Hesaplipazar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetm Ve Zya Doan stfa !!!

sadman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynetm Ve Zya Doan stfa !!!

bu konuyu benimle ayn fikirde olanlarn ortak bir yere yazmas iin atm. eer gereksiz bi balk olduysa kapatlablir.

bizi bu durumlara dren ynetimin ve teknik direktrn derhal istifalarn vermelerini bekliyorum. yine yenildik yine laf salatas yapacaklar. yle oldu, byle oldu diye. biz salak deiliz. gryoruz sahada ve saha dnda olanlar. futbola 7 - 0 - 3 taktiini kazandran ziya doana bugne kadar ki hizmetlerinden dolay teekkr ediyorum. umarm bu taktii uygulayacak bi 2.lig takm bulur biran nce. Trabzona gelmeden istifasn aklamal.

ynetimde artk kongreyi seimli hale getirmek zorunda. bu ii beceremiyorsanz o koltuktan kalkacaksnz. herkesin harc deil o koltuk. Trabzonsporu kullanan deil kendini Trabzonspora adayan biri bulunur elbet...
    Tek Byk TRABZONSPOR !!!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

seninle ayn fikirde olanlar iin alm bi topic var zaten..

bi de u forumun iine edilmese ne gzel olacak

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

ynetim konusunda katlyorum fakat bu gelinen noktada ziya doanda pek u bulmuyorum.elinde ruhsuzlar ordusu var bu kadar oluyor.bu takm bu duruma dren albayrak ve ynetimi lanet olsun sizee
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

gereksiz mi?
    nasil gereksiz olabilir ki? su anda gewrekli olan tek topic bu sanirim takimin gelecegi icin ikinci yari icin bizlerin ruh sagligi icin gerekli olan tek sey ziyanin ve eger mmknse ynetimin topluca istifa etmeleri!
    artik anlasildi ki muhafazakarlarin gerceklestirdigi darbe trabzonsporda geri tepmistir? parali da olsalar bu insanlari takimi ynetirken grmek sadece izdirap! transfer hatalari, hoca secimlerinde ki hatalar, 19 milyon borc, takimin kurumsallasmasina vurulan darbe fatih tekke transferinden gelen paranin car cur edilmesi vs. vs...

daha duracaklarsa eger utanma duygulari yokolmus demektir. ilk nce ziya dogan istifa eder ve ynetim de daha sonra gider!

size cok acik bir hesap cikarayim! sayet bugun kazansaydik ve bjk fb yi bu aksam yenerse ve bizim de gelecek hafta fb yi yendigimizi dsnrseniz fb ile aramizdaki puan farki alti olabilirdi ama ne oldu? biz 16 puanda kaldik aslinda hala bir umut var syle ki takim fb macina iyi hazirlanir basinada herhangi baska bir adam olursa fbyi yener puanimiz 18 olur yani paun farki yine dsndgmzden az olur ama ncelikle ziyanin istifa etmesi gerekli.
    cok uzak degil gecen yil malatya ziya doganda israr etti ve ligden dst ayni hatayi tekrarlamayalim yeter bu takim ikinci yari herhangi bir hocayla ligi yine en az cnc bitirir...

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Bu balk altnda yaz yazmak istemezdim ancak yolun sonu gzkmeye balad diyebilitrim..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.04.2006

kardesler lutfen...

Insallah belki bir yolu bulunur yaa! Hemen Takimimizi uzmeyeleim

Fenerbahce macinda hic bir bok olmazsa o zaman o zaman birseyler yapariz!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)