Sayfa 17 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17
Toplam 421 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 421 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ali Yılmaz | 8. Başkan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı rezonans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2001-2002 sezonunda Marco Aurello ve Robson Da Silva dahil 4 Brezilya'li futbolcu sadece 1000$ maas karsiligi oynamistir. Bircok Trabzon kokenli futbolcu o seneyi para almadan oynayip, alacaklarini gelecek sene tahsil etmistir. MAY'in yaptiklarinin hepsi belgelidir tabii ki, donemin baskani Ozkan Sumer tarafindan bu belgeler ile birlikte mahkemeye basvurulacakken kesilen ceklerden vazgecilmesi ve gelirlere konulan tedbirlerin kaldirilmasi sartiyla mahkeme safhasi askiya alinmistir.

MAY tarafindan tum iyi futbolculari (Ogun, Abdullah, Hami, Arcil, Sota vs) elden cikarilan ve mali olarak dibe vurdurulan Trabzonspor'umuz Ozkan Sumer ve ekibinin akil almaz tehdit ve zorluklara gogus gererek calismalari ile 3 yilda ayaga kaldirilmis ve kupalar ve ikincilikler gelmistir, devaminda da hakemler tarafindan gasp edilen sampiyonlugumuz vardir. MAY in yaptiklari yanina kalmistir...

Benzeri dibe vurusu misliyle Nuri Albayrak doneminde yasadik. Neyse ki camiamiz onun yaptiklarini yanina koymamak icin gerekli insiyatifi almis ve kendisine mahkeme yolunu gostermistir.
    birak Özkan Sümeri ya Kulübü rezil etmisdir...Aurelio senelik 300 Bin dolara oynuyor nerde cikti 1000 dolar..1000 dolara amatör adam bile oynamiyor ..nerden cikariyorsun bunlari...Da silva denen sahis TS yi birakip elaziga gitmisdi söylemeye ismini yazmaya bile degmez..

EMHOTEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne üyeligi ya ...Kuslarmi söylüyor bunlari...MAY baskanken TS nin Büyüklügü hic bir zaman tartisilmamisdi...Tartisilamazdida zaten ...Simdi adamlar macimizi bile vermiyor..üstüne Yayindan gelen parayi kesmek istiyor...niye o zamanlar kimse tek kelime bile edemiyordu...?
    trabzonsor bu halde çünkü bunda MAY ın payı büyük.takımı özünden kopartıp sundermanlara groh lara,istanbul artıklarına açılma dönemi MAY la başlar.onların yöntemleriyle rekabet etmeye çalışmanın sonucu ortada.24 yıldır kendimizi avutuyoruz.deniz bitmek üzere.o yüzden yayın gelirimizde konuşulur,büyüklüğümüzde.

önceki mesajımdaki son iki cümleme dikat ederseniz"böyle birşey varsa,öyle birşey gerçekse"diye başlayıp bilenlerden kaynağıyla beraber yardım istedim.o konuda yargı içermiyor yazı.

Nereden
    İstanbul

Marco ilk geldigi sene aldigi 1000$ maas hepsi bu, zaten o sene kume dusmeme mucadelesi verdik, hatta o sene 150-200 Bin dolar para elde edebilmek icin Erhan Namli, Zafer gibi futbolcular GS ve BJK'ya satildi, kulup metelige kursun atiyordu...

Haklisin ikinci senesinde 300 Bin $ aldi. Cunku MAY mahkemeye gitmemek icin ceklerden vazgecti ve gelirlere konan tedbirleri kaldirdi, boylece topculara normal para verebilecek hale geldi kulup, ama bunlar olana kadar cumle aleme rezil olduk ve bircok degerimizi kaybettik MAY sayesinde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kusura bakmasın ama MAY bu takım için samimi davranmıyor ve samimi konuşmuyor.Özkan Sümer yönetimi onun bıraktığı borçlar ve çekler için az uğraşmadı...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ogün,Apo,şota ve o efsane takımı satan ben değil MAY'dır...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şu MAY a bir türlü ısınamadım...
    Allah ısıtmasın demek de geçmiyor değil içimden...

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mensure 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne diyosun ya sen halen o şerefsizin iyi şeyler yaptığını mı düşünüyorsun ? Yazıklar olsun !
    Bakın bu uslüp ile hiçbir yere varamayız.
    Cümle kurarken, kelimeleri seçerken lütfen daha dikkatli olalım.
    Muhabbeti tartışmaya çevirmemek için size cevap vermeyeceğim.
    Özür de beklemiyorum ama mümkünse bu tavırlar tekerrür etmesin!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY 6-7 ayda bir çıkış yapıyor böyle ondan sonra susuyor. Gündem de kalmaya çalışıyor napsın.
    61>34

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MAY'ı dalen destekleyen kale alan var mı ?
    Trabzonspor için yaptıkları aldıklarının yanında hiç bişe...
    [ille d' 7]

kamyonetçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın söyledikleri hakkında görüşü olan varmı bu arada?.!
    M.Ali Yılmazın söyledikleri kendi yorumundan ibaret siyasi söylemler.Roportajı yapan arkadaşta çanak sorular sorarak olaya hava katmaya çalışmış.
    Bence kayda değer hiç bir şey dememiş her zamanki gibi.

