Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 423 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ali Yılmaz | 8. Başkan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Hep söylediğimiz gibi, 2000 kongresinden sonra TS'un gittiği yol doğru yoldu. Ama 2. Atay Aktuğ yönetimi ile bu yoldan sapıldı ve sonrası malum. Tekrar aynı yola dönmemiz lazım, aksi halde mevcut yolun sonu uçurum, bunu anlamak için deha olmaya gerek yok.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet AĞAOĞLU olabilir mi ? bütün herkesin desteği ile gerçi paralı ama kafalı da bu benim düşüncem.Tabi korkmazsa.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

yavuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KimseninTRABZONSPOR adını kullanarak kendıne rant sağlamaya hakkı yoktur.Nuri albayrak eger bır TRABZONLU ve iyi bir TRABZONSPORLU olsaydı daha önceki senelerde SN ATAY AKTUGUN cok ıstediği ıhaleye girip almazdı...Burdan şu sonuc cıkıyor nuri albayrak TRABZONU bır basamak gibi kullanmak ıstıyo galiba ama nasıl geldiğide ortada nasıl geldıyse ole git senden ne stad ıstıyoruz nede baska bişey YETERKİ BIRAK GİT BU TAKIMIN MILYONLARCA TARAFTARINI ÜZMEYE KIMSENIN HAKKI YOK.......Son sözüm zıya hocama bu nasıl bı takım daha ust uste ıkı pas yapamayacak kadar calıstırmıyomusun hocam bu takımı koca 90 dakıkada sıvas kalesınde bır tanecık gol pozısyonumuz vardı onuda sağolsun umut harcadı....Bu takımda alkışlanacak iki kişi var MILAN STEPANOV ve GOKDENIZ KARADENIZ gerısıne ornek olsunda gıydıklerı formanın ne kadar asaletlİ bir FORMA OLDUKLARINI unutmasınlar.......

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kongre sürecinde söylediklerimde yanılmayı çok isterdim ama birkez daha görüldü ki bu tip -plansız, programsız- büyük vaatlerle başa geçen başkanlardan Trabzonspor'a hayır yooooooooook...
    bu kelimelere eklenecek hiç bir şey yok!! herşey plan program profesyonelleşme kurumsallaşma kişilere bagımlı bir kulüp çökmeye degerlerini kaybetmeye mahkumdur arkadaşlar!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAY la Nuriyi bir tutanlar futbol cahilidir onlarla muhatap bile olmam.....

MAY spor bakanlığı yapmış takımımızın top oynayabileceği tek tesisi yapmış bir insan.. ona laf etmek en basit anlamı ile NANKÖRLÜKTÜR.... onun zamnında hakemler bu kadar rahar düdük çalamazlardı.. yedek klübesinde campell vugrinec gibi isimler vardı......

bazı arkadaşlara ise çoban lazım çoban......... yani kendi başkanına ihanet edip adaylığını koyan... sonra takımına en çok lazım olduğunda kaçıp giden... sonra utanmadan arlanmadan yeniden aday olan.. aday olduğu başkan adayını eleştiren sonrada onun yönetiminde çalışan insanlar lazım size.... size özkan sümer layık.....

taraftar arkadaşım bu çok çözüme yönelik bir tavır değil. gerekçelerimi ve kendilerini trabzonspor'a lütuf olarak gösterenlere dikkat çekiyorum. asla özkan sümer geri dönsün demedim. bu camia bünyesinden daha önce başkan olmamış, samimi trabzonsporlu birini bulup çıkarabilir. bu sene ligde başarılı olamamamızın sebebi sizce yeterince para harcamadığımız mı? elbette böyle değil. lütfen düşünelim, ezber kalkıplarla konuşmayalım, ve eski başkanları yeniden gündeme getirerek sonuçsuz labirentlere girmeyelim.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mustafakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftar arkadaşım bu çok çözüme yönelik bir tavır değil. gerekçelerimi ve kendilerini trabzonspor'a lütuf olarak gösterenlere dikkat çekiyorum. asla özkan sümer geri dönsün demedim. bu camia bünyesinden daha önce başkan olmamış, samimi trabzonsporlu birini bulup çıkarabilir. bu sene ligde başarılı olamamamızın sebebi sizce yeterince para harcamadığımız mı? elbette böyle değil. lütfen düşünelim, ezber kalkıplarla konuşmayalım, ve eski başkanları yeniden gündeme getirerek sonuçsuz labirentlere girmeyelim.

