Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 87 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 3. Hafta | Trabzonspor MP 69 - 73 Dİ Büyükçekmece | Maç Sonucu...

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben şunu merak ediyorum. Ksk da yeniden takim kurdu biz de. Bir onlarin takimina bakiyorum bir de bizim takima. Biz bu yeni takimi kurarken neden bu kadar basarisiz olduk? Adamlar yeni kadroyla Barca'yi yendi...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BSL'deki takımlara baktığımızda neredeyse hepsinin pota altında en az 1 tane atletik uzun var. 4 tane beyaz uzun oynayan bir biz varız. Altletik uzun şart gibi. Kısa konusunda Odom tercihini sorgulamak lazım bize skorer değil organize eden adam lazımdı. Takım içi organizasyonu çevirecek kısa bulunur mu bilemiyorum, yerli zaten yok. Markoviç kalmalı ve takımı toparlamalı.Hücüm setleri anlamında çok şikayet vardı. Oyunu çeşitlendirmeliyiz, rakipler zamanla sizi ezberleyip ona göre önlem alıyorlar.Psikolojik olarak Buducnost'u yenebilirsek kafayı toparlarmak açısından iyi olacak.
    Agah, Burak Goren'in atletizm uzerine yazisini okumani tavsiye ederim.

Acikcasi sifirdan bir kadro kuracaksak, eyvallah. Ben de cember savunacak bir dort numara isterim takimima. Fakat bu takim Markovic'inse Ivanov'u da Kulig'i de neden istedigini anliyorum. Hatta tek tek bakarak orneklendirisek, Ivanov'un A. Sahenk'te ilk play off macinda vurdugu bir blok vardi, atletizmse en buyuk atletizm oydu. Veya bizim kisa uclunun temposu da atletizm ornegi. Bunu Mala'yi veya Markovic'i desteklemek icin yazmiyorum, birbirimizi daha iyi anlayalim diye belirttim.

Oyun kurucu mevzusu da aynen boyle. Djo oyun kurucu degil, skorer. Hardy, Kinsey, Kulig, Velickovic ve Stipanovic'in oldugu takima oynatan gard almak daha ter ih edilebilirdi pek tabii. Hatta oyun kurucu gedigimiz Efes serisinde iyice belirmisti. Ama koc boyle tercih ediyor. Yani bize gore olmasi gerekenden ziyade kocun gerceklerine gore bakmaya calisalim derim. Yoksa bence kenardan getirebilecegin kisa sutoru yok bu takimin, degil mi? Hatta 3 numara yedegi de Alper ve Erdi. Birinin hastaligi digerinin tecrubesizligi... (Bu arada dunku maca kadar Djo'nun takimin kotusu oldugunu dusunmuyorum, dun seyredemedik).

Ezber ve onlem kisimina da sunu diyeyim, Ivkovic yillardir ayni duzende hucum ettiriyor. Topu bir ve dort/bes ikili oyunlarindan sonra iceriye ya da savunmacisi yardim savunmasina giden dipteki forvete veriyor. Ana sablon bu. Ama farkli varyasyonlar da var muhakkak. Bizim ikili oyunlar disinda da hucumlarimiz var. Mesela gecen sene seninle Bost hakkinda konustugumuz transition... Ama bu sene ribaund alamiyoruz ki hizli cikalim. Veya Hardy'nin isolation'i (Gecen sene Marshall'i sol tarzfta oynattigimiz oyun). Fakat bunun icin spacingi gelistirmek lazim. Bukres macinda bir pozisyonda Berkay'la Stipanovic ayni tarafta, ayni anda disaridaydi. Gecen sene iki uzunumuzun ic-dis yer alma dengesi kusursuza yakin oldugu icin uzunlarin tepeden paslariyla cem ere yakin bos turnikeler atiyorduk, faul aliyorduk.

Cok detaya girmeyeyim. Son olarak, bence de Markovic kalmali (Kendi gitmek istemezse).

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oğuz cevabının çoğuna katılıyorum.Odom iyi veya kötüde demiyorum ama geçen seneki takıma bakınca Markoviç'in tercihi soru işareti yaratıyor.Aslında koçunda ne istediğini anlıyorum ama biraz zaman lazım gibi.Markoviç elit hoca olmak istiyorsa takımı toparlayıp ilerlemeli yoksa her düşene koşarak elit olunmuyor. Bkz. Yılmaz Vural

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Saldırgan yumruk atacaktı ancak Nihat Mala cansiparane davranarak saldırganın hakemi yumruklamasını engelledi.

