Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NE DEDİLER... Futbolcu, Teknik Adam, Yönetici

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart NE DEDİLER... Futbolcu, Teknik Adam, Yönetici

SUÇLU ARANMASIN:
    "Trabzonspor'un en büyük handikapı, yıllardan beri yapılan yanlış transferlerin devam etmesi. Ortada suçlu aranmasına gerek yok. Bu aşama da yapılacak tek şey büyük paralar ödenerek alınan Marcelinho ve Musampa gibi oyuncuların en kısa zamanda gönderilip, Trabzonspor'un bünyesine uygun bir kadro yapısını oluşturmak. Bunun için zaman geçmiş değil."

Ali Kemal Denizci

DAHA KÖTÜSÜ OLAMAZ:
    "Trabzonspor dibe vurdu. Bundan daha kötüsü olamaz. Her düşüşün bir çıkışı var. Takımları başarıya götüren istikrar ve devamlılıktır. Bir yılda iki hoca, iki yönetim değiştirmekle bir yere varılmaz. Öncelikle istikrarı sağlamak, bunun için de sabırlı olmazk lazım. Özellikle yabancı transferlerde önemli yanlışlar yapıldı."

Şenol Ustaömer

DESTEK ZAMANI:
    "Yapılacak tek şey; Trabzonspor'a destek olmak. Camia hep birlikte bunu yapmak zorunda. Oynanacak 3 maç var. Bu 3 maçtan en az 6 puan alması lazım. Trabzonspor bunu başarabilecek güçte. Eğer alamazlarsa ikinci yarı 30 puan toplaması gerekiyor. Sorunları şimdiye kadar hep söyledik. Artık yönetim, teknik adamı da suçlamaya gerek yok."

Serdar Bali

GÜVEN TAZELENMELİ:
    "Trabzonspor da 2 teknik adam ve 7-8 futbolcu değişti. Demek ki teknik adam ve futbolcu değişikliği yeterli olmuyor.Sıkıntıyı başka yerde aramak lazım. Mevcut yönetim kurulu tüm bu tasarrufları yapandır. Bu nedenle arayışı yönetim kurulu bazında yapmaktan başka çare yoktur. Başkan önümüzdeki mali genel kurulu seçimli hale getirmelidir."

A.Suat Özyazıcı

BÜTÜNLÜK SAĞLANMALI:
    "Ortada eleştiri yapılacak değil, içinden acilen çıkılması gereken ciddi bir sorun var. Bunun için mutlaka bir şeyler yapılması lazım. Yönetim kurulu şimdiye kadar yapmadığı istişareyi Trabzonspor camiasının tümüyle gerçekleştirerek ilk adımı atmalıdır. Sonra, reçete hep birlikte tespit edilip, uygulanmalıdır."

İskender Önal
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunun tek çaresi yönetim ve ziyanın istifası

Nereden
    Giresun

parasını ödediğin futbolcuyu gönder yenisini al ney miş. trabzonspor un bünyesine uygun olacakmış. o hata zamnında yapılmayacaktı şimdi öyle bi maceraya girilmez.
    trabzonspor böylemi kurtulacak?
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

