Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Kadro Dışı Bırakıldı!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Standart Fatih Akyel Kadro Dışı Bırakıldı!

Fatih Akyel kadro dışı !..

Trabzonspor'da, geçen hafta Sivasspor maçı kadrosuna da alınmayan Fatih Akyel, teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda bu sabah yapılan idmana alınmadı ve kadro dışı bırakıldı.

Trabzonspor'da, geçen hafta Sivasspor maçı kadrosuna da alınmayan Fatih Akyel, kadro dışı bırakıldı. Fatih Akyel, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başlayan bordo-mavili takımın bu sabah yaptığı antrenmanda yer almadı. Teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda Fatih Akyel'in idmana alınmadığı ve kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Ziya Doğan'ın bu sabahki idman öncesi Fatih Akyel ile bir görüşme yaptığı ve kararı futbolcuya ilettiği belirtildi. Konuyla ilgili yönetim kurulunun aldığı bir karar olmadığı, ancak teknik direktör Ziya Doğan'ın da futbolcuyu kadro dışı bırakma yetkisinin olduğu belirtildi.
    kaynak:ajansspor/trt spor haberleri

isabet olmuş,pek sevindim doğrusu
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akyel kişisel rekorunu neredeyse kıracaktı halbuki. Neredeyse iki sezon aynı takımda kalabilecekti.

Neyse kısmet değilmiş.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Genç Ufukhan ın önü açılmıştır
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Naim
    Ziyaretçi

evet Yönetimin geldiğinden Beri Yaptığı iyi işler diye bir liste yapmasını istedğim Arkadaşlar
    Artık Listeniz Boş kalmayacak
    Listenizin ilk maddesi
    Fatih Akyelin Kovulması olarak Geçebilir
    Alınması Hatasını Yapanlar Sağolsunlar Fatih Sayesinde Kovulması doğrusunu yapıyorlar
    Ne diyelim ki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turkcell Süper Lig'de kötü günler geçiren Trabzonspor'da isyan çıktı...

İlk isyan eden isim ise geçtiğimiz hafta sonu Sivasspor maçına götürülmeyen Fatih Akyel oldu...

Ziya Doğan tarafından son maçlarda fazla şans bulamayan ve son olarak Sivasspor maçı kadrosuna alınmayan Fatih, bugün sabah yapılan antrenmana çıkmama kararı aldı...

Saat 11.00'de başlayan antrenmana çıkmayan ve bu sırada kantinde oturmayı tercih eden oyuncu antrenman öncesi bu kararını Ziya Doğan'a iletti ve kendisi ile çalışmak istemediğini belirtti... Bunun üzerine Doğan'da öğrencisine kendisi ile çalışmak istemediğini belirtti ve Fatih'i süresiz kadro dışı bıraktı...

Doğan'ın Fatih'i kadro dışı bırakma kararını Sivasspor maçı dönüşü aldığı ve bunun nedenini ise; Sivas'a götürülmeyen Fatih'in yardımcı antrenörlerle çalışması için kendisine verilen programa uymayarakizinsiz bir şekilde İstanbul'a gitmesi olduğu belirtildi...

Ziya hocanın Fatih'le ilgili aldığı kararın kesin olduğu ve Trabzonspor'la, oyuncu arasında iplerin tamamen koptuğu dile getirildi...

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER CAN KARYAĞDI

EE burada da başka türlü yazıyor.
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet Yönetimin geldiğinden Beri Yaptığı iyi işler diye bir liste yapmasını istedğim Arkadaşlar
    Artık Listeniz Boş kalmayacak
    Listenizin ilk maddesi
    Fatih Akyelin Kovulması olarak Geçebilir
    Alınması Hatasını Yapanlar Sağolsunlar Fatih Sayesinde Kovulması doğrusunu yapıyorlar
    Ne diyelim ki
    (-) Lazaroni'nin getirilmesi
    (+) Lazaroni'nin kovulması

(-) Akyel'in getirilmesi
    (+) Akyel'in kovulması

?????????
    Trabzonsporlu olmak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

taraftar tarafından istenmeyen Fatih Akyel'i kadro dışı bırakarak taraftara sevimli görünme çabalarımı bunlar Dahi Doğan.Hadi göster kendini birde Gökdeniz'i kadro dışı bıraktın mı takımı düşürme hakkına sahip olacaksın.Trabzon seninle gurur duyouyor DAHİ Doğan ...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyel'in böylesine bir dönemde bu yaptığı nedir? Profesyonel anlayış mı? Yoksa başka birşey mi? Trabzonspor hakkındaki fikirleri belli bu oyuncuyu dünya yıldızı diye getirenler bu günahın vebali de sizdedir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftar tarafından istenmeyen Fatih Akyel'i kadro dışı bırakarak taraftara sevimli görünme çabalarımı bunlar Dahi Doğan........
    Hiç sanmıyorum. Taraftar başta istemedi, şimdi Fatih Akyel ile kimsenin bir sorunu yoktu.

Gerçekten giderse, tek özleyeceğim küçük kızı olacak. O tatlı gamzesiyle "En büyük Travzonspor" deyişini...
    Trabzonsporlu olmak...