arkadaşım 1 kere başkanlık yapan bir daha yapamaz diye bir kuralmı var.... adama muhtacız işte... ama siz hala ısrar edin bi şey yapmadı diye...hiç bir dönemimizde böyle rezil bir tablo olmadı....
    TRABZONSPORUMUZUN büyüklüğü tartışılmadı... şamar oğlanı olduk sizin bu tavırlarınız yüzünden....... memnunsunuz galiba küçüklerim bile maskarası olmamızdan.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ozaman herkes aklindaki ismi yazsin buraya eger varsa oyle bi sahis

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

yönetici arkadaşlar bir anket düzenlesin sonucu hep birlikte görelim derim ben....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

suan kongreye gidilsede mevcut kisilerden hic kimsenin elini tasin altina koyacagini sanmiyorum herkes nuri albayrak gitsin diyoda yerine kim gelecekte gitsin diyo bi tane adam akilli aday soyleyin amenna dielim ama hersene yonetim degistirerek nereye varcaz gecmis 20 senelerde nerreye vardikki neden bu kadar sabirsiziz allah askina bi rallahin kulu ciksin bana desin ki sezon basi takimin yaptigi transferlerden umitsizdim kim bilebilirdi gectigimiz sene takimlarinda firtina gibi oynayan adamlarin bize gelince dokuleceklerini hepimiz marce transferinden sonra baskani alkislamadik mi hele bi durun adamlar yapmak istediklerini yapmaya baslasinlar projelerini bi uygulasinlar her kotu sonucta baskan degisecekse valla biz daha cok 20 seneler beklicez

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

atay aktuğ ilk sezon çok iyi işler yaptı. ama ikinci senesi hatalarla doluydu tolga ve petkoviç in satılması. ts club formaları. şenol güneşin bile haberi olmadan 2 brezilyalının lig başlarken getirilmesi. futbolculara ücret politikaları gökdeniz olayında başkanın yetersiz kalışı. ilk seneki gibi olsa herşey iyiye giderdi. şenol güneş halilhodziç lazaroni ziya doğan bunları düşünün 4 üde hatalımıydı. 4 ününde zamanında başarısız olduk. tabi ki teknik direktörlük bir şey değil bu. bu takımı oluşturan oyuncuları alan ve satan yönetimdir. tek çözüm yönetimin değişmesi

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takıma Ahmet Ağaoğlu lazım. Ekonomik ve futbol bilgisi bakımından gerçekten üst düzey bir insan. Çok da iyi bir Trabzonsporlu. Başkanlık ona yakışır. Bu iletime cevap olarak bazı arkadaşların bir cevabı olacağı için ben de ocevaba cevabımı şimdiden vereyim: O dönemdeki seçimlerde Ahmet Ağaoğlu'nu tehdit eden ve üzerinden rant sağlamaya çalışan gizli güçler vardı.
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

ben daha paralı birini bekliyorum arkadaşlar...

ismi cismi duyulmamış,ama paralı...

daha fazla paralı...

bilgi,birikim vs şart değil...paralı ve hemşehri olsun...!

''Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz'' ben bu noktadan bir adım ileri gitmek istemeyenlerdenim..

konuyu burdan tartışalım..

Nereden
    İstanbul

ATAY AKTUG : Bence son dönemindeki hatalarına karşın iyi bir başkandı ... Ama aktif değildi transferleri seyretmemeli idi ....çok ciddi şampiyonluk şansımızı degerlendiremedi ..

MEHMET ALİ YILMAZ : Bu kulube emegi geçmiş bir başkan ...bence de nankörlük yapmamak gerek ...Hele o dönemde ÜNAL KARAMANI alması az iş değildi ...ve her zaman ısrarla söylüyorum 96 da başkan olsaydı biz kesin şampiyonduk ... ali şen öyle faruk özak a vurdugu havaları vuramazdı ...son kongreye gelseydi özkan sümer başkan olamazdı ... malesef bir türlü dogru 2. adam tercihi yapamadı ...

