Sayfa 88 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 78 86 87 88 89 SonuncuSonuncu
Toplam 2223 adet sonuctan sayfa basi 2,176 ile 2,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 8. Hafta | Mersin İdmanYurdu 3 - 2 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsine katılıyorum.

Ancak bütün bunların sorumlusu dibine kadar siyaset başka hiçbir şey değil. Ve o siyasette Trabzondakilerin Trabzon ve Trabzonspor düşmanı siyasetçileri el üstünde tutması sonucu buralara geldik. Daha da beter olacak Trabzonspor. Böyle siyasi yalakalık yapan bir şehri ve taraftarı varken, oradan buradan gönderilen paralarla transfer yaparken, figüranlığa devam edecek, daha da beter olacak.

Çünkü biz bunu istiyoruz.

Yetişkinlerin üzüntüleri umrumda değil de, çocuklarımızın üzülmesi veya Trabzonspor dan kopmasına üzülüyorum, çocuklarımızın durumu uzun vadede çok daha yıkıcı olacak Trabzosnspor için.
    Kardeşim, Siyasetin doğasında vardır onlar nemalanır,kullanır ve paçavra gibi atar..Sorun halkta, Yöre halkı en fazla dejenere olan ahlaki erozyona uğrayan bölge haline geldi..Değer yargılarımız tamamen materyalizm ve muhafazkarlığa doğru evrildi.

Eskiden bir nene gelir senin kimliğini umursamadan sana fırça atar,seni eleştirirdi..Doğru bilgini ölümüne savunurdu,yaşadığı coğrafi şartlar onlara inanılmaz bir özgüven aşılardı..

Rahmetli Dedem yabani bir akasya ağacına kuzenimle ağaçevi yaparken bizi bir gün uyardı..Uşaklar dedi bu ağaça çivi vurmayın vurduğunuz çivi o ağacı kurutur yazıktır günahtır!!!Tabi biz ufağız dinlemedik..Fındık zamanıydı..Fındığı toplayan yevmiyecilerle uğraşıyor dedem..o esnada bizim önümüzden geçip gidiyor devamlı..En sonunda şöyle bir şey dedi..3 ten 9 a vallahi sizi vururum inadıma gitmeyin ula...Ve en sonunda dediğinide yaptı...Şu an hayatta isem dedemin çok iyi görmeyen gözleri ve 3,5 metre yükseklikten göt korkusu ile atlamayı başarmamdır..Dedemle 30 metreden göz göze geldim ve Hiç tereddüt etmeden nişan alarak 3 el ateş etti bana..

Şimdi bunu neden anlattım,Herşey düpedüz ortada iken bir ademoğlu trabzonlu trabzonsporlu onuruna kupasına sahip çıkamadı...Bırakın çıkmayı kupayı çalan adama kupamız nerde efendim diye soru soracak bir babayiğit te çıkmadı..

Herkezin mevcut siyasi ve ekonomik yapı içersinde hak yemeği mevcut durumun doğasına bağlayarak normalleştirmeye başladı..Çıkar endişesi duyulmadan dikine laf söyleyen bir zat bile yok şu an yöremizde..

Benim için Trabzonspor işte bu değer yargılarımız kalmağında bitmiştir..

Nereden
    Trabzon

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabii ki yönetim de gidecek..onların gitmesi için kongre bekleniyor da temizliğe bir an evvel başlamak şart.şu saat oldu hala istifa haberi gelmiş değil.hurma ile şota bugün yönetim de bir an evvel düşmeli bu takımın yakasından.
    Onlar asla istifa etmez asla.
    Daha yiyecek çok şeyleri var! 10-0 da yenilsek istifa etmezler.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bahar beklemekle olmaz. Bekledikçe anlık tepkilerin geçmesini ve devam etmeyi umuyorlar. Hukuk içerisinde tepkilerimizi en üst seviyede göstermeliyiz
    "hukuken" elinden şampiyonluğu çalınan bir camianın fertleri olarak "hukuken" görevde olmaması gereken ama yine "hukuken" görevine devam eden yönetime hukuk içinde mi tepki vereceğiz?

benim tepki çeşitlerim var ama "hukuken" suç teşkil eder...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar asla istifa etmez asla.
    Daha yiyecek çok şeyleri var! 10-0 da yenilsek istifa etmezler.
    Allah gözlerini doyursun ne diyelim...dün akşamdan beri hayatımızi zindan edenlere ne desek boş.mersinden osmanlidan 3 er gol yiyip te utanmayan adamlar bunlar.adam dediysem lafin gelişi.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gene sikeye baglamayın olay ısurda dünkü mersin macını konusuyoruz gene bu baslıgı oraya bagladınız baskan gibi yeniliyoruz baskan gecen sezon yenilgiyi konusmuyor yenilgiye kılıf olarak şikeye baglıyor.tamam şike konusacagız hakkımız varsa herzaman arayacagız gs ve konya macları hakem hataları sonrası federasyona yürümeliydik kimsede çıt çıkmadı.

