Hesaplipazar
Sayfa 2 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1276 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Baakehir 1 - 0 Trabzonspor | Ma Sonucu

Kamer' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Allah'm

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'n ayn anda 11 de olduu ONUR'lu bir ma izlemeyi nasip eyle
    Konu Kamer' tarafndan (29.10.2015 Saat 18:44 ) deitirilmitir.
    Fanatik Trabzonsporlu , hobisi rencilik

umitebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.09.2009
    Nereden
    stanbul

Biletler kmad dimi hala

Passo da goremedm

Albayrak Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

Alnt Kamer' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Allah'm

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'n ayn anda 11 de olduu ONUR'lu bir ma izlemeyi nasip eyle

renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa byle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota grevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani byle yazinca bakiyorum da gercekten trkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa dzelse de oynasaydi
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dny'da, menfaat iin sevgi gsterisinde bulunan insanlar kadar ala yoktur!"

yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

Alnt umitebi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biletler kmad dimi hala

Passo da goremedm
    haftaya hafta basi renktas sanirim cikar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

yelik tarihi
    07.09.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Alnt zaga Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa byle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota grevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani byle yazinca bakiyorum da gercekten trkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa dzelse de oynasaydi
    Erkan kartnca 11 oluyoruz abi bover onu

Stoperde Aykutun yerinin olmas lazm bence kesinlikle .

yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

Erkan kartnca 11 oluyoruz abi bover onu

Stoperde Aykutun yerinin olmas lazm bence kesinlikle .
    kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kt oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu gryorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

unutum yazmaya erkanin sac stilini trabzonlu olarak begenmiyorum bu gercek ama futboluna diyecek szm yok
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

yelik tarihi
    07.09.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kt oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu gryorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    Erkann kaleye paralel ekilde hareket ederken kaptrd toplardan ka kere kalemizde pozisyon grdk saymadm ama baya fazla olduundan eminim . Ayrca saha iinde takm arkadalarn demotive edici ekilde barlarn grmsndr , yumruk olay malumun zaten . Tutturmuuz bi sve milli takm oyuncusu gidiyo . Holmen de sve milli takm oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak iin sve milli takm oyuncusu olmas sizin iin yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrca ift forvet oynamak iin , bahsettiimiz kadroda Marinin yedei olur .

Elinden geleni yapmas ksmna gelince de ,

Bence bu takmda herkes elinden geleni yapyor , kimsenin elinden geleni yapmamak iin bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapmas oynamas iin yeterli deil benim amdan

yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

Erkann kaleye paralel ekilde hareket ederken kaptrd toplardan ka kere kalemizde pozisyon grdk saymadm ama baya fazla olduundan eminim . Ayrca saha iinde takm arkadalarn demotive edici ekilde barlarn grmsndr , yumruk olay malumun zaten . Tutturmuuz bi sve milli takm oyuncusu gidiyo . Holmen de sve milli takm oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak iin sve milli takm oyuncusu olmas sizin iin yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrca ift forvet oynamak iin , bahsettiimiz kadroda Marinin yedei olur .

Elinden geleni yapmas ksmna gelince de ,

Bence bu takmda herkes elinden geleni yapyor , kimsenin elinden geleni yapmamak iin bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapmas oynamas iin yeterli deil benim amdan
    senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak byk olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..zerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri zlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki dsnsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mcadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mcadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin grevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Mert' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Baakehir rahat yener bizi normal artlarda fakat gaz almak iin uyduruk penalt verebilirler tepki olarak karmalyz bu ahlakszlara iyi ders olur.
    Eski kullanc ad : Trabzonspor[TS]

yelik tarihi
    07.09.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak byk olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..zerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri zlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki dsnsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mcadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mcadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin grevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptrd topun ardndan Eskiehirspor ata balad. Lawal'n cezasahas sol n izgisi zerine doru gnderdii topa ...

58. dakikada Beikta, oyuna 1 dakika nce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nn golyle ne geti. Erkan Zengin'in kaptrd top ile sadan ceza alanna hareketlenen Gkhan Tre'nin yerden ortasnda Demba Ba, Aykut Demir'in nnde dnerek vururken, mein yuvarlak yan diree arparak filelerle bulutu: 0-1

Erkan n en byk zellii alm atp trbnlere oynamasyd...hucuma karken alm atarak kaptrd toplar kalemizde tehlikeler yaratp bizleride ftk ediyordu...gle gle demekten baka syleyecek sz bulamyorum... (Eskiehir taraftarnn transfer sonras yorumu )

Erkan Zengin, kaptrd toplarla Beikta'n 2 golnde de pay sahibi oldu

sttekiler birka tane internette bulduum rnek , buradaki arkadalara sorarsan eminim daha fazlasn sylerler

Erkann hz ve fiziki gc yerinde olmadndan ikili mcadele kazanamyor , her ald topu saa ekip orta ekecei veya orta sahaya verecei aikar . Bu yzden Erkann karsna geen savunma oyuncusu ne yapacan byk oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylkla . Halbuki arada bir ceza sahasna dripling yapsa , allmn dnda eyler yapsa yle mi olur ? Erkann grevi alm atmak , ut ekmek filan yazmsn , aynen katlyorum grevi o . Ama yapmyor ki bunlar , topu alp kaleye paralel hareket etmesi alm filan deil , ut ekmekse daha dnk mata neyi kardn hatrlyoruz , aham aham ut ekebilen bir oyuncu da deil .

ahsen benim izlemek istediim takmda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takmn futbolcusu deil .

emrhan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2012
    Nereden
    Trabzon

Onur
    Cavanda Aykut Medjani Constant
    Mehmet Mbia Okay Marin
    Ndoye Cardozo

Bir tane gereksiz , vasat yok. Harika kadro..
    ~Bir Trabzonspor'u seveceksin bir de Trabzonspor'u seveni.
    ~ Twitter : @emrhan61

Guiterrez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2010
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

kazanrz diye dnmekteyim
    Ross Barkley

yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptrd topun ardndan Eskiehirspor ata balad. Lawal'n cezasahas sol n izgisi zerine doru gnderdii topa ...

