Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 3. Hafta | Trabzonspor MP 69 - 73 DÝ Büyükçekmece | Maç Sonucu...

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Kulig diye herkesten gizlenen ikiz kardeþini mi kakaladýlar bize bu nedir?!
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu kocla acil yollar ayrilmali..

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

atletik uzun þart çok güçsüz kalýyoruz pota altýnda ayrýca iki yýldýr salt oyun kurucumuz yok yerli rotasyonuna hiç deðinmek istemiyorum bu durumda geçen yýlki heyecan ve baþarý zor
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Bu takýmdan bi b.k olmaz... Yerlilerin tamamen koca bir 0

Yabancýlara gelince hepsi birden süper oynamasý lazýmki kazanma ihtimalimiz olsun

Top çeviremiyoruz. Oyun kurmakta cok zorlanýyoruz. Temel basketbol felsefesini bile uygulayamýyor bu takým. Gerçekten çok vahim bi durum.!

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu durum hazýrlýk maçlarýnda karþýmýza çýkmamýþtý, Markovic bu takýmý nasýl bu hale getirdi aklým almýyor doðrusu. Takýmda halen adam gibi bir PG yok, Kulig böyle giderse Kasým ayýnýn sonunu göremez. Sertaç Þanlý maalesef büyük hayal kýrýklýðý.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

geçen sene de berabt baþlayýp sonradan açýlmýþtýk. biraz sabýr diyorum

hami08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu durum hazýrlýk maçlarýnda karþýmýza çýkmamýþtý, Markovic bu takýmý nasýl bu hale getirdi aklým almýyor doðrusu. Takýmda halen adam gibi bir PG yok, Kulig böyle giderse Kasým ayýnýn sonunu göremez. Sertaç Þanlý maalesef büyük hayal kýrýklýðý.
    Abi Sertaç'a ne kadar süre veriyor da hayal kýrýklýðý oldu.Stipo-Kinsey-Hardy-Odom 30 dk üzeri süre alýyor.

ASUS_T00J cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

axelman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ýsmail Þenol Takýmla ilgili þunlarý yazdý.
    Trabzonspor MP için sezon daha kötü baþlayamazdý. Þimdi önemli bir noktadalar. Bence sabýrlý olurlarsa zamanla takým deðerini bulur.
    Veliçkoviç ciddi sakatlýk geçmiþi olan bir oyuncu. Onu temel parça yapmanýn bu tip riskleri var. Ýki hafta daha yok en az.
    Veliçkoviç'in yokluðunda Kulig'in performansý bekleniyordu ama ailesindeki saðlýk problemleri konsantrasyonunu olumsuz etkiliyor.
    Her þey sorunsuz gitse bile uyum sorunu yaþamasý beklenecek dönemde, A ve B planlarýndan yoksun kaldý TS. Markovic ana plana sadýk kalmalý.Burada Kinsey'nin belki de iyi niyetli sorumluluk alma çabasý takýmý olumsuz etkiliyor. En baþta Hardy'nin rolü çok azaldý. Büyük hata.
    Kinsey'nin Trabzonspor'da savunma yapýp, hücumda çembere gitmesi lazým. Orta/uzun mesafe þutlarýna ihtiyaç yok. Markovic onu ikna etmeli.

Kuligdeki sýkýntýnýn nedeni anlaþýldý.Sýkýntýlý yerleri güzel görmüþ Ýsmail Þenol

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý axelman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýsmail Þenol Takýmla ilgili þunlarý yazdý.
    Trabzonspor MP için sezon daha kötü baþlayamazdý. Þimdi önemli bir noktadalar. Bence sabýrlý olurlarsa zamanla takým deðerini bulur.
    Veliçkoviç ciddi sakatlýk geçmiþi olan bir oyuncu. Onu temel parça yapmanýn bu tip riskleri var. Ýki hafta daha yok en az.
    Veliçkoviç'in yokluðunda Kulig'in performansý bekleniyordu ama ailesindeki saðlýk problemleri konsantrasyonunu olumsuz etkiliyor.
    Her þey sorunsuz gitse bile uyum sorunu yaþamasý beklenecek dönemde, A ve B planlarýndan yoksun kaldý TS. Markovic ana plana sadýk kalmalý.Burada Kinsey'nin belki de iyi niyetli sorumluluk alma çabasý takýmý olumsuz etkiliyor. En baþta Hardy'nin rolü çok azaldý. Büyük hata.
    Kinsey'nin Trabzonspor'da savunma yapýp, hücumda çembere gitmesi lazým. Orta/uzun mesafe þutlarýna ihtiyaç yok. Markovic onu ikna etmeli.

