Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Kadro Dýþý Býrakýldý!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Eðer çalýþanýn en ihtiyacýn olan bir zamanda ben çýkmýyorum antremana Ziya Doðan ile çalýþmak istemiyorum diyorsa bu aþaðýlýk bir davranýþtýr, zor durumdan istifadedir, hasettir.

Diðer yandan yönetimin tasarrufu ise o zaman bildikleri vardýr diyelim yine...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

ya bu adamda maalesef kiþilik bozukluðu vardý biraz kibirliydi.hel trabzonspor taraftarý hakkýndaki sözleri dün gibi aklýmda.ben merak ettim bu özkan sümerle ziya doðan altyapý ile ilgili görüþ alýþ veriþi yapýyor mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Arkadaþlar nedenini bilmiyorum ama sanýrým Ziya Doðana ''ben senin çocuðun deðilim bana baðýramazsýn'' demiþ.

Bu forumda Akyel'i savunanlardan biriydim. Ama þimdi anlýyorumki yalnýþ yapmýþým. Yazýklar olsun, baþka ne diyeyim

Trabzonspora deðil savunduðum babam dahi olsa yalnýþ yapan affetmem. Hayýrlýsý neyse o olsun. Kimse Trabzonspordan büyük deðildir
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

vatandas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

uymak istemiyorsa kapi aciktik. satin gitsin. gecen seneki fener macinda oynadi da ne oldu? rakipe gol pasi verdi.
    gencler dururken bize böyle adam lazim degil, eger gercekten böyle birsey söylediysede agir para cezasi verilmesi lazim.

Naim
    Ziyaretçi

UFUKHAN Göreve

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Trabzon: Trabzonspor'da Fatih Akyel Kadro Dýþý Býrakýldý

Trabzonspor'da Fatih Akyel, Teknik Direktör Ziya Doðan tarafýndan kadro dýþý býrakýldý.
    Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasýnda deplasmanda oynanan Sivasspor maçýnýn kadrosuna alýnmayan Trabzonspor'un 2. kaptaný Fatih Akyel kadro dýþý býrakýldý. Bu sabah Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri'nde yapýlan sabah idmanýna da çýkmayan Fatih Akyel'in disiplinsiz davranýþlarý gerekçesiyle Teknik Direktör Ziya Doðan tarafýndan kodro dýþý býrakýldýðý öðrenildi. (Ýhlas Haber Ajansý)
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ziya Doðan: Fatih Disiplinsiz

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doðan, Fatih Akyel'in Kadro Dýþý Býrakýlmasý Kararýný ve Sebeplerini Yönetim Kuruluna Bir Rapor Halinde Sunacaðýný Belirtti. Doðan, "Takýmda Disiplinsiz Davranýþlara Taviz Verilmeyecektir" Dedi.
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý zky_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Doðan: Fatih Disiplinsiz

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doðan, Fatih Akyel'in Kadro Dýþý Býrakýlmasý Kararýný ve Sebeplerini Yönetim Kuruluna Bir Rapor Halinde Sunacaðýný Belirtti. Doðan, "Takýmda Disiplinsiz Davranýþlara Taviz Verilmeyecektir" Dedi.
    anlamadýðým bir þey var diðerleri displin içindemi yaþýyolar...
    madem bu kadar displinliler neden baþarýsýzýz... sadece o deðil bütün futbolcular ceza almalý....... ( çaðdaþ , gökdeniz stepanov hariç çünkü onlar koþuyor mücadele ediyor )
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatih: DOÐAN'la ANLAÞAMADIK

Trabzonspor'da kadro dýþý býrakýlan Fatih Akyel kazan kaldýrdý. Ziya Doðan'ýn maðlubiyetlerden sonra garip yasaklar getirdiðini vurgulayan Akyel, Doðan'la anlaþamadýðýný açýkladý...

