Sayfa 3 Toplam 104 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2599 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 10. Hafta | Trabzonspor 2-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Antep'i normalde 4-0 falan yenmemiz lazım o derece kötü takım ama 2-1 veya 1-0 kötü oyunla alırız gibi.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sıvas maçı bir şekilde kazanılmalıydı ve kazanıldı. Şimdi hem futbol olarak hem de skor olarak taraftarı doyurmaları lazım . Stresten bir nebze de olsa kurtulduk. Kalede Onur, forvet te Cardozo oynamalı. İçerideki maçlarda Cardozo her türlü oynamalı. Cavanda nın yokluğunda yine 3 lü savunma oynarız diye düşünüyorum. Constant dönmeli, sağ tarafta ise Salih değil de Özer oynamalı. Yani ;
    Onur- Aykut, Douglas, Medjani- Mbia, Okay, Özer, Constant- Marin, Cardozo, Erkan Zengin

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mertcan Çam'ın orjini sağ bek değil mi? Çıksın oynasın ne kaybederiz

20 yaşına gelmiş yani bi zahmet
    Konu Hakan tarafından (25.10.2015 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Mehmet ve Onurun oynadığı 3-5-2 li bir maç diliyorum
    #TRABZONSPOR#

B.AKDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şota kimi kadroya almıyor? kim kadro dışı?kim sakat? kim cezalı? Ligin 10. haftası gelmiş biz ideal 11 yazamıyoruz. Bu nasıl bir yönetimdir anlamadım gitti. Salih'ler, Alper'ler, Deniz'ler, Özerler ve Yusufları artık kadroya yazmak bile zor geliyor. Şota ya bir yol bul ya da dön Gürcistan'a, Kasımpaşa'ya falan. Giderken de iho ve hurmayı da almayı unutma.

Gaziantep'i ya net bir skorla yeneriz( çok umudum yok) ya da net bir skorla yeniliriz. Ortası olmaz.
    Tebrikler! Yüzüme güzel bir yumruk attın. Ama şunu bil ki fikrim hiç acımadı.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

antep zayıf gibi görünsede diri takım yani çok koşuyorlar erken gol atamassak zor birmaç daha bizi bekliyor

Nereden
    Ankara

maalesef muhammed demir gereksizinden yine bir kariyer maçı bekliyorum . herifçioğlu her sene bizim maçları bekliyor . bir bu , iki şesu, üç de giden baroni . bu üç dingil sözleşmiş gibi bize motor takıp oynuyorlar . neyse ki biri bir daha gelmemek üzere gitti . şesu'da bu maçta yine acayip yırttı kendini . adamın 90+ da vurduğu top nereden gitti la öyle. bi de yarım rövaşatası vardı galiba.bu ne hırs arkadaş. Allah o gün bizi sevdi de şesu bu sefer atamadı . şimdi sıra muhammed demir'de . bu herif bize gol atamadığı zaman çıldırıyor . kesinlikle geçmişte bir acısı var bunun. trabzon doğumluyum diye mi yapıyor anlamadım . gol atamazsa çirkefleşecektir eminim .
    ama onun ilacı aykut olacaktır bana göre . aykut'u pek sevmem . oyununu da pek hazzetmem. ama psikopat lan bildiğin . rakibe eyvallahı yok . bu sefer aykut'dan ümitliyim . muhammed'i parça pinçik edecektir .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mertcan Çam'ın orjini sağ bek değil mi? Çıksın oynasın ne kaybederiz

20 yaşına gelmiş yani bi zahmet
    Sağ bek değilmiş. Ben Mecani'yi istiyorum sağa. Bosi gibi bi anda ilerde beliriverir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

mustafakaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumları okudukça Trabzonspor taraftarının iyiden iyice sıradan anadolu takımı taraftarına döndüğünü görüyorum. İstanbul Ankara İzmir gibi yerlerde yaşayan taraftarımız bile beni şaşırtıyor. Bizim mağlup olduğumuz Konya bugün 4 lük oluyor. Muhtemelen 3-0 geriye düştüğümüz Mersinde haftalarca yenilecek bundan sonra. Osmanlı'nın pili bitti, bizim maçta 5 yiyebilirdik Osmanlıdan hemde 10 kişi Osmanlıdan. Hala daha burda oyuncularımız şöyleymiş oyuncularımız böyle iyiymiş saçmalıkları. Rezil performans gösteren ve klüpte rezil bir yönetim olması nedeniyle hiçbir umudu olmayan bir kadro ve idari yapıdayız.
    Defansa kurtarıcı diye aldıkları douglas diye bir adam var, kaleciye doğru bizim kaleye şut attı baskı altında bir ara. Sürekli arkadan rakiplere faul yapıyor. Topu kapma ihtimali olmasa bile sırtı dönük adama sürekli faul yapıp rakibe duran top kazandırıyor. Berbat değil ama çok kötü transfer.
    Ndoy mu endoye mi ne bir zenci almışız ileriye, hayalet gibi adam onca maç oynadı pozisyona bile giremiyor. Gs maçında yakaladığı pozisyonda vasat bir santrafor bile şut atmayı başarırdı, Topu dürterek Semih'e teslim etti. Geçen maç ayak koymayı beceremedi. Sadece geziniyor öyle. Arada pas diye topu doğrudan dışarı felan atıyor. Çok kötü transfer.
    Cavanda Hız çeviklik fiziksel özellikler tamam ama bu adamda mental özellikler babında hiçbir şey yok. Geride anlamsız top kaptırmaları çok fazla, hatalı kademe ile gole sebbiyet verme çok fazla, anlamsız yerlerden anlamsız şutlar çok fazla, disiplinsizlik çok fazla. İstikrar hiç yok.
    Oyuncularda antrenöre ne saygı var ne otorite olarak görüyorlar bu Şota'yı.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Chibuike son oynadıkları maçta 41. dakikada dışarı çıkmış, sakatlanmış olabilir. Eğer sakatlıksa işimize gelir, başkada tehlikeli adamları yok. M.Demir in bir markajlık canı var, Aykut halleder onu.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

Şu futbol özürlüsü ligi gördükçe her sezon kendi ayağımıza çelme takıyoruz resmen ya. Yemin ediyorum Almanya veya Hollandanın sıradan bir kulübü getir bu lige koy 5 sene içinde şampiyonluğa ambargo koymazsa bende birşey bilmiyorum.

Vallahi yemin ediyorum şu ligde şampiyon olmak hiç zor değil.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Trabzon

inşallah "fb-gs puan kaybetti şampiyonluk yarışına dahil olabiliriz"hikayelerini duymayız daha burda...çok kötü bi oyunla alınan bir galibiyetle umutlanan taraftarımıza daha ne kadar ders lazım bilmiyorum...

Ömer Akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

4411.JPG

Sakatlik durumlarini bilmiyorum ama gormek istedigim kadro bu. Marko ve Yusuf degisimli oynayabilir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çarşamba lig maçı mı var şimdi..
    haftasonu seçim var diye mi acaba
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne şampiyonluğu arkadaş ümitvar olmayın evet bu kadro 1stoper 1 açık eksiğine rağmen ilk yarı sonuna kadar -4/-7 puan farkla bitirebilirdi ama baştaki hocacıkla bu fark min -12 olacak bence antep en köy
    tü ibb maçıyla görevi bitecek inş yoksa daha çok mersin faciaları yaşar bu takım
    he asıl sorun yönetilememek tabiiki ona girmiyorum
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kafaya oynayacak takim kafayi yedirtiyor
    emegi gecenlere tesekkur

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtan sonra 10 günlük bir ara,yeni gelen hoca için iyi bir fırsat olabilir

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Sivas maçındaki ne idüğü belirsiz taktikle çıkarsak abartmıyorum en az 3'lük oluruz.

Tamam 3 stoperli taktik olur, hem de çok güzel olur ama bizimki gibi olmaz. Kimse ne yaptığını ne yapacağını bilmeden, kafası kesik tavuk gibi saçmasapan koşup durdu.

Allah'tan Sivas çok kötü takımdı da zor bela kazandık.

Antep disiplinli takım affetmez.

