Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 423 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ali Yılmaz | 8. Başkan

Nereden
    İstanbul

may ile nuri albayrak ı kıyaslayan arkadaş her ikisine de haksızlık yapıyor!
    nuri albayrak iyi bir başkandır. iyi de bir insan! yönetimini değiştirirse kendisinden umudum var benim.
    bugün yarın kongre kararı açıklanır.
    görelim bakalım!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@stichus
    sokaktaki vatandaş diyoryaki Nuri albayrak listesinde kendi seçmediği yöneticiler var. ama başkan olabilmek için oylar uçmasın diye bunlara göz yummuş ve yönetimine almıştır. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz stichus?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Hakkari

May veya Albayrak'ın bu takıma pek bir yararı olmadığı görülmüştür; bu şahısların döneminde Trabzonspor parlak bir dönem yaşamamıştır. Trabzonspor için yeni yüzler, farklı düşünceler, ve ideal yönetimler koltuğa oturmalıdır.

Nereden
    İstanbul

öyle demezdim ben..
    trabzon kanadından birilerinin liste ile çalışması gerekiyor denmiştir kendisine.. o da hikmet onur muydu neydi onunla görüşmüştür mesela.. biraz yol alındıktan sonra garip istekler başgösterince kendisiyle yollar ayrılmıştır..
    biraz haluk ulusoy biraz may listeye adam vermek istemişlerdir.. başkan da ben başkan olduktan sonra kimseyi kırmayalım demiştir.
    hafife almıştır başkanlığı..
    yönetim full trabzon kanadından da olsa dedikodu makinesi gibi çalışsalar da, birbirlerini yeseler de, küçük dünyalarında meşhur olmak için taklalar atsalar da, taraftara bira ısmarlayıp tvlerde adam asmaca hakem kesmece oynamayı yöneticilik sansalarda, reklam gelirleri dahil her türlü üründen para çıkarmaya çalışan çingene mantığıyla kulübü pazarlasalar da ben üstesinden gelirim sanmıştır.
    bir de sportif başarılar elde ederiz diye inanmıştır..
    olmamıştır..
    olamamıştır..
    bu!

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    may ile nuri albayrak ı kıyaslayan arkadaş her ikisine de haksızlık yapıyor!
    nuri albayrak iyi bir başkandır. iyi de bir insan! yönetimini değiştirirse kendisinden umudum var benim.
    bugün yarın kongre kararı açıklanır.
    görelim bakalım!
    Merak Ediyorum
    Sayın Başkan
    " İyi başkan "
    tanımlamasına girmek için ne gibi çalışmaları vardır?
    sizin Arkadaşınız olması dışında??

Nereden
    İstanbul

bak illa sen sordun illa sana söylüyorum..
    tam da anlayacağın dilden söylüyorum..
    tam ikimilyonikiyüzbin euro para vermiştir kulübe!
    sen bu parayı bir çevir.. sonra görüşelim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

istanbul kanadı,trabzon kanadı...

önce bu halledilecek...

birde;kimse bu kulübe para falan vermesin...ihtiyacı yok arkadaşlar bunu bi'anlayalım lütfen rica ediyorum...

saçma sözleşme maddelerinin tazminatlarını ödesinler ona eyvallah..!
    oda olmayacağına göre,babamızın tekkesi gibi sözleşmeler yapmıcaz,yaptırmıcaz...10 kere düşüneceğiz...!
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafından (20.11.2006 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

öyle demezdim ben..

biraz haluk ulusoy biraz may listeye adam vermek istemişlerdir.. başkan da ben başkan olduktan sonra kimseyi kırmayalım demiştir.
    hafife almıştır başkanlığı..

bu!
    evet. anlatmak istediğim de buydu.
    Bir kişi Trabzonspor gibi bir kulübe başkan olacaksa başkalarının yönlendirmesiylemi yönetimi oluşturmalıydı yoksa günahıyla sevabıyla yönetimini kendisimi oluşturmalıydı?
    Burda bile dik duramamış sayın Albayrak işte. neden duramamış acaba? yoksa kendi seçeceği yönetim ile oy kaygısımı vardı. doğruya ozaman belkide başkan olamazdı. Acaba ?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

hepsi olabilir..
    seçilme korkusu da olabilir.. işler kötü giderse daha fazla tutunmak da olabilir.. dik duramamak değil bu, tercih..
    hangisinin doğru olduğunu yapmadan anlayamayacağınız hayat tercihlerinden biri.. nasip!

