Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ..goggo..

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir şey daha eklemek istiyorum. trabzon kümeye diye bağıran insanların arasında durup maç izleyen birisinin trabzonspor sevgisini sorgulama hakkını kendim(miz)de
    buluyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İşte bu yüzden her defasında ayağa kalkıp silkelenmeyi biliyoruz. 5 hafta gol atamamış ve tek puan almış hangi takımın taraftar sitelerinde protestolar kadar takıma yönelik aşkların bulunduğu başlıklar da ilgi görür?

Anamızı ağlattın ama çok seviyoruz seni Trabzonspor...

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu yazıyı Başkan ,ziya hoca ve futbolculara yollamak ve yorumlarını öğrenmek isterim ne dersiniz???Ruhsuzlar büyük ihtimal gülerle yazıya!!!Başta ziya....
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivaslı birinin Trabzonspor sevdalısı olmasını normal karşılıyorsunuz!
    Sivaslı birinin Sivassporlu olmasını normal karşılıyorsunuz!
    Sivaslı birinin istanbul takımlarının taraftarı olmasını anormal buluyorsunuz!

şimdi her biri için uzun uzun şeyler yazabilirsiniz bunu biliyorum, ama gerçekten yadırgadığım şey arkadaşların gerçek ts li olsan bizim yanımızda izlerdin maçı demesi. Bu pek yakışıklı olmadı arkadaşlar.
    Arkadaş sivaslı ve sivassporlu olması yadırganmazdı fakat ts aşığını olduğunu yazdığı yazıyla bizlere hissettirdi. Sivaslı birinin sivaslıların arasında TS yi desteklemesi neden sizi rahatsız ediyor ve sorguluyorsunuz? Konu trabzonlu birinin sivaslıların içinde izlemesi olmuş olsaydı hakverirdim.
    neyse...
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayır katılmıyorum arkadaşım trabzon taraftarı maçı trabzonluların arasında ızler sıvas trubununde her zaman ızlerseın ayda yılda bır gelıyo trabzonspor onu bunu bılmem maçı trabzonluların arasında ızlemelıydı bence arkadaş
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivaslı birinin Trabzonspor sevdalısı olmasını normal karşılıyorsunuz!
    Sivaslı birinin Sivassporlu olmasını normal karşılıyorsunuz!
    Sivaslı birinin istanbul takımlarının taraftarı olmasını anormal buluyorsunuz!

şimdi her biri için uzun uzun şeyler yazabilirsiniz bunu biliyorum, ama gerçekten yadırgadığım şey arkadaşların gerçek ts li olsan bizim yanımızda izlerdin maçı demesi. Bu pek yakışıklı olmadı arkadaşlar.
    Arkadaş sivaslı ve sivassporlu olması yadırganmazdı fakat ts aşığını olduğunu yazdığı yazıyla bizlere hissettirdi. Sivaslı birinin sivaslıların arasında TS yi desteklemesi neden sizi rahatsız ediyor ve sorguluyorsunuz? Konu trabzonlu birinin sivaslıların içinde izlemesi olmuş olsaydı hakverirdim.
    neyse...
    maça gelseydin ben,frango ve bizim gibi düşünen arkadaşları anlardın arkadaşım

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Jakobienn in bizzat söylediği gibi sivasspor, trabzonspor sevgileri arasında kaldığı ve trabzonspor sevgisinin ağor bastığını anladığı bir 90 dakika olmuş. Üstelik Trabzonspor'lu fubolcular sahada ruhsuzca dolaşıp , göze ruha hitap eden hiç bir şey yapamazken ....

Seni bundan sonraki maçlarda Trabzonspor tribünlerinde görmek ümidiyle.

