Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 124 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 23 Kasým Perþembe Büyük Toplantý

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý devbey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ---Fatih Tekkenin transferinin, kamera(perde)arkasý görüntüleri..

http://www.youtube.com/watch?v=gQ6HYhntKRQ

abi manyak video be herkese þiddetle tavsiye ederim. ya bu videoyu yönetimden birilerine gösteremezmiyiz. koptum be..
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý shipbroker61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @blackseastorm;

arkadasim bu yaklasimlarla bir yere ulasmamizin imkani yok. sen dersin nuri albayrak'la ozkan sumerin bir farki yok, ben derim atay aktugla mehmet ali yilmazin farki yok, oburu der faruk ozak'in bunlarin hicbirinden farki yok uzar da uzar...

burda bizim taraftar/camia olarak dikkat etmemiz gereken sey, bu tip kaos ortamlarinda yapilan aciklamalarin ne kadar samimi, ne kadar yapici olduguna bakmamiz ki naim'in yazdigina gore, katilan isimler ve yapilan aciklama toplantinin samimi oldugu.

tabi kapali kapilar ardinda yapilan konusmalar gene soru isareti. iste benim anlamadigim ve uzuldugum sey de bu.... neden kapali kapilar ardina saklanir ki bu konusmalar, neden acik net bir sekilde taraftarla paylasmaz bazi buyuklerimiz dusuncelerini... neden neden ????

haklýsýn arkadaþým maksadým birileriin karþýlaþtýrýp polemik yapmak deildi. ancak özkan sümerin parasý yok vermiyor albayraðýn tonla var çuvalla var oda vermiyor...farklarý yok onu demek istedim...

toplantý Trabzon da yapýlsa çok dahaa iyi olurdu.. birlik beraberlik mesajlarý daha iyi yerine ulaþýrdý.. kimse iþini bahane etmesin.. istanbul-Trabzon 2 saat istanbulda bir restoranta gitmekle Trabzona gelmek arasýnda fark kalmadý artýk....hem artýk birbirimiziden saklayacak neyimiz kaldýki kapalý toplantýlar yapýyoruz....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaþým bu yaklaþýmlarla bir yere ulaþmamýzýn imkâný yok. Sen dersin Nuri Albayrak'la Özkan Sümer'in bir farký yok, ben derim Atay Aktuð'la Mehmet Ali Yýlmaz'ýn farký yok, öbürü der Faruk Özak'ýn bunlarin hiçbirinden farký yok, uzar da uzar...
    @blackseastorm'u bilmem ama ben öyle düþünüyorum. Gerçekten birbirlerinden farklarý varsa hepsi baþýmýza geldiði halde yýldan fazla bir zaman geçtiði halde niye þampiyon olamadýk. Dikkatli bir gözle bakýldýðýnda icraatlarýnýn da fena halde birbirlerine benzediði görülecektir. Ýçlerinden bir tek Sadri Þener'i müstesna tutabilirim. Otelde toplanan zât-ý muhteremlerin görve baþýndayken yaptýklarýyla karþýlaþtýrýldýðýnda, yaptýðý akýllara zarar samimi ve karþýlýksýz fedakârlýðý hiçbir Trabzonspor'lu unutmamalý. Ne kadar tuhaftýr Sadri Þener o toplantýya katýlmadý.

Burda bizim taraftar/camia olarak dikkat etmemiz gereken sey, bu tip kaos ortamlarýnda yapýlan açýklamalarýn ne kadar samimi, ne kadar yapýcý olduguna bakmamiz ki Naim'in yazdýðýna göre, katýlan isimler ve yapilan aciklama toplantinin samimi oldugu.
    Size hak vermemek mümkün deðil, sadece bir ilavem var: Bence sadece böyle zamanlarda Trabzonspor sevdasý depreþen bu insanlarýn toplanmalarýnýn ve niyetlerinin ne kadar samimi olduðuna baksak daha iyi olur.