Nereden
    Hakkari

2,200,000 euro para harcamışl bu takıma... Fatih'in transferini hesaplayın ondan sonrada görüşelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2,200,000 euro para harcamışl bu takıma... Fatih'in transferini hesaplayın ondan sonrada görüşelim...
    +1 +61 +1967 Ben sanal alemin edebiyatından anlamam ama ne güzel yazmışsın kardeşim Varol yaşa +22 milyon dolar borçtan bahsediliyor aslı varmı yokmu tam olarak bilemiyorum.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Lazaroni'nin tazminatını da ekleyiverelim

Nereden
    İstanbul

ikimilyonikiyüzbin euro dışarıdan gelip kulübün kasasına girendir.. anlamayacağını tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı anlamayacağını beklemiyordum..
    neyse..
    çirkin şeyler bunlar..
    ama büyük bir parayı kulübe veren tek başkandır..
    söz verdi demeyin, vermeyen yok!
    sözünü tuttu o kadar da demeyin..
    çok çirkin konular..
    kapattım bile..
    çok pardon!

Nereden
    Hakkari

Alıntı uğur 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 +61 +1967 Ben sanal alemin edebiyatından anlamam ama ne güzel yazmışsın kardeşim Varol yaşa +22 milyon dolar borçtan bahsediliyor aslı varmı yokmu tam olarak bilemiyorum.
    ikimilyonikiyüzbin euro dışarıdan gelip kulübün kasasına girendir.. anlamayacağını tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı anlamayacağını beklemiyordum..
    neyse..
    çirkin şeyler bunlar..
    ama büyük bir parayı kulübe veren tek başkandır..
    söz verdi demeyin, vermeyen yok!
    sözünü tuttu o kadar da demeyin..
    çok çirkin konular..
    kapattım bile..
    çok pardon!

Renkdaş; biz çok iyi anladık senin şüphen olmasın bu konuda. Birde yazdıklarının yanına başarıları ekleseydin; Yönetimin gelişinden şu ana kadar olan düzeyi yazsaydın; Mahvedilen Kurumsallaşmayı yazsaydın; Bitirilen altyapıyı yazsaydın; Sonu görünmeyen Tesisleşmeyi yazsaydın; sen çok şey yazsaydın kardeşim;

Biz anladık seni...!
    Birçoklarının bizi anlamadığı gibi...

@uğur 61: rivayet değil renkdaşım...ağlayalım mı gülelim mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nuri albayrak hatayi en basta yonetimine hatir gonul iliskileri sebebiyle disardan adam almasiyla yapti kendi listesini olusturamdi hatasi burda basliyo tekrar uzerine basarak soyluyorum nuri albayrakin bu kulube sportif anlamda basari saglayamadigi gun gibi asikar ama bu yapamayacak anlaminda gelmez hic kimse trabzona cebinden para vermedi konusmaklada olmuyo bu isler ama baskan birtakim sorumluluklari alarak mesafe kat etmek icin geldi biraz sabir gosterelim her firsatta birilerinin kellesinin gitmesi alisilagelmis bir olay oldu trabzonda ama gorulduki bu bize bi sey saglamiyo nuri albayrak basarili degildir kimse yanlis anlamasin hatalidir ama bu hatayi duzeltecekte kendisidir inaniyorum ki kendi listesini olusturp butunlugu saglarsa bizi sportif basari anlaminda ileriye goturecektir

Naim
    Ziyaretçi

Kulubunbu yönetim zamanında ortaya çıkan 15 milyon YTL açığı var
    Sen bunu bir Euroya Çevir
    sonra başkancığın Kulube Verdiği paradan Çıkar
    Bak bakalım kaç para açık çıkıyor
    Ondan sonra Konuşalım