selamlar , saygılar

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Frango kardeşimizin maçlara gitmek ve seyretmek için ne gibi sıkıntılar çektiğini bilen bir kişi olarak selzenişlerini doğal karşılıyorum. Fakat Jakobienn arkadaşımızında bir ikiliem arasında kalmasına gerek yok. Tabiki memleketidir doğduğu yerdir orayı sevmiyecek de nereyi sevecek, biz nasıl Trabzon'un kartpostalını bile gördüğümüz zaman hey gidi memleket diyorsak aynı duyguları onunda Sivas için taşıması kadar normal birşey olamaz. Burda önemli olan Sivaslı kardeşimiz Jakobienn'in de duygularına ortak olabilmek. Şahsen ben kendisi ile gurur duydum. Frango kardeşimizede kimsenin sitem etmesine gerek yok kendisi en hasından Trabzonspor'ludur. Selam ve dua ile.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

saolasın kardeşim kimse kimseyı yadırgamıyo ama benım gonlumden geçen arkadaşın bızım yanımızda trabzonsporluların yanında maçı ızlemesıdır yoksa arkadasın dıger dusuncelerını bı se dediğim yok ama hala aynı ıddaadayım arkadaş maçı trabzonsporluların yanında izlemelıydı
    sorma neden...

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

googgo ne demek abi
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

herkese güzel düşünceleri için teşekkür ederim, benim o gün yaşadığım duygular öyle enteresan, hissettiğim heyecan öyle büyüktü ki bu yazdığım cümlelerle hiç bi şey anlatamadım sizlere, belki bi matematikçi olmasam daha güzel bi şekilde yaşadıklarımı anlatırdım ama dediğim gibi bi matematikçinin elinden ancak bu kadar geliyor, idare edin artık, daha neler yaşadım; fotoğraf makinamı bulamayışım, bmn atkımın maça yetişmeyişi,dükkan dükkan Trabzon atkısı arayışım, bu arayış neticesinde maça erken gidemeyişim, ve bunun neticesinde stad girişinde bulunan Trabzon taraftarına ''güzel sivasıma hoş geldiniz'' temennilerimi söyleyemeden içeri girişleri, stad önünde iki trabzonsporlunun atkımdan dolayı beni trabzonlu zannedip ücretsiz bilet teklif edişleri, uzun uğraşlar sonucu bulduğum fotoğraf makinasının pilinin iki fotoğraftan sonra bitmesi ve yedek pillerin stada giriş sırasında görevlilerce alınışı.. yanımdaki amcayla futbol muhabbeti, gökdenizin golü kaçırması sonucu tüm hemşerilerim arasında istemsiz bi şekilde ayağa fırlayarak ''hadii bee'' diye haykırışım ve daha neler neler anlatsam roman olur derler ya o cinsten .. dediğim gibi elimden bu kadarı geldi...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Nereden
    Sivas

arkadaşlardan neden Trabzon taraftarı arasında maçı izlemediğimi sorgulayanlar olmuş, onlara sadece çünkü ben sivaslıyım diye cevap yeterdi ama hem size biraz açıklama yapayım hem gönlümdeki iki sevdadan bahsedeyim;
    10 sene önce o hazin 95-96 senesinde sivasspor üçüncü ligde olduğundan tüm hemşehrilerimin üç takımı vardı ama ben o vakit etrafımdaki o kadar üç takım hastasına rağmen bi başka takımı trabzonsporu keşfettim ve bordomavili sevdaya o vakit kapıldım.. 9 sene sonra sivasspor lige çıkınca tüm hemşehrilerim gibi bende çok sevindim ama tüm hemşehrilerim gibi tuttuğum takımı bırakmadım belki istedim ama beni bi sevda aldımı ecele kadar bırakmaz.. sevdalısı olduğum başka bi varlığım ise memleketimdi ve memleketimin takımı idi.. Trabzon mu sivas mı sorusuna hiç cevep vermedim hiçde düşünmedim düşünmekte istemedim çünkü biri ağır basar diye korktum.. diğer üç takımdan birini tutuyor olsaydım tabiki sivas diyecektim fakat Trabzonspor sıradan bi takım tutma diildi benim için bi takımdan çok daha fazla şey ifade ediyordu.. geçen sene Trabzonun sivasa gelmesini çok istedim ama gelemedi tv den maçlarını da izlemedim, nasip bu seneye imiş, geldi Trabzonsporum Sivasıma ve ben tribünde idim hangi takımı tutacağımı bilmiyordum ama bildiğim maçı sivas tribünlerimden izleyeceğimdi, çünkü ben ev sahibi idim,çünkü ben sivaslı idim,sivasta okuyan arkasaşlarımı da davet ettim gelin sivas tribünlerinde maçı beraber izleyelim tüm türkiyeye güzel bi örnek olalım diye ama reddettiler saygı duydum.. ama ben Trabzonspor taraftarı arasında maçı izlemeyi hiç aklımdan geçirmedim çünkü bu sivasıma ihanet olurdu.. maçta artık yavaş yavaş düşünmeye başladım hangi takımlıyım acaba ben diye aklım, mantığım,beynim sivassporlusun diyordu ama o 73. dakikada balili gole koşarken içimden bi ses inşallah gol olmaz diyordu gol oldu ve yüreğim Trabzonsporlu olduğumu itiraf etti elimde olan bi şey değildi bu...