Kuligdeki sýkýntýnýn nedeni anlaþýldý.Sýkýntýlý yerleri güzel görmüþ Ýsmail Þenol
    Bir saniye, hepsi iyi guzel de, Velickovic Banvit ve Bukres maclarinda takimla birlikte degil miydi? Simdi iki hafta daha yok deniyor. Hangi doktor ilgileniyor bu cocuklarla?

Alper neredeyse iki ay ortalikta yoktu, hastaneye girisi ve hastaneden taburcu edilmesi hakkinda tek kelime bilgilendirme yapilmadi.

Takim (Kulup) sezonlar gectikce kurumsallasacak diye beklerken ayni amatorlukte seyrediyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir saniye, hepsi iyi guzel de, Velickovic Banvit ve Bukres maclarinda takimla birlikte degil miydi? Simdi iki hafta daha yok deniyor. Hangi doktor ilgileniyor bu cocuklarla?

Alper neredeyse iki ay ortalikta yoktu, hastaneye girisi ve hastaneden taburcu edilmesi hakkinda tek kelime bilgilendirme yapilmadi.

Takim (Kulup) sezonlar gectikce kurumsallasacak diye beklerken ayni amatorlukte seyrediyor.
    Valla onlara bir þey diyemem külübün ana sponsoru saðlýk kuruluþu!!! heralde bakan doktor bulurlar ama Trabzon'da kurumsallýk beklemek hayalcilik, 50 yýl geçþin ayný kafada devam edecekler maalesef.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Buducnost, Adriyatik Ligi'nde Slovenya deplasmaninda U. Olimpija'yi 67-63 yenmis. Sezona iyi girdiler.

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Hayýrlýsý ....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Takvim cok yogun. Carsamba-cumartesi oynarken dinlenme veya ekstra calisma imkanimiz olmuyor. Icinde bulunulan durumdan cikmak icin ne yapilmasi lazim?

1) Kadrodaki eksikliklerin giderilmesi

Herkesin soyledigi atletik uzun (!) mu getirmeliyiz? Yoksa yukarida Ismail Senol'un yazdigi gibi yerli kisa mi?

Veya bu kadronun potansiyeline guvenip icteki sakatlik sorunlarinin cozulmesini mi beklemeliyiz?

2) Markovic'in kredisi tukendi mi?

Hani Hulya Kocyigitli, Gulsahli, Munir Ozkullu, Sami Hazinsesli, Neriman Koksalli, Nil Burakli "Gulsah" filminde, minik kiz dadilarinin fotograflari uzerine carpi atiyor ya... Ekim-kasim aylari bizim de kocun uzerine carpi attigimiz donem oluyor.

Piyasada musait durumda bircok yerli yabaci koc bekliyor. Burak Biyiktay, Murat Didin, Yucel Platin, Ertugrul Erdogan, Cem Akdag, Murat Ozyer, Gokhan Tastimur, Vujosevic, Bazarevich ve Ivanovic aklima gelenler...

3) Staffta degisiklik

Belki asistanlari veya diger gorevliler bu seviyeler icin yetersiz kaliyordur. Rakip analizi, bireysel oyuncu calismalari, kondisyon vs.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (25.10.2015 Saat 16:54 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Imla

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Kadronun verimliliði çok düþük.
    Hardy geçen yýl ki çizgisindne çok uzak.
    Geçen sezon herkes verilen görevi yapmaya çalýþýyordu.
    Yani kenardan gelip sadece savunma yapan oyuncularýmýz bile takýma katký veriyor, herkes nerede ne oynayacaðýný biliyordu.
    Bu yýla bakýyorum, hafif karmaþa hali, sanki daha önce hiç beraber antreman yapmamýþlar gibi daðýnýk hücum ve defans performansý izliyorum.
    Markoviç'i göndermek en kolayý ama sanmýyorum ki o gittikten sonra tüm bu sorunlar bir anda çözülsün.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Nedense rahat yeneriz diye düþünüyorum.

