Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gerçek misiniz siz yaaa?

Haluk Pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

seni canı yürekten kutluyorum begüm kardeşim...ne güzel yazılar yazmışsın..sevgi bu kadar güzel anlatılabilirdi en saf en temiz..
    bu sevgiyi bu aşkı her zaman yaşaman dileğiyle..
    Dünya yıkılacak da olsa, bırak adalet yerini bulsun

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

An itibariyle iptal durumdayım.Eline,yüreğine sağlık
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende bu sevgiyi haketmeyenlerin olduğuna inanıyorum.Yazdığın o mektuplar bile bazılarına mesaj olamamış.Bu sevginin hiç eksilmemesi dileğiyle...

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@eys_61
    An itibariyle iptal durumdayım.Eline,yüreğine sağlık

aynen bende o vaziyetteyim..

hayatımda en sevmediğim kelimeyi kullanarak.. (KEŞKE) bu sevgiye bu aşka layık olabilseler ama göründüğü gibi hiç biri bu sevgimize bu büyük aşkımıza layık değil..
    ama bizim sevgimiz aşkımız hiç bir zaman eksilmez...
    Benim yaradılışımda fevkalade olan bir şey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

harikasın begüm ya... onlar seni haketmeseler de...

o sahadaki futbolcular acaba maçtan sona seni düşünmüşlermidir??? egümü üzdük demişlermidir?
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İstanbul

o sevgiyi bu ruhsuzlar haketmiyor. ben bu duruma artık dayanamıyorum yatmak istiyorum yatamıyorum, canım sıkılıyo...kısacası dayanamıyorum artık

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Begüm keşke 10 sene önce yazsaymışsın o mektupları ogüne abdullaha hamiye ve diğerlerine.Belki onlar anlardı senin duygularını ve gitmezdiler bu takımdan.Yani efsane kadro bozulmazdı.Ve biz bugün bu durumlarda olmazdık.
    Özkan SÜMER

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

oyyyy oyyyyyyyy!!!
    eline yüreğine sağlık begüm.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

begüm yazdıklarını okumadım.. takım düzelme sinyalleri verdiğinde yada ilk golü attığımızda okuycam. kusura bakma. o yazdıgın güzel şeyleri okuyup yönetime ve ziyaya olan sinirimin gecmesini istemiyorum. teşekkürler.. ii ki burdasın..
    Hadi eyvallah..

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eğer okuyorlarsa bunları,bunuda okusunlar!!! Yüreğine sağlık Begüm kardeş!!!

Kazım’a

Merhaba Kazım,

Nasıl geçiyor günlerin orada?

Sen sevmezsin heyecansız yaşamı. Her şey düzenlidir şimdi oralarda. Karmaşa yok, trafik yok.

İstiklal Caddesi var mı orada da? Mis Sokak’ta kaçak çay veren garsona kızdığın gibi “Rize Çayı” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? Yeşil parkanı giyip yağmurlu günde taksinin ön koltuğuna otururken taksici seni tanımasın diye dua ediyor musun hala?

Hamsi pişiriyor musun orada? Pişirirken de “Ben seni sevduğumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? Sahi Kazım Cennette hamsi var mı gerçekten? Hamsi olmadan Cennet bile çekilmez değil mi?

Güzelliğini Hopa dağlarından almış sesinle “ Dido”yu söylüyor musun?

Manu Chao’nun konser vermesi için orada da uğraşıyor musun?. Hala St.Pauli galip gelince seviniyor musun?

Pazar günleri Trabzonspor’un maçlarını radyodan mı dinliyorsun hala?

Spikerin mikrofonlarımız Avni Aker’de diyene kadar sıkıntıdan patlıyor musun? Aytekin’in verdiği bordo-mavi çubuklu (reklamsız) formanı mı giyiyorsun hep? Yenildiğimizde ağlıyor musun hala?

Kazım bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

Yalnız mısın orada?

Kalabalık mı Trabzonspor tribünleri?

Dozer Cemil’de orda mı?

Birini daha soracağım sana Kazım;

1996 yılında 12 yaşındayken şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan Göreleli delikanlı şehidimiz Mehmet Dalman’ı gördün mü. Mutlaka cennette karşılaşmışsındır. Ne yapıyor Memedim? İyi mi? Büyümüş mü Kazım? O Trabzon şivesi ile yanına gelip sana o soruyu sordu mu? Ona acı haberi verdin mi Kazım?

"Memedim 22 yıl oldu ve Trabzonspor hala şampiyon olamadı" dedin mi ona? Söylemeseydin keşke. Dayanamaz Memedin yüreği. Bir kez daha yıkılmasın o küçük dünyası.