Nereden
    Ankara

Bu arada ben Şotaya inanıyorum onun birşeyler yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Onur ve Mehmet Ekici hakkında söylediklerinin de doğru olduğunu düşünüyorum. Cahil yönetim, üçkağıtçı Hurma gibi adamlar özellikle Ekici'ye haksızlık yaptılar. (takımın içinde böyle olaylar olması doğaldır ama cezası da verilmelidir) Ama Ekici'nin yaptığıda yanlış, ya bir daha top oynamazsın bu takımda ya da "benim moralim bozuk vay efendim canım sıkıldı küstüm" diyemezsin. Çıkar topunu oynarsın. Aynı şey hatta daha fazlası Onur için de geçerli. Bu dünyada karşıdan gelen topları en iyi çıkaran kaleci olduğundan hiç şüphem yok, yan toplarda özellikle yumrukla çıkardığı toplarda her zaman zayıf. Bu takımın gördüğü en "adam" topculardan biri sağolsun en "Trabzonlusundan" daha Trabzonlu davrandı hep. Ama, hiçbirşey "ben bu başkan için oynamam" zihniyetini haklı çıkaramaz. Rabotnicki maçından önce olan olayda bende olsam Onur'u kadro dışı bırakırdım. Bence Şota, dünya kadar hatalar yapan bir sürü adamın arasında birşeyler yapmaya çalışıyor bence. Hangi tarafın haklı olduğu zerre kadar önemli değil bir takımda iki baş varsa başarı denen şey olmaz.

TSarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çernobilden daha etkilisi oldun hayatımıza
    Bu KαLP Sєπiπ İçiπ 61 Kєгє ...

Nereden
    İstanbul

ben şotanın açıklamalarına dikkat çekmek istiyorum tamam yönetim suçludur yönetim kötüdür eyvallah ama oynamayan ben sakatım diyerek bunun arkasına sığınan varsa da en az yönetim kadar en az teknik direktör kadar sucludur kimse kusura bakmasın biz trabzonsporuz kişilere bakmaksızın sağlıklıysak ki sakat sakat oynayanlarda var çıkıp formamızın trabzonsporumuzun hakkını vermeliyiz biz futbolcuların taraftar için kent için oynaması gerektiğini bilmesi lazım trabzonsporluluk ruhu taşıması lazım kişilere göre değil yönetimi göndermek mi istiyorlar sahada kötü sonuç alarak yada buna alet olmak hoş değil bu kişilikte ki futbolcuların trabzonsporda işininde olmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu durum butun takıma etki ediyor görüyoruz kaç maçtır kaybediyoruz kaç senedir aslında kaybediyoruz bu yanlışın bir an önce bitmesi lazım bu kadar basiretsizlik olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yapılacak şey aslında çok basitti. Erkan Zengin zaten kart cezalısı ve milli maç arası geliyor. Adamı kadro dışı bırak, bu arada Mehmet ve Erkan'ı da barıştır. 1 ay sonra da affet takıma dönsün. Yani bu kadar mı kafanız çalışmıyor yoksa kasten bilerek mi yapıyorsunuz orasına takılıyorum. Veyahut amaç Ekici'yi satıp gelecek para ile bakiyeyi kapatmak.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dağdan gelip bağdakini kovmak diye bir deyim vardır. Siz eğer senelerdir takımı taşıyan Onur'u pisliğe sokup sokup çıkararak kendinizi bir yerlere getirmeye çalışırsanız, geçen sene takımı taşıyan Mehmet'i aynı şekilde adaleti savunmayıp kayırma yapıp atılan yumruğu kâr bırakırsanız, sonra bunlar oynamıyor görevleri diye sızlanma (Sözüm meclisten dışarı) hakkınız olmaz. Hani ne oldu neden ağlıyorsunuz? Takımı yerle bir ettiniz, dayılık yaptınız, sırtlansanıza şimdi?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klup seneye avrupa kupalarina katilma hakki kazanza bile katilamaz bu mali tabloyla elinden alinir..hurma ve iho bunu bildigi icin onurla ekiciyi para etcek 2 adami satma derdindeler kaosun nedeni bu sotada hurmaya canak tutuyor..aylardir yerli oyuncularin parasi odenmiyorken yuksek maliyetli yabanci yransferler yapildi takimin kaptani onur buna tepkili ve hakli hepimizden daha cok trabzonsporlu cunku klup ucuruma giderken bu oyunun parcasi olmayi kabul etmedigi icin koyun delisi ilan edildi..gorun artik donen filmi iho kicini kurtarmak icin yanlis ustune yanlis yapti yuksek maliyetli transferlele hem taraftarin gazini alir hem zaman kazanirim derken 180 milyonla aldigi borcu 408 milyona cikardi 2.5 senede elde hicbir basari yok oyuncu ve hoca coplugune donen bi trabzonspor var..onurun verdigi mesaj cok acik takim batiyor uyan taraftar uyan sehir diye haykiriyor ama attigi cigliklari duyan yok.
    Konu gurur6134 tarafından (20.10.2015 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef öyle. Geçen haftasonu bir iş için 1 günlüğüne Trabzon a gittim, köye gidip anne babamı da ziyaret ettim.