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doðan tarafýndan kadro dýþý býrakýlan ve bugünkü antrenmana alýnmayan Fatih Akyel, Doðan'ýn bordo-mavili takýma yasaklar uyguladýðýný belirterek, kendisinin bunlara uyamadýðýný söyledi.

Sorularý yanýtlayan Fatih Akyel, teknik direktör Ziya Doðan'ýn Beþiktaþ ve Galatasaray galibiyetlerinin ardýndan bordo-mavili takýma bazý yasaklar getirdiðini savundu. Fatih Akyel, Doðan'ýn futbolculara çarþýya çýkmamak, bilgisayara girmemek gibi bir takým yasaklar uyguladýðýný belirterek, ''Hocanýn yasaklarýna karþýlýk veremedim. Ben çok sýkýldým. Bu yasaklara uyamýyorum'' dedi. Fenerbahçe maçý gibi çok önemli bir maç öncesi kadro dýþý býrakýldýðýný dile getiren Fatih Akyel, ''Hoca bana, daha sonra tekrar çalýþabiliriz yönünde sözler söyledi. Ancak ben hocaya kendisiyle çalýþamayacaðýmý söyledim. Bir çok takýmda forma giydim, ancak böyle yasaklarla karþýlaþmadým'' diye konuþtu. Yönetim kurulunun karardan bilgisi olmadýðýný kaydeden Fatih Akyel, þunlarý söyledi: ''Sanýyorum yönetim bu konuyu netleþtirecek. Ancak ben Trabzonspor'u çok seviyorum. Kalmayý da çok istiyorum. Ama Ziya Doðan ile anlaþamadýk. Ben bu kanunlara karþýlýk veremem. Trabzonspor'da hep severek isteyerek mücadele ettim.''

KAYNAK: AA
    Konu tamuð yamtar tarafýndan (21.11.2006 Saat 14:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu açýklamalarýn hangisi doðru?
    Fatih'in disiplinsizliðinden bahsedenler de var, bazý futbolcularýn kendisine tavýr aldýðýný söyleyenler de. Hatta Hüseyin'in yokluðun Fatih'in sahaya kaptan olarak çýkmasýnýn bardaðý taþýran son damla olduðu söylentisi de dolaþýyor. Hangisini inanmalýyýz? Doðrusunu Allah'tan baþka bilen yok.

Bakalým zaman ne gösterecek.

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Bazý arkadaþlar ufukhan göreve diyor ufukhan fener maçýnda akyel olsaydý da mecbur göreve gelecekti hala kafasýnda akyelin söylediklerini canlandýran arkadaþlar Trabzonspor maçlarýnda akyelin baþarýlý savunmasýný göremediler türkiyenin hala söylüyorum en iyi bire bir futbolcusu sürati cabasý Trabzonspor akyeli kazanamayarak kaybetmiþtir...
    Ziya akyeli kadro dýþý býrakmasa fener maçýnda banko oynatacaktý
    Saçmalýklar dizisi bununla baþlamadý ki Antalya maçý þimek kadro dýþý sivas maçý 11 akyel içinde aynýsý olacaktý sivas maçý kadro dýþý fener maçý 11 Akyel Ziya Doðan a kazan kaldýrarak en doðrusunu yapmýþtýr ZÝYA DOÐAN BU TAKIMI OYUNCAK ETMÝÞTÝR...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý lazkopat_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazý arkadaþlar ufukhan göreve diyor ufukhan fener maçýnda akyel olsaydý da mecbur göreve gelecekti hala kafasýnda akyelin söylediklerini canlandýran arkadaþlar Trabzonspor maçlarýnda akyelin baþarýlý savunmasýný göremediler türkiyenin hala söylüyorum en iyi bire bir futbolcusu sürati cabasý Trabzonspor akyeli kazanamayarak kaybetmiþtir...
    Ziya akyeli kadro dýþý býrakmasa fener maçýnda banko oynatacaktý
    Saçmalýklar dizisi bununla baþlamadý ki Antalya maçý þimek kadro dýþý sivas maçý 11 akyel içinde aynýsý olacaktý sivas maçý kadro dýþý fener maçý 11 Akyel Ziya Doðan a kazan kaldýrarak en doðrusunu yapmýþtýr ZÝYA DOÐAN BU TAKIMI OYUNCAK ETMÝÞTÝR...
    maalesef bazý arkadaþlar hala yýllar önce fb formasýný giydiðini unutamamýþlar fatihin.... yoksa türkiyede bölgesindeki en iyi oyunculardan birisidir..... bir hata yaptý diye takýmdan adam kovsak kimse kalmaz takýmda.....

