Sayfa 13 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2223 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 8. Hafta | Mersin İdmanYurdu 3 - 2 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ünal Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf tek suçlu değildir ama Yusuf futbolcuda değildir...
    Ünal bey;

Tabiki tek suçlu yusuf değil,
    bugünkü gazetelere vermiş olduğu haberden dolayı
    yusufu yazdım.

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un puan kaybettiği maçlarda Osmanlıspor harici kötü oyun ortaya koymadık bence.. Son maçta ve Gs maçındaki bariz hakem hatalaları olmasa ve biraz şansımız olsaydı bu takım zirvedeydi şimdi. Herkeste bir karamsarlık hakim.. Ben bu maçı kayıpsız geçeceğimize inanıyorum.. Kadromuz o kadar da yerin dibine sokulacak bir kadro değil. Bence en zayıf halka hoca.. O da kendini taktik anlamında geliştirse çok maçı kaybetmeyiz bence..
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    Düzce

Biraz şans olsa 3 maç arka arkaya kazansak takım birkaç hafta daha şampiyonluk şarkıları söyletir. ( Polyannacılara ) ... Ama işin özünde görülüyor ki Bu yönetimle olacak iş değil. Takımda huzur yok. Umutlanmak boşa zaten doğacak ümitlerimizi de hakemler alıp götürüyor. Futbolcularda para alamama sıkıntısı ve gruplaşma var. Neresinden tutsak elimizde kalıyor. Köklü çözümleri bir çok arkadaş dile getiriyor zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ünal Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol iyi futbolcu kafası çalışan futbolcu ile oynanıyor maalesef. Sen şimdi yusufu bir takıma koyduğun anda o takımın %50 hucum gücünü bitirmiş oluyorsun. Bir insan 20 orta yapıp bunun 3 tanesini isabetli yapabiliyorsa bu futbolcu değildir. Bakın 42 yaşındayım büyük sahada top oynuyorum 60 dakikanın içinde sağ bekten sürekli bindirme yapıp orta yapıyorum ve inanın istatistiklerim bu heriften çok çok daha iyi.
    fiziki bir mücadeleye giremiyor, topun her iki yönünde sert oynayamıyor. Bire birde adam geçme özelliği çok az, yanındaki adama 3 metreye isabetli top atamıyor. Bir oyuncuya nasıl neresine ne kadar şiddetli pasa atmalıyım düşüncesi yok. Sadece hızlı koşuyor, Baba ama sadece hızlı koşuyor diye hucum gücünü yarı yarıya düşürmeye değer mi?
    Daha öncede söyledim; Yusuf çok uzun bir süre duvarla ayak içi ayak üstü ayak arkası çalışma yapması lazım. Her gün en az 500 orta çalışması yapması gerekiyor. Normal idmanın dışında oturup kişisel antreman yapması gerekiyor. Ben yönetim yerinde olsam Yusufa bir süre veririm oldu oldu, olmadı kusura bakma...
    Keza bu diğer bütün futbolcular için geçerlidir...
    Bizim asıl problemlerimizden biride atakları sonuçlandıramamak. Aut veya kaleci kurtarışı ile atak sonuçlanmalı. Biz ataklarımızın çoğunu topu rakibe kaptırarak bitiriyoruz.
    ***********************************.
    futbol oynamış veya futboldan iyi anlayan biri için anlaması net bir açıklama olmuş.
    demişsiniz bir oyuncunun verimsiz oluşundan dolayı hucum güçü yarı yarıya düşer diye
    sorun burda zaten.
    bizler sitem ediyoruz yıllarca niçin başarılı olamıyoruz diye
    hasan üçüncülerin,macitlerin,hüseyin çimsirlerin,tayfun coraların
    ferhatların,aykut akgünlerin,zekilerin,abdülkadir özdemirin,fatih atiklerin
    mustafa akbaşların ve onlarca futbol zekası olmayan yabancı oyuncuların trabzonsporumuza kazandırdıklarını
    uzun vadeli masaya yatırılarak muhasebesi yapılmalıdır.
    diyorlarla trabzonspor da oynuyorlar
    burada oynuyor diyerek olayları kapatmaya çalışıyorlar
    eleştiriye gelemeyen kişiler var...
    yıllarca zaten bu torpilcilik duygusallık olduğu için başarılı olamıyoruz.
    bu futbolcular bizdeyken kimler istedi?
    bizden gittikten sonra hangi takımda başarılı oldular?
    bu şehirden yıllar önce
    şenollar,necatiler,turgaylar,hamiler,hamdiler... çıktıysa
    iyi bir çalışmayla torpil yapmadan,duygusallık yapmadan
    tekrar bu karekterde yüzlerce oyuncular çıkarılacağından adım gibi eminim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

