Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 3. Hafta | Trabzonspor MP 69 - 73 Dİ Büyükçekmece | Maç Sonucu...

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kulig diye herkesten gizlenen ikiz kardeşini mi kakaladılar bize bu nedir?!
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kocla acil yollar ayrilmali..

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atletik uzun şart çok güçsüz kalıyoruz pota altında ayrıca iki yıldır salt oyun kurucumuz yok yerli rotasyonuna hiç değinmek istemiyorum bu durumda geçen yılki heyecan ve başarı zor
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu takımdan bi b.k olmaz... Yerlilerin tamamen koca bir 0

Yabancılara gelince hepsi birden süper oynaması lazımki kazanma ihtimalimiz olsun

Top çeviremiyoruz. Oyun kurmakta cok zorlanıyoruz. Temel basketbol felsefesini bile uygulayamıyor bu takım. Gerçekten çok vahim bi durum.!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu durum hazırlık maçlarında karşımıza çıkmamıştı, Markovic bu takımı nasıl bu hale getirdi aklım almıyor doğrusu. Takımda halen adam gibi bir PG yok, Kulig böyle giderse Kasım ayının sonunu göremez. Sertaç Şanlı maalesef büyük hayal kırıklığı.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçen sene de berabt başlayıp sonradan açılmıştık. biraz sabır diyorum

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum hazırlık maçlarında karşımıza çıkmamıştı, Markovic bu takımı nasıl bu hale getirdi aklım almıyor doğrusu. Takımda halen adam gibi bir PG yok, Kulig böyle giderse Kasım ayının sonunu göremez. Sertaç Şanlı maalesef büyük hayal kırıklığı.
    Abi Sertaç'a ne kadar süre veriyor da hayal kırıklığı oldu.Stipo-Kinsey-Hardy-Odom 30 dk üzeri süre alıyor.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsmail Şenol Takımla ilgili şunları yazdı.
    Trabzonspor MP için sezon daha kötü başlayamazdı. Şimdi önemli bir noktadalar. Bence sabırlı olurlarsa zamanla takım değerini bulur.
    Veliçkoviç ciddi sakatlık geçmişi olan bir oyuncu. Onu temel parça yapmanın bu tip riskleri var. İki hafta daha yok en az.
    Veliçkoviç'in yokluğunda Kulig'in performansı bekleniyordu ama ailesindeki sağlık problemleri konsantrasyonunu olumsuz etkiliyor.
    Her şey sorunsuz gitse bile uyum sorunu yaşaması beklenecek dönemde, A ve B planlarından yoksun kaldı TS. Markovic ana plana sadık kalmalı.Burada Kinsey'nin belki de iyi niyetli sorumluluk alma çabası takımı olumsuz etkiliyor. En başta Hardy'nin rolü çok azaldı. Büyük hata.
    Kinsey'nin Trabzonspor'da savunma yapıp, hücumda çembere gitmesi lazım. Orta/uzun mesafe şutlarına ihtiyaç yok. Markovic onu ikna etmeli.

Kuligdeki sıkıntının nedeni anlaşıldı.Sıkıntılı yerleri güzel görmüş İsmail Şenol

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail Şenol Takımla ilgili şunları yazdı.
    Trabzonspor MP için sezon daha kötü başlayamazdı. Şimdi önemli bir noktadalar. Bence sabırlı olurlarsa zamanla takım değerini bulur.
    Veliçkoviç ciddi sakatlık geçmişi olan bir oyuncu. Onu temel parça yapmanın bu tip riskleri var. İki hafta daha yok en az.
    Veliçkoviç'in yokluğunda Kulig'in performansı bekleniyordu ama ailesindeki sağlık problemleri konsantrasyonunu olumsuz etkiliyor.
    Her şey sorunsuz gitse bile uyum sorunu yaşaması beklenecek dönemde, A ve B planlarından yoksun kaldı TS. Markovic ana plana sadık kalmalı.Burada Kinsey'nin belki de iyi niyetli sorumluluk alma çabası takımı olumsuz etkiliyor. En başta Hardy'nin rolü çok azaldı. Büyük hata.
    Kinsey'nin Trabzonspor'da savunma yapıp, hücumda çembere gitmesi lazım. Orta/uzun mesafe şutlarına ihtiyaç yok. Markovic onu ikna etmeli.

