bölünmesi ile tekrar baþkan olma olasýlýðý nükseden ÝHO baþkan olursa vicdanýnýz rahat olacak mý?

YOKSA BÝRÝLERÝNÝN TALÝMATIYLA MI BAÞKAN ADAYI OLDUNUZ SIRF OYLAR BÖLÜNSÜN DÝYE!!!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Muharrem USTA adaylýðýný açýkla
    Biz de rahatlayalým sen de rahatla
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

6 Aralýk'ta ÝHO baþkan seçilirse ki akýllara düþmesi bile kabus olur, TS tarihe gömülür.

Davamýzý kapalý kapýlar ardýnda satan haindir kendisi.

Kulübümüzün itibarýný sýfýrlayan zattýr kendisi.

Tüm Anadolu kulüplerini kendisine ve TS camiasýna düþman eden biridir.

Kulüp tarihinin en büyük cezalarýný aldýran kabadayýdýr.

UEFA bizim neyimize deyip, kulübü daha 10. haftada þampiyonluða havlu attýran bir büyük düþünürdür.

7 Aralýk 2015 sabahý Trabzonspor efsanesinin küllerinden doðacaðý anlarýn baþlayacaðý bir gün olur inþallah.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Metin ile kulüp üyeleri bölümünde þöyle bir konuþma oldu aramýzda. Çok da mantýklý geldi bana Metin'in yorum...

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz Metin þöyle bir durum var. Celil Hekimoðlu yaklaþýk bir yýldýr hazýrlanýyor bu iþ için. Þimdi ortaya çýkýp herhangi birinin "gel benim baþkanlýðýmda birleþelim" demeye hakký var mý ... ne kadar doðru bir hareket olur bilmiyorum açýkçasý.

Mollasalihoðlu;
    Baþkan ben olayým dememiþ de, sanýrým büyükler karar versin hangimizin baþkan olacaðýna gibi bir þey demiþ.

Haa iki þekilde de Hekimoðlu kabul etmiyorum dese kimse bir þey diyemez herhalde

Ama "tamam, devir çatýþma devri deðil, ilk kongrede sen ol, ikincide ben olayým" dese, baþarýlý bir ilk dönemde, ikincinin parlayan yýldýzý olurdu.

Bu konuyu düþünsün derim ben Hekimoðlu valla billa efsane olur bu davranýþý...
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aklýmdaki sorular :

1-Trabzonspor'a hizmet etmek için illaki baþkan olmak mý gerekiyor ? Neden bütün adaylar birleþemeyip toplumsal tabaný geniþ olan güçlü bir yönetim oluþturamýyoruz ?

2-Baþkan seçilirse Sadri Þener'in ilk dönemindeki gibi ucuz bir kombine kampanyasý düþünür mü ?

3-Amatör futbola ilgisini biliyoruz. Amatör futbol takýmlarýndaki yetenekleri Trabzonspora kazandýrmak adýna amatör futbol klüpleri ile profesyonel klüpler arasýnda köprü kurmayý düþünürler mi ?

4-Trabzonspor Dergisi'nin Trabzona bile gelmesi basýldýðý ayýn sonunu buluyor. Bu konudaki maðduriyetimizi bugüne kadar kimse çözemedi. Kendisinin düþüncelerini alabilirmiyiz. ?
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

ortak bir isim niye çýkarmadýlar , niye kendisi baþkan olmak istiyor
    biz bütün adaylarýn birleþip tek ve güçlü bir yönetim istiyoruz...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

5-6 Aralýk'ta gerçekleþtirilecek kongre öncesinde baþkan adaylýðýný açýklayan ilk isim, bordo-mavili kulübün eski yöneticilerinden iþadamý Celil Hekimoðlu oldu.