O kadar kötü bir hocaya sahibiz ki ne yapacağını kestiremiyoruz.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antep'i de yeneriz Başakşehir'den 3 tane yeriz.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

zirveye oynayacak bir takımın kalesinde esteban, defansında yumlu, forvetinde deniz yılmaz ve sol kanatının herhangi bir yerinde yusuf olmaz.

aynı 11'de birarada hiç olmaz...

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçtiğimiz 4 haftayı şampiyonluğun elimizden çalındığı hafta olarak hatırlayacaz. En az 3 puanımız gaspedildi. gayse maçındaki penaltı konya maçında ki saçma sapan olaylar mersin de attığımız golün sayılmaması. Kötü oynamışız he kötü oynadık da hakemler bu kadar biçerken iyi oynasan ne olacak.

İlk haftadan beri bariz birşekilde aleyhimize hatalar yapılıyor. Her maçımızı Ali Palabıyık yönetmez.

Antep maçımı emin olun adil bir hakemle alırız bu maçı.

İstanbul un 3 kızkardeşi hakemi yenmek zorunda değilken bizim neden böyle bir zorunluluğumuz var.

Tabi iş dönüp dolaşıp yönetime geliyor.
    Konu Tayfun Aydın tarafından (25.10.2015 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2013 deki kasımpaşa maçından sonra ilk defa başakşehir maçına gitmeyi planlıyorum yeni GERÇEK hocayla maçı kazanırız inşallah
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hepsini geçtim sonuncu mersini yenseydik şuan potadaydık.Tren kaçtı artık 2 yener 3 yeniliriz ligi 4. Bitirir yeni sezonda hedef şampiyonluk naraları atarız.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız ben bu Juventus modelini beğendim, Şota bunun üzerinde durmalı. Çok değişik ve ilginç bir takım ortaya çıkabilir, ligde bu sistemi oynayan takım yok. İtalya da bazı takımlar oynuyor, İtalyan sistemidir zaten.

_____________onur_______________

_________dogo____aykut

____________medjani

__cavanda__mbia__okay___constant

__________ekici___marin

_____________cardo(ndoye)

Oyuncular dün bu sistemi ilk kez oynadı ve takımda çok eksik vardı, buna rağmen ilk yarı sanki sisteme kolayca adapte olacakmışız gibi hissettim. Koşan, mücadele eden, disiplinli ve sahada her bölgede çoğalabilen, top kapıp direk atağa kalkabilen, defansta rakibi bunaltan takım olabiliriz. Tabii bir Juventus değiliz ama çalışırsak, as oyuncularda dönerse ligde değişik bir takım oluruz.

Cavanda keşke kırmızı görmeseydi, Antep maçında Salih çok sırıtacak. Constant düzelip sahaya çıkmazsa sol kanatta felç. O maça özel hazırlanmalıyız Antep i burada boğmalıyız.
    7

bu sistemi belki de 10 kere yazdım burada.

Cunku bizim kanat oyuncularımız cok kotu.Sefa,yusuf,özer,erkan toplasan bir oyuncu cıkmıyor.

Bu durumda yapılacak sey bu oyunculardan vazgecmek.

yazdıgınız kadro bu takımın oynayacagı en uygun diziliş.

eger dortlu oynayacaksak da baklava oynamalıyız.

------------onur-----------

cavanda---aykut----douglas---constant

------okay-----mbia-----medjani------

----------ekici---------marin----------

--------------cardozo-----------------

ekici nin olmadıgı maclarda ndoye-cardo cift forvet,arkalarında marin.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Eskişehir

Hiç bir şeyin kaçtığı falan yok.2003-04 sezonunda Ziya Doğan hocayla vasat kadroyla hiç kimsenin beklemediği bir çıkış yakaladık ikinci yarı 11 maç üst üste kazanıp potaya girmiştik.
    Evet kötü oynuyoruz,kötü yönetiliyoruz lakin herkesin az çok ortada birleştiği gibi iyi bir kadromuz var.3-4 maç üst üste kazanırsak ki Kazanacağımızı düşünüyorum direk potanın içinde olur en azından yalancı süper ligde biraz olsun heyecan yaşarız.bu işler hiç belli olmaz.Ziya Doğan'ada o zamanlar hoca falan değil diyorlardı!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)