Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Görev Baþýna Hacýosmanoðlu!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Angry Görev Baþýna Hacýosmanoðlu!

Trabzonspor Klübü baþkan yardýmcýsý sayýn Ýbrahim Hacýosmanoðlu, sizi bir Trabzonspor taraftarý olrak göreve çaðýrýyorum! söylediðiniz lafýn arkasýnda durmaya davet ediyorum! geçen hafta çýkýp antalya maçý hakemi için söyledikleriniz ben unutmadým! eminim arkadaþlarýmda unutmadý... evet siz tehtit ettiniz ama hakemler aynen devam ediyor! konuþmaya gelince mangalda kül býrakmayan, yeri geldiðinde yönetimdeki arkadaþlarýnýza bile "posta koyan" sayýn Hacýosmanoðlu,evet bekliyoruz bakalým ne yapacaksýnýz cüneyt çakýr hakkýnda? siz uyardýnýz ama sizi ne mustafa çulcu ne de cüneyt çakýr dikkate almamýþ görünen o ki! bakalým þimdi ne yapacaksýnýz? yönetime gelirken yaptýðýnýz gibi söylediklerinizin arkasýnda durmayacak mýsýnýz yoksa bir ilki gerçekleþtirip Trabzonsporun hakkýný savunacak mýsýnýz? BEKLÝYORUM!!!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

nerdesin hacýosmanoðlu bu yanlýþý gördüðün halde neden susuyorsun

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

lafla peynir gemisi yürüseydi heeeeyyy heeeyyyyyyyy.
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hacýosmanoðlu da þaþýrmýþ vaziyettedir. Baþkanýnýn Cem Papila ile ilgili sözlerinden sonra ne diyeceðini bilememektedir bence.

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haciosmanoglunun en iyi yaptigi i$ hakamleri ele$tirmek ve cok güzel demogoji yapmak,sizden öncekileri ele$tir, ve onlardan daha kötü i$lere imza at. Tam Haciosmanogluna uygun i$ler. Ben ba$tan beri kendisine bir yönetici sifatiyla bakmadim, hele hoca konusunta kendisine atilan calima eyvallah deyip orada oturmaya devam ettiya, helal olsun ona, oraya ne icin geldigini bizlere cok iyi anlatti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý ts1983 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hacýosmanoðlu da þaþýrmýþ vaziyettedir. Baþkanýnýn Cem Papila ile ilgili sözlerinden sonra ne diyeceðini bilememektedir bence.
    ama hacýoamanoðlu baþkandan sonra çýkýp antalya maçýnýn hakemini eleþtirmiþ ve merkez hakem kurulunu uyarmýþtý. yani aklý baþýndaydý,sanýrým,umarým,inþallah!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 haftada 4 puan gitti...bariz hakem hatalarý canýmýzý yakmaya baþladý...her yerden darbe yiyoruz....
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

kutoz
    Ziyaretçi

Eleþtirse ne olacak. 16 puanla sondan dördüncü olmamýz sizce hakem hatasý mý...

Trabzonspor futbol mu oynuyor arkadaþlar... Kendimizi kandýrmayalým. Bu takým sürünüyor...

Hacýosmanoðlu, geçen hafta bir demecinde þöyle diyordu; "Bu takým son 5 maçýný da kaybetse, seçim olmayacak" Bende diyorum ki sayýn Hacýosmanoðlu, lütfen sizi tribünden gelen bir yöneticisiniz... Nasýl Nuri Albayrak'ý siz ikna edip baþkanlýða adaylýðýný koydurmuþtunuz, þimdi de tekrar ikna edip seçim kararý aldýrýn. Çünkü Trabzonspor'a çok büyük zarar vermeye baþladýnýz...

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Bu baþlýktan çýkan anlam sivas karþýsýnda 1 puanýmýzýn hakem tarafýndan çalýndýðý mý?
    Sivasspor un golü bariz gol ayrýca iptal edilen golde de ofsayt yok.Yani -en azýndan bu maçta- hakemlerin sonuca aleyhimize direkt etkisi yok.Tartýþmamýz gereken öncelikli mesele de bu deðil bence.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

hakemleri boþ verin futbolcular hoca ne yaptý ona bakýn
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Nereden
    Almanya

Alýntý eys_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþlýktan çýkan anlam sivas karþýsýnda 1 puanýmýzýn hakem tarafýndan çalýndýðý mý?
    Sivasspor un golü bariz gol ayrýca iptal edilen golde de ofsayt yok.Yani -en azýndan bu maçta- hakemlerin sonuca aleyhimize direkt etkisi yok.Tartýþmamýz gereken öncelikli mesele de bu deðil bence.
    1 puan calinsa ne olur? Koskoca Trabzonsporu caldilar elimizden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kesinlikle ben onu iddaa etmiyorum zaten. biz antalya maçý haricinde hakem hatalarýyla paun kaybettik dersek gülerler. ama eðer hacýosmanoðlu çýkýp birþey söylüyorsa ve ertesi hafta bir hakem bariz foulü gol olarak nitelendiriyorsa artýk dediðini yapmasý lazým!
    evet ofsayt olmayan golü vermedi hakem ama iki yanlýþ bir doðru yapmaz! hacýosmanoðlu ya hesap sorar yada çeker gider!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Görev Baþýna Hacýosmanoðlu!!! ?????

Sandýk baþýna Hacýosmanoðlu!!!!!
    Sen iyisi mi evine Hacýosmanoðlu!!!!!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Almanya

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Görev Baþýna Hacýosmanoðlu!!! ?????

