Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hersey için tesekkürler Ziya Dogan!..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

istifasi hepimizi üzdüysede, Trabzonspor onu cok sevdi, oda bizi sevdi...1 sene zarfinda cok iyi isler basardi....onun icin....

sagol ziya hoca...ALLAH c.cyolunu acik etsin...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

istifasina çok fazla üzülen oldugunu sanmiyorum. ayagi yere basmayan bir çok trabzonspor taraftari çok sevindi bu istifa haberine. daha önce de söyledigim gibi kina yaksin bu insanlar.

ziya hocanin trabzonspora katkisini sadece skor olarak gören zihniyetler dahil hepimiz ziya hocayi çok arayacagiz.

ama aslolan trabzonspordur mantigiyla hareket edersek bir ziya hoca gider bir baska ziya hoca gelir.

hakkimizda hayirlisi neyse o olsun..

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende tesekkür ediyorum kendisine ve Antrenörlük kariyerinde basarilar diliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

Zamanla bazi seyler daha iyi anlasilir bir zamanlar bir turlu yaranamayan s.gunes simdi aranir oldu! hele birde ikincilikler hayal olursa ziya dogan cok aranir ogle gorunuyorki dunyanin en iyi hocasi bile gelse takimi sampiyon yapamadigi takdirde gidisleri hep boyle olur. hayirlisi olsun

Ben 23 yasindayim ve bugüne kadar yasadigim(benim gördügüm)en heyecanli zevk doludönemini yasadigim TRABZONSPOR'UMUZUN basinda olan isim olarak bunun gerçeklesmesinde büyük pay sahibi oldugu için çok tesekkür ediyorum. Adam gibi adam oldugunu bizim basimizdayken gösterdi, insallah bundan sonrada hep bu çizgisinde devam eder. Beser, sasar...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendisine yaptigi hizmetlerden ötürü, en azindan yeterli olmadigini anladigi anda dürüstçe bunu söyleyebildigi için bile tesekkür etmek gerek.Alismadik böyle seylere.Kariyerinde ve hayatinda yolu açik olsun.

ben çok sinirliyim Ziya Dogana ADAM GIBI ADAM ZIYADOGAN kari gibi kaçti Adam gibi adam ÇIKIP ADAM GIBI AÇIKLAMA YAPSIN artik yararsiz olamiyacam diyip gitmek yok adam gibi sebeblerini açiklasin karizmasi 0 ...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu zamana kadar hep Ziya DOGAN' i destekledim. Ii günündede kötü günündede. Ama bizi yari yolda bu kadar saçma sapan bir sekilde brakmasini sindiremiyorum arkadas. Karadeniz insani hirsiyla, yilmamasiyla, gözü pekliiyle taninir, inadiyla taninir. Bu kadar desteklenmesinin en baslica sebepleride bizim deerlerimize yakisan biri olarak gözükmesiydi. Ama bu sekilde hemde hiçbir açiklama yapmadan istifa etmesi beni üzüntüden çok kizginlia sevkediyor. Bu benim takimimin tasidii deerlere aykiri diye düsünüyorum. Ve en önemlisi bunun nedenlerini açiklamasini bekliyorum...

Ziya Hoca'ya cani gönülden tesekkür ediyorum. En kötü zamaninda Trabzonspor'u devraldi ve de basarisizliklara neredeyse alisan bizleri en ufak puan kayiplarina tahammülsüz hale getirdi. Geçen sene bizlere unuttugumuz sampiyonluk sarkilarini söyletti. Sagol Ziya Hoca yolun açik olsun.

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Bu zamana kadar hep Ziya DOGAN' i destekledim. Ii günündede kötü günündede. Ama bizi yari yolda bu kadar saçma sapan bir sekilde brakmasini sindiremiyorum arkadas. Karadeniz insani hirsiyla, yilmamasiyla, gözü pekliiyle taninir, inadiyla taninir. Bu kadar desteklenmesinin en baslica sebepleride bizim deerlerimize yakisan biri olarak gözükmesiydi. Ama bu sekilde hemde hiçbir açiklama yapmadan istifa etmesi beni üzüntüden çok kizginlia sevkediyor. Bu benim takimimin tasidii deerlere aykiri diye düsünüyorum. Ve en önemlisi bunun nedenlerini açiklamasini bekliyorum...

ziya hocanin söylemeye çekindigi açiklamasini ben yapayim:

