Sonuç: TRABZONSPOR - Konyaspor Maç Sonucu Ne olur?

Katılımcı sayısı
267. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • TRABZONSPOR Kazanır

171 64.04%
  • Berabere Biter

36 13.48%
  • Konyaspor Kazanır

60 22.47%
Sayfa 101 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2685 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ben 28 puan yazmiştimda konyaya 3 puan yazmiştim yani eğer sota kalirsa futboldan anladiğimi düşünüyorum ki mütavazi olamayacam 22 puani bulursak büyük başari takimin öz güveni tamamen kaybolmuş hocaya güven 00000000000000000000 acil taze kan gerek özellikle yerli bir hocaaaaaaaaa.sivas bziz yener,mersin 1 puan ,başakşehir 1 puan,g.birilği 3,şikebahçe 0 puan, eskişehir 3 puan, rize 1 puan, antalya 3 puan, kasimpaşa 0 puan
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

mustafakaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Allah aşkına stoperin özelliklerini senden mi öğreneceğim ben. Hayatında kaç kere tam sahada stoper oynadın. Stoperin sahip olması gereken özellikleri ne kadar biliyorsun anlatsana biraz bana. Sertliğiyle kimse stoperi belirlemiyor. Douglas denilen oyuncunun bu ligde anadolu takımlarında oynayan zenci stoperlerden fazlası yok eksiği var bunu görememek için kör olmak lazım. Donk falan bu adamdan daha iyi oyuncu en azından çabuklukları var tek hamlelik oyuncu değiller.

Stoperdeki özellikleri 300 üzerinde lig maçında stoper oynamış birisi olarak sana sabaha kadar anlatırım da kafan basmaz anladığın işlerle uğraş tetris falan oyna git.
    Tuğrul bu kapakla daha yaşayamaz heralde . Kendini stoper analizcisi sanıyordu aldı cevabını.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Allah aşkına stoperin özelliklerini senden mi öğreneceğim ben. Hayatında kaç kere tam sahada stoper oynadın. Stoperin sahip olması gereken özellikleri ne kadar biliyorsun anlatsana biraz bana. Sertliğiyle kimse stoperi belirlemiyor. Douglas denilen oyuncunun bu ligde anadolu takımlarında oynayan zenci stoperlerden fazlası yok eksiği var bunu görememek için kör olmak lazım. Donk falan bu adamdan daha iyi oyuncu en azından çabuklukları var tek hamlelik oyuncu değiller.

Stoperdeki özellikleri 300 üzerinde lig maçında stoper oynamış birisi olarak sana sabaha kadar anlatırım da kafan basmaz anladığın işlerle uğraş tetris falan oyna git.

Hızlı, çevik olan Ryan Donk'a bak - Volkan Şen'den çalım yiyor

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyaset çek elini futboldan! Bunu göremeyen taraftarlara da yazıklar olsun. Kulübü kimin yönettiği belli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Oğuzhan, iyi bir stoper dir ama Ersan a iyi stoper dersen bozusuruz vallahi. Ersan hızlı falan değil, bizim ligdeki stoperlere göre hızlı olabilir ama kesinlikle yavaş bir stoper. Dengesiz, ne yapacağı belli olmayan bir adam. Ne farkı kaldı Yumlu dan? Geçen hafta Ersan yerinde Yumlu olsaydı 3 tane kırmızı kart görmüştü ama adsm görmüyor işte , enteresan değil mi?

Kjaer in Lille performansını biliyorum gayet güçlü ve ayağı düzgün bir stoper dir. Sırf kendi kalesine gol attı diye begenilmiyor olması da futbol bilgisizliğidir bu net.

Nereden
    Bursa

Alıntı mustafakaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuğrul bu kapakla daha yaşayamaz heralde . Kendini stoper analizcisi sanıyordu aldı cevabını.

Sahi şu parçacıkta Rhodolpho ve Ersan Gülüm'ü görebiliyor musunuz ?

Ne kadar da çabuk, hızlılar. Hahaha

Bu dakikadan itibaren sokağa bile çıkmayın siz.

Nereden
    Bursa

mustafakaraca

<dl class="userinfo_extra" style="margin: 5px 0px; float: left; width: 180px; height: auto !important;"><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Üyelik tarihi</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">26.09.2015</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Nereden</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">Trabzon</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Yaş</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">24</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Mesajlar</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">85</dd></dl><input type="text" title="@mustafakaraca Kullanıcı adını kopyala" tabindex="1" size="27" maxlength="80" value="@mustafakaraca" style="margin: 0px; padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; font-family: Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 10.89px; font-weight: bold; border-style: none none solid; border-width: medium medium 1px; height: 18px; width: 180px; text-align: center; background: none 0px 0px repeat scroll rgb(238, 244, 249);">

Helal olsun sana Salih seviyorum bu çocuğu

Salih Dursun'u seven birisi mümkünse futbol konuşmasın.

Tıpkı bir GS'li yorum yapıyorsun.

