Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 98 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurocup 2. Hafta | Steaua EximBank 76-71 Trabzonspor MP | Maç Sonucu...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen sene bıraktığımız yerin çok ama çok uzağındayız, izlediğim maçların hiçbirisinde üst düzey savunma yapamadık, evet rakip takım bugün çok yüzdeli attı ancak bizim oyuncular da savunmada hiçbir şey yapmadı, uzunları boyalı alandan da defalarca çok rahat sayı buldular.

Bu arada Beşiktaş da kendi evinde geçen sene elediğimiz Avtodor'dan 24 fark yedi.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

- Şut manyağı bir takımız, hücum yelpazemiz kısıtlı. İçeriden uzuna verip, alçak post oynasın diyebileceğimiz oyuncu yok.

- Yerli oyuncular vasat olduğundan, verim alınamadığıdan. Rotasyonu genişletemiyoruz. Bu da takımın maçın genelinde diri kalmasına engel oluyor.

- Uzunların ayak, el çabukluğu yok. Uzunlar pick and roll'erde adam değişimini yapamıyorlar. Çember altı savunması rezalet.

- Basketbol elit uzunlar az çıktığından kısaların oyunu. Bu yüzden 3 uzun, 3 kısalı yabancı seçimi yanlıştı. 4 tane kısa yabancı alınmalıydı.

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sportif anlamda kulüp olarak en başarısız sezonumuzu geçirmeye adayız.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sanirim Markovic de heyecanini kaybetmis kovulmakmi istiyor nedir
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Nereden
    Bursa

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene bıraktığımız yerin çok ama çok uzağındayız, izlediğim maçların hiçbirisinde üst düzey savunma yapamadık, evet rakip takım bugün çok yüzdeli attı ancak bizim oyuncular da savunmada hiçbir şey yapmadı, uzunları boyalı alandan da defalarca çok rahat sayı buldular.

Bu arada Beşiktaş da kendi evinde geçen sene elediğimiz Avtodor'dan 24 fark yedi.
    6 oyuncuya 32-38 dakikalık bir dakika biçersen normal. Yani dinlenmeden hücum ve savunmayı aynı efektifte yapması zor.

En son D'Antoni'li Phoenix Suns vardı. Onlarda dar rotasyonda oynuyordu. Ama atletik takımdı, sırıtmıyorlardı.

Nereden
    Ankara

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 oyuncuya 32-38 dakikalık bir dakika biçersen normal. Yani dinlenmeden hücum ve savunmayı aynı efektifte yapması zor.

En son D'Antoni'li Phoenix Suns vardı. Onlarda dar rotasyonda oynuyordu. Ama atletik takımdı, sırıtmıyorlardı.
    Aşağı yukarı geçen sene de aynı sürelerle oynuyordu oyuncular, bu sene hocada da bir tuhaflık.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Oyunun başında sert bir savunma yapmadik
    Adamlar da sertliği goremeyince 3 lük sokmaya başladılar. Her soktuklarinda ozguvenleri arttı . Böylece yüksek 3 lük oranı ile oynadılar.
    Bizde ise ayakta kalan oyuncu kinsey idi. Hardy standartlarinda idi. Kinsey hırsına 2 kişi daha olsa idi bu maçı rahat koparmistik. Olmaması gereken bir yenilgi oldu umarım büyükçekmece maçı ile kıpırdanma dönemine gireriz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Futbolu çekip üstüne basketbola saranlara hayranlıkla bakıyorum.
    Allah sabır versin. Üstelik basketbol çok daha heyecanlı iken.

Nereden
    Bursa

Aşağı yukarı geçen sene de aynı sürelerle oynuyordu oyuncular, bu sene hocada da bir tuhaflık.
    Ligin kalitesi arttı bu yüzden ilk 2 haftadaki yenilgiler sürpriz değil. Banvit ve GS kadro kalitesi, oyuncu derinliği olarak bizden üstün.