Sandýk baþýna Hacýosmanoðlu!!!!!
    Sen iyisi mi evine Hacýosmanoðlu!!!!!
    Evin yolunu bulsalar gideceklerde, bunlar evin yolunuda bulamazlar.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hakem e kýzamýyorum çünkü adýmýza ii iþler yaptý hasan ý musayý çaðdaþ ý etkisiz hale getirdi ziya doðaný hücum aðýrlýklý kadro kurmaya zorladý

Yaþ
    56

Hacýosmanoðlu bu yönetimdeki maalesef diyorum en büyük hayal kýrýklýðýdýr.En baþta sezon baþýnda kendisine teknik direktör bulma ve anlaþma yetkisi verildiði halde iþi eline yüzüne bulaþtýrmýþtýr.Eften püften mevzularla bir teknik adamla anlaþamadýðý gibi uzayan görüþmeler sebebiyle Türkiye'de baský altýnda kalan arkadaþlarýnýn Lazaroni ile yaptýðý anlaþmayada çocukça karþý çýkmýþ bir þekilde anlaþýlan hoca'yý ve arkadaþlarýnýda peþin peþin kurtlarýn önüne atmýþtýr.Sonrasý malum kendisini büyük takým olarak atfeden hiç bir kulubün yapmayacaðý þeyi yaparak 5 maç sonucuna bakarak hocanýn biletinin kesilmesinde de baþsorumlu olmuþtur.Bununlada kalýnmamýþ bu kulübü bjk uðruna yüzüstü býrakýp kaçan bazýlarýnýn Kurtlar Vadisinden esinle kendisine Laz Ziya diye onore ettikleri ama benim kanaatimce Çapsýz Abidin bile olamayacak ZD ile anlaþmayý büyük bir marifet saymýþ gerine gerine açýklamalarda bulunma gafletine devam etmiþtir.Koskoca TS kulübünü sadece TC'de deðil dünya futbolunda adýndan sözettirecek adam diye kariyerinde hiç bir zaman A Klas bir takým çalýþtýrmamýþ ZD'nin product menagment hizmetinede soyunmuþtur.Üstelik bunu yaparkende bizleride töhmet altýnda bulunduracak þu ucube açýklamasý hala kulaklarýmýzdadýr ' Kan uyumumuz saðlanmýþtýr,ZD ile güzel günler yakýnda'.Bu ZD'ý TS'un baþýna musallat eden, dokularý uyuþan her kimse derhal TS'dan elini eteðini çekip gitsin.

ctmeoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

derhal yönetim istifa etmelidir hacýosmanoðlu da yapýlan yanlýslara sessiz kalmýstýr yanlýsa göz yummustur o da hatalýdýr sen de istifa et hacýosmanoglu

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

hakemler olmasa þimdi liderdik tabi dimi ya býrakýn ya önce kendimize bakalým

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

bise olacagi yok onlar lafta kaldi gecti gitti bende guvendim bu adama ama fiissss...

sahadaki coniler once adam olsunlarda gol atsinlar bakin nasil galip geliyoruz
    Ýnsan ol evlat!

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

aklý baþýnda olan bi adam tutupta bu maç için hakemlere saydýrmaz. hacýosmanoðluda bence aklý baþýnda bir adam...

sen futbol oyna, yenmek için saldýr, sonra hakem sana bunu yaparsa o zaman kýzmaya hakkýn var. þu durumda ses bile çýkartmak ayýptýr be. hee bide adamlarýn verilmeyen 2.golü için de itiraz edelim mii??
    VERENA (KIRANKAÞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Hakemle alakasý yok Sivas hak etti kazandý
    Attýðý gol fauldu doðru.Fakat verilmeyen golün Ofsaytla alakasý yoktu.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Thumbs down

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eleþtirse ne olacak. 16 puanla sondan dördüncü olmamýz sizce hakem hatasý mý...
    Evet arkadaþlar kötü oynuyoruz ve bunun sorumlusu hakemler deðil !!! Peki biz kötü oynuyoruz diye hakemlerin bu takýmýn hakkýný gasp etmesine göz mü yumalým? birkaç puanla 5-6 basamak yukarý çýkmak mümkünse niye bu kadar bariz hatalar yapýlýyor. Yönetime futbolcuya tepki hakemlere eyvallah mý diyelim??

puanýmýz 16.
    antalya maçýnda kesinlikle ve kesinlikle 3 puanýmýzý hakemler yedi. +3 eder 19.

bu maçta 0-0 iken iyi oynadýðýmýz bölümde gol yedik ama kaleciye faul... belki top dönecek golü biz atacaðýz 3 puan gelecek... sivas bulabilir mi o bulduðu pozisyonlarý???? golü verilmemiþmiþ pehhhh....

+1 yada +3 puan daha gitti. 20 yada 23 puanla lider fener maçýna çýkacaktýk. hadi gel de çýk iþin içinden. fenerin puaný þuan 28...

Nereden
    Almanya

Haciosmanoglunu göreve cagiriyoruz da, bu adamin görevi neydi?

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ne hallere düsdük yahu
    Haciosmanoglu ISTIFA

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

hacýosmanoðlu ikinci yarý bizimle tribünde izledi maçý ve maç bittikten sonra giderken aðlýyordu adam kafasýný kaldýrýp kimsenin suratýna bakamadý çok kötü oldum o halini görünce

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)