Sayfa 2 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1276 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Baþakþehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Kamer' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Allah'ým

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'ýn ayný anda 11 de olduðu ONUR'lu bir maç izlemeyi nasip eyle
    Konu Kamer' tarafýndan (29.10.2015 Saat 19:44 ) deðiþtirilmiþtir.

umitçebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Biletler çýkmadý dimi hala

Passo da goremedým

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Kamer' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah'ým

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'ýn ayný anda 11 de olduðu ONUR'lu bir maç izlemeyi nasip eyle

renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa böyle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota görevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani böyle yazinca bakiyorum da gercekten türkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa düzelse de oynasaydi
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Almanya

Alýntý umitçebi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biletler çýkmadý dimi hala

Passo da goremedým
    haftaya hafta basi renktas sanirim cikar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý zaga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa böyle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota görevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani böyle yazinca bakiyorum da gercekten türkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa düzelse de oynasaydi
    Erkaný çýkartýnca 11 oluyoruz abi boþver onu

Stoperde Aykutun yerinin olmasý lazým bence kesinlikle .

Nereden
    Almanya

Erkaný çýkartýnca 11 oluyoruz abi boþver onu

Stoperde Aykutun yerinin olmasý lazým bence kesinlikle .
    kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kötü oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu görüyorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Almanya

unutum yazmaya erkanin sac stilini trabzonlu olarak begenmiyorum bu gercek ama futboluna diyecek sözüm yok
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kötü oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu görüyorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    Erkanýn kaleye paralel þekilde hareket ederken kaptýrdýðý toplardan kaç kere kalemizde pozisyon gördük saymadým ama bayaðý fazla olduðundan eminim . Ayrýca saha içinde takým arkadaþlarýný demotive edici þekilde baðýrýþlarýný görmüþsündür , yumruk olayý malumun zaten . Tutturmuþuz bi Ýsveç milli takýmý oyuncusu gidiyo . Holmen de Ýsveç milli takýmý oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak için Ýsveç milli takýmý oyuncusu olmasý sizin için yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrýca çift forvet oynamak için , bahsettiðimiz kadroda Marinin yedeði olur .

Elinden geleni yapmasý kýsmýna gelince de ,

Bence bu takýmda herkes elinden geleni yapýyor , kimsenin elinden geleni yapmamak için bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapmasý oynamasý için yeterli deðil benim açýmdan

Nereden
    Almanya

Erkanýn kaleye paralel þekilde hareket ederken kaptýrdýðý toplardan kaç kere kalemizde pozisyon gördük saymadým ama bayaðý fazla olduðundan eminim . Ayrýca saha içinde takým arkadaþlarýný demotive edici þekilde baðýrýþlarýný görmüþsündür , yumruk olayý malumun zaten . Tutturmuþuz bi Ýsveç milli takýmý oyuncusu gidiyo . Holmen de Ýsveç milli takýmý oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak için Ýsveç milli takýmý oyuncusu olmasý sizin için yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrýca çift forvet oynamak için , bahsettiðimiz kadroda Marinin yedeði olur .

Elinden geleni yapmasý kýsmýna gelince de ,

Bence bu takýmda herkes elinden geleni yapýyor , kimsenin elinden geleni yapmamak için bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapmasý oynamasý için yeterli deðil benim açýmdan
    senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak büyük olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..üzerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hüseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri özlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki düsünsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mücadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mücadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin görevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Baþakþehir rahat yener bizi normal þartlarda fakat gaz almak için uyduruk penaltý verebilirler tepki olarak kaçýrmalýyýz bu ahlaksýzlara iyi ders olur.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak büyük olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..üzerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hüseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri özlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki düsünsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mücadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mücadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin görevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptýrdýðý topun ardýndan Eskiþehirspor ataðý baþladý. Lawal'ýn cezasahasý sol ön çizgisi üzerine doðru gönderdiði topa ...