Çeviremezseniz Alo deyin Matematik hizmetleride veririz

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mehmet ali yılmazın yanın da nuri albayragı kullanıp kırletmeyelim lütfen nuri albayrak mehmet ali yılmazın yanına gelemez ahmet ağaoğlu diyoruz ahmet ağaoğlunu bende çok isterdim niye isterdim atay aktuğ zamanın da seçimden kaçmasaydı bize dediğini yapacak masaya elini vuracak adam lazım buda mehmet ali yılmaz ünalı nasıl aldı ben ünalı alıyorum dedi kimse teklif verebildimi bu alın tamam hayde al gel bu kim aldı 4 ay oynamamış adamı aldı yıldız diye ey gidi ey
    işkenaz

Nereden
    İngiltere

takımı soktuğu zarar "ikimilyonikiyüzbin eurodan" daha mı değersiz?

Nereden
    İstanbul

bu çocuk baştan sakat dogmuştu ve sıkıntıları giderek bünyeyi sardı ....bu forumda ( ukalalık etmek için yazmıyorum ) başkan ile yönetimin arasında çok kopukluklar oldugunu 2.5 başlı bir yönetim oldugunu sanırım ilk ben yazmıştım .. olaylar bu kadar ayyuka çıkmadan ... bu iş bitti .....

şimdi gelelim seçim kısmına akşam belki de kongre kararı alınacak muhtemeldir de.... çok açık beyan ediyorum ki oyum başkana ... ben başkanın ne danışmanıyım ne de iş alıyorum başkandan ... başkanın bırakıp gitme lüksü yok ve ondan gelecek şu an için hayali!!!!!!! adaylar dışında aday da yok ... kim zaten girecek o borcun altına ve üstelik bu işi başkanın temizlemesi lazım ...ben özür vs kabul etmiyorum ... başkan zamanında başkalarının uçaga binip kaçtıgı gibi kaçmamalı ... duracak tekrar başkan olacak adam gibi liste yapacak .. MASAYA YUMRUGUNU VURACAK .... bu kaleciyi aldım bu hocayı aldım .. bu kadar ..... açık net ve kesin .... 15 kişiye sorma ile idare edilmez trabzonspor hele hele trabzonspor hiç edilmez ...yok öyle davul başkasında tokmak başkasında ....

hoca konusuna gelince arkadaşlar başarısızlıgın istikrarı olmaz olmamalı ...soruyorum şimdi özellikle o % 85 ci dediğim arkadaşlara ......

lazaroni kalsaydı bundan kötü mü olacaktık ???? bence hayır ... lazaroniyi neredeyse odunla kovaladık ziya kalsın böyle bir mantık yanlış ....

trabzonsporun kaderi sürekli eski hocalarla çalışmak olmamalı ... bunun da mantıgı yok ... koca dünyada hoca mı kalmadı ....senol ziya giray sadi bu kötü bir sarmal ....illa ama illa eski hocalardan biri gelecekse bunların içinde en başarılısı samet aybaba idi ... buna sanırım itiraz eden olmaz ... takımı toplayan kuran o idi .... ben ona da karşıyım ... biz bu kadar mı vizyonu misyonu tarzı olmayan takımız ??? hep eskiye mi dönecegiz ...

son sözüm bazı arkadaşlara .... ne demek lig A ....??????? bunun şakası esprisi hicvi dahi yanlış ....bu takım ligi gene ilk 3 arasında bitirecek ...tabii ki yapılması gerekenler yapılırsa ... ilk önce de hocadan başlamak kaydı ile ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Coolank, abi sen başkan aramıyorsun ki, başkanlık öğretiyorsun. Başkanlık öğretilmez hiç kimseye...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Hakkari

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çocuk baştan sakat dogmuştu ve sıkıntıları giderek bünyeyi sardı ....bu forumda ( ukalalık etmek için yazmıyorum ) başkan ile yönetimin arasında çok kopukluklar oldugunu 2.5 başlı bir yönetim oldugunu sanırım ilk ben yazmıştım .. olaylar bu kadar ayyuka çıkmadan ... bu iş bitti .....