Koca açıklamadan bunu anladım ben, bir açıklama yapacaksanız bunun içine her ne olursa olsun hakem hatalarını dahil etmemeliydiniz, çok talihsiz bir açıklama olmuş maalesef.

Hakem Zafer Yılmaz'a yapılan saldırıyı kınıyorum, bir maç ceza almamız garantidir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Basketfaul'deki yorumlar alenen sehre yonelik nefret soylemi iceriyor. Aksi yondeki mesajlar yayinlanmiyor. Trabzon isi linc girisimi basligini atan salsa'dan bu yana ulkedeki elit (!) spor kamuoyu ikiyuzlulugu bu iste.

Edirne'deki olayli Gs maci, Bandirma'daki Olin maci, Karsiyaka tribunlerinin sahay attiklari... Bunlar icin kimse hakem Izmir'e gitmesin demedi. Veya gecen sene Akatlar'da hakem salonu terkederken "Aman canim, bu bizim Etiler Akatlar tarafi da cok bozdu" diyen olmadi.

Bu serseri partizan fanatizm devam ettikce karar vericiler de adil olmaz. Sesi cok cikan haysiyetsiz gozu donmuslerin gonlunu hos eder cellatlar.

Bilmiyorum, bunlari yazdim diye saldiriyi ortbas ettigimi dusunen cikar mi? Cunku soze takla aytirmakta pek bir mahirler!

Nereden
    Ankara

Enteresan maçlar oldu bu hafta Fenerbahçe Konya'ya, Daçka da Uşak Sportif'e yenildi, bizim ise halen galibiyetimiz yok.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

İlk 3 hafta ve izledigim Avrupa Kupası maçları itibari ile Trabzonspor ve fb yaptıkları yatırıma oranla oynadıkları basketbol ile tam bir hayal kırıklığı oluşturdu. gs ve Efes çok iyi takım olmuşlar. Diğer takımlar Karsiyaka dışında 3 aşağı 5 yukarı geçen sezon gibi olurlar.

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her sezon kötü başlayıp performansı ilerki haftalarda yükseltiyoruz.Sanırım bu sezonda takım geç form tutup açılacak.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

veliçkoviç iki hafta daha yok koç markoviçin oyun düzeninin yapı taşlarından biri veliçkoviçti umarım bir daha sakatlanmaz
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Ankara

Hakeme saldıran kişi bu işte, gerekeni yapsınlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk 3 hafta ve izledigim Avrupa Kupası maçları itibari ile Trabzonspor ve fb yaptıkları yatırıma oranla oynadıkları basketbol ile tam bir hayal kırıklığı oluşturdu. gs ve Efes çok iyi takım olmuşlar. Diğer takımlar Karsiyaka dışında 3 aşağı 5 yukarı geçen sezon gibi olurlar.
    Bjk de güzel bir takım kurdu, hafife almamak lazım.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takvim cok yogun. Carsamba-cumartesi oynarken dinlenme veya ekstra calisma imkanimiz olmuyor. Icinde bulunulan durumdan cikmak icin ne yapilmasi lazim?

1) Kadrodaki eksikliklerin giderilmesi

Herkesin soyledigi atletik uzun (!) mu getirmeliyiz? Yoksa yukarida Ismail Senol'un yazdigi gibi yerli kisa mi?

Veya bu kadronun potansiyeline guvenip icteki sakatlik sorunlarinin cozulmesini mi beklemeliyiz?

2) Markovic'in kredisi tukendi mi?

Hani Hulya Kocyigitli, Gulsahli, Munir Ozkullu, Sami Hazinsesli, Neriman Koksalli, Nil Burakli "Gulsah" filminde, minik kiz dadilarinin fotograflari uzerine carpi atiyor ya... Ekim-kasim aylari bizim de kocun uzerine carpi attigimiz donem oluyor.

Piyasada musait durumda bircok yerli yabaci koc bekliyor. Burak Biyiktay, Murat Didin, Yucel Platin, Ertugrul Erdogan, Cem Akdag, Murat Ozyer, Gokhan Tastimur, Vujosevic, Bazarevich ve Ivanovic aklima gelenler...

3) Staffta degisiklik

Belki asistanlari veya diger gorevliler bu seviyeler icin yetersiz kaliyordur. Rakip analizi, bireysel oyuncu calismalari, kondisyon vs.
    Bazarevich Cantu'ya gitmiş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)