uefa bir tespit yapmıştı hani şu transferlerde harcanan paranın yüksekliği konusunda.. bu tür paraların futbolu spordan çok bir iş sahasına çevirdiği ve bununda ileriki yıllarda büyük bir sorun haline geleceği ile ilgili kulüplerin dikkatini çekilmesi tespiti... ve gerçekten futbol spor olmaktan çıktı, futbolcu oynayacağı futbolu değil aldığı parayı düşünür oldu, bu da ekmek kazandığı sektörü bir kenara atmasına bıraktı, eskiye nazaran şu an trabzonspor formasını giyen futbolcularda da bu gözlenmekte giydiği forma aşkı, futbol aşkı ve kendinden birşeyler vermek yerine kendi iç huzurunun peşinde koşmaktalar maalesef... yapılan antremanı yeterli bulmayıp antreman bittikten sonra kendini geliştirmek yerine bulunduğu ortamdan çıkılması için alınan bazı kararları kendisine sorun edip zaten yeterli olmayan verimlerini dahada aşağı çekiyorlar futbolcular, trabzon press yapmıyor trabzon organize olamıyor trabzon eriyor bu yüzden... futbola aç adam lazım bize kıçını bir yere sokup aldığı parayı harcamaya aç adam değil.. saygı ve sevgiyle
    TrabZonguldaklı...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ey Trabzon halkı,artık uyanın.Size bir fıkra anlatacağım.
    Usta zebani ,acemi zebaniyi eğitiyor,yetiştiriyormuş.Cehennemlik olanlar da çukurlardaymış.İngiliz-Alman-Amerikan-Türk. ve diğerleri. İngiliz-Alman-Amerikan hepsinin üstü kilitliymiş fakat Türk'lerin ise açıkmış.Acemi zebani sormuş niye böyle diye.Usta zebani cevaplamış.İngiliz-Alman-Amerikan önce biri çıkar sonra diğerinin elinden tutar ve kurtulurlar diye.Fakat Türkler'den biri çıkmaya kalkarsa diğeri ise onu hemen aşağıya çeker diye.İşte arkadaşlar Trabzonspor'umuzun kalkınması bu kadar basit.Artık bu takım için herşey yapılmalı.Geniş bir toplantı yapılmalı.Kim var kim yok herkesin fikri alınmalı.Başarı ya odaklanmalı.Sen-ben ya da onun başarmış olması değil Trabzonspor'umuzun başarısı önemli.Eğer Özyazıcı, Ziya Hocayı,Ziya hoca bir diğerini,karalar ve onun başarılı olmasını istemezse bu olmaz.Bence başta eski hocalar olmak üzere (Şenol GÜNEŞ-Turgay SEMERCİOĞLU-Ali Kemal DENİZCİ-Ahmet Suat ÖZYAZICI-Urbaın BREMS-Giray BULAK-Sadi TEKELİOĞLU ve diğerleri) , eski futbolcular (Hami MANDIRALI-Dobi HASAN-Serdar BALİ-İskender GÜNEN ve diğerleri), yazarlar,sanatçılar,siyasiler (Faruk ÖZAK) ve kim varsa hepsinin fikri alınmalı.Trabzonspor için ne yapılabilir bu tartışılmalı ben yaptım değil biz yaptık diyebilmelidir.Öncelikle TRABZON halkı tek yürek birleşebilmelidir.Bu en kolay Resmi sitemizde bir değil birden çok anket ile mümkündür.Düşünün Trabzonspor'umuz ile ilgili Şampiyonluk yolunda çözüm önerileri.

Anketler :Örneğin TRABZONSPOR'umuz Transferde kimi almalı,ya da hangi mevkiye adam almalı neden.Ben söylersem biraz duygusal olur fakat bir Hami MANDIRALI söylerse ve + ya da - yönünü belirtirse daha teknik olur.
    Lütfen TRABZONSPOR'umuz için birlik olalım.Bir elin nesi iki elin sesi.Herkes elini taşın altına koymalı.22 sene oldu şampiyon olamadık.Neden deneme yanılma ile olmaz.Hurraaaaaaa haydi onu alalım,hurraaaaaa bunu alalım.Sn.Başkan stad yapacağım dedi hala yok,en kaliteli yabancıyı alacağım dedi yok.Trabzonspor nasıl kurtulur toplantılar düzenleyip konuşmacılar uzun uzun çözüm önerileri ile dinlenir.(Sunum yaparlar).
    Katılanlar
    a-Eski Futbolcular (Çözüm önerileri)
    b-Eski Teknik Direktörler(Çözüm önerileri)
    c-Taraftarlar
    d-Diğer kişiler.
    Özetle ; TRABZON halkı ve benim gibi TRABZON'lu olmayıp TRABZONSPOR'u canı gönülden tutanlar (Trabzonspor'u sevenler) hem fikir olmalı.Yoksa her kafadan bir ses çıkarsa,bu iş olmaz.
    Tek hedef ŞAMPİYON TRABZONSPOR!
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)