şimdi gelelim seçim kısmına akşam belki de kongre kararı alınacak muhtemeldir de.... çok açık beyan ediyorum ki oyum başkana ... ben başkanın ne danışmanıyım ne de iş alıyorum başkandan ... başkanın bırakıp gitme lüksü yok ve ondan gelecek şu an için hayali!!!!!!! adaylar dışında aday da yok ... kim zaten girecek o borcun altına ve üstelik bu işi başkanın temizlemesi lazım ...ben özür vs kabul etmiyorum ... başkan zamanında başkalarının uçaga binip kaçtıgı gibi kaçmamalı ... duracak tekrar başkan olacak adam gibi liste yapacak .. MASAYA YUMRUGUNU VURACAK .... bu kaleciyi aldım bu hocayı aldım .. bu kadar ..... açık net ve kesin .... 15 kişiye sorma ile idare edilmez trabzonspor hele hele trabzonspor hiç edilmez ...yok öyle davul başkasında tokmak başkasında ....

hoca konusuna gelince arkadaşlar başarısızlıgın istikrarı olmaz olmamalı ...soruyorum şimdi özellikle o % 85 ci dediğim arkadaşlara ......

lazaroni kalsaydı bundan kötü mü olacaktık ???? bence hayır ... lazaroniyi neredeyse odunla kovaladık ziya kalsın böyle bir mantık yanlış ....

trabzonsporun kaderi sürekli eski hocalarla çalışmak olmamalı ... bunun da mantıgı yok ... koca dünyada hoca mı kalmadı ....senol ziya giray sadi bu kötü bir sarmal ....illa ama illa eski hocalardan biri gelecekse bunların içinde en başarılısı samet aybaba idi ... buna sanırım itiraz eden olmaz ... takımı toplayan kuran o idi .... ben ona da karşıyım ... biz bu kadar mı vizyonu misyonu tarzı olmayan takımız ??? hep eskiye mi dönecegiz ...

son sözüm bazı arkadaşlara .... ne demek lig A ....??????? bunun şakası esprisi hicvi dahi yanlış ....bu takım ligi gene ilk 3 arasında bitirecek ...tabii ki yapılması gerekenler yapılırsa ... ilk önce de hocadan başlamak kaydı ile ...
    Başarısızlığın istikrarı vardır; ve yaşadığımızda tam bunun net bir ifadesidir. Eğer Trabzonsporumuzun küme mücadelesi sorgulanıyor va bazılarının dilinde "sakız" olabildiysek bu başkan gitmelidir. Açık ve nettir. Kimseler ufukta yeni umutlar aramasın. Biz çok aradık bulamadık 22 senedir.

Lokman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Farkındamısınız doğru dürüst iki tane adam ismi sayamıyoruz. Birde trabzonspor sahipsi değildir diyenler umarım bu söylemi sıkca kullanan eski başkan düşünülmüyordur o gelecekse ben razıyım albayrak a

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayalimdeki Baskan : A H M E T A G A O G L U

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

başkan sana tek lafım biyere kaçamazsın.
    otur söz verdiğin stadımı yapıyosun borcmu kapatıyosun. ne yapacakasan yap ondan sonra çek git. o koltuk oyuncak değil. oturmasını bil...
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Nereden
    İstanbul

bakın size çok samimi söylüyeyim ki eger MAY Trabzona gelsin 1 hafta 10 gün kalsın kulis yapsın o kongre salonundan başkan olarak çıkar ..... bu neredeyse % 100 dür ...zaten onun karşısına nuri albayrak çıkmaz çekilir ... özkan sümerin başkan oldugu kongreye gelseydi gene başkandı .. salondan içeri girmesi yeterdi ...bir de hikmet onuru listeye almayacaktı ...

bir arkadaşım dediğimi yanlış anlamış ...

başarısızlıgın istikrarı olmaz derken bunda ısrar etmenin yanlış oldugunu vurguladım .. tabii ki başarısızlıgın istikrarı olur şimdi oldugu gibi ... ama benim dediğim o değildi ..

şu artık çok açık belli oldu ki başkan kim olursa olsun özellikle albayrak olursa bu takıma tam yetkili bir menejer şart ...kendi yapamıyorsa yapacak birine yetki verecek ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)