Hesaplipazar
Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: KONGREYE DORU | Celil Hekimolu BMN Radyo'dayd.. | Yaynn Kayd Sf. 8

ucurum - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

SORULAR:

Daha nce Muharrem USTA'nn listesinden adaydnz.
    Herkes biliyordu Muharrem USTA aday olacakt.
    Siz aday olmasaydnz yeni bakan Muharrem USTA olacakt siz de listesinde...

u an aday olarak Muharrem USTA'nn oylarn bleceksiniz?

Son 2 ylda ne deiti? Muharrem USTA'dan koptunuz?

Oylarn blnmesi ile tekrar bakan olma olasl nkseden HO bakan olursa vicdannz rahat olacak m?

YOKSA BRLERNN TALMATIYLA MI BAKAN ADAYI OLDUNUZ SIRF OYLAR BLNSN DYE!!!

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Muharrem USTA adayln akla
    Biz de rahatlayalm sen de rahatla
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

6 Aralk'ta HO bakan seilirse ki akllara dmesi bile kabus olur, TS tarihe gmlr.

Davamz kapal kaplar ardnda satan haindir kendisi.

Kulbmzn itibarn sfrlayan zattr kendisi.

Tm Anadolu kulplerini kendisine ve TS camiasna dman eden biridir.

Kulp tarihinin en byk cezalarn aldran kabadaydr.

UEFA bizim neyimize deyip, kulb daha 10. haftada ampiyonlua havlu attran bir byk dnrdr.

7 Aralk 2015 sabah Trabzonspor efsanesinin kllerinden doaca anlarn balayaca bir gn olur inallah.
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Metin ile kulp yeleri blmnde yle bir konuma oldu aramzda. ok da mantkl geldi bana Metin'in yorum...

Alnt TSelif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yalnz Metin yle bir durum var. Celil Hekimolu yaklak bir yldr hazrlanyor bu i iin. imdi ortaya kp herhangi birinin "gel benim bakanlmda birleelim" demeye hakk var m ... ne kadar doru bir hareket olur bilmiyorum akas.

Mollasaliholu;
    Bakan ben olaym dememi de, sanrm bykler karar versin hangimizin bakan olacana gibi bir ey demi.

Haa iki ekilde de Hekimolu kabul etmiyorum dese kimse bir ey diyemez herhalde

Ama "tamam, devir atma devri deil, ilk kongrede sen ol, ikincide ben olaym" dese, baarl bir ilk dnemde, ikincinin parlayan yldz olurdu.

Bu konuyu dnsn derim ben Hekimolu valla billa efsane olur bu davran...
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Aklmdaki sorular :

1-Trabzonspor'a hizmet etmek iin illaki bakan olmak m gerekiyor ? Neden btn adaylar birleemeyip toplumsal taban geni olan gl bir ynetim oluturamyoruz ?

2-Bakan seilirse Sadri ener'in ilk dnemindeki gibi ucuz bir kombine kampanyas dnr m ?

3-Amatr futbola ilgisini biliyoruz. Amatr futbol takmlarndaki yetenekleri Trabzonspora kazandrmak adna amatr futbol klpleri ile profesyonel klpler arasnda kpr kurmay dnrler mi ?

4-Trabzonspor Dergisi'nin Trabzona bile gelmesi basld ayn sonunu buluyor. Bu konudaki maduriyetimizi bugne kadar kimse zemedi. Kendisinin dncelerini alabilirmiyiz. ?
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    32

ortak bir isim niye karmadlar , niye kendisi bakan olmak istiyor
    biz btn adaylarn birleip tek ve gl bir ynetim istiyoruz...

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

5-6 Aralk'ta gerekletirilecek kongre ncesinde bakan adayln aklayan ilk isim, bordo-mavili kulbn eski yneticilerinden iadam Celil Hekimolu oldu.