Sertaç Þanlý ve Kulig artýk beklenen katkýyý yapmalý.
    Ne zaman böyle düþünsek sonu hüsran oluyor abi. Bi daha düþünmeyelim
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ankara

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne zaman böyle düþünsek sonu hüsran oluyor abi. Bi daha düþünmeyelim
    Buducnost maçýný da maalesef kaybedeceðiz gibi görünüyor.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Teknik-taktik konular muhakkak etkili ve önemli ama bu iþin büyük bir kýsmý da psikolojik...

Takýmlarda büyük deðiþiklikler olduðunda bu tarz þeyler yaþanýr. Sezon baþýnda bundan korkuyordum, baþýmýza geldi. Biz havamýzý kaybettik... Geçen sezon yetersiz ama kaynaþmýþ, coþkulu bir takýmdýk.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Spor Toto Basketbol Ligi'nde oynanan Trabzonspor Medical Park-Demir Ýnþaat Büyükçekmece maçýnýn ardýndan, hakem Zafer Yýlmaz saldýrýya uðradý.

Ýstanbul ekibinin 73-69 kazandýðý karþýlaþma sonrasý sahaya atlayan bir þahýs, hakemleri takip edip koridorda baþhakem Zafer Yýlmaz'a yumruk vurup kaçtý.

Olaydan sonra yakalanamayan saldýrganýn tespit edilmesi için salondaki güvenlik kameralarý inceleme altýna alýndý. Hakem Zafer Yýlmaz'ýn durumunun ise iyi olduðu belirtildi.

(Basketfaul)

Nereden
    Ankara

Kimmiþ o dengesiz çok merak ettim, oraya kadar elini kolunu sallayarak nasýl gitmiþ, ceza almasak iyidir.

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sorulmasý gereken ve cevabýnýn aranmasý gereken soru þu ?

SORUN SAHA ÝÇÝNDE MÝ?

Bence deðil....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Kulüp hakeme yumruklu saldýrý olduðu iddialarýný yalanladý.
    Bir taraftarýn hakeme saldýrýda bulunma giriþimi olduðunu ancak Nihat Mala tarafýndan önlendiðini yazdý.
    @Oðuz ZEYTÝN

Kardeþim imkan varsa hem yerli kýsa oyuncu, hem de atletik bir uzun getirelim. Maç temposunda geniþ kadro daha iyi olur.
    Yerli kýsa olarak baktýðýmda tek adayým Enes Taþkýran Beþiktas'tan...
    Yabancý uzun konusunda NBA'den kesilenlere bakmak lazým.
    En son bugun gecen sene IBB'de oynayan Alex Stepheson kesildi. Atletik bir oyuncu ama tercihen ben 4-5 oynayabilecek bir oyuncu isterdim.
    Bir de yine bugün kesilen Henry Sims var. Hayal meyal geçen seneden 76ers dan hatýrlýyorum. Orta mesafe þutu olan iyi bir uzundu...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takvim cok yogun. Carsamba-cumartesi oynarken dinlenme veya ekstra calisma imkanimiz olmuyor. Icinde bulunulan durumdan cikmak icin ne yapilmasi lazim?

1) Kadrodaki eksikliklerin giderilmesi

Herkesi soyledigi atletik uzun (!) mu getirmeliyiz? Yoksa yukarida Ismail Senol'un yazdigi gibi yerli kisa mi?

Veya bu kadronun potansiydline guvenip icteki sakatlik sorunlarinin cozulmesini mi beklemeliyiz?

2) Markovic'in kredisi tukendi mi?

Hani Hulya Kocyigitli, Gulsahli, Munir Ozkullu, Sami Hzzinsesli, Neriman Koksalli, Nil Burakli "Gulsah" filminde, minik kiz dadilarinin fotograflari uzerine carpi atiyor ya... Ekim-kasim aylari bizim de kocun uzerine carpi attigimiz donem oluyor.

Piyasada musait durumda bircok yerli yabaci koc bekliyor. Burak Biyiktay, Murat Didin, Yucel Platin, Ertugrul Erdogan, Cem Akdag, Murat Ozyer, Gokhan Tastimur, Vujosevic, Bazarevich ve Ivanovic aklima gelenler...

