Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye - Ýzlanda | 2016 Avrupa Þampiyonasý Elemeleri | 13.10.2015 - 21:45

Nereden
    Ýstanbul

Bu fatoþ bi ara konuþacaktý dün þansa bala kazandý artýk konuþacaklarý onunla birlikte sýr olup mezara gider.

http://www.ligtv.com.tr/haber/oyuncu...ok-suclu-degil
    Temiz Futbol için kirli düzenin havuzunda yüzmemeliyiz Havuz Sisteminden çekilmeliyiz.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Üzgünüm hem de çok.....Hollanda geriye düþünce üzüldüm, Kazaklar gol atýnca daha da üzüldüm, selçuk golü attýðýnda yýkýldým. Kimse kusura bakmasýn fener küme düþürülüp, kupamýz ve diðer haklarýmýz verilmedikçe, fatih denen taktik bilgisi zayýf teknik direktör olduðu ve milyon avrolarý cukkaladýðý sürece, tüpçü baþkan olduðu sürece bu takým benim milli takýmým deðil. Ýnþallah finallerde gru maçlarýnda her maç 5-6 yiyip, rezil kepaze olup týrýs týrýs dönerler......

Biraz komplo teorisi düþünelim. Sizce Kazakistan'a teþvik primi verilmiþ olabilir mi? Böyle birþey duyarsam hiç þaþýrmam........
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Dün akþam Selçuk o golü attýðý anda içimde ister istemez bir tebessüm oldu ama daha sonra sevinç görüntülerinde Fatih Terim ve Göksel Gümüþdað'ý görünce daha beter nefret kapladý içimi..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Gurbetciler adina sevindim, yoksa Istanbul karmasinin maclarina cokta sevinen renktaslarim olacagini sanmiyorum
    Konu TS61_NL tarafýndan (14.10.2015 Saat 10:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Alýntý Yaþar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Macaristan ýn Yunanistan a yenilmesi. Berabere bitse Macaristan gidiyordu. Türkiye nin gitmesi için olabilme ihtimali olan her þey oldu.
    Yunanistan grubu son sirada bitirdigine gore Yunanistana karsi alinan sonuclar baz alinmiyor, burada bir yanlisin var renktasim. Hollandada yasayan birisi olarak buruk bir sevinc yasadim malum olaylardan dolayi. Hollandanin gruptan cikip Turkiye cikmasaydi hayati bize burda zindan ederlerdi, ki gecmis senelerde az yasamadik bunlari...Gurbetciler adina sevindim, gerisi faso fiso.
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý TS61_NL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gurbetciler adina sevindim, yoksa Istanbul karmasinin maclarina cokta sevinen renktaslarim olacagini sanmiyorum
    Nasil sevinmez? Gooooooooollllll diye bagirdim sabaha kadar. Milli takimimmm türkiyemmm

pirana61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Bugün UEFA ciksa deseki sikecileri hirsizlari turnuvamizda görmek istemiyoruz,men ediyorum sizi. ah ulan aaahhh

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ya Trabzonspor'un þampiyonluðunu verin yada euro 16'dan sizi atarýz deseler; Tüm türk halký kupanýn fenerbahçe'den alýnmamasý için Euro 16'dan vazgeçebilir.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Playoff seribasilarindan 3 ü elendigi taktirde Türkiye kiraya 3.torbaya girecek. Bunun dýþýndaki ihtimallerde 4. torbaya girecek. Geçmiþ olsun Ýsveç, Bosna Hersek, Macaristan

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Gereði düþünüldü : Fatih Ballý Terim olarak adýnýn deðiþtirilmesi ...
    Zaten babadan þanslý ve reis-i Cumhur'dan torpilli þikesever Y.D.,G.G. ve avanesini saymýyorum bile.
    Hayat hep bu aþaðýlýk tiplere mi güler !
    Konu halil ibo tarafýndan (14.10.2015 Saat 11:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Muhteva - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    35

Maçýn ilk dakikalarýný izlemediðim için yapýlan kepazeliði bu sabah öðrendim.