NURİ ALBAYRAK : Çok arkadaş belki istemiyor ama ben başkanın kalması gerektiğini düşünüyorum .. kongre de olsa oyum başkana ...ama bu sefer listeyi çizerim ...en azından bir kaç kişiyi ... ortada malesef bir cenaze var bu cenazeyi cenaze sahiplerinin kaldırması gerekir ...baştan beri başkanın hatası çok sessiz olması ....bizim başkan masaya yumrugunu vurmazsa olmaz .. biraz diktatör olacak ....bu kim olursa olsun geçerli ...başkan iyi düşünüyor ama uygulayamıyor ancak düşünüyor ... uygulama yapması gerek ...

bazı arkadaşlar paralı başkan istemeyiz diyorlar bunu gerçekten anlamıyorum ... bu takım arsinspor değil ki .. nasıl olacak parasız ??? takımın gelirleri yetmez zirve için ... haaa eger amaç 5 ile 10 arası ile dediğiniz dogru o zaman yeter ...

ahmet agaoglu için artık çok zor başkanlık ....o kongreyi terk edip gitmesi kolay kolay unutulmaz ...zaten kendi de sanmıyorum ki bu ortam da ve borç içinde aday olsun ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben daha paralı birini bekliyorum arkadaşlar...

ismi cismi duyulmamış,ama paralı...

daha fazla paralı...

bilgi,birikim vs şart değil...paralı ve hemşehri olsun...!

''Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz'' ben bu noktadan bir adım ileri gitmek istemeyenlerdenim..

konuyu burdan tartışalım..
    evet abi nuri albayrak olmayacaksa gelecek baskan kesinlikle parali birisi olmali yoksa maasini kulupten alan baskanlarla bu is yurumez

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

derdimi anlatamamışım...
    Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet abi nuri albayrak olmayacaksa gelecek baskan kesinlikle parali birisi olmali yoksa maasini kulupten alan baskanlarla bu is yurumez

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

ve sunuda tekrar soylim mevcut kisilerden trabzona nuri albayraktan bu isi devralabilecek ve takimi yonetcek bi baskan adayi GOREMIYORUM tekrardan oyum nuri albayraka olacak ama bu defa baskan listesini adam gibi sekillendirmeli ibrahim haciosmanoglu disinda herkesi yenilemeli bence sorun listede yeralan kislerin yetersizliginden fenerden ornek vermek istemem ama aziz yildirim ilk geldigi senelerde fener ne haldeydi ama taraftari ondan istifa etmesini istemedi oda yanlisliklar yapmisti ama suandaki fenerin kurumsallasmadaki tesislesmedeki adimlarina bakin ben inaniyorum ki nuri albayrakta bu takimi kurumsallasmada ve lobilesme bazinda ust seviyelere cikaracaktir kimse istemiyor ama suanda bir secim olsa trabzonda ki oy potansiyeli yeniden albayraka donecek cunku yadsinamaz bir agirligi var bence baskan goreve devam etmeli masaya yumrugunu vurmali ve listeyi yeniden sekillendirmeli

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

katılıyorum dostum...
    ahmet suat hoca hiç giriyomu işe..
    sadece bakırcı dükkanından iki konuşması bile yetiyo çoğu zaman..
    özkan sümer yönetimde pekala olabilir, anladığı çok şeyleriin olduğu doğru..
    ama başkan olmaz olmamalıda..
    Trabzonspordan bahsediyoruz...vizyonu olmayan etkenliği olmayan ağır olmayan başkan olursa böyle olur işte..
    tersyüz olduk..
    hala özkan sümer diyorlar...

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAY la Nuriyi bir tutanlar futbol cahilidir onlarla muhatap bile olmam.....