evet anladım Tabzona olan büyük sevdamı ama bu sevda Trabzona diil,Trabzonluya diil, Trabzonspora bordomaviyedir, belki Trabzonspor sevdamdan dolyı Trabzonluları seviyorum ama şunu bilin hemşehrilerimi daha çok seviyorum.. o yüzden Trabzonsporum her sivasa geldiğinde ben hep sivas tribününde olacağım ... ve sivas diğer 16 takımla oynadığında ben yine hep ''yendik yada yenildik'' diyeceğim yine sivassporumu çok seveceğim..

her zaman yüreğimde iki sevda olacak biri karşılıklı sevdam memleketimin takımı olduğu için sivassporum, diğeri karşılıksız sevdam bana cefadan başka bi şey vermeyen Trabzonsporum..

zaten anlatmışsın kardeşim daha fazla yoruma gerek yok evet duygusal bı yazı olmuş ama sen hala trabzonmu sıvasmı çelişkisi yaşıyosan ben buna bıse deyemem zaten tabiki sivasmı trabzonmu tam bilemeyn bırının trabnzonsporluların arsında maçı ızlememesı çok normal o yuzden sen sivas trubununde maç izlemeye devam et bundada haklısın yanlış anlama
    sorma neden...

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

jakobieen, bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak sadece sunu soyleyebilirim: Cok zor bir durum icerisinde oldugun ifadelerinden acik secik belli oluyor.Bir kalbe iki sevda sıgdırmak cok zor bir istir.Bunu herkesin yapabilecegini sanmiyorum.Sen kendince dogru olani yaptin ve yapmaya devam edeceksin.Bende bir renkdasimiz olarak seni sonuna kadar destekleyecegim...
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel bir yazı eline sağlık...
    Trabzonspor işte bu yüzden büyük.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eline Sağlık Üstadım, gözleirm dolu dolu oldu . .

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Aralarında bizim biraderin (Tamug Yamtar) de bulunduğu Trabzonlu olan, ailesi Trabzonspor'u zaten tutan veya Trabzon'da yaşayan bazıları arkadaş hakkında atıp tutmuşlar Sivas tribününde oturdu diye.

Kimsenin kendi fanatikliğinden ötürü bu tür insanları küstürmeye hakkı yok.

Önce kendinizi bu arkadaşın yerine koyun.

Herkesin kendi memleketini ve memleketinin takımı sevme hakkı vardır.

Medyanın propagandasına ve çevrenin etkisine rağmen Trabzonspor'u tutmayı tercih edebilmek her babayiğitin harcı değildir. Onlar pek çok seçenek arasından bu tercihi bilinçli olarak yapıyorlar, biz ise doğduğumuzda kulağımıza fısıldadan bir hayalin peşinden gidiyoruz, başka da bir şansımız yok zaten (iyi ki de yok, bu durumdan şahsen şikayetçi de değilim).

Kaldı ki Sivaslı renktaşımız duygularını gayet samimi bir şekilde ifade ederek, Trabzonspor sevgisinin büyüklüğünü anlatmış.

Lütfün biraz daha dikkatli olalım, bu kardeşlerimizi üzmeyelim.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karayamayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Aralarında bizim biraderin (Tamug Yamtar) de bulunduğu Trabzonlu olan, ailesi Trabzonspor'u zaten tutan veya Trabzon'da yaşayan bazıları arkadaş hakkında atıp tutmuşlar Sivas tribününde oturdu diye.

Kimsenin kendi fanatikliğinden ötürü bu tür insanları küstürmeye hakkı yok.

Önce kendinizi bu arkadaşın yerine koyun.