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bay Ego bu ara bayagi bir konusuyor, gundeme mi gelmek istiyor nedir... Bizden uzak Allah'a yakin olsun...

EMHOTEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne üyeligi ya ...Kuslarmi söylüyor bunlari...MAY baskanken TS nin Büyüklügü hic bir zaman tartisilmamisdi...Tartisilamazdida zaten ...Simdi adamlar macimizi bile vermiyor..üstüne Yayindan gelen parayi kesmek istiyor...niye o zamanlar kimse tek kelime bile edemiyordu...?
    biraz internete bu konuda bakınca;şöyle bir yazı buldum;

Bir Fenerbahçe Başkanı'nın yediği tokat
    Türkiye'de yönetici olmak çok zor. Hele dertleri asırlaşmış büyük kulüplerimizin başkanı olmak ayrı bir kabiliyet gerektiriyor. Tabii bunların en zoru ise Fenerbahçe'yi yönetmek. Zor olduğu kadar ulaşılması güç bir mevkidir Fenerbahçe başkanlığı.
    Mesela ben çok iyi hatırlıyorum Trabzonspor'un onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın 20, 25 yıl önce Fenerbahçe'ye başkan adayı olduğunu. Tabii ki seçilememişti. Onun için sanıyorum hala Fenerbahçe kongre üyesidir sayın Mehmet Ali Yılmaz.

http://64.233.183.104/search?q=cacheaZtYaZ6TLkJ:www.stargazete.com/index.asp%3FhaberID%3D142724+%22mehmet+ali+y%C4%B1 lmaz+fenerbah%C3%A7e+kongre%22&hl=tr&ct=clnk&cd=5

pasfotomaçta çıkan köşe yazısı,

Lafoloji

Galatasaray tribünlerinin Ferrari benzetmesi yaptığı Ribery'den haftalardır ses yok.

* Malum, biz Türkler Ferrari'ye LPG takmakla ünlüyüzdür! Fenerbahçe kalecisi Volkan, "Alex neyse ki rakip değil" demiş.

* Olsa ne yazar Volkan. Kaleye geçtiğin mi var? Mehmet Ali Yılmaz, Fenerbahçe Altyapı Derneği Dergisi'nde çıkan "Fenerbahçeliyim, bunu da kimseden gizlemedim" sözünü inkar etmiş.

* Korku size yakışmadı Mehmet Ali Bey. Fenerbahçe kongre üyesi olduğunuzu da mı reddeceksiniz! Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ, "Trabzonspor olarak İstanbul'da stat yaptıralım ve maçlarımızı burada oynayalım, İstanbul takımı olalım, sorun bitsin" demiş.

http://64.233.183.104/search?q=cache...&ct=clnk&cd=28

başka bir yazı.taraftarımız bu yüzden MAY tabelasını sökmüş.

http://64.233.183.104/search?q=cache...r&ct=clnk&cd=8

MAY kendini fenerbahçe taraftarı olmadığını savunan yazı:

yazının en sonundaki MAY ın sözler dikkatimi çekti.acaba böyle bir teklif fenerbahçeli olmayan birine yapılabilir mi?

Yıllar önce Fenerbahçe başkanlığı için şahsına defalarca teklif yapıldığını ve bu teklifi kabul etmediğinin doğru olduğunu vurgulayan Yılmaz, ''Bu da herkes gibi Trabzonspor camiası tarafından çok iyi bilinmektedir'' dedi.
    ekleme:http://www.zdhaber.com/Video/yilmaz-...mayis2005.html

internetten bulabildiklerim bunlar.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok iyi olur.
    Konu EMHOTEP tarafından (07.05.2008 Saat 02:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Ali Yılmaz dönemi Trabzonspor da bitmiştir artık...
    Hergün açıklamalarda yapsa,başkanlığa adaylığınıda koysa onu seçen zihniyetin düşüncesi nedir bilinmez...
    Mehmet Ali Yılmaz Trabzonspor klübüne 1 vermişse 10 almıştır.(daha doğrusu bütün başkanlar aynısını yapmıştırda o ayrı bir konu)
    Geçmiş sayfalardaki yazılara bakınca 1996 yılında şampiyonluk konusu gündeme geldi.
    Ben o zamanları pek hatırlamıyorum,ama ben o yılların muhabbetini belkide 200-300 kişiden dinlemişimdir...Anlatılanlardan yola çıkarsak eğer o maçta çok şeyler döndüğü kesin...
    Konu başlığına hitaben yazarsak eğer birşeyler,Trabzonspor takımı kötü bir sezon geçirdiğinde Tribünler ne diye bağırıyor? Mehmet Ali Yılmaz Başkan Trabzon şampiyon diye değil mi?
    Peki biz 1996 yılında şampiyon olsaydık O tribünler ne diye bağırırdı?
    En basit nokta buydu...
    Herkes kendi menfaatlerini düşünüyor.Trabzonspor başarılı olmuş olmamız çokda umurlarında olduğunu sanmıyorum!!!Olsaydı eğer birlik beraberlik olurdu...Saygılar.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mayi tartismaya baslarsak bu konunun ucu bucaginin olmadigini biliyoruz..

kasikla verip kepceyle alanlar..