Ýnsan olabilmek için stadlarý doldurmak yetmiyormuþ bunu öðrenmiþ olduk. #UtanKonya
    Adalet,Eþitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

2006 yýlýnýn aðustosunda Kýbrýs Rum Kesiminde Apoel ile oynadýðýmýz maçta 0-1 maðlupken 90.dakikada Yattara'nýn frikikten attýðý gole bize ayrýlan kale arkasý tribününde bizden daha çok tribünde olan fener formalýlar sevinmiþti.o geceyi unutamam.
    Þimdi ise milli galibiyete bile sevinemiyoruz.azda olsa kalbimizin köþesinde kalan birlik beraberliðimizi çalanlarý Allah'a havale ediyorum.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

10 milyon euro prim alacaklarmýs vicdansýzlýktýr bu insanlar yemeye ekmek yiyemiyor vergi ödemezler birþey ödemezler.Alman milli takýmý bile kupayý kazandýgý halde bu kadar prim almadý.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý tonya55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10 milyon euro prim alacaklarmýs vicdansýzlýktýr bu insanlar yemeye ekmek yiyemiyor vergi ödemezler birþey ödemezler.Alman milli takýmý bile kupayý kazandýgý halde bu kadar prim almadý.
    Euro deðil tl.yani 10 milyon Türk Lirasý.

Nereden
    Avrupa Diðer

Hakettiler aslanlar. 10 milyon deðil 100 milyon verseler yine bir þey demem. Selçuk frikikten 10 milyonu haketti zaten. Hâlâ inanamýyorum. Ne güzel bir geceydi.

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangisi elemelerde oynamýþ ki finallere çaðýrýlsýn...
    Vallah Nuri Sahin kesin alinir ve alinmali ama digerleri belirsiz. Ayrica gectigimiz haftalarda Fatih Terim Ömer Toprak ile bir araya gelmisti ardindan Ömer aciklama yapip özür dilemisti. Insallah girer kadroya ihtiyacimiz olan bir oyuncul

Ömer Toprak özür diledi
    Letonya ve Hollanda maçlarýnýn aday kadrosuna çaðrýlmasýna raðmen davete olumsuz yanýt veren Ömer Toprak ile Terim arasýnda ilginç diyaloglar yaþandý. Terim maç sonrasý gurbetçi oyuncuyu yanýnda görünce kendisine hemen sarýldý ve durumu hakkýnda bilgi aldý. Toprak ilk olarak Terim’den özür diledi ve “Hocam kampa katýlmam gerekirdi, keþke gelseydim. Çok duygusal davrandým. Bu yanlýþ davranýþýmdan dolayý sizden, tüm futbolcu arkadaþlarýmdan ve tüm ülkeden özür dilerim. Þu an sakatlýðým devam ediyor. Ýyileþtikten sonra ne zaman çaðýrýrsanýz görev yapmaya hazýrým” dedi.
    Fatih Terim maç sonrasý gurbetçi oyuncularla uzun süre sohbet etti.

fft16_mf6097199.Jpeg
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Cavalcanti Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakettiler aslanlar. 10 milyon deðil 100 milyon verseler yine bir þey demem. Selçuk frikikten 10 milyonu haketti zaten. Hâlâ inanamýyorum. Ne güzel bir geceydi.
    Valla ben de haram zýkkým olsun diyorum. Gelir daðýlýmýnda adaletsizlikte zaten liderliðe oynuyoruz, bir de kazancý milyon avro olanlara servet dökmeye devam ediyoruz. Lafa gelince milli forma, milli duygu lafýný aðzýndan düþürmeyenler nedense iþ prime geldiðinde trilyondan aþaðý aðýzlarýný açmýyorlar....

Bu ülkenin bir ferdi olarak, bu ülkenin vergi mükellefi olarak tekrar ediyorum HARAM ZIKKIM OLSUN.....

Nereden
    Avrupa Diðer

Helali hoþ olsun aslanlar gibi savaþýp gurur kaynaðýmýz oldular.

Nereden
    Kuzey Amerika

burak ve cenk ile olmaz.

devþirme bir hatta iki st lazým.