Sarıldın mı ona sıkıca? Daha çok küçük o Kazım.. Sıkı sarıl ona.Hiç bırakma. Kimsesi yok orda Memedin. Onu ilk kez Trabzonspor maçına getiren babasını çok özlemiştir şimdi. Babalar gününde sarıldın mı ona? Sana hediye almak isterdi ama parası yoktur ki orada Memedin. Olsaydı eğer bil ki son kuruşuna kadar paraya kıyıp sana bir kaşkol alırdı. En güzel bordo-mavi duyguyla örülmüş.

Orada da havalar Karadeniz dağlarındaki gibi soğuk mudur mu acaba? Havalar soğuyunca sıkı sarıl ona Kazım. Senin yanında götürdüğün bordo-mavi çubuklu formayı ona ver. Daha çok küçük o. üşümesin Memedim. Sen de bilirsin o forma sıcak tutar adamı. Çoooook sıcak

Koynunda uyut onu. Hopa’ya giderken Zigana dağlarına bakan gözlerinle bak ona. Trabzonspor diye bağıran dudaklarınla öp onu. Söyle ona: “Memedim, 22 yıl oldu şampiyon olamadık. ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor”

Bir de Kazım

Trabzon maçını izleyenler arasında Trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakın oturan, en çok çay içen, en çok bağıran ve lakabı Kama Yılmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdır. Senin gibi onu da kanser aldı bizden. Bir bayram sabahı Memedi de yanına alıp benim için babama bir kez sarılır mısın ve söyler misin ona: “Yılmaz Amca oğlun evlendi. 20 gün önce de kızı oldu.ve kızına senin doğduğun köyün adı “Alona” yı vermişler. Babası Alona’nın kulağına ezan okuduktan sonra “Şampiyon Trabzon” diye seslenmiş”.demeyi de unutma emi....

Memede sıkı sarıl. O daha çok küçüktür. Söz. Şampiyonluk kupasını alınca bir senin bir de Memedin mezarına getireceğiz. Değil 22 yıl, bin yıl beklesek dahi.....
    O Kupa Buraya Gelecek....

Nereden
    İzmir

mektubu ben yazmadım arkadaslar.yanlış ankaşılmasın...sadece okuyup öğrensinler sahadakiler,klubedekiler,şeref tribünündekiler..Nasıl bir sevdadır trabzonspor!!!!!!!

Yasin Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart trabzonspor

arkadaşlar duygulanmanın bir anlamı yok eskiden trabzonspor şampiyon olunca futbolcular sanki bir savaş kazanmış gibiydiler aldıkları para şimdikinin senelik 10 milyar 15 milyar o zaman para için değil trabzonspor için oynuyorlardı takım yenilince ağlıyor yenincede sevinçten ağlıyorlarda ama şimdiki futbolcular çok büyük paralar alıyorlar bakın arkadaşlar şimdi trabzon yenilince uyuyamıyan bi futbolcu varmıdır hepsi çok rahat bakın trabzonspor antalyaspor maçında maç berabere bitti trabzonsporlu futbolcular soyunma odasına giderken antalyalı iki futbolcu yere çökmüş ağlıyodu 1 puan aldıkları için üzülüyorlardı bu nedemek biliyormusunuz trabzonspor ruhu tamamen bitmiştir bide taraftar sahaya gitmiyor olayına gidelim soruyorum burda galatasaray beşikta fenerbahçe bu takımlardan biri 20 sene şampiyon olmasın bakın stadlarda bir kişi bile olmaz onun için trabzonspor yönetimi seyirciden her zaman memnun kalsın dua etsinler bu kadar taraftar geliyo diye bu takımdan yattara hariç bütün futbolcular gitmesi lazım gökdeniz iyi oynuyo felan bunlar hikaye yönetim gitmesi lazım teknik traktörümüz gitmesi lazım trabzonspor 3 hucum futbolcuyla sahaya çıkıyo tam bi acizlik arkadaşlar belki kızıcaksınız ama ben fenere özeniyorum ya abi bize niye adam gibi yöneticiler gelmiyo ya bu nedir bıktım ya bu takımda ya nedir bu çektim bi şampiyon göremicekmiyim bu takımı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

o mektup Yavuz Saltık'ın bi yazısıdır...