MAY spor bakanlığı yapmış takımımızın top oynayabileceği tek tesisi yapmış bir insan.. ona laf etmek en basit anlamı ile NANKÖRLÜKTÜR.... onun zamnında hakemler bu kadar rahar düdük çalamazlardı.. yedek klübesinde campell vugrinec gibi isimler vardı......

bazı arkadaşlara ise çoban lazım çoban......... yani kendi başkanına ihanet edip adaylığını koyan... sonra takımına en çok lazım olduğunda kaçıp giden... sonra utanmadan arlanmadan yeniden aday olan.. aday olduğu başkan adayını eleştiren sonrada onun yönetiminde çalışan insanlar lazım size.... size özkan sümer layık.....
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve sunuda tekrar soylim mevcut kisilerden trabzona nuri albayraktan bu isi devralabilecek ve takimi yonetcek bi baskan adayi GOREMIYORUM tekrardan oyum nuri albayraka olacak ama bu defa baskan listesini adam gibi sekillendirmeli ibrahim haciosmanoglu disinda herkesi yenilemeli bence sorun listede yeralan kislerin yetersizliginden fenerden ornek vermek istemem ama aziz yildirim ilk geldigi senelerde fener ne haldeydi ama taraftari ondan istifa etmesini istemedi oda yanlisliklar yapmisti ama suandaki fenerin kurumsallasmadaki tesislesmedeki adimlarina bakin ben inaniyorum ki nuri albayrakta bu takimi kurumsallasmada ve lobilesme bazinda ust seviyelere cikaracaktir kimse istemiyor ama suanda bir secim olsa trabzonda ki oy potansiyeli yeniden albayraka donecek cunku yadsinamaz bir agirligi var bence baskan goreve devam etmeli masaya yumrugunu vurmali ve listeyi yeniden sekillendirmeli
    İbrahim Ethem Hacıomanoğlu dışındakileri yenilemeli derken; bu yöneticimizi neden ayrı bir kefeye koyma gereği duydun?Ne artısı olmuştur bu takıma?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hacıosman'ı burdan popülist ilan ediyorum..POPÜLİST HACIOSMAN..ama bize sökmez bunlar..anca konuşuyor...zaten rezil durumdayız bir de her maç hakem hataları oluyor..adam olan konuşmaz icraat yapar...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Nereden
    Ankara

Alıntı uğur 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet AĞAOĞLU olabilir mi ? bütün herkesin desteği ile gerçi paralı ama kafalı da bu benim düşüncem.Tabi korkmazsa.
    Bence çok iyi olur. Hatta olmalı.
    A R H A V İ L İ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim Ethem Hacıomanoğlu dışındakileri yenilemeli derken; bu yöneticimizi neden ayrı bir kefeye koyma gereği duydun?Ne artısı olmuştur bu takıma?
    pek bir artisi olmadigi asikardir ahmet abi ama yapabilcek kapasitesi mevcuttur enazindan yapmak istedikleri vardir hasim sayitoglunun oldugu ve yeteri kadar onplanda durma istegine sahip bir kisinin yaninda ibrahim haciosmanoglunun zaten yapmak istedikleri ve ki yapmissada yaptiklari zaten gozle gorulmez asil demek istedigim ibrahimhaciosman oglu disindakilerin bu takima sahsi cikarlarini gozetmekten baska bi amacinin olamayacagidir zaten anlasmazliklarda ta en basinda ibrahim beyin transfer komitesinden istia etmesiyle basladi suanda trabzon yonetiminde atesle barut yanayana duruyo en azindan daha cok zararli olan atesin yonetimden uzaklasmasi gerkir

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YÖnetİm İstİfa Eder Fener MaÇi Sonrasi...
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suçlu ararsak buluruz hatta tek tek şahısların üzerine de yıkabiliriz. Kimi arkadaşlarımız Mehmet Ali Yılmaz'dan başlamak suretiyle tek tek bir ismi işaret ediyorlar. Faruk Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ şimdi de Nuri Albayrak.

Aslında birer ikişer değil hepsi haklı.
    Faruk Özak - kaçan şampiyonluk sonrası 'kasamızda artı para var' demesi. Yani kaçan balığın ne kadar büyük olduğunun farkında olmaması gerekli önlemleri almaması. Yazmaya kalkarsak sayfalar yetmez onun için daha fazla yazmayalım.