Nereden
    Avrupa Diðer

Benim ve milyonlarca Türkün gurur kaynaðý oldular. Helali hoþ olsun evet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

sansa bala grubu gecildi. hic sevinmedim, sike yapilip, kanunlar kurallar degistirilsin, istek üzerine yeniden yargilama yapilip, siyasi cikarlarini düsünenler, TRABZONSPORuma kumpas kursun, sike yapanlara cezasini verip küme düsürmesin, hakki olan kupamizi vermesinler ve ben o milli takimi destekleyim öylemi ? kimse kusura bakmasin ama yemezler. umarim adalet saglanana kadar her mac yeniliriz.

ayrica cek macindan sonra yastayiz deyip ne konusayim diye artistlik yapan terim ve futbolculari, dün adeta cilginca sevindiler. hani yastaydiniz? bu kadar rezillik olmaz

Nereden
    Ýstanbul

Herkes demokrasisini tek taraflý iþletmiþ yine buralarda. Kimsenin kimseden farký yok.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Acikcasi Milli takima karsi ben de sogumustum maclarda heyecan falan olmuyordu ama yine de herzaman destekledim. Cok kizsam da etsem de sonucta Türkiye'yi temsil ediyor baska türlüsü icimden gelmiyor. O yüzden ben de cok sevindim. Sike meselesi, adaletsiz düzen ve serefsiz federasyon ayri konular tabi bunlar asla unutulmayacak ama bunlar yüzünden ben kendi vatanimin Milli takimina küstürülmek istemiyorum. Herseye ragmen bu bizim Milli takimimiz. Fransa'ya gitmemize cok sevindim insallah orada da iyi sonuclar aliriz.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Ýstanbul

Eskisi kadar sevinemiyorum elbette ama düþünmüyor deðilim: Yýllardýr þike, teþvik ve rüþvet var, yýllardýr kadrolaþma var, TFF'de adam kayýrma var, yýllardýr "parator" var, yýllardýr seçimlerde pek adil davranýlmýyor, Þ.Güneþ gibi Trabzonspor deðerleri(þu an kendisine ziyadesiyle kýrgýn olsam da) sýrf Ýstanbul'dan deðil diye binlerce laf edildi hor görüldü. Biz bunlara raðmen her maçý büyük heyecanla zevkle takip ettik. 2010-11 elbette bir kýrýlma aný, bir yýlgýnlýk noktasý oldu .Ancak daha önce ayný durumlarý yaþamýþ barýndýrmýþ bir kurumu yýllarca omuzlara alýp son 4 senede ayaklar altýna almak pek manalý gelmiyor bana. Sonuçta o formalarda bizim bayraðýmýz var. Sonuçta temsil edilen Türkiye. Elbette bende de eski heyecan sevinç yok hatta öfke var ama yine de memleket sevgisi bir yerlerden çýkýveriyor. Bugüne kadar bir çok kere yerden yere vurduk ancak. Þu an takým Fransa'ya gitti. Kimilerimiz için çok zor olsa da takýma destek vermek gerekir diye düþünüyorum. Ülkem ile herhangi bir noktada gurur duyacak harektler neredeyse hiç görülmemeye baþlamýþken þu sevinci kendime haram kýlmak gelmiyor içimden.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Basketbolda olimpiyat þampiyonu olan ABD milli takýmýnýn þampiyonluk primi 25bin dolardý. Bizimkilere de mikrofon tutulunca da, milli duygularla mücadele ettik, yüreðimizi koyduk, mikrofonlara aðlamalar falan.....Alacaklarý prim aþaðýda. Adam baþý 500bin €....HARAM ZIKKIM OLSUN ALAYINIZA.....Hakettiler diyenlere soruyorum, bu parayý ne kadar sürede kazanýyorsunuz? Ne kadar sürede biriktiyorsunuz?

Tüpçünün demeci aþaðýda :
    Biliyorsunuz, size bugüne kadar 150 bin Euro prim daðýttýk. Bu zafer sonrasý bu rakama 350 bin Euro daha ilave ediyoruz. Bu sizin Avrupa Futbol Þampiyonasý’na katýlarak hak ettiðiniz bir ödül. Baþkanýn müjdesi çok açýktý. finallere katýlým primi oyuncu baþýna 500 bin Euro’ya yükselmiþti. Oynadýklarý süre dikkate alýnarak prim daðýtýlacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)