Kuligdeki sıkıntının nedeni anlaşıldı.Sıkıntılı yerleri güzel görmüş İsmail Şenol
    Bir saniye, hepsi iyi guzel de, Velickovic Banvit ve Bukres maclarinda takimla birlikte degil miydi? Simdi iki hafta daha yok deniyor. Hangi doktor ilgileniyor bu cocuklarla?

Alper neredeyse iki ay ortalikta yoktu, hastaneye girisi ve hastaneden taburcu edilmesi hakkinda tek kelime bilgilendirme yapilmadi.

Takim (Kulup) sezonlar gectikce kurumsallasacak diye beklerken ayni amatorlukte seyrediyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir saniye, hepsi iyi guzel de, Velickovic Banvit ve Bukres maclarinda takimla birlikte degil miydi? Simdi iki hafta daha yok deniyor. Hangi doktor ilgileniyor bu cocuklarla?

Alper neredeyse iki ay ortalikta yoktu, hastaneye girisi ve hastaneden taburcu edilmesi hakkinda tek kelime bilgilendirme yapilmadi.

Takim (Kulup) sezonlar gectikce kurumsallasacak diye beklerken ayni amatorlukte seyrediyor.
    Valla onlara bir şey diyemem külübün ana sponsoru sağlık kuruluşu!!! heralde bakan doktor bulurlar ama Trabzon'da kurumsallık beklemek hayalcilik, 50 yıl geçşin aynı kafada devam edecekler maalesef.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Buducnost, Adriyatik Ligi'nde Slovenya deplasmaninda U. Olimpija'yi 67-63 yenmis. Sezona iyi girdiler.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlısı ....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Takvim cok yogun. Carsamba-cumartesi oynarken dinlenme veya ekstra calisma imkanimiz olmuyor. Icinde bulunulan durumdan cikmak icin ne yapilmasi lazim?

1) Kadrodaki eksikliklerin giderilmesi

Herkesin soyledigi atletik uzun (!) mu getirmeliyiz? Yoksa yukarida Ismail Senol'un yazdigi gibi yerli kisa mi?

Veya bu kadronun potansiyeline guvenip icteki sakatlik sorunlarinin cozulmesini mi beklemeliyiz?

2) Markovic'in kredisi tukendi mi?

Hani Hulya Kocyigitli, Gulsahli, Munir Ozkullu, Sami Hazinsesli, Neriman Koksalli, Nil Burakli "Gulsah" filminde, minik kiz dadilarinin fotograflari uzerine carpi atiyor ya... Ekim-kasim aylari bizim de kocun uzerine carpi attigimiz donem oluyor.

Piyasada musait durumda bircok yerli yabaci koc bekliyor. Burak Biyiktay, Murat Didin, Yucel Platin, Ertugrul Erdogan, Cem Akdag, Murat Ozyer, Gokhan Tastimur, Vujosevic, Bazarevich ve Ivanovic aklima gelenler...

3) Staffta degisiklik

Belki asistanlari veya diger gorevliler bu seviyeler icin yetersiz kaliyordur. Rakip analizi, bireysel oyuncu calismalari, kondisyon vs.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.10.2015 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Imla

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Kadronun verimliliği çok düşük.
    Hardy geçen yıl ki çizgisindne çok uzak.
    Geçen sezon herkes verilen görevi yapmaya çalışıyordu.
    Yani kenardan gelip sadece savunma yapan oyuncularımız bile takıma katkı veriyor, herkes nerede ne oynayacağını biliyordu.
    Bu yıla bakıyorum, hafif karmaşa hali, sanki daha önce hiç beraber antreman yapmamışlar gibi dağınık hücum ve defans performansı izliyorum.
    Markoviç'i göndermek en kolayı ama sanmıyorum ki o gittikten sonra tüm bu sorunlar bir anda çözülsün.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nedense rahat yeneriz diye düşünüyorum.