Onun dışında kupa 3'den kupa 2'ye geçtik. Bu da zorluk derecesini arttıran faktör.

Tabi Steau yenilgisi mazur görülemez felaket oynadık.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocadaki tuhaflık şundan kaynaklanıyor; geçen sene elinde hazır kadro ile en basit ve kısa yoldan takımı oynatıyordu.Şimdi elinde daha farklı tipte oyuncular ile doğru oyun ve rotasyonu arıyor. Artık ne yapacağına karar vermesi gerek Markoviç'in sıkıntı büyüyor.
    Konu axelman tarafından (21.10.2015 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad bu takımdaki sıkıntı nedir?.....
    Estagfurullah... Mental, takim kimyasi ve uyum gibi soyut sebepleri geciyorum. Teknik acidan rotasyon problemi vardi, bugun bir nebze duzeldi bence.

Fakat roller hala belirli degil. Daha net konusayim. Macin en kritik aninda iki ABDli gardi neden kenara alir bir koc, cevap bulamiyorum. Ya da soyle anlatayim, Hakan ve ibrahim'i oyunun hangi donemlerinde ne yapmalari icin oyuna alirsiniz? Savunma, top getirme, sut, penetre...??? Bu cocuklari suclamiyorum, yanlis anlasilmasin fakat o dongude gecen sene Can Altintig'in yapacaklari belliydi. Penetre edip bitirecekti veya ikili oyun oynayacakti. Yunus baski yapiyordu. Bu seneki takim ici roller karmasik.
    Hardy gecen sene cembere gidip faul aliyordu, faul cizgisine gidiyorduk. Odom'u benchten getiriyordu, bugun vazgecti. Simdi baktim Ibrahim Odom'dan daha cok top kullanmis mesela...

Rotasyondan sonra gorevler de netlesirse takimin potansiyeli aciga cikacaktir. Cunku bu kadroyu o ve ekibi kurdu. Yazi birlikte gecirdiler. Bahane yok yani...

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estagfurullah... Mental, takim kimyasi ve uyum gibi soyut sebepleri geciyorum. Teknik acidan rotasyon problemi vardi, bugun bir nebze duzeldi bence.

Fakat roller hala belirli degil. Daha net konusayim. Macin en kritik aninda iki ABDli gardi neden kenara alir bir koc, cevap bulamiyorum. Ya da soyle anlatayim, Hakan ve ibrahim'i oyunun hangi donemlerinde ne yapmalari icin oyuna alirsiniz? Savunma, top getirme, sut, penetre...??? Bu cocuklari suclamiyorum, yanlis anlasilmasin fakat o dongude gecen sene Can Altintig'in yapacaklari belliydi. Penetre edip bitirecekti veya ikili oyun oynayacakti. Yunus baski yapiyordu. Bu seneki takim ici roller karmasik.
    Hardy gecen sene cembere gidip faul aliyordu, faul cizgisine gidiyorduk. Odom'u benchten getiriyordu, bugun vazgecti. Simdi baktim Ibrahim Odom'dan daha cok top kullanmis mesela...

Rotasyondan sonra gorevler de netlesirse takimin potansiyeli aciga cikacaktir. Cunku bu kadroyu o ve ekibi kurdu. Yazi birlikte gecirdiler. Bahane yok yani...
    Teşekkür ederim değerlendirme için.... Transferler kampa yetişti..... Birlikte hazırlandılar.... Dediğin gibi biraz daha bekleyelim bakalım...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın sonundaki molada Kinsey oturduğu sandalyeyi geri fırlatıp ayağa kalktı. O pozisyonu görebilen var mı? Kime, neyin tepkisiydi acaba?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Odom'un sadece 3 top kullanması nasıl açıklanır