20 senedir sampiyonlugu rüyasinda gören bir takimi eski günlerdeki gibi artik korkulur hale getirdigim halde, istedigim futbolculari alamamiza ragmen bundan sikayet etmeyip sadece isimi en iyi yapmaya çalistigim halde, milli takima yillar sonra 4-5 tane direkt oynayan oyuncular veren bir takim yarattigim halde, sampiyonlar ligini sadece tvden takip edip, ertesi gün kahvede fenerbahçelinin, besiktaslinin, galatasaraylinin muhabbetlerine sadece seyirci kalan takimin taraftarini artik sampiyonlar liginde trabzonsporun olacagi düsüncesine sevkeden bir süreç baslattigim halde, milyon dolarlik transferler yapan takimlarla birlikte sampiyonlukta adimizin geçtigi halde bu camiaya yaranamadim. bu camiaya basari lüks. ne halleri varsa görsün. bunlarla mi ugrasacagim artik...

gerekçesi buysa helal olsun ziya hoca. hakikaten adam gibi adamsin!!

gittigi iyi oldu.

herkes icin hayirli olsun. bu saatten sonra zaten bize faydasi dokunmazdi.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar galiba farkinda degilsiniz,Ziya Dogan takimdan gönderilmedi,kovulmadi,kimse karsisinda degildi,adam ISTIFA ETTI...

Pacos_bill diyor ki en kötü zamanimizda takimi aldi...Hayir,ligde üçüncüydük...En kötü zamanda Briegel ve Samet takimi aldilar...

Puyol diyor ki "yaranamadi" nerden anladi yaranamadigini?yönetim her zaman arkasindaydi,bir kere bile aleyhinde tezahürat yapilmadi,tam tersine her zaman destek gördü...Kim ne dedi de alindi bu adam?..Forumda aleyhine olan yazilari mi okudu da kirildi yoksa?..

Burada Ziya Dogan hakkinda kötü seyler yazmamak için direniyorum,tesekkür ederiz gider diyorum ama adami ilah ettiniz kardesim,hangi zihniyet takimini böyle bir zamanda birakip gider?...Üç hafta daha bekleyemedi mi?Kongre olur,yeni yönetim teknik direktörünü seçer,iki transferle sampiyonluk mücadelesine devam ederdik...Unutmayin daha gs-fb maçi var,fener'de bizim gibi düsüs dönemi yasayacak,futboldan anlayan herkes bunu bilir.Daha isimiz bitmedi...

Samet'in istifasindan sonra (ki Samet istifaya zorlanmisti,sonuna kadar da direndi ama zamanin yönetim kalintilari essegin kulagina su kaçirmaya baslamisti,dünya futbol tarihinde ilk:teknik direktöre ceza!...) 3 maçta 9 gol yedik,0 puan aldik,ikisi kendi evimizde digeri önümüzde sampiyon olan takimla...Sampiyonluk gitti "SAMPIYONLUK" diyorum boru degil...Simdi 3 haftada puan alamayip sezon sonunda 3-4 puan farkla ikinci olursak Ziya Dogan'a düzdügünüz methiyeleri tekrar gözden geçirirsiniz.

Son olarak ÇilginGenç'in ve GölgeOyunu'nun söylediklerine üzülerek katiliyorum...Adam gibi adamin gidisi de adam gibi olmaliydi...

Edited by: TheCrow

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar galiba farkinda degilsiniz,Ziya Dogan takimdan gönderilmedi,kovulmadi,kimse karsisinda degildi,adam ISTIFA ETTI...

Pacos_bill diyor ki en kötü zamanimizda takimi aldi...Hayir,ligde üçüncüydük...En kötü zamanda Briegel ve Samet takimi aldilar...

Puyol diyor ki "yaranamadi" nerden anladi yaranamadigini?yönetim her zaman arkasindaydi,bir kere bile aleyhinde tezahürat yapilmadi,tam tersine her zaman destek gördü...Kim ne dedi de alindi bu adam?..Forumda aleyhine olan yazilari mi okudu da kirildi yoksa?..

Burada Ziya Dogan hakkinda kötü seyler yazmamak için direniyorum,tesekkür ederiz gider diyorum ama adami ilah ettiniz kardesim,hangi zihniyet takimini böyle bir zamanda birakip gider?...Üç hafta daha bekleyemedi mi?Kongre olur,yeni yönetim teknik direktörünü seçer,iki transferle sampiyonluk mücadelesine devam ederdik...Unutmayin daha gs-fb maçi var,fener'de bizim gibi düsüs dönemi yasayacak,futboldan anlayan herkes bunu bilir.Daha isimiz bitmedi...