3) Staffta degisiklik

Belki asistanlari veya diger gorevliler bu seviyeler icin yetersiz kaliyordur. Rakip analizi, bireysel oyuncu calismalari, kondisyon vs.
    BSL'deki takýmlara baktýðýmýzda neredeyse hepsinin pota altýnda en az 1 tane atletik uzun var. 4 tane beyaz uzun oynayan bir biz varýz. Altletik uzun þart gibi. Kýsa konusunda Odom tercihini sorgulamak lazým bize skorer deðil organize eden adam lazýmdý. Takým içi organizasyonu çevirecek kýsa bulunur mu bilemiyorum, yerli zaten yok. Markoviç kalmalý ve takýmý toparlamalý.Hücüm setleri anlamýnda çok þikayet vardý. Oyunu çeþitlendirmeliyiz, rakipler zamanla sizi ezberleyip ona göre önlem alýyorlar.Psikolojik olarak Buducnost'u yenebilirsek kafayý toparlarmak açýsýndan iyi olacak.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Spor Toto Basketbol Ligi'nde oynanan Trabzonspor Medical Park-Demir Ýnþaat Büyükçekmece maçýnýn ardýndan, hakem Zafer Yýlmaz saldýrýya uðradý.

Ýstanbul ekibinin 73-69 kazandýðý karþýlaþma sonrasý sahaya atlayan bir þahýs, hakemleri takip edip koridorda baþhakem Zafer Yýlmaz'a yumruk vurup kaçtý.

Olaydan sonra yakalanamayan saldýrganýn tespit edilmesi için salondaki güvenlik kameralarý inceleme altýna alýndý. Hakem Zafer Yýlmaz'ýn durumunun ise iyi olduðu belirtildi.

(Basketfaul)
    Oncelikle her zamanki gibi yorumumu yayimlamayan basketfaul'u Allah bildigi gibi yapsin.

Bahse konu hakemi zerre sevmem fakat maci cok da kotu yonetmisse bile saldirmak ne demek? Hardy'nin sutu girse, uzatip kazansak hakem umrunda olmayacak tiplerin salonda isi ne? Fb macinda da biri atlamisti... O turuncu yelekli ise yaramazlar benim pankartimi iceri sokmaz, posterimi engeller, kornami toplar ama bu serefsizlerin sahaya atlamasina engel olmaz.

Gerci kulup olayi yalanlamis. Peki yalansa bu haber Ankara'daki basina nasil gidiyor? Yahu o ki Trabzon'daki maclardan bu kadar hizli haber yayiyiliyor, Allah rizasi icin koclarin mac sonu aciklamalarini da birileri sizdirsin! Dunyanin diger ucundaki koclarin mac sonu degerlendirmelerine ulasabilirken Trabzon'dan haber almak imkansiz.

Macin yayini da yok. O zaman bu saldiri isi nasil cikti ortaya? Ortaya cikti diyorum, kulup yalanliyor. Yalansa, hakemler neden protesto karari aliyor. Neresinden tutsan dlinde kaliyor...

Bir de o yalanlama dilinde hakemin kotu yonetimi filan denmis. Ayiptir. Bunu ben, sen, o deriz de koca kulupler boyle konusmamali. Yalan haberse, haberi yalanla. Neden hakemin yonetimine vurgu yapip suphe uyandiriyorsun?

*

Neyse... Koc gonerilmeli demis bazi arkadaslar. Bartug'un yazisinda da radikal degisiklikler olmali denmis. Bu panik haline insallah dusmeyiz. Cunku tam bazi seyler oturdu derken, kendimizi tekrar etmenin faydasi olacagi konusunda suphem var. Oyuncu ilave edilecekse (Direkt katki yapabilecek yerli kaldi mi? Yabanci da hangi pozisyona? Uzun mu, kisa mi yoksa 3-4 tweener mi?)

Su kadronun potansiyeline ve kocun gecen sene yaptiklarina guvenimiz uc dort macta bittiyse... Iki uc yillik sozlesme yaptigimiz koc ve oyuncularina sabretmeliyiz bence.

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu takým yýllardýr ilk haftalarda neden galibiyet alamýyor yahu? Sezona sürekli maðlubiyetlerle baþlýyoruz sonra olmayacak rakipleri yeniyoruz ilginç takýmýz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tutku býraktý mý basketbolu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)