Babam : "bak şu Trabzonspor a takım içinde de birbirinin ağzını burnunu kırmışlar, yine yenildiler vs. vs."
    Ben : "baba sen bu figüran Trabzonspor un neyini takip ediyorsun, ben etmiyorum, herşey belli, şike liginin figüranı, oradna buradan gelen paralarla transfer yapandan ne beklersin, kime yenilmiş ne olmuş"
    Babam : "sen Osmanlıspor u yen de ondan sonra hakkını iste, daha Osmanlıspor u yenemeyen Trabzonspor dan ne olur"
    Ben : "baba 2011 de yenmedik mi? şampiyon olmadık mı? O senin dediğini 2011 de yaptık, hani nerede kupamız? nerede şampiyonluğumuz?"

İşin ucu onun kayıtsız şartsız bağlı olduğu yere gelince babam "sus pus, çıt yok"

O yüzden siyaset diyorum. Bizi bu hale şehrimizin insanlarının siyasi tercihi ve sizin dedikleriniz getirdi.

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, Siyasetin doğasında vardır onlar nemalanır,kullanır ve paçavra gibi atar..Sorun halkta, Yöre halkı en fazla dejenere olan ahlaki erozyona uğrayan bölge haline geldi..Değer yargılarımız tamamen materyalizm ve muhafazkarlığa doğru evrildi.

Eskiden bir nene gelir senin kimliğini umursamadan sana fırça atar,seni eleştirirdi..Doğru bilgini ölümüne savunurdu,yaşadığı coğrafi şartlar onlara inanılmaz bir özgüven aşılardı..

Rahmetli Dedem yabani bir akasya ağacına kuzenimle ağaçevi yaparken bizi bir gün uyardı..Uşaklar dedi bu ağaça çivi vurmayın vurduğunuz çivi o ağacı kurutur yazıktır günahtır!!!Tabi biz ufağız dinlemedik..Fındık zamanıydı..Fındığı toplayan yevmiyecilerle uğraşıyor dedem..o esnada bizim önümüzden geçip gidiyor devamlı..En sonunda şöyle bir şey dedi..3 ten 9 a vallahi sizi vururum inadıma gitmeyin ula...Ve en sonunda dediğinide yaptı...Şu an hayatta isem dedemin çok iyi görmeyen gözleri ve 3,5 metre yükseklikten göt korkusu ile atlamayı başarmamdır..Dedemle 30 metreden göz göze geldim ve Hiç tereddüt etmeden nişan alarak 3 el ateş etti bana..

Şimdi bunu neden anlattım,Herşey düpedüz ortada iken bir ademoğlu trabzonlu trabzonsporlu onuruna kupasına sahip çıkamadı...Bırakın çıkmayı kupayı çalan adama kupamız nerde efendim diye soru soracak bir babayiğit te çıkmadı..

Herkezin mevcut siyasi ve ekonomik yapı içersinde hak yemeği mevcut durumun doğasına bağlayarak normalleştirmeye başladı..Çıkar endişesi duyulmadan dikine laf söyleyen bir zat bile yok şu an yöremizde..

