Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 103 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 1. Hafta | Trabzonspor MP 58-80 Galatasaray Odeabank | Maç Sonucu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oğuz ben alıntı yapacaktım ama sen kendi alıntını yapmanı bekledim. Dediklerin çıktı. Burada markovic oyunumuzu rakibe kabul ettirelim tedbir almayalım rahatlığı ile çıktığını düşünüyorum ama basketbol da bu ters tepiyor herhalde yanılıyor muyum ?

2. Olarak hata yapmadan doğruyu bulamadık ki doğru hocayı da bu çerçevede bulduk zaten. Hoca konusunda soru işaretin var mı peki ve takım konusunda eksikler ve soru işaretleri nelerdir?
    Taner Agabey'in dedigi gibi, gecdn seneki Dsk maci havasi vardi. 10 dk ayakta durabildik. Gs vites arttirdi, donup kaldik. Kaldi ki bu takimi gecen sene bize sevdiren, yilmamasiydi. Hatirlayin Energia macini... Playofftaki ilk Dacka macini... Bandirma deplasmanini...

Koc konusu... Teknik olarak Markovic'e inaniyorum. Bugune kadar soyledigini yapti. Transfer hedeflerini merak ediyordum, onu da iyi gecti (kendi felsefesine uygun oyuncular secmesi bakimindan). Geldigi zaman analiz ettigimiz taktik duzenleri disiplinli sekilde oynatti. Rakibe gore degistirmedi, cunku oyunumuz cogu takima ters geliyordu. Bu yil ona savunmada baskiyi ekledigimizi goruyorduk hazirlik doneminde. Tek endisem Zdovc sendromu dedigim olay. Ilk sene muazzam, ikinci sene bos... Insallah bunu yasamaz. Rotasyon konusunda Djo'yu ilk bese cekmesini bekliyorum. Oyuna sert baslamak istiyor. Gecen sene Alper ve Nusret'le bunu yapabiliyordu. Fakat Hakan'la baslamak ayni degil cunku oyun kurucu pozisyonu daha hassas. Belki Velickovic'i kenardan getirebilir.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim takımın gördüğüm eksiklerinden biri de ceza atıcımız yok. En kritik yerlerde gerek rakibin baskısını gerekse de rakibin yaptığı savunmayı cezalandırıp mola aldıracak, savunma değiştirtecek şutu sokamıyoruz. Son maçta Kinsey'nin kaçırdığı tam da böyle bir şuttu. O şuttan sonra molaya gidecekken ve belki de Dorsey'in etkinliği bile azalacakken şut girmedi ve maç dönüp koşa koşa gitti.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taner Agabey'in dedigi gibi, gecdn seneki Dsk maci havasi vardi. 10 dk ayakta durabildik. Gs vites arttirdi, donup kaldik. Kaldi ki bu takimi gecen sene bize sevdiren, yilmamasiydi. Hatirlayin Energia macini... Playofftaki ilk Dacka macini... Bandirma deplasmanini...
    Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Koc konusu... Teknik olarak Markovic'e inaniyorum. Bugune kadar soyledigini yapti. Transfer hedeflerini merak ediyordum, onu da iyi gecti (kendi felsefesine uygun oyuncular secmesi bakimindan). Geldigi zaman analiz ettigimiz taktik duzenleri disiplinli sekilde oynatti. Rakibe gore degistirmedi, cunku oyunumuz cogu takima ters geliyordu. Bu yil ona savunmada baskiyi ekledigimizi goruyorduk hazirlik doneminde. Tek endisem Zdovc sendromu dedigim olay. Ilk sene muazzam, ikinci sene bos... Insallah bunu yasamaz. Rotasyon konusunda Djo'yu ilk bese cekmesini bekliyorum. Oyuna sert baslamak istiyor. Gecen sene Alper ve Nusret'le bunu yapabiliyordu. Fakat Hakan'la baslamak ayni degil cunku oyun kurucu pozisyonu daha hassas. Belki Velickovic'i kenardan getirebilir.

Oğuz Bey merhaba, sizce stepanovic'in rotasyonu olarak veya as olarak iyi bir pota altı oyuncusu(özellikle ribaundlarda üstün) almamız gerekiyor mu?
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)