IHO, Şota ve Hurma' nın Mersin'de kalacağı bir sonuç çıkacak bundan emin olabilirsiniz. %1500 yenileceğiz, Mersin'i yenme şansımız 0.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor bu maçı mutlaka alır.

Önemli olan maçta her 2 devrede oynadığı futbol, çıkarılacak kadro, oyuncu değişiklikleri gibi konuları merak etmekteyim.

Bu maç, bu sezon en kötü ihtimalle şampiyonlar liginde ön elemeye kalabilmemiz için kazanmamız gereken en önemli maç. Moral, motivasyon ve özgüveni geri kazanmayı da sayarsak sadece 3 puan değil, çok değerli kazanımlarımız olacaktır.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilyskm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IHO, Şota ve Hurma' nın Mersin'de kalacağı bir sonuç çıkacak bundan emin olabilirsiniz. %1500 yenileceğiz, Mersin'i yenme şansımız 0.

Sent from my iPhone using Tapatalk

eyvallah , maçı izlemeyeceğim senin verdiğin güvence dolayısıyla

Ahmet T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geçen maç cuma bu maç pazartesi. İkinci öğretimim ben koyun şunları hafta sonuna. Ders ekmek zorunda kalıyorum
    Ola Toivonen #9

Gylfi Sigurdsson #23

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Alıntı ilyskm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cixs... o dediğin bu maçta olmayacak.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konuyla alakasi yok ama kenan Iskender diye cok büyük bir insanimizi kaybetik Allah rahmet eylesin ...cenaze törenini izledim onursal baskan dedigimiz Mehmet ali yilmaz nerede ?? ne ziyaret eder ne gelir trabzona bile gitmiyor sanirim anlamadim tessilerin ismi Mehmet ali yilmaz onursal baskanda degilmi ?? kenan iskenderi tanimiyormuydu
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

12 gün sonra maç mı olur!
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Nereden
    Rize

12 gün yeni bir başlangıç için iyi bence

Nereden
    Almanya

Alıntı beratika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 gün sonra maç mı olur!
    Istanbul milli takiminin maclari var cumartesi ve carsamba bu yüzden lig ertelendi renktas
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 gün yeni bir başlangıç için iyi bence

12 günde hic birsey degismez sezon basinda ne taktigi yaparsan o Taktik devam eder sayet baska hoca gelir yardimcilarinla o Zaman degisiklik olur suan mental olarak kafalar degismeli oyunculara nerde oynadiklari trabzonsporun ne Kadar büyük bir camia oldugunu anlatmak gerekiyor veya devre arasinda bizle olmak istemeyenler gidebilir takim bularak denilmeli baska yok antromanla felan filan hergün ayni seyleri yaparak takim güclenmez ...sota hocamiz suan yardimci olarak fatih tekkeyi alsa bomba etki yaratir takimda ve galip geliriz ...üc mac yenildik ilk yenilgi sonra gs den iyi oynadik denildi Hayat devam etmis sen sota hoca osmanlispordan dayak yedin resmen yenilgi aldiktan sonra ne yaptiniz antromanlarda normal sutmu cekildi veya oyunculara izinmi verdiniz konya macinin ilk yarisinda trabzonspor sahada yoktu ?? konyasporda trabzon buysa saldiralim dediler ve yenildik anlatabildimi ?? bu yüzden 12 gün bir takima ayni sartlarda normal antromanla bi fayda getirmez rakibin taktikler calisirken sen normal düz kosuyla mac kazanman imkansiz ??antromanda Taktik calisin arkadas bu nedir ya her oyuncu millioner bir ay para alamadiysa bile acmi kaldiniz bu sahtekarliktir bende aylik biz ne edelim o Zaman Sabah 5 kalk ise git aksam 18 eve gel yat uyu Sabah uyan devam et yok arkadas sinirim tepemde suan cildirasim geliyor gs macinda erkanin kacirdigi gol aklimdan cikmay ya ?? la hergün antroman yapaysiniz günde 3 defa o topu kicinla ayaginla kafanla atmalisin bunun özürü yok yusuf Ronaldo olmadin daha kosman gerekiyor marin durum vaziyet buysa bende kosmam diyordur ..takimda birini bulduk sucluyoruz her suc mustafaya atiyoruz peki cardozo nerde ?? ndoye ne eti?? yeter ya yeter
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