Benim için Trabzonspor işte bu değer yargılarımız kalmağında bitmiştir..
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klup seneye avrupa kupalarina katilma hakki kazanza bile katilamaz bu mali tabloyla elinden alinir..hurma ve iho bunu bildigi icin onurla ekiciyi para etcek 2 adami satma derdindeler kaosun nedeni bu sotada hurmaya canak tutuyor..aylardir yerli oyuncularin parasi odenmiyorken yuksek maliyetli yabanci yransferler yapildi takimin kaptani onur buna tepkili ve hakli hepimizden daha cok trabzonsporlu cunku klup ucuruma giderken bu oyunun parcasi olmayi kabul etmedigi icin koyun delisi ilan edildi..gorun artik donen filmi iho kicini kurtarmak icin yanlis ustune yanlis yapti yuksek maliyetli transferlele hem taraftarin gazini alir hem zaman kazanirim derken 180 milyonla aldigi borcu 408 milyona cikardi 2.5 senede elde hicbir basari yok oyuncu ve hoca coplugune donen bi trabzonspor var..onurun verdigi mesaj cok acik takim batiyor uyan taraftar uyan sehir diye haykiriyor ama attigi cigliklari duyan yok.
    ekleme bizim istanbul takımları gibi gelirimizde yok devre arası transferleri geyigi yok taarabt alınsın yok campell bilmem ne kimseyi alamayız biz astronomik bir oyuncu satarsak iyi rakama belki ozaman.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Rize kalecisi itanj'ı ve MİY kalecisi Muammer'i çok beğendim. Esteban denen kova ilk fırsatta şutlanmalı (AZ ALKMAAR bunu nasıl almış?). 2 maçta 5 gol yedi.

İHO
    Hurma
    Yumlu
    Esteban

kesinlikle kovulmalı
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Yahu şanssızlık, hakem katliamlarına eyvallah da bu futbol topu da bir kere yüzümüze gülmüyor yahu

3 top direkte patlıyor

Baştan aşağa temizlenmesi lazım camianın ya da kurban kesilmeli
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize kalecisi itanj'ı ve MİY kalecisi Muammer'i çok beğendim. Esteban denen kova ilk fırsatta şutlanmalı (AZ ALKMAAR bunu nasıl almış?). 2 maçta 5 gol yedi.

İHO
    Hurma
    Yumlu
    Esteban

kesinlikle kovulmalı
    Kendim Alkmaarda yasiyor, AZ klupkartinada sahibim. Ara sira maclarinada giderim, mesela Basaksehir macina gitmisimdir. Esteban alindiginda, Esteban icin mukemmel bir transfer olmustur fakat bizim icin oyle degildir diye fikir beyan etmisimdir, lakin Estebana kendi taraftarlari bile "palyaco" lakabi takmaktadir. Simdi bir lig dusunun ki o ligde Ajax, PSV ve Feyenoord takimlari yer almaktadir ve bu takimlarda bile en fazla geliri olan oyuncunun tavan fiyati brut 1 milyon Eurodur (yuzde 52 vergi oldugunuda unutmayin). Inanmayacaksiniz belki ama gecen sene PSVde Memphis Depay ve Georginio Wijnaldum gibi oyuncular 400.000 Euroya oynadilar, hatta hatta devre arasi sezon sonu biten sozlesmelerini uzattilar, kulubumde para kazansin diye. Simdi bu Esteban belki en fazla Euro 200.000 ya oynuyordur AZde ve bizde sanirim Euro 800.000 gibi "temiz" para kazaniyor. Hollanda liginde kazanilan para ve Turkiye liginde kazanilar paralara bakildiginda bazi Hollandali futbolcularin neden Balikesir ve Bolusporu kendi 1.lig takimlara tercih ettiklerini daha iyi anlayabilirsiniz. Su anki durumumuz sanirim hemfikiriz tam bir hayal kirikligi ve umarim bu "kaos" ortamindan bir an once cikabiliriz fakat mevcut yonetim ile bu pek mumkun gorunmuyor ne yazik ki.
    Konu TS61_NL tarafından (20.10.2015 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Nereden
    Zonguldak

Şota, Cavandayı sol bek oynatarak,

Cavandayı
    ve
    Bizi

bitirdi.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hurma gitmeden şota gitmez,
    Hurma gitmeden şota gitmemeli,
    Şota gidecekse hurmayı da alıp gitmeli,
    İho nun durması hata ama bu taraftara hakediyor, yine seçilecek,
    Hurma ve şota takımda gruplar var bunu düzelteceğiz dedikten sonra gruplarda ayrı gruplara bölündü, sevgi denilen şeyin kalmadığını, adaletsizliğin her sahaya çıkışta yaşandığını görmemek mümkün değil.

Hakettiğiniz gibi yönetilirsiniz, Sadri Şener den nevzat şakara kadar yöneticilere yapılanları gören biri olarak şimdi iho değilde Sadri Şener olsaydı evinin önüne gaz dökerdi bu taraftar şimdi tepki bile cılız seviyesinin altındayken anladığım tek şey var, bal tutan parmağını yalıyordu artık kovana dadandı daha fazlasını istiyor. Gelecek 5 yıl ipotek edilmiş ve iho yine seçilecek sonunda İstanbul takımlarından beter hale geleceğiz.