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Biraz önce Ziya Dogan LigTv`de olayi en ince ayrintisina kadar anlatti. F.Akyel hem disiplinsiz, hemde yalan beyanda bulundugu icin süresiz kadrodisi birakilmis.
    Su anda da Fatih Akyel baglandi. Olayin 1-2 hafta öncesine dayandigini söyledi. Takimda aslinda gereken sorumlulugu üstlendigini, ancak bazi durumlarda buna dahi müsaade edilmedigini belirtti. Buradan da anlasilacagi gibi takim icinde büyük sorunlarin bulundugu görülüyor.

tiredman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart olmuyor olmuyor

bir kere trabzonlular için kedi gibi korkak diyen adamý trabzonspora getirmek büyük bir densizliktir.ikincisi fatih akyel bence maçlarda yaptýðý hatalarla gözden düþtü onun için böyle davranýlýyor kendisine.
    hz.Ali der ki "hatalarýný gördüðüm için sevgim kalmadý deme-sevgim kalmadaýðý için hatalarýný görüyorum"de.
    yani fatih akyele yönetim ve teknik heyet kafayý takmýþtýr ve kendisine gýcýklýk yapýlýyordur bence.
    fatihin yaptýklarýný gökdeniz yapsa aynýsýný yapabilirlermi.tabiki hayýr
    baþta dediðim gibi hiç getirilmemesi gerekiyordu.ama getirildi böyle davranýlmamasý gerekir.
    gelelim futboluna bana göre zaman zaman hata yapsa da mevkisinin en iyi oyuncularýndan biridir.daha iyisini az bir fiyata alamazsýnýz.

TORUN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Hayýrlý olsun Fatih Akyel gitti dertler bitti.
    Bakýyorum onun önü açýldý bunun önü açýldý. Bu adamlarýn takýma girmesi için birilerinin kador dýþý kalmasýmý gerekiyor?
    Sayýn "Adam gibi adam" bu takýmda ne iþ yapar bir deðeri keþfetmek için birilerinin kadro dýþý, bir baþkasýnýn kart cezalýsý olmasýnýmý bekleycek. Yani deneme yanýlma metodu öylemi?
    Yani takýmlarýn günlerce yaptýðý antremanlar boþuna.
    Bu hocaya 11 tane adam vereceksin 12 adamý paftan olacak. Otur dediði zaman oturacak, kalk dediði zaman kalkacak, Ýlk okul birinci sýnýf öðrencisi gibi parmak kaldýrýp söz isteyecek, bunlarý yapmadýðý zaman azarlayacak ve saire ve saire.
    Arkadaþlar, disiplin, saygý, sevgi böyle olmaz. Karþýnda yönettiðin, çalýþtýrdýðýn kýsaca hoca yani öðretici pozisyonunda olduðun, eðitim ve öðretim verdiðin kiþilerin seni sevmesini, saymasýný, sana güvenmesini saðlayabilmen için önce yaptýðýn iþte uzman olman gerekir. Yaptýðýn eylem ve söylemlerin pratikte uygulanýr olmasý ve bununda sonca menfi yönde etki etmesi gerekiyor.
    Þimdi, Fatih Terim, Lüçesko, Daum gibi üst düzey teknik adamlarla çalýþmýþ ve UEFA þanpiyonluðu yaþamýþ bir sporcuyu sen yanlýþ karar ve söylemlerinle çalýþtýramazsýn.
    Çünkü adam maça Ziya hocanýn vermiþ olduðu bir taktik ve onbirle çýkýyor. Daha maçýn 25. Dakikasýnda ilk oyuncu deðiþikliðini, 50-55 dakikaya geliyorsun 3 deðiþiklik hakkýný kulanmak zorunda kalýyorsun. Bir maç içerisinde bir sporcuyu sað bek baþlatýyorsun, aradan 30 dakika geçiyor onu orta alana alýyorsun, bir 20 dakika geçiyor onu sol beke çekiyorsun, santraforun sakatlanýyoru yerine sað beki koymak zorunda kalýyorsun, Gökdenizi santrafor olarak keþfediyorsun, Musa kuþ joker, Þimek kötü topçu türbüne, Musampa külübeye mahkum, Marselinyo kötü oynuyor 45 dakika sonunda oyundan al, Takým pozisyon bulamazken, sebelerini araþtýrma, Gökdeniz gibi bir deðeri bile kanat yerine rakip stoperlerin olduðu orta göbekten hucum etmeye mahkum edersen, sol kanadý kullananan bekini ve açýðýný sürekli rakip takýmýn göbeðinden hücum etmeye zorlarsan, Rakip takýmýn savunma yapmasýna bile gerek kalmaz.