Nereden
    İstanbul

Ben haberi Fatih Akyel'in kazan kaldırması doğrultusunda okudum doğrusu nedir?
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

ts_fan
    Ziyaretçi

Gündem değiştirme turları başladı, yürü bea Albayrak.Anlaşılıyorki bunlar son çırpınışların.Tayyip bey izin verir mi istifa etmene orasını bilemeyiz ama akıl hocalarınla beraber Trabzonspor'umuza verdiğiniz zararlar artık sabırları taşırdı.Yeter artık, defolunnnnnn!!!

D.N: Bu olay, Sn. Albayrak ve yönetiminin komplosudur.Ziya Doğan sadece kukladır, zaten kovulduğunda çıkar herşeyi konuşur, o zaman somut bir şekilde anlarız neyin ne olduğunu.
    Konu ts_fan tarafından (21.11.2006 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akyel devre arasında geseye falan gider..kesin anlaşmıştır bir takımla.. yoksa böyle triplere girmezdi.. (Atalay'ın koyduğu habere istinaden yapıyorum bu yorumu)
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne olursa olsun yapılan bir yanlıştan dönüldüğüne seviniyorum bu adamın tesislerimize ayak basmış formamızı giymiş olmasından hala son derece rahatsızım...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

capa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senin ikinci kaptanlığı layık gördüğün adama bak
    Fatihin takıma getirilmesi, kaptanlık verilmesi şimdiye kadar yapılan hatalar zincirinin sadece iki halkası
    Ne diyelim yazık Trabzonuma
    12 Eylül ihtilalini niye yaptılar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sırası bizde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hey allahim ya takimda 11 kurmaya topcu kalmadi ziyaya helal olsun fatih akyeli koz olarak kullandi cokta iyi malzeme yaptin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

LigTV Haberi

Az önce LigTV'de verilen haberde, Fatih AKyel'in Sivas maçı kadrosuna alınmadığı haftanın ardından kendisine özel bir antreman programı verildiği, buna uymayan Fatih'in izinsiz İstanbul'a gittiği ve bu nedenle kadro dışı bırakıldığı söylendi.

-Fatih Akyel Can Karyağdı'ya "Trabzonspor'da ve Ziya Doğan ile çalışmak istemediğini söyledi- dendi.
    -------------------------------------------------
    Kokusu yakında çıkar.
    Trabzonsporlu olmak...

Nereden
    İstanbul

Bu adamı alacak takıma acıyorum yönetim Allah sizi bildiği gibi yapsın e mi?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

fatih kendi si kendini kovdurdu akıllı adam dayak yemekten korktuı biliyor başına gelecekeleri
    bide takımın 2.kaptanı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu mutlu sevindirici haberin gündem değiştirmekle bizzat alakası olduğu çok açık...

taım kötü gidiyor bir anda stad projeciği sunuluyor ortaya..

takım kötü gidişe devam ediyor başkandan açıklama ''fatih kendi gitmek istedi''

takım kötü gidişine son sürat devam ediyor akyel kadro dışı...

kuzum siz hiç özeleştiri yapmazmısınız..ulan hatalıyız diyip de zararı ödeyip gitmezmisiniz?

bu arada f.akyel ergun ve adnan polat abileri sayesinde daha once haber gönderdiği galatasaray kapalısına tekrar ''isterseniz onunuzde secde yaparım affedin beni'' çağrısını yineleyebilir..hatta yinelemesine gerek yok,biz bu oyuncuyu nasıl almıştık?ergun abinin 'kötü çıkarsa parasını cebimden veririm'' demesiyle..

kına yak nuri kına

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene defansı tek başına kurtarıyordu şimdi ise defansı tek başına batıyor.Hem kötü performansından hem de geçmişteki sabıkasından dolayı bu kararın doğru oluğunu düşünüyorum.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sismolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genç Ufukhan ın önü açılmıştır
    Önü açılan kişi Tuncay Şanlı. Geçmiş olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok disiplinsizlik mi yok bilmemneymis adami takimdan kesmenin gecerli bi sebebini soyle be adam neden sivas maci kadrosuna almiyosun senin her mac 11 de oynattigin prenslerin cokmu muthis performans gosterdide onlari kadrodisi birakmiyosun ve fatih akyeli taraftarin onune atiyosun her seyi biliyoruz ziya hoca bu takimda fatihten once gidecek biri varsa sensin
    ayrica fatih akyel dusmanlarida sevinin bu takimda tek suclu vardi oda fatih akyeldi onunda ipini cektiler simdi sorunsuz bi takim haline geldik dertler bitti kurtuldunuz artik fatih akyelden yuzunuz gulsun
    Konu Erdem Keser tarafından (21.11.2006 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

ts_fan
    Ziyaretçi

Değerli stichus bey, bakıyorum buralardasınız.Sn. Albayrak ve onun müstesna yönetimine iki kelam yorumunuzu bağışlayın, bizlerin göremediklerini bize gösteriverin.

D.N: @chovy; Ziya'dan da önce, onu orda kukla misali oynatanlar gitmeli

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

şuda bir gercek topçuların ziya hocaya guveni yok,ziyanın kendine guveni yok ,
    bu takımdan ziya gider,yonetim gider bizde bu sene can cekişe cekişe ligde kalırız umarım ,

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (-) Lazaroni'nin getirilmesi
    (+) Lazaroni'nin kovulması

(-) Akyel'in getirilmesi
    (+) Akyel'in kovulması

?????????
    Oysaki ben bu adam için bir hafta ceza almıştım Senin için içeri girdim çıktım yakıştımı sana fatih etma eylema pirakma pizi
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)