Sertaç Şanlı ve Kulig artık beklenen katkıyı yapmalı.
    Ne zaman böyle düşünsek sonu hüsran oluyor abi. Bi daha düşünmeyelim
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman böyle düşünsek sonu hüsran oluyor abi. Bi daha düşünmeyelim
    Buducnost maçını da maalesef kaybedeceğiz gibi görünüyor.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik-taktik konular muhakkak etkili ve önemli ama bu işin büyük bir kısmı da psikolojik...

Takımlarda büyük değişiklikler olduğunda bu tarz şeyler yaşanır. Sezon başında bundan korkuyordum, başımıza geldi. Biz havamızı kaybettik... Geçen sezon yetersiz ama kaynaşmış, coşkulu bir takımdık.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spor Toto Basketbol Ligi'nde oynanan Trabzonspor Medical Park-Demir İnşaat Büyükçekmece maçının ardından, hakem Zafer Yılmaz saldırıya uğradı.

İstanbul ekibinin 73-69 kazandığı karşılaşma sonrası sahaya atlayan bir şahıs, hakemleri takip edip koridorda başhakem Zafer Yılmaz'a yumruk vurup kaçtı.

Olaydan sonra yakalanamayan saldırganın tespit edilmesi için salondaki güvenlik kameraları inceleme altına alındı. Hakem Zafer Yılmaz'ın durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

(Basketfaul)

Nereden
    Ankara

Kimmiş o dengesiz çok merak ettim, oraya kadar elini kolunu sallayarak nasıl gitmiş, ceza almasak iyidir.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorulması gereken ve cevabının aranması gereken soru şu ?

SORUN SAHA İÇİNDE Mİ?

Bence değil....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kulüp hakeme yumruklu saldırı olduğu iddialarını yalanladı.
    Bir taraftarın hakeme saldırıda bulunma girişimi olduğunu ancak Nihat Mala tarafından önlendiğini yazdı.
    @Oğuz ZEYTİN

Kardeşim imkan varsa hem yerli kısa oyuncu, hem de atletik bir uzun getirelim. Maç temposunda geniş kadro daha iyi olur.
    Yerli kısa olarak baktığımda tek adayım Enes Taşkıran Beşiktas'tan...
    Yabancı uzun konusunda NBA'den kesilenlere bakmak lazım.
    En son bugun gecen sene IBB'de oynayan Alex Stepheson kesildi. Atletik bir oyuncu ama tercihen ben 4-5 oynayabilecek bir oyuncu isterdim.
    Bir de yine bugün kesilen Henry Sims var. Hayal meyal geçen seneden 76ers dan hatırlıyorum. Orta mesafe şutu olan iyi bir uzundu...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takvim cok yogun. Carsamba-cumartesi oynarken dinlenme veya ekstra calisma imkanimiz olmuyor. Icinde bulunulan durumdan cikmak icin ne yapilmasi lazim?

1) Kadrodaki eksikliklerin giderilmesi

Herkesi soyledigi atletik uzun (!) mu getirmeliyiz? Yoksa yukarida Ismail Senol'un yazdigi gibi yerli kisa mi?

Veya bu kadronun potansiydline guvenip icteki sakatlik sorunlarinin cozulmesini mi beklemeliyiz?

2) Markovic'in kredisi tukendi mi?

Hani Hulya Kocyigitli, Gulsahli, Munir Ozkullu, Sami Hzzinsesli, Neriman Koksalli, Nil Burakli "Gulsah" filminde, minik kiz dadilarinin fotograflari uzerine carpi atiyor ya... Ekim-kasim aylari bizim de kocun uzerine carpi attigimiz donem oluyor.

Piyasada musait durumda bircok yerli yabaci koc bekliyor. Burak Biyiktay, Murat Didin, Yucel Platin, Ertugrul Erdogan, Cem Akdag, Murat Ozyer, Gokhan Tastimur, Vujosevic, Bazarevich ve Ivanovic aklima gelenler...