Þimdi sen bu kadar saha içi yanlýþý bir deðil iki deðil sürekli inadým inat diyerek tekrarlarsan, kusura bakma Fatih seni dinlemez, Marselinyo koþmaz, Þimek türbünden güler, Musanpa 70 te girip sana maç kazandýrmaz. Geriye senin bal yapmayan arýlarýn kalýr. Koþ babam koþ.....

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Ziyanýn yeni taktiði : ÞOKLAMAK
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Zamanýnda bir halt etmiþ olabilir ama takýmda adam gibi top pynayan üç-beþ kiþiden biri idi..
    Yazýk oldu..
    Bakalým yeri doldurulabilecek mi?
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Yönetim kurulunun karardan bilgisi olmadýðýný kaydeden Fatih Akyel, þunlarý söyledi: "Sanýyorum yönetim bu konuyu netleþtirecek. Ancak ben Trabzonspor'u çok seviyorum. Kalmayý da çok istiyorum. Ama Ziya Doðan ile anlaþamadýk. Ben bu kanunlara karþýlýk veremem. Trabzonspor'da hep severek isteyerek mücadele ettim."
    Ben seni beðeniyorum akyel eðer þu takýmda senin gösterdiðin performansý 3-4 topçu daha gösterseydi þimdi burada olmazdýk...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Fatih bu takýma getirilirken muhalefet eden bzilerin tedirginliði Akyel'in dengesiz davranýþlarý, tutarsýzlýklarý ve en nihayetinde de bize ettiði hakeretti.

Tamam hadi diyelim ki bizim maçta, bize ettiði laflar maç stresiyle oldu. Olabilir. Ama görülüyor ki, Musampa, Marce gibi yýldýzlarýmýz bu yasaklarla karþýlaþmýþ da Akyel karþýlaþmamýþ. Bak sen...

Fatih akyel iyi bir defans oyuncusuYDU. Þimdi deðil. Tek önemli artýsý olan sürati ise, Tuncay dýþýnda sütçü beygiri gibi bir süratle futbol oynayan FB maçý için bir katký deðildi.

Umarým bu fýrsatla, Ufukhan týpký geçen sene oynadýðý gibi bir ilk yapar fener maçýnda ve gene umarým ki, hem sürati hem de formuyla Feridun da bu maçta þans bulur.