Celil Hekimolu, listesinde yer alan Davut Yurtta,Hseyin rs, Bekir Blblolu, Sebahattin akrolu, Ali Kemal Denizci ve Alper Bekta ile dzenledii basn toplantsnda projelerini anlatt. Trabzonspor'un gidiatn iyi grmedikleri iin yaklak 1 yl nce arkadalaryla toplantlar yapmaya baladklarn belirten Celil Hekimolu, unlar syledi:

"Camiada karamsarlk vard, adeta karabulutlar dolayordu. Taraftarn yz glmyordu. Trabzonspor taraftarnn camiann ba nasl dik gezdirebiliriz diye projeler yapmaya baladk. Trkiye'de, Avrupa'da btn delegelerle bulutuk. Taraftarn, delegenin, camiann beklentisini renmeye ve desteklerini lmeye altm. Grdm ki bana ve arkadalarma ok ciddi gven ve ilgi var. Gerekten taraftarmz bize byk gven layk grd, bizi Trabzonspor'un banda grmek istediklerini defalarca ilettiler. ktmz bu yolculuk bir hayal deil bir realitenin, byk bir istein rn. Bir yllk almalarn meyvesini almak ve ilk yakmak iin bakan adayln resmi olarak aklamak iin karnzdaym."

KAYBOLAN TBARI GER GETRECEZ

Trabzonspor camiasnn kaybolan itibarn geri getirmek istediklerini belirten Hekimolu, "u anda Trabzonspor'un itibar yerlerde srnyor. Gemite Anadolu'nun lideri olan, ampiyon olmasak bile Trkiye'de gnllerin ampiyonu olan bir Trabzonspor vard. Artk Trabzonspor, gnllerin ampiyonu deil. Byk itibar ve sempatiyi kaybetmi durumdayz. Tekrar bu sempatiyi kazanmak ve ampiyonluk mcadelesi yapmak istiyoruz. Ekonomik sorunlarla bouurken mutlak suretle zirve yar iinde olan bir takm yapacaz" dedi.

HOKUS POKUSLA DZELMEZ

Celil Hekimolu, Trabzonspor'un ok ciddi ekonomik sorunlarnn bulunduunu belirterek, "Dersimize iyi altk. Bu sorunlarn hepsini biliyorum. Kimseye hayal satmayacaz. Trabzonspor'un 500 milyon lira borcu var. Her ay 15 milyon ak veriyor bte. Ylda 180 milyon ak veren bteye sahip bir kulp. Hokus pokusla dzelecek bir ey deil. zverili ve sabrl iyi bir ynetim anlayyla, planl alarak, tasarruf yaparak, kulbe gelir getirici faaliyetlerde bulunmak zorundayz. Tek bana ne Celil Hekimolu'nun de ynetim kurulunun gc yetmez. Camia olarak, hep birlikte el ele verebilirsek bunu baarabiliriz. Hibir listeyle birlemeyi dnmyoruz" diye konutu.

SRAFA SON

nanlmaz transfer hovardal yapldn ileri sren Celil Hekimolu, unlar syledi:

"Sadece sol bek mevkiine 30 milyon euro harcand. Geen yl bazen Mustafa Akba, Cavanda, Yusuf Erdoan oynad. Musa Nizam, shak Doan, Constant'a ok paralar verdik, ok fazla faydalanamyoruz. yi oyuncular alnd ancak ederinden fazla paralar verildi. Trabzonspor, zel uaklardan inmedi. En son Baakehir mana zel uakla gitti. Ben olsam gtrmezdim. 500 milyon borcu olan takm, stanbul'a her saat uak seferi varken niye zel uakla gidiyor? Ar israf engelleyeceiz."

OTA'NIN BAARILI OLMASINI STERZ

Celil Hekimolu, teknik heyetin geleceiyle ilgili olarak ise, "Kulbmzde kararlar tek bana verilmeyecek, en layk kimse onunla devam edeceiz. Trabzonspor'un bir hocas ve sportif direktr var. Uumarm ok baarl olurlar, devam ederler. ota'nn can gnlden baarl olmasn isteriz. Baarl olamazsa oturur konuuruz, menfaatler ne gerektiriyorsa onu yaparz. Herkesin Trabzonspor'dan mutlu gitmesi gerekiyor" dedi.