Herkesin kendi memleketini ve memleketinin takımı sevme hakkı vardır.

Medyanın propagandasına ve çevrenin etkisine rağmen Trabzonspor'u tutmayı tercih edebilmek her babayiğitin harcı değildir. Onlar pek çok seçenek arasından bu tercihi bilinçli olarak yapıyorlar, biz ise doğduğumuzda kulağımıza fısıldadan bir hayalin peşinden gidiyoruz, başka da bir şansımız yok zaten (iyi ki de yok, bu durumdan şahsen şikayetçi de değilim).

Kaldı ki Sivaslı renktaşımız duygularını gayet samimi bir şekilde ifade ederek, Trabzonspor sevgisinin büyüklüğünü anlatmış.

Lütfün biraz daha dikkatli olalım, bu kardeşlerimizi üzmeyelim.
    @jakobieen:

Kardeş sayende abimizden fırça yedik

Şaka bir yana biz daha çok seviniriz senin gibi arkadaşları görünce.

E yenmeseydiniz kardeşim. Zaten zor günler geçiriyor takım.

Kırdıysam pardon. Bir daha ki maçta bizim tribünlere oturursun biter.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

kimsenın kımseyı uzdugu yok bız sadece fıkrımızı soledık uzecek bı sozde demedık arkadaşımıza
    sorma neden...

Nereden
    Sivas

Alıntı tamug yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @jakobieen:

Kardeş sayende abimizden fırça yedik

Şaka bir yana biz daha çok seviniriz senin gibi arkadaşları görünce.

E yenmeseydiniz kardeşim. Zaten zor günler geçiriyor takım.

Kırdıysam pardon. Bir daha ki maçta bizim tribünlere oturursun biter.
    yok arkadaşım kırılacak bi şey yok ortada, ligin ikinci yarısında inşallah çok daha farklı bi Trabzonsporu, avni akerde yine bi Trabzon-Sivas maçında sizlerle izleme fırsatımız olur, bu sefer Trabzon formam ve kırmızı-beyaz atkımla, tabii o şekilde izlememe izin verirseniz ... ama lütfen sivasta bunu benden istemeyin,,,

Nereden
    Sivas

Alıntı @FLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    googgo ne demek abi
    şu avatarımda sizlere gülücük dağıtan al yanaklı varya, o benim össlemm'im, ve hayattaki en argo kelimesi ''goggoo'', össleemle oynarken bi gün ''şişko'' dedim buna durdu suratıma baktı baktı ve öyle bi ''goggo'' deyişi vardı ki .. o günden sonra birine kızdığı zaman, birini kızdırmak istediği zaman kullandığı kelime hep bu oldu,,,
    keşke her insanın en argosu goggo olsa diyor insan...

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı nerde seyrettiysen seyrettin kimle seyrettiysen seyrettin benim için önemli değil.. Yazının son cümlesi yeter kardeş.. TRABZONSPORLUYUM
    demişsin ya o herşeye değer kardeş.. Ağzına sağlık yüreğine sağlık.. Bende İstanbulluyum hemde doğma büyüme babamda dedemde Köyüm bile yok ama Nerelisin deseler TRABZON'luyum diyorum.. Bu takım bu yüzden büyük.. Çıkarsız seviyoruz çünkü.. Özlüyoruz EN BÜYÜK TRABZONSPOR başkada büyük yok
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

arkadaşlarr yapmayınn aynı şeyii trabzonlu yapsa asardınız!!kardeşş sana helal olsnn başka bişe demiyom...

Berkay Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeterince başlık yok eskilerlemi idare ediyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Turuncunun laneti diye bir yazısınada yorum yazmıştım ben.Aşk bağlamında bir bağlılık yok arkadaşımızda.Her iki takımıda destekliyor,vazgeçemiyor birinden.Belki haklı kendince ama hiç bi zaman ikilemde kalmak istemezdim.En büyüğü,en dik duranı,en temiz olanı yani Trabzonspor'u seçerdim.En azından 3 puan alana kadar bağırıp çağıran 3 puan aldıktan sonra ihtiyacımız yoktu gibisinden acındırma politikası gütmeyen Trabzonspor'u..Hey hat.. Ne büyük aşktır ki anne , babaya bile karşı gelir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)