Eðer Fatih Akyel geldiðinde ona hakaretleri ve dengesiz davranýþlarý ile muhalefet edenleri mahçup etmek istiyorsa, çýkar, özür diler, "Ben profesyonel futbolcuyum, sayesinde evime ekmek götürdüðüm kulübüm için gerekirse bu bana anlamsýz gelen kural ve yasaklara da uyar futbolumu oynar, aldýðým paranýn hakkýný veririm" der.

Ama Ýstanbul'da Cihan'a alternatif olarak düþünülüyorsa, o baþka tabi.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

delikanli ziya akyeli kadordisi birakmis!!!! gercekten buna inananiniz var mi?
    bence akyel onu fb macinda yanliz birakarak kicina vurulacak tekmeye katki yapiyor! biliyor ki bu hocadan bir cacik olmaz! ayrica sivasa götürülmeyisinin karisligi olarakta fatihin yaptigi davranisin cok insani bir tepki oldugunu düsünüyorum! bir hafta önce kadroya almayacaksin bir hafta sonra mecbur oldugun icin oynatacaksin! ziya delikanlisi hadi huseyini de kadro disi biraksana! ya musa ve hasana ne demeli! onlarin bu takima olan faydasi akyelden daha fazla degil! delikanli ziya! farkinda misin bilmem ama artik seyircisi de seni ciddiye almiyor seyircin seni ciddiye almazken bunu oyuncularindan bekleyebilir misin!

hadi delikanli ziya hasani huseyini musayi da kadrodisi birak... kücük adamsin vesselam ziya...

ayrica son haftalarda yaptigi dangalakliklara sanirim fatih akyel disinda kimse sesini cikaramamis olacak ki en sonunda akyel isyan etti! eee onun gözbebekleri zaten dünden razi akyelin gitmesine. düsünsenize o zaman musa bu takimda gelecek yil kaptan bile olur!
    simdi bir de oyunun degerlendirmesini yapmak lazim! gelecek hafta kim nerede oynayacak belli degil! aylardir sans tanimadigi ufukhan var sirada!

defol ziya efendi...
    Konu guera tarafýndan (21.11.2006 Saat 15:30 ) deðiþtirilmiþtir.

armagan67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    41

allahým fener macý oncesi butun gereksýz topcular bý sekýlde kadroda yok.bu ýsaretmýdýr nedýr yencez heralde
    kahpe bizans istanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ya bence kötü oynayarak bizi dünyaya rezil eden futbolcu müsveddeleride fatih kadar hakaret ediyorlar bize....onlar neden ceza almýyor....

kaötü oynayýp üzerindeki kutsal formalara hakaret eden herkes cezalandýrýlmalý.. fatih günah keçisi ilan edildi tepkiyi onun üzerine çekip aradan sýyrýlmaya çalýþýyolar..... yok öyle yaðma bu kötü tabloyu yapan herkes hesap verecek....

Nereden
    Ýstanbul

Eðer Fatih'in açýklamalarýný dikkatle okursanýz, Ziya Hoca'nýn gönderilme ihtimalinin oldukça fazla olduðunu anlarsýnýz.
    Bazý arkadaþlar Fatih ile ilgili di'li geçmiþ zaman kullanýyorlar, biraz aceleci davranmýþlar kanýmca. Fatih halen bizim oyuncumuz, sadece kadro dýþý.
    Ýki ihtimal var, ya Fatih gidecek ya da Ziya Hoca. Yani Ziya Hoca giderse Fatih büyük ihtimalle kalýr.
    Fatih giderse mi?
    Valla ben üste biraz da para verip Hasan Kabze'yi almaya çalýþýrdým.
    Önce iletiþim düzelmeli...