58. dakikada Beþiktaþ, oyuna 1 dakika önce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nýn golüyle öne geçti. Erkan Zengin'in kaptýrdýðý top ile saðdan ceza alanýna hareketlenen Gökhan Töre'nin yerden ortasýnda Demba Ba, Aykut Demir'in önünde dönerek vururken, meþin yuvarlak yan direðe çarparak filelerle buluþtu: 0-1

Erkan ýn en büyük özelliði çalým atýp trübünlere oynamasýydý...hucuma çýkarken çalým atarak kaptýrdýðý toplar kalemizde tehlikeler yaratýp bizleride fýtýk ediyordu...güle güle demekten baþka söyleyecek söz bulamýyorum... (Eskiþehir taraftarýnýn transfer sonrasý yorumu )

Erkan Zengin, kaptýrdýðý toplarla Beþiktaþ'ýn 2 golünde de pay sahibi oldu

Üsttekiler birkaç tane internette bulduðum örnek , buradaki arkadaþlara sorarsan eminim daha fazlasýný söylerler

Erkanýn hýzý ve fiziki gücü yerinde olmadýðýndan ikili mücadele kazanamýyor , her aldýðý topu saða çekip orta çekeceði veya orta sahaya vereceði aþikar . Bu yüzden Erkanýn karþýsýna geçen savunma oyuncusu ne yapacaðýný büyük oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylýkla . Halbuki arada bir ceza sahasýna dripling yapsa , alýþýlmýþýn dýþýnda þeyler yapsa öyle mi olur ? Erkanýn görevi çalým atmak , þut çekmek filan yazmýþsýn , aynen katýlýyorum görevi o . Ama yapmýyor ki bunlarý , topu alýp kaleye paralel hareket etmesi çalým filan deðil , þut çekmekse daha dünkü maçta neyi kaçýrdýðýný hatýrlýyoruz , aham þaham þut çekebilen bir oyuncu da deðil .

Þahsen benim izlemek istediðim takýmda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takýmýn futbolcusu deðil .

Nereden
    Trabzon

Onur
    Cavanda Aykut Medjani Constant
    Mehmet Mbia Okay Marin
    Ndoye Cardozo

Bir tane gereksiz , vasat yok. Harika kadro..
    ~Bir Trabzonspor'u seveceksin bir de Trabzonspor'u seveni.
    ~ Twitter : @emrhan61

Guiterrez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

kazanýrýz diye düþünmekteyim
    Ross Barkley

Nereden
    Almanya

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptýrdýðý topun ardýndan Eskiþehirspor ataðý baþladý. Lawal'ýn cezasahasý sol ön çizgisi üzerine doðru gönderdiði topa ...

58. dakikada Beþiktaþ, oyuna 1 dakika önce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nýn golüyle öne geçti. Erkan Zengin'in kaptýrdýðý top ile saðdan ceza alanýna hareketlenen Gökhan Töre'nin yerden ortasýnda Demba Ba, Aykut Demir'in önünde dönerek vururken, meþin yuvarlak yan direðe çarparak filelerle buluþtu: 0-1

Erkan ýn en büyük özelliði çalým atýp trübünlere oynamasýydý...hucuma çýkarken çalým atarak kaptýrdýðý toplar kalemizde tehlikeler yaratýp bizleride fýtýk ediyordu...güle güle demekten baþka söyleyecek söz bulamýyorum... (Eskiþehir taraftarýnýn transfer sonrasý yorumu )

Erkan Zengin, kaptýrdýðý toplarla Beþiktaþ'ýn 2 golünde de pay sahibi oldu

Üsttekiler birkaç tane internette bulduðum örnek , buradaki arkadaþlara sorarsan eminim daha fazlasýný söylerler

Erkanýn hýzý ve fiziki gücü yerinde olmadýðýndan ikili mücadele kazanamýyor , her aldýðý topu saða çekip orta çekeceði veya orta sahaya vereceði aþikar . Bu yüzden Erkanýn karþýsýna geçen savunma oyuncusu ne yapacaðýný büyük oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylýkla . Halbuki arada bir ceza sahasýna dripling yapsa , alýþýlmýþýn dýþýnda þeyler yapsa öyle mi olur ? Erkanýn görevi çalým atmak , þut çekmek filan yazmýþsýn , aynen katýlýyorum görevi o . Ama yapmýyor ki bunlarý , topu alýp kaleye paralel hareket etmesi çalým filan deðil , þut çekmekse daha dünkü maçta neyi kaçýrdýðýný hatýrlýyoruz , aham þaham þut çekebilen bir oyuncu da deðil .