Cahillerin kral olduğu yerde soytarı hukuk profesörü gibi adalet dağıtır

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

osmanli maci disinda iyi futbol ve bol pozisyonlu maclar cikardik. ama sansta olmayinca olmuyor iste.
    hakemlerin dünkü mac dahil saha yönetimleride tabiki bu sonuclari dogurdu...
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    Zonguldak

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osmanli maci disinda iyi futbol ve bol pozisyonlu maclar cikardik. ama sansta olmayinca olmuyor iste.
    hakemlerin dünkü mac dahil saha yönetimleride tabiki bu sonuclari dogurdu...
    Trabzon katili
    Tff hakemleri
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Osmanlı maçı hariç diğer 7 maçta en azından kötü oynamadık, bazılarında çok etkili oynadık

Yazık, sonbahar gelmeden hayaller bitti arkadaş

Rüyada olmak isterdim
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ayrıca yönetimin vereceği karara saygılıyım ve bundan önce kulübe zararım olursa bırakırım arasında ki fark tazminatımı verin gideyim, Vahid hoca, Ersun hoca taktiği.. Efsane falan da anlamam ben, TS lu ise efsanedir o da gökdeniz, Fatih tekke döneminden sonra bitti, sanki ben kadar üzüldü.sanki bir kuruş faydan var sana kimsenin vermeyeceği parayı veriyorlar hikaye gerisi.
    Ayrıca kayseride ki bir sezonluk başarısı dışında neyini gördük ki, çalıştırdığı tüm takımlar ya o sene yada sonraki sene düştü, hurmayı söverek göndermedi mi kayseri taraftarı. Geç olmak üzere ama TS bu içindekileri de yenecek

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben yönetimin gitmesini istemiyorum, demokrasi dışı yöntemle YAKA PAÇA indirilmesini istiyorum...

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımın bu seviyeye gelmesinde en büyük pay, sezon başında Ersun Yanal gibi bir hocayı harcayıp takımın başına süleyman hurma+şota'yı getiren iho ve şota'yı teknik direktrör zanneden taraftar grubudur. "hurma+şota gelirse bu takım küme düşmeye oynar" diye diye dilimizde tüy bitmişti halbuki. bu sebeple başa gelen bu durum, bazı çevreler için müstehaktır. artık bu takımdan adam olmaz. gerekli tedbirler alınmazsa bu sezon bu takım küme düşer diyeceğim ama alınacak hiçbir tedbir de yok. Hurma'nın hatırına Onur'u, Mehmet Ekici'yi harcayıp takımdaki tüm futbolcuları küstürüp birbirine düşüren zihniyet için artık bu saatten sonra alınacak hiçbir tedbir kalmamıştır. Allah rahmet eylesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı TS61_NL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendim Alkmaarda yasiyor, AZ klupkartinada sahibim. Ara sira maclarinada giderim, mesela Basaksehir macina gitmisimdir. Esteban alindiginda, Esteban icin mukemmel bir transfer olmustur fakat bizim icin oyle degildir diye fikir beyan etmisimdir, lakin Estebana kendi taraftarlari bile "palyaco" lakabi takmaktadir. Simdi bir lig dusunun ki o ligde Ajax, PSV ve Feyenoord takimlari yer almaktadir ve bu takimlarda bile en fazla geliri olan oyuncunun tavan fiyati brut 1 milyon Eurodur (yuzde 52 vergi oldugunuda unutmayin). Inanmayacaksiniz belki ama gecen sene PSVde Memphis Depay ve Georginio Wijnaldum gibi oyuncular 400.000 Euroya oynadilar, hatta hatta devre arasi sezon sonu biten sozlesmelerini uzattilar, kulubumde para kazansin diye. Simdi bu Esteban belki en fazla Euro 200.000 ya oynuyordur AZde ve bizde sanirim Euro 800.000 gibi "temiz" para kazaniyor. Hollanda liginde kazanilan para ve Turkiye liginde kazanilar paralara bakildiginda bazi Hollandali futbolcularin neden Balikesir ve Bolusporu kendi 1.lig takimlara tercih ettiklerini daha iyi anlayabilirsiniz. Su anki durumumuz sanirim hemfikiriz tam bir hayal kirikligi ve umarim bu "kaos" ortamindan bir an once cikabiliriz fakat mevcut yonetim ile bu pek mumkun gorunmuyor ne yazik ki.
    Ondan sonra göndermek için de göbeğin çatlıyor. Adam böyle kontratı bulmuş 1-2 milyon euro almadan bırakmaz tabii..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)