Celil Hekimoðlu, listesinde yer alan Davut Yurttaþ,Hüseyin Örs, Bekir Bülbüloðlu, Sebahattin Çakýroðlu, Ali Kemal Denizci ve Alper Bektaþ ile düzenlediði basýn toplantýsýnda projelerini anlattý. Trabzonspor'un gidiþatýný iyi görmedikleri için yaklaþýk 1 yýl önce arkadaþlarýyla toplantýlar yapmaya baþladýklarýný belirten Celil Hekimoðlu, þunlarý söyledi:

"Camiada karamsarlýk vardý, adeta karabulutlar dolaþýyordu. Taraftarýn yüzü gülmüyordu. Trabzonspor taraftarýnýn camianýn baþý nasýl dik gezdirebiliriz diye projeler yapmaya baþladýk. Türkiye'de, Avrupa'da bütün delegelerle buluþtuk. Taraftarýn, delegenin, camianýn beklentisini öðrenmeye ve desteklerini ölçmeye çalýþtým. Gördüm ki bana ve arkadaþlarýma çok ciddi güven ve ilgi var. Gerçekten taraftarýmýzý bize büyük güven layýk gördü, bizi Trabzonspor'un baþýnda görmek istediklerini defalarca ilettiler. Çýktýðýmýz bu yolculuk bir hayal deðil bir realitenin, büyük bir isteðin ürünü. Bir yýllýk çalýþmalarýn meyvesini almak ve ilk ýþýðý yakmak için baþkan adaylýðýný resmi olarak açýklamak için karþýnýzdayým."

KAYBOLAN ÝTÝBARI GERÝ GETÝRECEÐÝZ

Trabzonspor camiasýnýn kaybolan itibarýný geri getirmek istediklerini belirten Hekimoðlu, "Þu anda Trabzonspor'un itibarý yerlerde sürünüyor. Geçmiþte Anadolu'nun lideri olan, þampiyon olmasak bile Türkiye'de gönüllerin þampiyonu olan bir Trabzonspor vardý. Artýk Trabzonspor, gönüllerin þampiyonu deðil. Büyük itibarý ve sempatiyi kaybetmiþ durumdayýz. Tekrar bu sempatiyi kazanmak ve þampiyonluk mücadelesi yapmak istiyoruz. Ekonomik sorunlarla boðuþurken mutlak suretle zirve yarýþý içinde olan bir takým yapacaðýz" dedi.

HOKUS POKUSLA DÜZELMEZ

Celil Hekimoðlu, Trabzonspor'un çok ciddi ekonomik sorunlarýnýn bulunduðunu belirterek, "Dersimize iyi çalýþtýk. Bu sorunlarýn hepsini biliyorum. Kimseye hayal satmayacaðýz. Trabzonspor'un 500 milyon lira borcu var. Her ay 15 milyon açýk veriyor bütçe. Yýlda 180 milyon açýk veren bütçeye sahip bir kulüp. Hokus pokusla düzelecek bir þey deðil. Özverili ve sabýrlý iyi bir yönetim anlayýþýyla, planlý çalýþarak, tasarruf yaparak, kulübe gelir getirici faaliyetlerde bulunmak zorundayýz. Tek baþýna ne Celil Hekimoðlu'nun de yönetim kurulunun gücü yetmez. Camia olarak, hep birlikte el ele verebilirsek bunu baþarabiliriz. Hiçbir listeyle birleþmeyi düþünmüyoruz" diye konuþtu.

ÝSRAFA SON

Ýnanýlmaz transfer hovardalýðý yapýldýðýný ileri süren Celil Hekimoðlu, þunlarý söyledi:

"Sadece sol bek mevkiine 30 milyon euro harcandý. Geçen yýl bazen Mustafa Akbaþ, Cavanda, Yusuf Erdoðan oynadý. Musa Nizam, Ýshak Doðan, Constant'a çok paralar verdik, çok fazla faydalanamýyoruz. Ýyi oyuncular alýndý ancak ederinden fazla paralar verildi. Trabzonspor, özel uçaklardan inmedi. En son Baþakþehir maçýna özel uçakla gitti. Ben olsam götürmezdim. 500 milyon borcu olan takým, Ýstanbul'a her saat uçak seferi varken niye özel uçakla gidiyor? Aþýrý israfý engelleyeceðiz."

ÞOTA'NIN BAÞARILI OLMASINI ÝSTERÝZ

Celil Hekimoðlu, teknik heyetin geleceðiyle ilgili olarak ise, "Kulübümüzde kararlar tek baþýna verilmeyecek, en layýk kimse onunla devam edeceðiz. Trabzonspor'un bir hocasý ve sportif direktörü var. Uumarým çok baþarýlý olurlar, devam ederler. Þota'nýn caný gönülden baþarýlý olmasýn isteriz. Baþarýlý olamazsa oturur konuþuruz, menfaatler ne gerektiriyorsa onu yaparýz. Herkesin Trabzonspor'dan mutlu gitmesi gerekiyor" dedi.