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

faith gitse ne olur kalsa ne olur bende geldiginde cok sinirlenmistim ama iyi oynadigi maclarda olmadi degil ben hala defans problemimizin cok olmadigina inaniyorum eskiden biz rakip kim olursa olsun bogardik rakip kafasini kaldirmaya korkardi dunyanin en iyi defansnýda alsanýz basina týrsik ziyayý koysanýz hücumu düþünmezseniz yine gol yersiniz trabzonspora korkak futbol oynatanlar büyüklüðünü unutanlar küçük düþünen küçük beyinliler kovulsun fatih kovulsa ne olurrr kovulmasa ne olur belkde zaten böyle durumlarda kovamak için almýþlardýr )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'da Ziya Doðan ile Fatih restleþmesi...

Trabzonspor'da Fatih Akyel'in 3 antrenmana izinsiz çýkmadýðý, bildirdiði mazeretlerin de inandýrýcý bulunmamasý yüzünden kadro dýþý býrakýldýðý, PAF takýmýyla çalýþacaðý açýklandý.
    Antalyaspor karþýlaþmasýnda yedek kalýp Sivasspor karþýlaþmasýnýn kadrosuna alýnmayan Fatih Akyel'in pazar günü yardýmcý antrenör gözetiminde Sivas'a gitmeyen oyuncularýn katýldýðý çalýþmaya katýlmadýðý, izin almadan Ýstanbul'a gittiði belirlendi.
    Fatih Akyel, Doðan'ýn bordo-mavili takýma yasaklar uyguladýðýný belirterek, kendisinin bunlara uyamadýðýný söyledi.
    AA muhabirinin sorularýný yanýtlayan Fatih Akyel, teknik direktör Ziya Doðan'ýn Beþiktaþ ve Galatasaray galibiyetlerinin ardýndan bordo-mavili takýma bazý yasaklar getirdiðini savundu.
    Fatih Akyel, Doðan'ýn futbolculara çarþýya çýkmamak, bilgisayara girmemek gibi bir takým yasaklar uyguladýðýný belirterek, "Hocanýn yasaklarýna karþýlýk veremedim. Ben çok sýkýldým. Bu yasaklara uyamýyorum" dedi.
    Fenerbahçe maçý gibi çok önemli bir maç öncesi kadro dýþý býrakýldýðýný dile getiren Fatih Akyel, "Hoca bana, daha sonra tekrar çalýþabiliriz yönünde sözler söyledi. Ancak ben hocaya kendisiyle çalýþamayacaðýmý söyledim. Bir çok takýmda forma giydim, ancak böyle yasaklarla karþýlaþmadým" diye konuþtu.
    Yönetim kurulunun karardan bilgisi olmadýðýný kaydeden Fatih Akyel, þunlarý söyledi:
    "Sanýyorum yönetim bu konuyu netleþtirecek. Ancak ben Trabzonspor'u çok seviyorum. Kalmayý da çok istiyorum. Ama Ziya Doðan ile anlaþamadýk. Ben bu kanunlara karþýlýk veremem. Trabzonspor'da hep severek isteyerek mücadele ettim."

ZÝYA DOÐAN'DAN AÇIKLAMA

Trabzonspor’da Fatih Akyel’in disiplinsiz davranýþlarý nedeniyle kadro dýþý býrakýldýðý açýklandý.
    Teknik direktör Ziya Doðan, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptýðý açýklamada, Fatih Akyel’in kadro dýþý býrakýlmasý kararýný ve sebeplerini yönetim kuruluna bir rapor halinde sunacaðýný belirtti.
    Fatih Akyel’in bundan sonra antrenmanlara alýnmayacaðýný ifade eden Doðan, "Bu konudaki karar diðer oyuncularýn da bulunduðu toplantýda kendisine teblið edilmiþtir. Takýmla ilgili yaptýðýmýz haftalýk toplantýda sebepler bir bir oyuncunun yüzüne karþý anlatýlmýþtýr. Takým içerisindeki disiplini bozan davranýþlara bugüne kadar olduðu gibi bundan sonra da taviz verilmeyecektir" dedi.
    Fatih Akyel’in bundan böyle PAF Takýmý ile birlikte antrenman yapacaðý açýklandý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)