Samet'in istifasindan sonra (ki Samet istifaya zorlanmisti,sonuna kadar da direndi ama zamanin yönetim kalintilari essegin kulagina su kaçirmaya baslamisti,dünya futbol tarihinde ilk:teknik direktöre ceza!...) 3 maçta 9 gol yedik,0 puan aldik,ikisi kendi evimizde digeri önümüzde sampiyon olan takimla...Sampiyonluk gitti "SAMPIYONLUK" diyorum boru degil...Simdi 3 haftada puan alamayip sezon sonunda 3-4 puan farkla ikinci olursak Ziya Dogan'a düzdügünüz methiyeleri tekrar gözden geçirirsiniz.

Son olarak ÇilginGenç'in ve GölgeOyunu'nun söylediklerine üzülerek katiliyorum...Adam gibi adamin gidisi de adam gibi olmaliydi...

degerli arkadasim evet ziya hoca kovulmadi, istifa etti. ama neden istifa ettigi yönünde yapilan yorumlarin dogrulugunu tartisiyorum ben. "korktu gitti, birakip kaçti, besiktasa gidecek beraberligi mazeret etti" seklindeki yorumlarladir benim mücadelem. ziya hocaya methiye düzdügüm falan yok. ben durum tespiti yapiyorum. yorum degil benim yaptigim.

gelelim yaranamadi yönündeki tespitime. dogru güzel kardesim, yaranamadi. bu takima sampiyonluk sarkilarini tekrar söyleten ziya hoca bu takima yaranamadi. her maglubiyetten sonra -ki 29 maçta 21 galibiyet gibi ciddi bir istatistik var karsimizda- korkak ilan edildi. trabzonsporun büyüklügünü anlayamadigi teshisi konuldu. kel kafasini hedef alan küfürler de cabasi.

simdi tekrar gözden geçirmeni rica ediyorum yaptigin degerlendirmeyi. dogru kovulmadi. istifa etti. neden istifa ettigini anlamak için de kahin olmaya gerek yok...

Ziya Dogan bu takimi devraldigi zamani hatirlayalim belki 3. idik ama hangimizin aklindan sampiyonluk geçiyordu? Sirf bize bu heyecani 95-96 dan beri ilk defa yasattigi için saygi göstermeli Ziya Hoca'ya.Ne zamandan berikadronun yetersiz oldugunu söylüyor adam ne yapsin cebinden çikarip oyuncumu alsin kulübe. Haksizlik etmeyelim arkadaslar en azindan giderken bir insana saygi gösterelim.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tabi ki herkesin yorumuna saygi duyuyorum,farkli düsünmemiz normaldir.Ziya Hoca'ya korkak dediler diye istifa ettiyse,demekki gerçekten korkakmis...Kalip mücadele etseydi de korkak sizsiniz diye cümle aleme gösterseydi...

Sizbu sayfalardaki yorumlara bakarak mi Ziya Hoca itham edildi,korkak ilan edildi diyorsunuz?Çünkü Ziya Hoca'ya kesinlikle tribünlerden en ufak bir tepki gelmedi,her zaman arkasindaydi taraftar,maglubiyetlerden sonra bile böyle bir olay yasanmadi.Kendisi bu sayfalari okuyup da mi istifa etti?Imkani yok...Ayrica zamanlamasi o kadar kötü ki bedelini çok agir olarak ödeyecek olan Trabzonspor'dur,en azindan üç hafta daha bekleseydi ,Trabzonspor'u önemsemedigini düsünmezdim...Edited by: TheCrow

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence Ziya Dogan'a tesekkür etmeliyiz,bize yillar sonra tekrar sampiyon olabilecegimiz duygusunu verdi.Artik bundan sonra geçmisi iyi süzüp ayni hatalari yapmamamiz lazim.

Mehmet Akif'in(sanirim) dedigi gibi' tarih tekerrür eder diyorlar hiç ibret alinsaydi tekerrür edermiydi?

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Tabi ki herkesin yorumuna saygi duyuyorum,farkli düsünmemiz normaldir.Ziya Hoca'ya korkak dediler diye istifa ettiyse,demekki gerçekten korkakmis...Kalip mücadele etseydi de korkak sizsiniz diye cümle aleme gösterseydi...