ÞÝKE SÜRECÝ KONUSU

Hekimoðlu, þike sürecini nasýl yönetecekleriyle ilgili olarak ise þunlarý söyledi:

"Þike konusu bizi çok yordu. Tavrýmýz çok net. Trabzonspor, 2010-2011 sezonunun þampiyonudur. O yýl Fenerbahçe Kulübü, þike yapmýþtýr, mahkemece tescil edilmiþtir. Þikeyi yapanlar cezalandýrýlmýþ, hapiste yatmýþ, çýkmýþtýr. Avrupa Þampiyonlar Ligi'ne direkt katýlmýþýz, Avrupa ödüllendirilmiþtir. Avrupa, UEFA ve CAS'taki davalarý sonuna kadar takip edeceðiz. Umarým oradan olumlu yanýt gelir. Ama þunu da söyleyeyim bu sürece çok takýlýp kalmayacaðýz. 5 yýl geriye takýlýp kalmayacaðýz. Yeni hedefler, yeni þampiyonluklar olacak."
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Celil Hekimoðlu'nu bu hafta içi veya önümüzdeki hafta BMN Radyo'da aðýrlayacaðýz...

Röportaj þu aþamada iptal edilmiþtir...

Radyo'nun duyurusu yapýlacaktýr...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Enes Coþkun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sorular;
    1-Yeni nesilin Trabzonsporlu olma ihtimali daha az 1990-2000 arasýnda Þota-Hami 2000-2010 yýllarý arasýnda Szym-Yattara-Gökdeniz gibi isimler vardý ve futbol olarakta ilk 5 te idik son yýllarda ise tam aksine bu yönde düþünceler yada giriþimler varmý?

2-Taraftarý stada çekicek etkinlikler kampanyalar olacakmý Trabzon halkýný az çok tanýyordur ne gibi þeyler olacak?

3-Laf deðil icraat istiyoruz,þike davasýnda taraftarlarla gerçekci olmasýný isteriz eðer Baþkan olursa nasýl bir yol izleyecekler?

4-Trabzondaki altyapý futboldan bir çok futbol hocasý bahseder bu yönde giriþimlerin olmasý düþüncesindeyiz daha önceki yönetimlerde bu konuda bahsetti fakat durum ortada bu konuda proje veya düþüncesini öðrenebilirmiyiz? Bknz;Erdoðdu Lisesi
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEÐÝL,AYAKLA OYNANAN BÝR OYUNDUR''

ÞENOL GÜNEÞ

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

6 Aralýk 2015 Pazar günü yapýlacak olan Olaðan Seçimli Genel Kurul Toplantýsý'na sayýlý günler kala, baþkanlýða bir aday daha çýktý. BaþkanÝbrahim Hacýosmanoðlu'nun aday olma kararý almasý,Celil Hekimoðlu'nun da adaylýðýný resmen açýklamasýnýn ardýndan, Medical Park Hastane Kurulu Yönetimleri Baþkaný Muharrem Usta da aday oldu.

Baþkanlýðý az farkla kaçýrmýþtý

Bordo Mavililer'in 27 Mayýs 2013'te yaptýðý seçimde Ýbrahim Hacýosmanoðlu'na rakip olan ve 75 oyla kaybeden Muharrem Usta,( Ýbrahim Hacýosmanoðlu: 1571 - Muharrem Usta: 1496) bir kez daha Hacýosmanoðlu'nun karþýsýna çýkmaya hazýrlanýyor.

Hazýrlýklara baþlýyor

Baþkan adayý Muharrem Usta'nýn, cuma günü Trabzon'a giderek seçim hazýrlýklarýna baþlayacaðý öðrenildi.