Nereden
    İzmir

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o mektup Yavuz Saltık'ın bi yazısıdır...
    Biliyorum gamze kardeş..Renkdaşlar bak haylaza çalmış buraya yapıştırmış demesinler die altına bi daha mesaj attım..Amacımda zaten bu ruhsuz topçularımız öğrensin bu sevgiyi...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı rasmuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum gamze kardeş..Renkdaşlar bak haylaza çalmış buraya yapıştırmış demesinler die altına bi daha mesaj attım..Amacımda zaten bu ruhsuz topçularımız öğrensin bu sevgiyi...
    yok ben yanlış anlamadım farkındayım sadece bilmeyenler için de bu harika yazının sahibini belirtmek istedim...tekrar hatırlattığın için bunu bize teşekkürler ayrıca...

Haluk Pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Taraftarların yüreğinde bu kadar sevgi varken bu takımı şampiyon yapan ekip o kadar dua alırki,yerleri kesin cennet olur..
    Dünya yıkılacak da olsa, bırak adalet yerini bulsun

Nereden
    İzmir

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ben yanlış anlamadım farkındayım sadece bilmeyenler için de bu harika yazının sahibini belirtmek istedim...tekrar hatırlattığın için bunu bize teşekkürler ayrıca...
    Hiç çıkmadıki aklımızdan böle yazılar,trabzonspor sevgisi..Oynayıpta,pardon oynamayıpta milyarları alan topçuların hatırlamamsı koyuyor adama..
    Hee bide 5 haftalık periyodun ilk haftasını saymassak geriye kalan 4 haftada gidip bi kafeye tek trabzonlu olarak maçı izleyip,hesabı ödemeye gittiğimde kasiyerin nolacak bu trabzonun hali demesi koyuyor bi o kadarda!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eline, yüreğine sağlık Begüm
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abla çok güzel yazmışsın.Ama bir çoğu bu sevgiyi hak etmiyo.

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harikasın begüm ya... onlar seni haketmeseler de...

o sahadaki futbolcular acaba maçtan sona seni düşünmüşlermidir??? egümü üzdük demişlermidir?
    Bence düşünmüşlerdir.
    Zaten maç başlamadan önce sahada yapılan canlı bağlantıda yani Zeyyat Kafkasla yapılan ropartajda o bile Begümü anlattı.Gelişini,sevgisini,fanatikliğini,takıma büyük moral olduğunu kenetlenmeleri gerektiğini anladıklarından falan bahsetti.Süperdi begümm.Seninle gurur duyduk.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sevgiyi haketmediklerini falan düşünmüyorum..hepsi sonuna kadar hakediyor ve eminim ki bugün kü durumumuza en az bizim kadar üzülüyorlar..

anlayın artık arkadaşlar olmayınca olmuyor..şansızlık var üzerimizde. önemli olan biz takımı böyle de olsa sever miyiz?? benim cevabım EVET SEVERİZ. Ne önemi var o zaman ligin kaçıncı sırasında olmamızın? Lütfen sevgimizi galibiyetlere endekslemeyelim, sevginin güzeli karşılıksız olanıdır.

begüm bunu başarabilen nadir insanlardan bence duygularına "haketmiyorlar" diye darbe vurmak yerine, ondan birşeyler öğrenmeye çalışalım.
    eski nick "1461@61"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazıklar olsun bu sevgiye layık olamayan futbolcu ve yönetim müsveddelerine...... Begüm arkadaşımızın yazdıklarını okurken hamiye ilk sarılışımı hatırladım birden..o tabiki beni hatırlamaz ama ben hala tüylerim diken diken haturlarım o anı....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Trabzonspor sevgisinin ne demek olduğunu inşallah onlarda bir gün anlar
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hiçbiri sanırım bu ilgiyi haketmiyor. hemde hiç haketmiyor. ama işte tepki verince de biz kötü oluruz bak gerçek taraftar bizi seviyor gelip otelimize duygusal anlar yaratıyor derler. ama eleştiren hep kötüdür. zaten öyle toplama bi takım oldu ki adamları yolda sivil görsem tanımam. 90 ların sonunda da bu hale gelmiştik Trabzon haberi bile çıkmamaya başlamıştı tv lerde gazetelerde. kardeşimizin sevgisini anlıyorum sonuçta bir hayranlık bu ama gerçekler çok acı çünkü bunlar hiçbirşeyi haketmiyorlar.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı nebiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence düşünmüşlerdir.
    Zaten maç başlamadan önce sahada yapılan canlı bağlantıda yani Zeyyat Kafkasla yapılan ropartajda o bile Begümü anlattı.Gelişini,sevgisini,fanatikliğini,takıma büyük moral olduğunu kenetlenmeleri gerektiğini anladıklarından falan bahsetti.Süperdi begümm.Seninle gurur duyduk.
    Ben bilmiyordum o konuşmayı...Tam dinleyen birisi varsa anlatabilir mi?
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)