KE SREC KONUSU

Hekimolu, ike srecini nasl ynetecekleriyle ilgili olarak ise unlar syledi:

"ike konusu bizi ok yordu. Tavrmz ok net. Trabzonspor, 2010-2011 sezonunun ampiyonudur. O yl Fenerbahe Kulb, ike yapmtr, mahkemece tescil edilmitir. ikeyi yapanlar cezalandrlm, hapiste yatm, kmtr. Avrupa ampiyonlar Ligi'ne direkt katlmz, Avrupa dllendirilmitir. Avrupa, UEFA ve CAS'taki davalar sonuna kadar takip edeceiz. Umarm oradan olumlu yant gelir. Ama unu da syleyeyim bu srece ok taklp kalmayacaz. 5 yl geriye taklp kalmayacaz. Yeni hedefler, yeni ampiyonluklar olacak."
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Celil Hekimolu'nu bu hafta ii veya nmzdeki hafta BMN Radyo'da arlayacaz...

Rportaj u aamada iptal edilmitir...

Radyo'nun duyurusu yaplacaktr...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Enes Cokun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.06.2011
    Nereden
    stanbul

Sorular;
    1-Yeni nesilin Trabzonsporlu olma ihtimali daha az 1990-2000 arasnda ota-Hami 2000-2010 yllar arasnda Szym-Yattara-Gkdeniz gibi isimler vard ve futbol olarakta ilk 5 te idik son yllarda ise tam aksine bu ynde dnceler yada giriimler varm?

2-Taraftar stada ekicek etkinlikler kampanyalar olacakm Trabzon halkn az ok tanyordur ne gibi eyler olacak?

3-Laf deil icraat istiyoruz,ike davasnda taraftarlarla gerekci olmasn isteriz eer Bakan olursa nasl bir yol izleyecekler?

4-Trabzondaki altyap futboldan bir ok futbol hocas bahseder bu ynde giriimlerin olmas dncesindeyiz daha nceki ynetimlerde bu konuda bahsetti fakat durum ortada bu konuda proje veya dncesini renebilirmiyiz? Bknz;Erdodu Lisesi
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEL,AYAKLA OYNANAN BR OYUNDUR''

ENOL GNE

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

6 Aralk 2015 Pazar gn yaplacak olan Olaan Seimli Genel Kurul Toplants'na sayl gnler kala, bakanla bir aday daha kt. Bakanbrahim Hacosmanolu'nun aday olma karar almas,Celil Hekimolu'nun da adayln resmen aklamasnn ardndan, Medical Park Hastane Kurulu Ynetimleri Bakan Muharrem Usta da aday oldu.

Bakanl az farkla karmt

Bordo Mavililer'in 27 Mays 2013'te yapt seimde brahim Hacosmanolu'na rakip olan ve 75 oyla kaybeden Muharrem Usta,( brahim Hacosmanolu: 1571 - Muharrem Usta: 1496) bir kez daha Hacosmanolu'nun karsna kmaya hazrlanyor.

Hazrlklara balyor

Bakan aday Muharrem Usta'nn, cuma gn Trabzon'a giderek seim hazrlklarna balayaca renildi.

Oh be yeni Bakan belli oldu.
    Byksn Muharrem USTA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Perembe gn grmek dileiyle...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

2013 Seimlerinde Muharrem USTA'nn ekibide iken yapt saha almas ve imdi yapt almalar kyasladnda 2013 iin bir pimanlk hissediyor mu?

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Bu kadar ilgisiz kalmas beni artt...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    43

Ugur sahsen ben bu kadar uzlasmaz bir tavir beklemiyordum kendisinden.
    Gecen secimde listesinde oldugu bir kisinin birlik olalim cagrilarini gormezden gelmesini, onune "bence" anlamsiz bir oneriyle cikmasini ve oylari bolup Trabzonspor'u bir bilinmeze suruklemesini kabul edemiyorum.
    Twitte'da kendisine sunu sormustum ama bir cevap vermeye tenezzul etmedi.