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Oncelikle Stau Bükreş takımı çok şanslı bir maç geçirdi. Çok ekstra sutlar soktular , cok kritik ribauntlar aldılar. Arada çok fazla bir kalite farkı olmasına rağmen ekstra bazı etkenlerden dolayi maçı kaybettik. Ama şunu da belirtmekte fayda var, kötü savunma yapıyoruz, hücumda yanlış tercihler uyguluyoruz. Mesela Stipanovic i hiç kullanmadık bu aksam. Hardy sorumluluk almadı , Kinsey dışında oyuna giren ve ağırlığını koyan kimse yoktu. Geçmiş olsun , yapacak bir şey yok, diğer deplasman lar çok daha zor geçecek, cepten yedik bu akŞam.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Aris'in Buducnost'u yenmesi iyi oldu.

Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın sonundaki molada Kinsey oturduğu sandalyeyi geri fırlatıp ayağa kalktı. O pozisyonu görebilen var mı? Kime, neyin tepkisiydi acaba?
    Bence tepkisi geneldi, özellikle birisini hedef almadığını düşünüyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kocun mac sonu aciklamasi:

"Bizim acimizdan zor bir mac oldu. Steaua tecrubeli ve iyi oyunculara sahip. Savunmada gayretliydiler. Son anlarda skor yakinken kritik hatalar yaptik. Bu sezon takima dokuz yeni oyuncu katildi, bizim icin zor bir durum."

Son bolume katiliyorum, kabul edilebilir. Fakat iki takim oyuncularini kiyaslamayalim; tecrube, derinlik, butce...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takımdaki genele sorun, Nusret, Hristov, Yunus, Can Altıntığ gibi savunmada etkili isimlerin gönderilmesi ve Yerine aldığımız oyuncuların maalesef savunma zafiyeti olan isimlerden oluşması. Tamam savunma takımı olmayabilirsiniz. Ancak maalesef bu oyuncuların çoğunun hücum gücü de kısıtlı. Kulig'e biraz daha süre verilebilir ancak Odom öyle böyle kötü değil. Felaket. İbrahim, Berkay ( ki savunması felaket ama atlet oyuncu, kendini geliştirebilir ) ve Sertaç için de zaman gerekebilir ancak Erdi'yi hiç gözüm tutmadı. Her şey bir yana bana birisi gerçekten 9 yeni oyuncuya bu takımın ihtiyacı var mıydı sorusunun cevabını verebilir mi merak ediyorum. Aldığın oyuncular, Emir Prezdiç, Semih Erden , Oğuz Savaş olsa anlayacağım da....

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Yalnız savunma konusunda kinsey gerçekten başarılı. Pota altında stipa hucum da ne kadar iyise savunma da o kadar kötü . Herşeyden bizde 1 tane var ama 2 tane yok
    Kulig de bi garip oyunun ilk yarısında 3 faul ulaştırıyor kendini umarım zamanla kendine gelir
    Aslında kötü takım da degiliz sadece bir form tutturmamiz gerekiyor
    Ben takıma inanıyorum

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ankara

Yine de en iyi dış atıcımız Kulig.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ilk iki hafta sonunda Eurocup'ta en az faul yapilan uc takimdan biriyiz.

Ayrica en az faul atan takimiz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Biz kaybedince bazi basketbol portallarinin yorum kismina "Yaaa siz ne anlarsiniz basketboldan, bir de Euroleague istiyordunuz, hamsi" seklinde zirvalar doken skorseverleri dun aksamki gurur tablosu sonrasi meydana davet ediyorum (Buralari okuduklarina adim gibi eminim).

Baskasinin hakkiyla Euroleague vizesi alan Zeki Gulay, Guray Kananlarin takimiyla Mehmet Kahyaoglu'nu, Ansley'i, Cihansever Hoca'yi ozleten simdilerin yalaka Dogus'un yeri Euroleague midir, buyurun tartisalim!

Rekabet diye diye basitligin dibine vuran skorseverlerin vicdansizligina verecek cok sayida guncel ornegim var, sakli tutuyorum.

Insan olun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)