Sizbu sayfalardaki yorumlara bakarak mi Ziya Hoca itham edildi,korkak ilan edildi diyorsunuz?Çünkü Ziya Hoca'ya kesinlikle tribünlerden en ufak bir tepki gelmedi,her zaman arkasindaydi taraftar,maglubiyetlerden sonra bile böyle bir olay yasanmadi.Kendisi bu sayfalari okuyup da mi istifa etti?Imkani yok...Ayrica zamanlamasi o kadar kötü ki bedelini çok agir olarak ödeyecek olan Trabzonspor'dur,en azindan üç hafta daha bekleseydi ,Trabzonspor'u önemsemedigini düsünmezdim...

seçimler öncesi anketler yapilir bazi gruplar denek alinarak. o anketler genelde dogru çikar. anketlerde önde gelen x parti o seçimi kazanir. çünkü denek alinan grup potansiyel seçmenin bir parçasidir. bmn üyeleri de trabzonspor taraftarinin sesidir. yapilan farkli yorumlar esasinda trabzonspor taraftarinin yorumlaridir.

ziya hoca elbette bu sayfalari okuyarak istifa etmedi. ama anlatmak istedigimi de sanirim vermis oldugum örnekle anlattim.

saygilar

Neyse arkadaslar baki olan Trabzonspor ve taraftaridir artik Ziya Hoca'yla veya onsuz basariyi arayacagiz. Yapmadiklarini elestirelim ama yaptiklarini da gözardi etmeden veda edelim. Güle güle Ziya Hoca[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ziya Hoca istifa ETMEMELIYDI!!

Onun yaptigi resmen yari yolda birakmaktir!!

En çok ben savunurdum kalmasini..Kendi kendime hatta 5-6 yil bizde kalacagini, efsane olacagini düsümüstüm..Son maçlardaki korkakligina da göz yumdum ama..Bu istifasi benim içimdeki Adam gibi adam Ziya Dogan'i öldürdü..

Biz Konyaya deplasmana gittik.Hiç susmadik.Maç boyunca bagirdik.Ama kimseden maç bitince "Istifa" sesi çikmadi!!Bitis düdügüyle birlikte "Trabzon,Trabzon!!!" tezahürati basladi..

Yönetim zaten istifayi kabul etmeyecek kadar destek veriyordu..

Bu sartlarda çekip gitmek hiç yakismadi..

Ayip ettin Ziya HOCA!!!!!!!

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaçmak denir bu gidise, yari yolda birakmak... ne zorun vardi 3 maç daha bekleyip devre arasinda gitseydin de zarari asgariye indirsen fenami olurdu!! yoksa bu firsati birdaha bulumamdiye mi korktun? yazik ..... Hep yönetimler kovar hocayi ama bu kez tersi oldu ziya birakti Trabzonspor u. Çok küçük düstük çok, ziya dogan sevdalilari nerdesiniz? Biz elestirirken çok hararetli savunuyordunuz, alin iste adam gibi adaminiz ziya dogan[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Belçika

istanbul takimlarini tutan hoca istemiyorum Trabzonsporu tutan trabzon kokenli hoca istiyorum!

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

febe macindan sonrada yazmistim buraya, kendisine tesekkür edip yollamamiz gerekir diye. maalesef yönetimin yapamadigini adam gibi adam yapti. onun icin kendisine bize, verdigi katkilar icin sonsuz tesekkür ediyorum, diger yasaminda bize karsi olmasada basarilar diliyorum.

ve gercekten basarini istedigim bir hocaydin, ziya hoca.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] TESEKKÜRLER[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

evet yaptiklari için tesekkür ediyoruz. ama yapamadiklari içinde onun bize bir özür borcu var.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ziya Dogan Nickli Üyeden Alıntı
    gittigi iyi oldu.
    herkes icin hayirli olsun. bu saatten sonra zaten bize faydasi dokunmazdi.

Gittigi iyi mi oldu sen nickine ters düsüyosun be dostum

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herseye ragmen ben çok sevdim Ziya Hocayi,kibirden gururdan uzak anadolu insani sifatiyla durusu her zaman olumlu oldu. Tesekkür etmek zamani yolu açik olsun sagolsun cani sagolsun.

Tek üzüldügüm neden geçen yilk güzel futbolu bu yil oynatamadi,neden konsantre olamadi?i

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)