Uzlasma araniyorsa, esbaskanlik ya da guclu asbaskanlik modelini dusunmez mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Pinkman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2014
    Nereden
    Trabzon

unu sorabilirsiniz mesela ynetiminizdeki akrolu Ustay ge aday olmakla sulad..Peki Trabzonsporun mevcut bir bakan varken bir senedir aday olan biri olarak bu tavrnz daha yanl deil mi ? Koltuk sevdas urunu Trabzonspora zarar verdiinizi hi dndnz m erken adaylnzla..Bugn takndnz ilk biz aday olduk bizim listede birleelim demek iin miydi yoksa erken adaylk...Stratejik olarak dier bakan adaylarnn oylar blnmesin aday olmayn algsn m oluturmak istediniz yoksa ?

yorumsuz6117 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2008
    Nereden
    Bursa

fener seviciye soracak bieyim yok.. O saatte Kurtlar Vadisi'ni izlemek daha iyi bir tercihtir Hekimolu'na gre..
    Konu yorumsuz6117 tarafndan (18.11.2015 Saat 19:28 ) deitirilmitir.
    I am not in danger , I am the danger..

esra61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2009
    Nereden
    Kocaeli

Ortak payda Trabzonspor ise ortak noktada ortak deerler iin buluulmal bu sebeple Usta ile ortak girer misiniz kongreye?

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

Hakan hocayla yaptmz program dnda daha ok soru cevap eklinde ilerleyeceiz... Akam grmek zere.

legorakiss - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2008
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    35

hakemlerin ve federasyonun bizi gz gre katletmesini nasl nlemeyi dnyor.
    Biz bizim olan hibireyden vazgemeyiz. O kupay alacaz...

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2009
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

sabahattin akrolu ile birleme ve yola devam etme ynnde karar vermesinde etkili olan dnce ve unsurlar nelerdir?

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    26

Tzkte bile olmayan "Dnml Bakanlk" nerisini neden getirdiniz? stikrar konusunda sknt yaayan Trabzonspor'a dnml bakanlk modeli ne kadar fayda getirir?

Muharrem Usta twitter hesabndan yapt aklamada defalarca birleme talebinde bulunduunu ancak reddedildiini syledi. Bu konudaki grleriniz nedir?

Gerekten Muharrem Usta ve Hacosmanolu'nu geerek bakan olabileceinizi dnyor musunuz?
    Konu Adem Akyz' tarafndan (19.11.2015 Saat 13:00 ) deitirilmitir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Sabahattin akrolu ile neden birleti en ok bunu merak ediyoruz, HO'nun bir alt versiyonu olan bu adam bakan yardmcs yaparak m Trabzonspor'u dze karacak.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Soruldu mu bilmiyorum ama bakan olmas halinde bizim eski hukuk kurulumuzu ( Hakan Orhan, Nusret Ylmaz, Atilla Dilaver , Erdem Egemen yanlmyorsam) tekrar greve getirmek niyetinin olduunu duymutum. Doru mu ?
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Pinkman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2014
    Nereden
    Trabzon

Rakibiniz her taraftar anketinde %80'e yakn oy alyor..Bu sizde taraftar nezdinde istenmediiniz duygusunu oluturuyor mu..Taraftar tarafndan ok istenen rakibinizin,iho tekrar bakan olma ihtimalini de gz ard ederek yolunu amay hibir ekilde dnmeyiiniz koltuk sevdas olarak nitelendirilebilir mi?

mrKaradeniz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2015
    Nereden
    Trabzon

Camiamz iin uanlk tek nemli nokta nakit girdi.Kendisinin nakit girdi vaadi nedir acaba?
    Son olarak misyonunu ve vizyonunu kendini hesaba koyarak bizlere aklayabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)