3) Staffta degisiklik

Belki asistanlari veya diger gorevliler bu seviyeler icin yetersiz kaliyordur. Rakip analizi, bireysel oyuncu calismalari, kondisyon vs.
    BSL'deki takımlara baktığımızda neredeyse hepsinin pota altında en az 1 tane atletik uzun var. 4 tane beyaz uzun oynayan bir biz varız. Altletik uzun şart gibi. Kısa konusunda Odom tercihini sorgulamak lazım bize skorer değil organize eden adam lazımdı. Takım içi organizasyonu çevirecek kısa bulunur mu bilemiyorum, yerli zaten yok. Markoviç kalmalı ve takımı toparlamalı.Hücüm setleri anlamında çok şikayet vardı. Oyunu çeşitlendirmeliyiz, rakipler zamanla sizi ezberleyip ona göre önlem alıyorlar.Psikolojik olarak Buducnost'u yenebilirsek kafayı toparlarmak açısından iyi olacak.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor Toto Basketbol Ligi'nde oynanan Trabzonspor Medical Park-Demir İnşaat Büyükçekmece maçının ardından, hakem Zafer Yılmaz saldırıya uğradı.

İstanbul ekibinin 73-69 kazandığı karşılaşma sonrası sahaya atlayan bir şahıs, hakemleri takip edip koridorda başhakem Zafer Yılmaz'a yumruk vurup kaçtı.

Olaydan sonra yakalanamayan saldırganın tespit edilmesi için salondaki güvenlik kameraları inceleme altına alındı. Hakem Zafer Yılmaz'ın durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

(Basketfaul)
    Oncelikle her zamanki gibi yorumumu yayimlamayan basketfaul'u Allah bildigi gibi yapsin.

Bahse konu hakemi zerre sevmem fakat maci cok da kotu yonetmisse bile saldirmak ne demek? Hardy'nin sutu girse, uzatip kazansak hakem umrunda olmayacak tiplerin salonda isi ne? Fb macinda da biri atlamisti... O turuncu yelekli ise yaramazlar benim pankartimi iceri sokmaz, posterimi engeller, kornami toplar ama bu serefsizlerin sahaya atlamasina engel olmaz.

Gerci kulup olayi yalanlamis. Peki yalansa bu haber Ankara'daki basina nasil gidiyor? Yahu o ki Trabzon'daki maclardan bu kadar hizli haber yayiyiliyor, Allah rizasi icin koclarin mac sonu aciklamalarini da birileri sizdirsin! Dunyanin diger ucundaki koclarin mac sonu degerlendirmelerine ulasabilirken Trabzon'dan haber almak imkansiz.

Macin yayini da yok. O zaman bu saldiri isi nasil cikti ortaya? Ortaya cikti diyorum, kulup yalanliyor. Yalansa, hakemler neden protesto karari aliyor. Neresinden tutsan dlinde kaliyor...

Bir de o yalanlama dilinde hakemin kotu yonetimi filan denmis. Ayiptir. Bunu ben, sen, o deriz de koca kulupler boyle konusmamali. Yalan haberse, haberi yalanla. Neden hakemin yonetimine vurgu yapip suphe uyandiriyorsun?

*

Neyse... Koc gonerilmeli demis bazi arkadaslar. Bartug'un yazisinda da radikal degisiklikler olmali denmis. Bu panik haline insallah dusmeyiz. Cunku tam bazi seyler oturdu derken, kendimizi tekrar etmenin faydasi olacagi konusunda suphem var. Oyuncu ilave edilecekse (Direkt katki yapabilecek yerli kaldi mi? Yabanci da hangi pozisyona? Uzun mu, kisa mi yoksa 3-4 tweener mi?)

Su kadronun potansiyeline ve kocun gecen sene yaptiklarina guvenimiz uc dort macta bittiyse... Iki uc yillik sozlesme yaptigimiz koc ve oyuncularina sabretmeliyiz bence.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım yıllardır ilk haftalarda neden galibiyet alamıyor yahu? Sezona sürekli mağlubiyetlerle başlıyoruz sonra olmayacak rakipleri yeniyoruz ilginç takımız.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tutku bıraktı mı basketbolu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)