Mehmet Ali Yılmaz - Evet doğrudur o başkanlığa geldiği zaman takımda herkes gitmek istiyordu, Bildik babacan toparlayıcı tavırları yeterli olmadı. Mevcut kadroya aslında iyi transferlerde yapmıştı hatta bitime bir kaç hafta kala kendi sahasındaki bir maçı kazansa son haftalara 3 puan önde girecekken bildiğimiz hastalıklar neticesinde ellerimizin arasından şampiyonluk kaydı gitti. Yani ben olsaydım yapamazdılar lafı havada kaldı. 'Ben' merkezli tavırları doğal olarak hoş karşılanmadı. Sezon açılışına gelmemek Trabzondaki maçlara gitmemek bitip tükenmek bilmeyen 'özel işleri' sonunu hazırladı.

Özkan Sümer - Trabzona baltalarla gelenlere tek laf etmeyip taraftara ' terörist bunlar' demesi. En çok transfer yapan başkan olup 3 puanla küme de zar zor kalmamız...

Atay Aktuğ - Sayın başkanın döneminde yapılması gereken herkesçe malumdu. Mevcut kadroyu koruyup üzerine 1-2 takviye yapıldığında tartışmasız tutulmayacak bir kadro elde edilecekti. 'Şampiyonlar ligine girelim transfer yaparız' diyerek 1 koyup 8 almayı risk olarak gördü. İMKB'den gelen paraları iyileştirme adına hiçbir başarı kazanmayan futbolculara dağıttı. Peşine 9 trilyonluk jun transferi eklenince...

Albayrak - Gelişi bir garipti halen daha bir garip. Yüzünden şaşkınlık ve ben nerdeyim ifadesi hiç eksik olmuyor. İlginçtir bir türlü kendi yönetimine ağırlığını koyamıyor. 8 aylık da olsa bir yönetimin sezon açılışı yapamaması kurumsal yönetim zaafiyeti konusunda kötü sinyaller almamıza yetmişti ama bu kadar etkisiz ve silik kalınabileceği aklımızın ucundan geçmezdi.

Bütün bu sebeplerin toplamı bize bugünkü neticeyi beraberinde getirdi. Biz bu günler için zemin hazırlıyorduk ve ogünler geldi çattı deniz bitti...

Aslında çok basit bir tabir var ' koşamazsan düşersin '
    Bazı arkadaşlar nedendir bilmez '' isim taraftarlığı '' yapıyor, camia olarak bir türlü üzerine koyamayışımızdan dolayı bu durumlara düştük. İsimlerin burada hiçbir önemi yok, birbirimizi kandırmayalım üzerine koyamadığımız için bu durumdayız işin gerçeği bu..
    Konu Külünkoğlu tarafından (20.11.2006 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Metin Kardeşim gayet güzel bi özet yapmış.... katılmadığım yerler olmakla birlikte özetle başkanların durumu bu..... ancak aralarında klübü kuçaklayan geçmişle geleceği barıştırabilen tek isim bence MAY dir. çünkü diğer isimler artık çeşitli vesilelerle yıpranmıştır...

ha bunların dışında biriside labilir. ona lafım yok ama yukardaki listede oyum MAY ındır.....

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

may 55 milyon dolar llübe borç bırakıp gitti.özkan sümer az mı uğraştı klübün borçlarını silmek için.evet bize paralı başkan lazım .ama hibe eden klübü kendisine borclandıran başkan değil.sonrada gelecek olan başkanları tehdit eden değil.o günleri aştık ya.bazı arkadaşlar diyorki paralı başkan istemiyoruz.aziz yıldırım,yıldırım demirören bunlar fakir başkanmı.klüblerine milyonlarca dolar hibe eden kimseler.bilet fiatları pahalı olucunca kimse gitmek istemiyor maça.ha diyeceksinizki altyapıdan trabzonlu futbolcuları oynatalım.işte akcaabat sporun durumu ortada.artık sanayileşen futbolda paranın önemi çok büyük.son örnek chalse ingilteredeki çok büyük takımların tahdını saalladı.sonuç parasız başkan diye birşey olamaz.parasız başkan istiyorsak gidelim akcaabatsebatsporu 1. ligde şampiyon yapalım.kimse inanır mı.diğer anadolu takımları niye ayaklanıyor.giddide sanayileri gelişiyor.inşaallah trabzonsporumuz düzlüğe çıkar.Allah yardımcımız olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)