``ortamin duzelmesini bekliyorum``` diyenler...

takim yerle bir iken agzindan tek bir kelime cikmayanlar ``trabzonsporda misyonunun bittigini dusunenler```
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Habu adam konuştuğu zaman "He he" diyip geçesim geliyor...
    Bu kadar boş lafı nasıl bir araya getirebilir bir insan...
    Aynı bizim futbolcular gibi...

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya su 1996da birseyler döndümü? neler oldu...??? böyle bir söylenti aldi basini gidiyor...

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her açıklama yapana bir konu açılırsa bu tartışmalar -ki bence gereksiz- bitmez.

Hiç Trabzonspor'u ileri götürecek fikirler üretecek tartışmalar yapmıyoruz. O öyle demiş bu böyle demiş şu yanlış yapmış . Zaten kimin doğru kimin yanlış yaptığı o kadar açık ki tartışmaya bile gerek yok

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Ali Yılmaz dönemi Trabzonspor da bitmiştir artık...
    Hergün açıklamalarda yapsa,başkanlığa adaylığınıda koysa onu seçen zihniyetin düşüncesi nedir bilinmez...
    Mehmet Ali Yılmaz Trabzonspor klübüne 1 vermişse 10 almıştır.(daha doğrusu bütün başkanlar aynısını yapmıştırda o ayrı bir konu)
    Geçmiş sayfalardaki yazılara bakınca 1996 yılında şampiyonluk konusu gündeme geldi.
    Ben o zamanları pek hatırlamıyorum,ama ben o yılların muhabbetini belkide 200-300 kişiden dinlemişimdir...Anlatılanlardan yola çıkarsak eğer o maçta çok şeyler döndüğü kesin...
    Konu başlığına hitaben yazarsak eğer birşeyler,Trabzonspor takımı kötü bir sezon geçirdiğinde Tribünler ne diye bağırıyor? Mehmet Ali Yılmaz Başkan Trabzon şampiyon diye değil mi?
    Peki biz 1996 yılında şampiyon olsaydık O tribünler ne diye bağırırdı?
    En basit nokta buydu...
    Herkes kendi menfaatlerini düşünüyor.Trabzonspor başarılı olmuş olmamız çokda umurlarında olduğunu sanmıyorum!!!Olsaydı eğer birlik beraberlik olurdu...Saygılar.
    Sadri başkanı ayrı tutmak lazım bu konuda.Başkan verdi ama almadı.
    Colmandante

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri başkanı ayrı tutmak lazım bu konuda.Başkan verdi ama almadı.
    Sadece Maddi olarak düşünmemek gerek,itibar açısındanda düşünebiliriz bunu...Sadri başkan bu klübe para verdiyse bunun karşılığı maddi olarak değil Türkiye çapında tanınan bir sima olarak almıştır.
    Sonuç itibariyle klüp başkanı olmak hiçbir zaman zarar doğurmaz.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Almanya

Hazir Mehmet Ali Yilmaz - Özkan Sümer konusuna deginilmisken tarihten bir anekdot hatirlatmak istiyorum.Yanlis hatirlamiyorsam 2000 yili baskanlik secimiydi ve bu ikili karsi karsiyaydi. M.A. Yilmaz in kazanacagina kesin gözü ile bakilirken, secimin yaklastigi günlerde yaptigi bir aciklamayla sehrin gündeme oturdu. Özkan Sümer i kastederek, "Benden icazet almadan kimse baskan olamaz" gibi tuhaf bir aciklamada bulundu.

Üyeler bu sözlere kongrede Özkan Sümer i secerek cevap vermisti.
    Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur!

N. F. Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TaraftaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazir Mehmet Ali Yilmaz - Özkan Sümer konusuna deginilmisken tarihten bir anekdot hatirlatmak istiyorum.Yanlis hatirlamiyorsam 2000 yili baskanlik secimiydi ve bu ikili karsi karsiyaydi. M.A. Yilmaz in kazanacagina kesin gözü ile bakilirken, secimin yaklastigi günlerde yaptigi bir aciklamayla sehrin gündeme oturdu. Özkan Sümer i kastederek, "Benden icazet almadan kimse baskan olamaz" gibi tuhaf bir aciklamada bulundu.

Üyeler bu sözlere kongrede Özkan Sümer i secerek cevap vermisti.
    Ayrıca o kongreye ceketimi yollasam seçilir.. Gibi çok mantıklı, akıllı, demokrasi kokan, edebi sözü de söylemiştir büyük(!) başkan...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)