58. dakikada Beikta, oyuna 1 dakika nce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nn golyle ne geti. Erkan Zengin'in kaptrd top ile sadan ceza alanna hareketlenen Gkhan Tre'nin yerden ortasnda Demba Ba, Aykut Demir'in nnde dnerek vururken, mein yuvarlak yan diree arparak filelerle bulutu: 0-1

Erkan n en byk zellii alm atp trbnlere oynamasyd...hucuma karken alm atarak kaptrd toplar kalemizde tehlikeler yaratp bizleride ftk ediyordu...gle gle demekten baka syleyecek sz bulamyorum... (Eskiehir taraftarnn transfer sonras yorumu )

Erkan Zengin, kaptrd toplarla Beikta'n 2 golnde de pay sahibi oldu

sttekiler birka tane internette bulduum rnek , buradaki arkadalara sorarsan eminim daha fazlasn sylerler

Erkann hz ve fiziki gc yerinde olmadndan ikili mcadele kazanamyor , her ald topu saa ekip orta ekecei veya orta sahaya verecei aikar . Bu yzden Erkann karsna geen savunma oyuncusu ne yapacan byk oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylkla . Halbuki arada bir ceza sahasna dripling yapsa , allmn dnda eyler yapsa yle mi olur ? Erkann grevi alm atmak , ut ekmek filan yazmsn , aynen katlyorum grevi o . Ama yapmyor ki bunlar , topu alp kaleye paralel hareket etmesi alm filan deil , ut ekmekse daha dnk mata neyi kardn hatrlyoruz , aham aham ut ekebilen bir oyuncu da deil .

ahsen benim izlemek istediim takmda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takmn futbolcusu deil .
    renktasim besiktas macini hatirlatin haklisin elbete ama unutma erkanin golyle kazandik neyse renktasim sabaha Kadar Burda erkani elestirecek veya vecek degilim sonucta trabzonspor icin burdayiz basarili olacaksa trabzonsporumuz erkan oynamasin ..
    erkanin geldigi sezon cok ktyd hayal kirikligi resmen ama ben bu sezon oynadigi btn maclari begendim kazanamadik kazandik o farkli durum..
    senin onbirinde yok benim onbirimde var sonucda hocamiz antromanlara gre oyunculara sans veriyordur ..
    seninde benimde btn trabzonsporlulara insAllah Istanbul basakspor macinda gercek trabzonsporu oynatirlar oyuncular trabzonspora yakisir oyun ortaya koyarlar insAllah ..
    (ortak dsncemiz budur ) basakspor macinda ideal onbirimiz oynayacak cezali sakat oyuncumuz yok ...Istanbul basakspor macinin anlami biraz daha cogaldi sikeci emre ve bekir irtegn Semih Sentrk oynuyor bu yzden mutlaka kazanmamiz gerekiyor bu macla birlikte umarim cikisimiz olur artik ...
    ayrica erkan oynarsa drt veya bes gol atar insAllah oynamasada drt veya bes gol atariz insAllah byle oldumu renktas
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

maca ckmayalm
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

bu saatten sonra muhtemelen fahi hakem hatalar gormeyiz.

Cunku bizi devre ds braktlar.Artk bizle ugrasmazlar.

Bu boktan duzeni deitirmenin tek yolu maca ckmamak.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

3. takmla arandaki puan fark olmu:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Forum Yneticisi Hakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

Bu saatten sonra hedef Trkiye Kupas olmal.Gerekirse ligden elenelim ama kupay alalm

cakalkerem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

hala constant diyenler varya aryorum..

adam sol bekte dn 2 gol de de hatalyd...resmen ma hediye etti...

Trabzon bir ak hikayesi deildir.
    Trabzon Aktr gerisi hikayedir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3. takmla arandaki puan fark olmu:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Sknt biraz da ondan kaynaklanyor. Geen sene 10.haftada 15 puanmz vard ama lider BJK ve FB ile aradaki fark 5 puand. imdi BJK yenerse 11'e kyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Bari bjk yenemese. u bjk'ye uyuz oluyorum, gck oluyorum ,kl oluyorum.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

elohim_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2015
    Nereden
    Trabzon

sevilla nn orta sahasn al, ndoye yi al, ekici onur gibi trkiyenin en iyi oyuncularndan ikisi takmnda, cavanda, marko marin var ama 10. haftada havlu at

bizde topa vuramayan waris her hafta gol atyor fransada

yahu arkada nasl itir?
    "Ak alatr ba kestirir, umutsuzluk ka kestirir." Byk stad

Furkan zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2011
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

Hrriyet "futbolumuz dn gece ld!" bal atm. Yine 3 karde ampiyonluk yarnda. Gs ve fb malarn kazand futbolumuz(!) yeniden hayata dnmtr...
    Her ey bittiinde, hatrlayacamz ey; dmanlarmzn szleri deil, dostlarmzn sessizlii olacaktr. (Alija Izetbegović)

praximuns61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.02.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Futboldan konumaya fazla gerek yok bu tr zamanlarda
    fakat u takmda ilk onbire yazlacak ilk isim tartmasz Medjainidir. Mevkisi
    ne olursa olsun kesinlikle oyun olmal.
    Bir Sevdadr trabzon , rengide bordo mavi

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Maa gitmeyin. En buyuk tepki bu olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)