osmanlı maçında ettiğim küfürden olayı 10 gün cezalıydım cezam bugün bitti zaten bu gidişle bol bol ceza yeriz gibi görünüyor daha ersun yanal istifa edip şota ismi gündeme geldiğinde foruma yazmıştım şota dan ancak reklam yıldızı olur diye ve malesef haklı çıktım şota kişilik olarak iyi bir insan fakat hocalık anlamında bir o kadar kötü bir hocadır kayseri ve kasımpaşa gibi baskının hiç olmadığı 2 klüpte hiçbir başarısı olmayan şota trabzonspor gibi 4 büyükler içesinde hocalık yapması en zor takıma nasıl ve hangi nedenle hoca olabiliyor burda hurma devreye girmiştir diye düşünüyorum çünkü hurma ersun yanala sözünü geçiremeyecekti ve kendine kukla olarak şotayı buldu benim mersin maçımdanda bir beklentim yok nedeni takım 7 hafta olmuş top oynamıtor kimin ne yaptığı belli değil ne kanatlar çalışıyor ne orta saha topu ileri taşıyabiliyor ne golcülerimiz iş yapıyor yani takımda elle tutulur hiçbir özellik yok şuan açık ara ligin en kötü top oynayan takımlarından biriyiz yol yakınken şotaya elveda denip takımın başına lucien favre veya marcelo bielsa dan biri takımın başına getirilmelidir.