Tabi kapalý kapýlar ardýnda yapýlan konuþmalar gene soru isareti. Ýþte benim anlamadýðým ve üzüldüðüm þey de bu.... Neden kapalý kapýlar ardýna saklanýr ki bu konuþmalar, neden açýk, net bir þekilde taraftarla paylaþmaz bazý büyüklerimiz düþüncelerini... Neden... Neden?
    Katýlan isimler ve kendileri görev baþýndayken yaptýklarý göz önüne alýndýðýnda aslýnda sorularýnýzýn cevabý kendiliðinden ortaya çýkýyor.

Yaptýðým alýntýlar düþüncelerimi açýklamaya fýrsat verdiði için aldým. Maksadým ne sizi ne de baþkasýný eleþtirmek deðil. Zaten sie hak verdiðim yerler de var. Ama galiba pek çok Trabzonspor taraftarý gibi benim de güven problemim var. Allah kahretsin! Ýnsanoðlu, birilerine, bir þeylere inanmadan, güvenmeden yaþayamaz ama camia olarak bize bu umut ve güveni telkin edecek kimler var? Sýk kullandýðým bir alýntýya yer vermeden geçemeyeceðim:

"Ümide, sevgiye bir öyle ihtiyaç var ki,
    Yüzüncü kez dahi aldatsalar da aldanýrýz!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@blackseastorm'u bilmem ama ben öyle düþünüyorum. Gerçekten birbirlerinden farklarý varsa hepsi baþýmýza geldiði halde yýldan fazla bir zaman geçtiði halde niye þampiyon olamadýk. Dikkatli bir gözle bakýldýðýnda icraatlarýnýn da fena halde birbirlerine benzediði görülecektir. Ýçlerinden bir tek Sadri Þener'i müstesna tutabilirim. Otelde toplanan zât-ý muhteremlerin görve baþýndayken yaptýklarýyla karþýlaþtýrýldýðýnda, yaptýðý akýllara zarar samimi ve karþýlýksýz fedakârlýðý hiçbir Trabzonspor'lu unutmamalý. Ne kadar tuhaftýr Sadri Þener o toplantýya katýlmadý.

haklýsýn hocam bakýnýz üst düzey bir Trabzonspor yöneticisi tam 800 üyenin aidatlatrýný yatýrmýþ. buna para buluyor..buna imkan buluyor.. takým zor günündeyken o nelerle uðraþýyor.. ben artýk bunlarýn iyiniyetli olduklarýndan þüphe ediyorum.... iþte özkanla albayraðý karþýlaþtýrýrken bunu kastediyordum. vede çok haklýyým bu konuda.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Allahtan toplantý yapýlmýþ gereksiz yere baþlýk açýp bu konuda zihinlerinizi meþgul ettiðim için kötü hissedecektim.

katýlan isimlere bakýyorum biþe demiyorum artýk Ömer Sarý ve Murat Bozoðlu ikilisi de katýlmýþ, sanýrým zurawski, eller,jefferson,tomas jun konularýndaki engin tecrübelerini aktarmýþlardýr.

Bu toplantýdan biþey çýkmamýþ belliki, fener maçýndan sonra tekrar bir araya gelecekleri doðruysa sanýrým þöyle bir durum ortaya çýkmýþtýr.
    Fener maçýný kaybedersek darbe için uygun ortam oluþmuþ olur þimdilik sadece biz buradayýz mesajý verelim.

Ben baþka bir þey anlamadým bu toplantý iþinden, sonuç ne? Toplandýlarda eee?????
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dün malesef gidemedim toplantýya fener iþi vardý.
    Mehmet Ali Yýlmaz rüzgarý bekliyorduk ama gerçekten farklý bir toplantý olmuþ, özellikle Þamil Ekinci'yi daha çok ön planda görme arzusundayýz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Ýstanbul

toplantý nuri albayrak ý daha da alternatifsiz kýlan bir fotoðraftýr.
    bu adamlar vardý sahi.. bunlarla uðraþýyorduk.. ne günlerdi dedirtmiþtir bünyeye.. ecevite evrene demirele gitmiþtir akýllar..
    hey gidi günler..
    þükür kurtarana!

