Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KONGREYE DOĞRU | Celil Hekimoğlu BMN Radyo'daydı.. | Yayının Kaydı Sf. 8

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

SORULAR:

Daha önce Muharrem USTA'nın listesinden adaydınız.
    Herkes biliyordu Muharrem USTA aday olacaktı.
    Siz aday olmasaydınız yeni başkan Muharrem USTA olacaktı siz de listesinde...

Şu an aday olarak Muharrem USTA'nın oylarını böleceksiniz?

Son 2 yılda ne değişti? Muharrem USTA'dan koptunuz?

Oyların bölünmesi ile tekrar başkan olma olasılığı nükseden İHO başkan olursa vicdanınız rahat olacak mı?

YOKSA BİRİLERİNİN TALİMATIYLA MI BAŞKAN ADAYI OLDUNUZ SIRF OYLAR BÖLÜNSÜN DİYE!!!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Muharrem USTA adaylığını açıkla
    Biz de rahatlayalım sen de rahatla
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

6 Aralık'ta İHO başkan seçilirse ki akıllara düşmesi bile kabus olur, TS tarihe gömülür.

Davamızı kapalı kapılar ardında satan haindir kendisi.

Kulübümüzün itibarını sıfırlayan zattır kendisi.

Tüm Anadolu kulüplerini kendisine ve TS camiasına düşman eden biridir.

Kulüp tarihinin en büyük cezalarını aldıran kabadayıdır.

UEFA bizim neyimize deyip, kulübü daha 10. haftada şampiyonluğa havlu attıran bir büyük düşünürdür.

7 Aralık 2015 sabahı Trabzonspor efsanesinin küllerinden doğacağı anların başlayacağı bir gün olur inşallah.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Metin ile kulüp üyeleri bölümünde şöyle bir konuşma oldu aramızda. Çok da mantıklı geldi bana Metin'in yorum...

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Metin şöyle bir durum var. Celil Hekimoğlu yaklaşık bir yıldır hazırlanıyor bu iş için. Şimdi ortaya çıkıp herhangi birinin "gel benim başkanlığımda birleşelim" demeye hakkı var mı ... ne kadar doğru bir hareket olur bilmiyorum açıkçası.

Mollasalihoğlu;
    Başkan ben olayım dememiş de, sanırım büyükler karar versin hangimizin başkan olacağına gibi bir şey demiş.

Haa iki şekilde de Hekimoğlu kabul etmiyorum dese kimse bir şey diyemez herhalde

Ama "tamam, devir çatışma devri değil, ilk kongrede sen ol, ikincide ben olayım" dese, başarılı bir ilk dönemde, ikincinin parlayan yıldızı olurdu.

Bu konuyu düşünsün derim ben Hekimoğlu valla billa efsane olur bu davranışı...
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aklımdaki sorular :

1-Trabzonspor'a hizmet etmek için illaki başkan olmak mı gerekiyor ? Neden bütün adaylar birleşemeyip toplumsal tabanı geniş olan güçlü bir yönetim oluşturamıyoruz ?

2-Başkan seçilirse Sadri Şener'in ilk dönemindeki gibi ucuz bir kombine kampanyası düşünür mü ?

3-Amatör futbola ilgisini biliyoruz. Amatör futbol takımlarındaki yetenekleri Trabzonspora kazandırmak adına amatör futbol klüpleri ile profesyonel klüpler arasında köprü kurmayı düşünürler mi ?

4-Trabzonspor Dergisi'nin Trabzona bile gelmesi basıldığı ayın sonunu buluyor. Bu konudaki mağduriyetimizi bugüne kadar kimse çözemedi. Kendisinin düşüncelerini alabilirmiyiz. ?
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ortak bir isim niye çıkarmadılar , niye kendisi başkan olmak istiyor
    biz bütün adayların birleşip tek ve güçlü bir yönetim istiyoruz...

Nereden
    Zonguldak

5-6 Aralık'ta gerçekleştirilecek kongre öncesinde başkan adaylığını açıklayan ilk isim, bordo-mavili kulübün eski yöneticilerinden işadamı Celil Hekimoğlu oldu.