Nereden
    Rize

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 günde hic birsey degismez sezon basinda ne taktigi yaparsan o Taktik devam eder sayet baska hoca gelir yardimcilarinla o Zaman degisiklik olur suan mental olarak kafalar degismeli oyunculara nerde oynadiklari trabzonsporun ne Kadar büyük bir camia oldugunu anlatmak gerekiyor veya devre arasinda bizle olmak istemeyenler gidebilir takim bularak denilmeli baska yok antromanla felan filan hergün ayni seyleri yaparak takim güclenmez ...sota hocamiz suan yardimci olarak fatih tekkeyi alsa bomba etki yaratir takimda ve galip geliriz ...üc mac yenildik ilk yenilgi sonra gs den iyi oynadik denildi Hayat devam etmis sen sota hoca osmanlispordan dayak yedin resmen yenilgi aldiktan sonra ne yaptiniz antromanlarda normal sutmu cekildi veya oyunculara izinmi verdiniz konya macinin ilk yarisinda trabzonspor sahada yoktu ?? konyasporda trabzon buysa saldiralim dediler ve yenildik anlatabildimi ?? bu yüzden 12 gün bir takima ayni sartlarda normal antromanla bi fayda getirmez rakibin taktikler calisirken sen normal düz kosuyla mac kazanman imkansiz ??antromanda Taktik calisin arkadas bu nedir ya her oyuncu millioner bir ay para alamadiysa bile acmi kaldiniz bu sahtekarliktir bende aylik biz ne edelim o Zaman Sabah 5 kalk ise git aksam 18 eve gel yat uyu Sabah uyan devam et yok arkadas sinirim tepemde suan cildirasim geliyor gs macinda erkanin kacirdigi gol aklimdan cikmay ya ?? la hergün antroman yapaysiniz günde 3 defa o topu kicinla ayaginla kafanla atmalisin bunun özürü yok yusuf Ronaldo olmadin daha kosman gerekiyor marin durum vaziyet buysa bende kosmam diyordur ..takimda birini bulduk sucluyoruz her suc mustafaya atiyoruz peki cardozo nerde ?? ndoye ne eti?? yeter ya yeter
    Zaga takım antorman yaparsa tabi bir halt yapamaz, bence antreman yaparsa daha başarılı olur. !!
    2. Ben orada latife yapmıştım üstüme çekirge gibi sıçramanın manası yok. Bende biliyorum bir yerde sorun varsa 12 günde düzelmeyeceğini.
    3. Husus Mustafayı bana savunma. Hiç bir halt bilmiyorsan 40 metre adama hosteslik yapmanın manası da yok çek düşür adamı.. Cardozo ile N'Doye den ziyade bu adamlara top atacak adamlar ne ediyi diyeceksun ? Birde takıma sinirlenip atarlanıp sağa sola saldırma yersun mermiyi
    Konu Fatih Ç tarafından (07.10.2015 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaga takım antorman yaparsa tabi bir halt yapamaz, bence antreman yaparsa daha başarılı olur. !!
    2. Ben orada latife yapmıştım üstüme çekirge gibi sıçramanın manası yok. Bende biliyorum bir yerde sorun varsa 12 günde düzelmeyeceğini.
    3. Husus Mustafayı bana savunma hiç bir halt bilmiyorsan 40 metre adama hosteslik yapmanın manası da yok çek düşür adamı.. Cardozo ile N'Doye den ziyade bu adamlara top atacak adamlar ne ediyi diyeceksun ? Birde takıma sinirlenip atarlanıp sağa sola saldırma yersun mermiyi
    Ya yağlı yedin dilin kayayi ya da mermiden hızlı koşaysin! tmm renktas insAllah su mersini yeneriz insAllah
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Zonguldak

Istanbul milli takiminin maclari var cumartesi ve carsamba bu yüzden lig ertelendi renktas
    Benim milli takımım sadece ve sadece TRABZONSPOR

İstanbul milli takımı, Hocası ve aldığı sonuçlar beni hiç enterese etmiyor bu ülkede bundan sonra da etmeyecek.

Adaletin olmadığı yerde, adaletin parası en çok olanın olduğu yerde ben her zaman Trabzonspor'dan yana olacağım ve sadece onu tutacağım.

İyi ki seni tanımışım ve sevmişim Trabzonspor efsanesi, sen nesilden nesile anlatılacak büyük bir destansın.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Gel artık 19 Ekim gel
    Maçın en iyi futbolcusu anketini doldurmak isteyrum, fena darlandum 3 maçtur
    Bu gadro bu hallere düşecek gadro değil
    Hakemler ve Şota'nın hataları bu sonucu getirdi ama bence daha iyi olacağız zamanla
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim milli takımım sadece ve sadece TRABZONSPOR

İstanbul milli takımı, Hocası ve aldığı sonuçlar beni hiç enterese etmiyor bu ülkede bundan sonra da etmeyecek.

Adaletin olmadığı yerde, adaletin parası en çok olanın olduğu yerde ben her zaman Trabzonspor'dan yana olacağım ve sadece onu tutacağım.

İyi ki seni tanımışım ve sevmişim Trabzonspor efsanesi, sen nesilden nesile anlatılacak büyük bir destansın.
    imzami atarim bende ayni düsüncedeyim
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Zonguldak

imzami atarim bende ayni düsüncedeyim
    Teşekkür ederim kardeş, akşam akşam duygulandırdınız beni.

Merak etmeyin TS bu zor günleri de aşacak büyük takım ve camiadır.

Ben MİY maçıyla çıkışa geçeceğimize inanıyorum.