Naim
    Ziyaretçi

Keçi Abdurrahman Çelebi Hesabý
    Mayý Gösterip Nuriye Razý etmek

Sýtma Razý olun yoksa May gelir

Yazýk

daha da Yazýk olaný Trabzon bu kadar Sýð hale gelmiþken Bakýn Nuri alternatifsiz oturun oturduðunuz yere anlayýþýdýr
    Üzülüyorum

bu arada Þamil Ekinci gibi 4 þampiyonluk altýna imza atan Birisinden Kurtulmayý isteyip rezil bir yönetime þükür demekte alkýþlanacak bir hareket!
    Konu Naim tarafýndan (24.11.2006 Saat 13:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Simdi bu toplantýyý yapanlara sormak lazým....

1- 1 seneden beri bu takým bu rezil yönetimin elinde ufalanýyor.Tam bir yýldýr neredeydiniz...Trabzonspor a hizmet etme askýnýz birden mi depresti...Yoksa fýrsat bu fýrsat denize düsen yýlana sarýlýr düþüncesiyle klübü teslim alalým düþüncesindemisiniz....Nasýlsa millet bu ALBAYRAK beceriksizinden býktý nasýlsa kongre yi alýrýz diye midüþünüðyorsunuzzz..

2/ Hadi diyelimki albayrak ý dewirdiniz.Ki bunu cok rahat yaparsýnýz...Milletin önüne ne vizyon koyacaksýnýz..Bu takýmýn önümüzdeki 5 yýlýný nasýl geçireceðini, basarýyý nasýl yakalayacagýný buna dönük plan projelerinizi ögrenmek istiyoruz...

3/ Bu Klübe yönetici olmak için karsýlýksýz hibe olarak ne miktarda para vereceðinizi...

4/ ........( AKLIMA GELMEYEN BÝR SÜRÜ BÝSE......)

AMA BEN EMÝNÝMKÝ HÝÇ BÝRÝNÝZÝN BU KONULARDA HÝÇ BÝR HAZIRLIÐI YOKTUR.
    BEYLER BU TARAFTAR HEPÝNÝZÝ DENEDÝ...HEPÝNÝZE GÜVENDÝ....ne oldu hep aldatýldý..kandýrýldý...Uyutuldu ama ayný zamanda AKILLANDI ve BÝLÝNÇLENDÝ.
    Artýk karizmanýnda paranýnda basarýnýnda nasýl olduðunu nasýl elde edildiðini ve de TV LERE YAKA BAGIR AÇIK ÇIKMANIN ELDE TESBÝH SALLAMANIN CANLI YAYINDA SÝGARA YAKMANIN VÝZYON VE LOBÝ OLMADIÐINI DA EN ÝYÝ SEKÝLDE BÝLÝYOR...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Büyük toplantý dedikleri bumuydu yahu. Taraftarý maça çaðýrmak içinmiymiþ bunca patýrtý. Yazýk valla.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Adý geçen kiþiler içinde gerçekten "aðýr" sayýlabilecekler var ama bu listede baþka isimler de olmalýydý. Yine de sorumluluk hissedip katýlanlara teþekkür etmemiz lazým. Bu veya benzeri izimler , þu an için TS'a bir çýkýþ saðlayabilirler ama uzun vadede farklý isimler lazým. Bunlarla bugüne kadar olmadý, bundan sonra da zor. Genç bir neslin çýkmasý ve farklý bir yönetim anlayýþýný TS'a getirmesi gerekiyor. Daha da önemlisi bu eskilerin, yeni çýkacaklara fýrsat tanýmasý da þart. Bütün bunlar zor konular ama kolay olsaydý bunlarý konuþuyor olmazdýk zaten.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Metehan baþka isimlerde olmalýydý demiþ. Ben farklý birþey söylüyeceðim orda öyle isimler var ki görünce midem bulanýyor. Trabzonspor'un parasýný iç edenler trilyonlarýný yiyenlerin insan içine çýkamamasý lazým ama iþte bu kulüp böyle bir kulüp yiye yiye bitiremediler.