Celil Hekimoğlu, listesinde yer alan Davut Yurttaş,Hüseyin Örs, Bekir Bülbüloğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Ali Kemal Denizci ve Alper Bektaş ile düzenlediği basın toplantısında projelerini anlattı. Trabzonspor'un gidişatını iyi görmedikleri için yaklaşık 1 yıl önce arkadaşlarıyla toplantılar yapmaya başladıklarını belirten Celil Hekimoğlu, şunları söyledi:

"Camiada karamsarlık vardı, adeta karabulutlar dolaşıyordu. Taraftarın yüzü gülmüyordu. Trabzonspor taraftarının camianın başı nasıl dik gezdirebiliriz diye projeler yapmaya başladık. Türkiye'de, Avrupa'da bütün delegelerle buluştuk. Taraftarın, delegenin, camianın beklentisini öğrenmeye ve desteklerini ölçmeye çalıştım. Gördüm ki bana ve arkadaşlarıma çok ciddi güven ve ilgi var. Gerçekten taraftarımızı bize büyük güven layık gördü, bizi Trabzonspor'un başında görmek istediklerini defalarca ilettiler. Çıktığımız bu yolculuk bir hayal değil bir realitenin, büyük bir isteğin ürünü. Bir yıllık çalışmaların meyvesini almak ve ilk ışığı yakmak için başkan adaylığını resmi olarak açıklamak için karşınızdayım."

KAYBOLAN İTİBARI GERİ GETİRECEĞİZ

Trabzonspor camiasının kaybolan itibarını geri getirmek istediklerini belirten Hekimoğlu, "Şu anda Trabzonspor'un itibarı yerlerde sürünüyor. Geçmişte Anadolu'nun lideri olan, şampiyon olmasak bile Türkiye'de gönüllerin şampiyonu olan bir Trabzonspor vardı. Artık Trabzonspor, gönüllerin şampiyonu değil. Büyük itibarı ve sempatiyi kaybetmiş durumdayız. Tekrar bu sempatiyi kazanmak ve şampiyonluk mücadelesi yapmak istiyoruz. Ekonomik sorunlarla boğuşurken mutlak suretle zirve yarışı içinde olan bir takım yapacağız" dedi.

HOKUS POKUSLA DÜZELMEZ

Celil Hekimoğlu, Trabzonspor'un çok ciddi ekonomik sorunlarının bulunduğunu belirterek, "Dersimize iyi çalıştık. Bu sorunların hepsini biliyorum. Kimseye hayal satmayacağız. Trabzonspor'un 500 milyon lira borcu var. Her ay 15 milyon açık veriyor bütçe. Yılda 180 milyon açık veren bütçeye sahip bir kulüp. Hokus pokusla düzelecek bir şey değil. Özverili ve sabırlı iyi bir yönetim anlayışıyla, planlı çalışarak, tasarruf yaparak, kulübe gelir getirici faaliyetlerde bulunmak zorundayız. Tek başına ne Celil Hekimoğlu'nun de yönetim kurulunun gücü yetmez. Camia olarak, hep birlikte el ele verebilirsek bunu başarabiliriz. Hiçbir listeyle birleşmeyi düşünmüyoruz" diye konuştu.

İSRAFA SON

İnanılmaz transfer hovardalığı yapıldığını ileri süren Celil Hekimoğlu, şunları söyledi:

"Sadece sol bek mevkiine 30 milyon euro harcandı. Geçen yıl bazen Mustafa Akbaş, Cavanda, Yusuf Erdoğan oynadı. Musa Nizam, İshak Doğan, Constant'a çok paralar verdik, çok fazla faydalanamıyoruz. İyi oyuncular alındı ancak ederinden fazla paralar verildi. Trabzonspor, özel uçaklardan inmedi. En son Başakşehir maçına özel uçakla gitti. Ben olsam götürmezdim. 500 milyon borcu olan takım, İstanbul'a her saat uçak seferi varken niye özel uçakla gidiyor? Aşırı israfı engelleyeceğiz."