Oh be yeni Baþkan belli oldu.
    Büyüksün Muharrem USTA
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Perþembe günü görüþmek dileðiyle...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

2013 Seçimlerinde Muharrem USTA'nýn ekibide iken yaptýðý saha çalýþmasý ve þimdi yaptýðý çalýþmalarý kýyasladýðýnda 2013 için bir piþmanlýk hissediyor mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bu kadar ilgisiz kalmasý beni þaþýrttý...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Ugur sahsen ben bu kadar uzlasmaz bir tavir beklemiyordum kendisinden.
    Gecen secimde listesinde oldugu bir kisinin birlik olalim cagrilarini gormezden gelmesini, onune "bence" anlamsiz bir oneriyle cikmasini ve oylari bolup Trabzonspor'u bir bilinmeze suruklemesini kabul edemiyorum.
    Twitte'da kendisine sunu sormustum ama bir cevap vermeye tenezzul etmedi.

Uzlasma araniyorsa, esbaskanlik ya da guclu asbaskanlik modelini dusunmez mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Pinkman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þunu sorabilirsiniz mesela yönetiminizdeki Çakýroðlu Ustayý geç aday olmakla suçladý..Peki Trabzonsporun mevcut bir baþkaný varken bir senedir aday olan biri olarak bu tavrýnýz daha yanlýþ deðil mi ? Koltuk sevdasý uðrunu Trabzonspora zarar verdiðinizi hiç düþündünüz mü erken adaylýðýnýzla..Bugün takýndýðýnýz ilk biz aday olduk bizim listede birleþelim demek için miydi yoksa erken adaylýk...Stratejik olarak diðer baþkan adaylarýnýn oylar bölünmesin aday olmayýn algýsýný mý oluþturmak istediniz yoksa ?

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fener seviciye soracak biþeyim yok.. O saatte Kurtlar Vadisi'ni izlemek daha iyi bir tercihtir Hekimoðlu'na göre..
    Konu yorumsuz6117 tarafýndan (18.11.2015 Saat 18:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    I am not in danger , I am the danger..

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ortak payda Trabzonspor ise ortak noktada ortak deðerler için buluþulmalý bu sebeple Usta ile ortak girer misiniz kongreye?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Hakan hocayla yaptýðýmýz program dýþýnda daha çok soru cevap þeklinde ilerleyeceðiz... Akþam görüþmek üzere.

legorakiss - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    39

hakemlerin ve federasyonun bizi göz göre katletmesini nasýl önlemeyi düþünüyor.
    Biz bizim olan hiçbirþeyden vazgeçmeyiz. O kupayý alacaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

sabahattin çakýroðlu ile birleþme ve yola devam etme yönünde karar vermesinde etkili olan düþünce ve unsurlar nelerdir?

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Tüzükte bile olmayan "Dönüþümlü Baþkanlýk" önerisini neden getirdiniz? Ýstikrar konusunda sýkýntý yaþayan Trabzonspor'a dönüþümlü baþkanlýk modeli ne kadar fayda getirir?

Muharrem Usta twitter hesabýndan yaptýðý açýklamada defalarca birleþme talebinde bulunduðunu ancak reddedildiðini söyledi. Bu konudaki görüþleriniz nedir?

Gerçekten Muharrem Usta ve Hacýosmanoðlu'nu geçerek baþkan olabileceðinizi düþünüyor musunuz?
    Konu Adem Akyüz' tarafýndan (19.11.2015 Saat 12:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabahattin Çakýroðlu ile neden birleþti en çok bunu merak ediyoruz, ÝHO'nun bir alt versiyonu olan bu adamý baþkan yardýmcýsý yaparak mý Trabzonspor'u düze çýkaracak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Soruldu mu bilmiyorum ama baþkan olmasý halinde bizim eski hukuk kurulumuzu ( Hakan Orhan, Nusret Yýlmaz, Atilla Dilaver , Erdem Egemen yanýlmýyorsam) tekrar göreve getirmek niyetinin olduðunu duymuþtum. Doðru mu ?
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Pinkman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakibiniz her taraftar anketinde %80'e yakýn oy alýyor..Bu sizde taraftar nezdinde istenmediðiniz duygusunu oluþturuyor mu..Taraftar tarafýndan çok istenen rakibinizin,iho tekrar baþkan olma ihtimalini de göz ardý ederek yolunu açmayý hiçbir þekilde düþünmeyiþiniz koltuk sevdasý olarak nitelendirilebilir mi?

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Camiamýz için þuanlýk tek önemli nokta nakit girdi.Kendisinin nakit girdi vaadi nedir acaba?
    Son olarak misyonunu ve vizyonunu kendini hesaba koyarak bizlere açýklayabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)