şikebahçe maçına kadar iyi bir seri yapabilirsek -ki bu potansiyeli takımda görüyorum- şikebahçe ve diğer 2 kızkardeşi düşünsün.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En son ki Konya maçına kadar sakin ve yavaş oyunla topu çevirip pozisyona girmemiz gerektiğini düşünüyordum. Konya maçının 2.yarısı bu takımın sadece hızlı oyun oynayabileceğini gösterdi. İnce paslar atabilecek bir tek Marin var ama kime atacak. Bu takımın tek bir şansı var deli gibi yüklenecek ve topu Marin in dağıtmasına izin verecek. Başka yolu yok. Son 3 maçta 0 puanlık oyun oynamadık. 5 metreden golü atsak veya hakem olacak denyo penaltıyı verse bugün emin olun ilk yarı 2 puan daha kaybedermiyiz kaybetmez miyiz diye konuşuyor olacaktık.

Bazı arkadaşlar ne büyük iş Konya yı ezdik falan diyor. Senin bu ligde oynayacağın 10 takım ya Konya ayarında ya da daha altında. Yalan penaltıdan yediğimiz gol takımı ateşledi.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeş, akşam akşam duygulandırdınız beni.

Merak etmeyin TS bu zor günleri de aşacak büyük takım ve camiadır.

Ben MİY maçıyla çıkışa geçeceğimize inanıyorum.

şikebahçe maçına kadar iyi bir seri yapabilirsek -ki bu potansiyeli takımda görüyorum- şikebahçe ve diğer 2 kızkardeşi düşünsün.
    Bende aynı fikirdeyim ama istanbul un kızkardeşlerini arkadan itekliyorlar. Rezil futbol oynayan gayse bizim üstümüzde. Yendiğimiz jimnastik üstümüzde. Resmen biçildik. Ümit Aktan ın hakemler hakkında yazdığı bir yazı var. Herkes hakemler hakkında ağlıyor ama biçilen resmen Trabzonspor oldu diyor adam.

2 puan bile bu ligde çok şeyi değiştirebilirdi.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynı fikirdeyim ama istanbul un kızkardeşlerini arkadan itekliyorlar. Rezil futbol oynayan gayse bizim üstümüzde. Yendiğimiz jimnastik üstümüzde. Resmen biçildik. Ümit Aktan ın hakemler hakkında yazdığı bir yazı var. Herkes hakemler hakkında ağlıyor ama biçilen resmen Trabzonspor oldu diyor adam.

2 puan bile bu ligde çok şeyi değiştirebilirdi.
    Ümit AKTAN, çok eski bir spikerdir ve yıllarca bizim lig ve Avrupa maçlarımızı çok içten ve coşkulu anlatmıştır. TS sempatizanıdır. Kendisi harbi mert biridir.

Eylül 1990'da Avni Aker'deki 1-0 yendiğimiz Barcelona maçını STAR1'den canlı yayında o anlatmıştı.

B.Hamdi vurdu ve goooool, Hamdi, Hamdi, Hamdi diye haykırışları hala kulağımda (you tube'dan o eski efsane maçları ara sıra izliyorum)

3 kızkardeşi çok kolladılar ilk 7 maçta, hatta en çok da GS'yi.

Bizi ise bile bile doğradılar 2 kez hem de 20.000 kişinin önünde
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iki gün önce yazdim fakat hesabim kapatilmadi lütfen yönetici rarkadaslar bu ricami geri cevirmeyin

sike basligindada yazdim tekrar etmek istiyorum...yönetici arkadaslarimizdan ricamdir benim hesabimi silin lütfen
    futbolun...bu ülkenin...ve son olarak Trabzonsporunda bir degeri kalmadi gözümde yasanan ve benim gözümde sonuclanan bu sürecte
    kendimi türk his etmiyorum
    türkiye'den nefret ediyorum eve nefret ettirdiler
    futbol bitti
    Trabzonspor'u da tutmuyorum artik

onun icin bu forumda Bud Spencer olmayacak artik ve gecmiste yazdiklarimla beraber bu hesabi kapatmanizi rica ediyorum

hepiniz hakkinizi helal edin
    ben ediyorum

lütfen tekrar baska baslikta yazmaya tesvik etmeyin beni

hoscakalin
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)