Daha öncede söylemiþtim baþta hepsi " kurtaracak adam" oluyorlar.
    Yönetime geldiklerinde ise "Kurt Adam"
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Metehan baþka isimlerde olmalýydý demiþ. Ben farklý birþey söylüyeceðim orda öyle isimler var ki görünce midem bulanýyor. Trabzonspor'un parasýný iç edenler trilyonlarýný yiyenlerin insan içine çýkamamasý lazým ama iþte bu kulüp böyle bir kulüp yiye yiye bitiremediler.

Daha öncede söylemiþtim baþta hepsi " kurtaracak adam" oluyorlar.
    Yönetime geldiklerinde ise "Kurt Adam"
    Metin, kimlerin TS'un trilyonlarýný yediðini bilmiyorum , ama yöneticilikleri döneminde TS'a büyük zararlar verenler vardý tabi. MEsela ilk gözüme çarpan örnek, Ömer Sarý oldu. Bu gibi örnekler için, "Orada ne iþleri vardý?" gibisinden bir soru sorulabilir ama þimdilik tek tek isimlerle zaman kaybetmeyelim.

Asýl mesajýmý tekrar etmek istiyorum. Bu gibi eskiler, þu kriz dönemine çare olabilir belki ama hayal ettiðimiz TS'u oluþturmada yeterli olmalarý zor. Tabi içlerinde bu tanýma uymayan istisnalar da olabilir, onlarý katmýyorum ama geneli böyle.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lig Tv'den izlediðim kadariyle, Metin Akbaþoðlu yönetimlerin bu kadar çabuk deðiþmemesini istedi. Muhuttin Öztürk kýzgýn boða gibi astý kesti. Murat Bozoðlu ise Fb maçýndan sonra tekrar bir deðerlendirme yapacaklarýný söyledi. Çoðu eski yönetici ve çoðu da baþarýsýz olmuþ yöneticiler he kadar da çok seviyorlarmýþ Trabzonspor'u hayret doðrusu
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

TRABZONSPORU taraftardan baþkasý sevmiyor arkadaþ

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

trabzonu yöneten yani bizi temsil edenler ne zaman kendi menfaatleri için deðil bizleri mutlu etmek için baþkanlýða yöneticiliðe gelirlerse o zaman baþarýlý oluruz.herkes reklam peþinde taraftardan baþka seveni kalmamýþ trabzonumun
    Ýstanbul basýný ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þamil Ekinci ile Sadri þener hariç hepsi mide bulandýrýyor.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bekLeyip görelim...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

sevgili stichus ben özlüyorum, tayyipleri devletleri nurileri ...gördükçe alparslanlarý erbakanlarý þamillleri besimleri sadrileri .........ve inan bana anlamýyorum seni .

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

birisi çýkýp bütün yaþananlardan sonra piþkin piþkin nuri albayrak alternatifsizdir diyosa diyebiliyosa gerçekten alternatifsizdir. eyvallah abi ne diyeyim pes.......

kuzey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

En BÜyÜk Trabzon Spor...ÜmÜtler Sonsuza Dek SÜrmelÝ....
    Kuzeyde AKÇAABATLI Horoncu

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lütfen arkadaþlar kimse may için çalýþmasýn tesislere haciz memuru gönderen bir zat asla baþkanýmýz olamaz
    Konu Tevfik Kýlýç tarafýndan (25.11.2006 Saat 21:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu toplantýda en önemli adam yok may nasýl katýlmadý iþini býrakýp katýlabilirdi

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

hala may diyenler var bir durup düþünsünler de bizi yormasýnlar ayýptýr.ona kalana kadar cem uzana veririm takýmýmý.o daha iyi hortumlar kasamýzý.ayýptýr.takýmýn çýkarýný düþünelim kiþilerin deðil
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)