ŞOTA'NIN BAŞARILI OLMASINI İSTERİZ

Celil Hekimoğlu, teknik heyetin geleceğiyle ilgili olarak ise, "Kulübümüzde kararlar tek başına verilmeyecek, en layık kimse onunla devam edeceğiz. Trabzonspor'un bir hocası ve sportif direktörü var. Uumarım çok başarılı olurlar, devam ederler. Şota'nın canı gönülden başarılı olmasın isteriz. Başarılı olamazsa oturur konuşuruz, menfaatler ne gerektiriyorsa onu yaparız. Herkesin Trabzonspor'dan mutlu gitmesi gerekiyor" dedi.

ŞİKE SÜRECİ KONUSU

Hekimoğlu, şike sürecini nasıl yönetecekleriyle ilgili olarak ise şunları söyledi:

"Şike konusu bizi çok yordu. Tavrımız çok net. Trabzonspor, 2010-2011 sezonunun şampiyonudur. O yıl Fenerbahçe Kulübü, şike yapmıştır, mahkemece tescil edilmiştir. Şikeyi yapanlar cezalandırılmış, hapiste yatmış, çıkmıştır. Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılmışız, Avrupa ödüllendirilmiştir. Avrupa, UEFA ve CAS'taki davaları sonuna kadar takip edeceğiz. Umarım oradan olumlu yanıt gelir. Ama şunu da söyleyeyim bu sürece çok takılıp kalmayacağız. 5 yıl geriye takılıp kalmayacağız. Yeni hedefler, yeni şampiyonluklar olacak."
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Celil Hekimoğlu'nu bu hafta içi veya önümüzdeki hafta BMN Radyo'da ağırlayacağız...

Röportaj şu aşamada iptal edilmiştir...

Radyo'nun duyurusu yapılacaktır...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Enes Coşkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorular;
    1-Yeni nesilin Trabzonsporlu olma ihtimali daha az 1990-2000 arasında Şota-Hami 2000-2010 yılları arasında Szym-Yattara-Gökdeniz gibi isimler vardı ve futbol olarakta ilk 5 te idik son yıllarda ise tam aksine bu yönde düşünceler yada girişimler varmı?

2-Taraftarı stada çekicek etkinlikler kampanyalar olacakmı Trabzon halkını az çok tanıyordur ne gibi şeyler olacak?

3-Laf değil icraat istiyoruz,şike davasında taraftarlarla gerçekci olmasını isteriz eğer Başkan olursa nasıl bir yol izleyecekler?

4-Trabzondaki altyapı futboldan bir çok futbol hocası bahseder bu yönde girişimlerin olması düşüncesindeyiz daha önceki yönetimlerde bu konuda bahsetti fakat durum ortada bu konuda proje veya düşüncesini öğrenebilirmiyiz? Bknz;Erdoğdu Lisesi
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEĞİL,AYAKLA OYNANAN BİR OYUNDUR''

ŞENOL GÜNEŞ

Nereden
    Zonguldak

6 Aralık 2015 Pazar günü yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'na sayılı günler kala, başkanlığa bir aday daha çıktı. Başkanİbrahim Hacıosmanoğlu'nun aday olma kararı alması,Celil Hekimoğlu'nun da adaylığını resmen açıklamasının ardından, Medical Park Hastane Kurulu Yönetimleri Başkanı Muharrem Usta da aday oldu.

Başkanlığı az farkla kaçırmıştı

Bordo Mavililer'in 27 Mayıs 2013'te yaptığı seçimde İbrahim Hacıosmanoğlu'na rakip olan ve 75 oyla kaybeden Muharrem Usta,( İbrahim Hacıosmanoğlu: 1571 - Muharrem Usta: 1496) bir kez daha Hacıosmanoğlu'nun karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hazırlıklara başlıyor

Başkan adayı Muharrem Usta'nın, cuma günü Trabzon'a giderek seçim hazırlıklarına başlayacağı öğrenildi.

