Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor alt yapisi nerde !!!!!

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Standart Trabzonspor alt yapisi nerde !!!!!

Arkadaslar senelerdir alt yapisi saglam bir Trabzonspor var diyor duruyorduk ama bakiyorumki alt yapidan dayisi amcasi parasi olmuyan kisi birinci takimda yer bulamiyor acinacak bir alt yapi 'ya sahibiz genclerden artik eski eser kalmamis .
    bu boyle olunca birinci takimdada bunu goruyoruz hic bir genc alt yapidan yetismis genc de goremiyoruz arkadaslar bizler artik artisligi birakalim ozentiyi birakalim neymis efendim star oyuncu istiyoruz diyoruz ve getiriyoruz 5 milyona 31 yasinda futbolculari ne verdiler veriyorlar allah askina ne veriyorlarrrrrrrrr.

bu paralari alt yapiya harcasak gelecek 15 sene icin en azindan iki takim futbolcusu kazaniriz Trabzonspora ama nerde o dusunce gunu kurtarma politigini suren yonetimler ve Taraftarlarla bunu nasil gerceklestirecegiz en buyuk sorun yonetimler vede taraftarlar .

bende Sampiyonluk istiyorum ama allah askina gorduk 10 senedir ne hallere geldik alt yapimiz kayboldu gitdi futbolcu yetistiremez hale geldik yetisenide kovuyoruz sevmiyoruz, ozumuze donelim diyoruz ama has Trabzon usagina ilk tokati gene biz atiyoruz vah halimize vah.

ozenti icinde yasayan bir topluluk yok olmaya tabi tutulmusdur yok olacakdir ve bizlerde bunun icin yok oluyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yeter bıktım onceki sayfalara bakılmadan topic açılmasından..nedir kardeşim topic açma merakınız..aynı konu bir önceki sayfada yokmu...

çok mu zor gidip bakma

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.