Þahsen benim izlemek istediðim takýmda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takýmýn futbolcusu deðil .
    renktasim besiktas macini hatirlatin haklisin elbete ama unutma erkanin golüyle kazandik neyse renktasim sabaha Kadar Burda erkani elestirecek veya övecek degilim sonucta trabzonspor icin burdayiz basarili olacaksa trabzonsporumuz erkan oynamasin ..
    erkanin geldigi sezon cok kötüydü hayal kirikligi resmen ama ben bu sezon oynadigi bütün maclari begendim kazanamadik kazandik o farkli durum..
    senin onbirinde yok benim onbirimde var sonucda hocamiz antromanlara göre oyunculara sans veriyordur ..
    seninde benimde bütün trabzonsporlulara insAllah Istanbul basakspor macinda gercek trabzonsporu oynatirlar oyuncular trabzonspora yakisir oyun ortaya koyarlar insAllah ..
    (ortak düsüncemiz budur ) basakspor macinda ideal onbirimiz oynayacak cezali sakat oyuncumuz yok ...Istanbul basakspor macinin anlami biraz daha cogaldi sikeci emre ve bekir irtegün Semih Sentürk oynuyor bu yüzden mutlaka kazanmamiz gerekiyor bu macla birlikte umarim cikisimiz olur artik ...
    ayrica erkan oynarsa dört veya bes gol atar insAllah oynamasada dört veya bes gol atariz insAllah böyle oldumu renktas
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

maca cýkmayalým
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

bu saatten sonra muhtemelen fahiþ hakem hatalarý gormeyiz.

Cunku bizi devre dýsý býraktýlar.Artýk bizle ugrasmazlar.

Bu boktan duzeni deðiþtirmenin tek yolu maca cýkmamak.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

3. takýmla arandaki puan farký olmuþ:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu saatten sonra hedef Türkiye Kupasý olmalý.Gerekirse ligden elenelim ama kupayý alalým

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

hala constant diyenler varya þaþýrýyorum..

adam sol bekte dün 2 gol de de hatalýydý...resmen maçý hediye etti...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3. takýmla arandaki puan farký olmuþ:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Sýkýntý biraz da ondan kaynaklanýyor. Geçen sene 10.haftada 15 puanýmýz vardý ama lider BJK ve FB ile aradaki fark 5 puandý. Þimdi BJK yenerse 11'e çýkýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bari bjk yenemese. Þu bjk'ye uyuz oluyorum, gýcýk oluyorum ,kýl oluyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

elohim_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sevilla nýn orta sahasýný al, ndoye yi al, ekici onur gibi türkiyenin en iyi oyuncularýndan ikisi takýmýnda, cavanda, marko marin var ama 10. haftada havlu at

bizde topa vuramayan waris her hafta gol atýyor fransada

yahu arkadaþ nasýl iþtir?
    "Aþk aðlatýr baþ kestirir, umutsuzluk kaþ kestirir." Büyük Üstad

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Hürriyet "futbolumuz dün gece öldü!" baþlýðý atmýþ. Yine 3 kardeþ þampiyonluk yarýþýnda. Gs ve fb maçlarýný kazandý futbolumuz(!) yeniden hayata dönmüþtür...
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

praximuns61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Futboldan konuþmaya fazla gerek yok bu tür zamanlarda
    fakat þu takýmda ilk onbire yazýlacak ilk isim tartýþmasýz Medjainidir. Mevkisi
    ne olursa olsun kesinlikle oyun olmalý.
    Bir Sevdadýr trabzon , rengide bordo mavi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maça gitmeyin. En buyuk tepki bu olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)