Oh be yeni Başkan belli oldu.
    Büyüksün Muharrem USTA
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Perşembe günü görüşmek dileğiyle...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

2013 Seçimlerinde Muharrem USTA'nın ekibide iken yaptığı saha çalışması ve şimdi yaptığı çalışmaları kıyasladığında 2013 için bir pişmanlık hissediyor mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar ilgisiz kalması beni şaşırttı...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ugur sahsen ben bu kadar uzlasmaz bir tavir beklemiyordum kendisinden.
    Gecen secimde listesinde oldugu bir kisinin birlik olalim cagrilarini gormezden gelmesini, onune "bence" anlamsiz bir oneriyle cikmasini ve oylari bolup Trabzonspor'u bir bilinmeze suruklemesini kabul edemiyorum.
    Twitte'da kendisine sunu sormustum ama bir cevap vermeye tenezzul etmedi.

Uzlasma araniyorsa, esbaskanlik ya da guclu asbaskanlik modelini dusunmez mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Pinkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şunu sorabilirsiniz mesela yönetiminizdeki Çakıroğlu Ustayı geç aday olmakla suçladı..Peki Trabzonsporun mevcut bir başkanı varken bir senedir aday olan biri olarak bu tavrınız daha yanlış değil mi ? Koltuk sevdası uğrunu Trabzonspora zarar verdiğinizi hiç düşündünüz mü erken adaylığınızla..Bugün takındığınız ilk biz aday olduk bizim listede birleşelim demek için miydi yoksa erken adaylık...Stratejik olarak diğer başkan adaylarının oylar bölünmesin aday olmayın algısını mı oluşturmak istediniz yoksa ?

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fener seviciye soracak bişeyim yok.. O saatte Kurtlar Vadisi'ni izlemek daha iyi bir tercihtir Hekimoğlu'na göre..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (18.11.2015 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ortak payda Trabzonspor ise ortak noktada ortak değerler için buluşulmalı bu sebeple Usta ile ortak girer misiniz kongreye?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hakan hocayla yaptığımız program dışında daha çok soru cevap şeklinde ilerleyeceğiz... Akşam görüşmek üzere.

legorakiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

hakemlerin ve federasyonun bizi göz göre katletmesini nasıl önlemeyi düşünüyor.
    Biz bizim olan hiçbirşeyden vazgeçmeyiz. O kupayı alacağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

sabahattin çakıroğlu ile birleşme ve yola devam etme yönünde karar vermesinde etkili olan düşünce ve unsurlar nelerdir?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tüzükte bile olmayan "Dönüşümlü Başkanlık" önerisini neden getirdiniz? İstikrar konusunda sıkıntı yaşayan Trabzonspor'a dönüşümlü başkanlık modeli ne kadar fayda getirir?

Muharrem Usta twitter hesabından yaptığı açıklamada defalarca birleşme talebinde bulunduğunu ancak reddedildiğini söyledi. Bu konudaki görüşleriniz nedir?

Gerçekten Muharrem Usta ve Hacıosmanoğlu'nu geçerek başkan olabileceğinizi düşünüyor musunuz?
    Konu Adem Akyüz' tarafından (19.11.2015 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabahattin Çakıroğlu ile neden birleşti en çok bunu merak ediyoruz, İHO'nun bir alt versiyonu olan bu adamı başkan yardımcısı yaparak mı Trabzonspor'u düze çıkaracak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Soruldu mu bilmiyorum ama başkan olması halinde bizim eski hukuk kurulumuzu ( Hakan Orhan, Nusret Yılmaz, Atilla Dilaver , Erdem Egemen yanılmıyorsam) tekrar göreve getirmek niyetinin olduğunu duymuştum. Doğru mu ?
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Pinkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakibiniz her taraftar anketinde %80'e yakın oy alıyor..Bu sizde taraftar nezdinde istenmediğiniz duygusunu oluşturuyor mu..Taraftar tarafından çok istenen rakibinizin,iho tekrar başkan olma ihtimalini de göz ardı ederek yolunu açmayı hiçbir şekilde düşünmeyişiniz koltuk sevdası olarak nitelendirilebilir mi?

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Camiamız için şuanlık tek önemli nokta nakit girdi.Kendisinin nakit girdi vaadi nedir acaba?
    Son olarak misyonunu ve vizyonunu kendini hesaba koyarak bizlere açıklayabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)