Nereden
    Trabzon

Kjaer i Shaktar maçında izledim ve notumu verdim sonraki tüm maçlar dediklerim çıktı yılın kazığı hiçbirşey olmaz dün gördük Celtic maçında felaketti

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafakaraca

<dl class="userinfo_extra" style="margin: 5px 0px; float: left; width: 180px; height: auto !important;"><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Üyelik tarihi</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">26.09.2015</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Nereden</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">Trabzon</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Yaş</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">24</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Mesajlar</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">85</dd></dl><input type="text" title="@mustafakaraca Kullanıcı adını kopyala" tabindex="1" size="27" maxlength="80" value="@mustafakaraca" style="margin: 0px; padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; font-family: Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 10.89px; font-weight: bold; border-style: none none solid; border-width: medium medium 1px; height: 18px; width: 180px; text-align: center; background: none 0px 0px repeat scroll rgb(238, 244, 249);">

Helal olsun sana Salih seviyorum bu çocuğu

Salih Dursun'u seven birisi mümkünse futbol konuşmasın.

Tıpkı bir GS'li yorum yapıyorsun.
    Oynamasa bile maç sonu hakeme öyle tepki koyan hırslı çocuk SEVİYORUM İŞTE var mı diyeceğin. Ben bu ruhs sahip çıkan herkesi severim . Salih e laf etcek adammısın?

Nereden
    Trabzon

Sahi şu parçacıkta Rhodolpho ve Ersan Gülüm'ü görebiliyor musunuz ?

Ne kadar da çabuk, hızlılar. Hahaha

Bu dakikadan itibaren sokağa bile çıkmayın siz.
    Defansif orta sahası yok doğru düzgün 90'dk hücum oynuyor Bjk ve bizim kadar çok pozisyon vermiyorlar. Biz Bjk kadar açık oynasak 25 gol yemiştik şimdiden.

Nereden
    Bursa

Alıntı mustafakaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynamasa bile maç sonu hakeme öyle tepki koyan hırslı çocuk SEVİYORUM İŞTE var mı diyeceğin. Ben bu ruhs sahip çıkan herkesi severim . Salih e laf etcek adammısın?
    Hırs diyerek geçiştiremezsin. Korkma biz yabancı değiliz, içindekileri dök.

Herkese sallayıp, en işe yaramaz, boş bir oyuncuyu allama pullamak rakip taraftara has bir durum.

Sen nasıl Douglas'a laf edecek adam değilsen, ben Salih'e laf edecek adamım.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha açık konuşayım.bugünkü aleyhimize verilen kararların ardından hakem şehri rahat rahat terkedebiliyorsa Hacıosmanoğlu ötlek korkağın tekidir.hakem bırak şehri o staddan sağ salim çıkamaz.Benim hakkımı alânen gasbedenin yedi sülalesini ipe dizerim.Bana hakkımı koruyacak böyle yürekli bir başkan lazım ötlek değil.
    Bu maalesef geçmisten beri ayni, sadece Ibrahim baskan degil digerleri de ayniydi, ama simdi en azindan Sota bir seyler söylüyor ve gâyet te kitabin ortasindan konusuyor, bu benim hosuma gidiyor, her ne kadar ona pek güvenmesem ve istifasina çok ta karsi olmasam da...
    Konuya dönersek hakemler ellerini kollarini sallaya sallaya bizi sahamizda katledip rahatça gidebiliyorlarsa bunda biz de biraz suçluyuz... Onlara karsi bu kadar cici bici olmaya devam edersek inanin ki geçen sene burak'in oyundan çiktiginda taraftara yaptigi kol hareketini yakinda hakemler de yapar, bir taraflarini kaldirip tepkini çok yumusak tutarsan öyle de olur, olur mu olur, hiç sasirmam
    Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düsman olsa ne yazar ya. 58 tane transfer yapip, iyi kadro kurduk deyip iki günde Barcelona ayarinda kalitemi izlettirilir. Ne kadar cok transfer o kadar cok zaman ve para kaybi. Bir takim olana kadar ki takim olmak transferle olmuyor. Kaliteli futbol rakibi hapsedip sagli sollu ortalarda demek degil illa. Atletico Madrid böylemi sampiyon oldu, yoo adamlar igrenc futbol oynadi ve hala o futbolu oynuyorlar.
    Tamam da o ayri konu bu ayri konu abi hakemlerin serefsizligini degistirmez bu...

Nereden
    Trabzon

Hırs diyerek geçiştiremezsin. Korkma biz yabancı değiliz, içindekileri dök.

Herkese sallayıp, en işe yaramaz, boş bir oyuncuyu allama pullamak rakip taraftara has bir durum.

Sen nasıl Douglas'a laf edecek adam değilsen, ben Salih'e laf edecek adamım.
    ben mi rakip taraftarım? Deliyim ya gecenin 4 ünde uyuyamıyorum burdayım. 2 haftadır kafayı yiyorum bu haftada aynı övdüğün Douglas da bunun mimarlarından. Salih teki kazanma hırsı hoşuma gidiyor hakeme o tepkisi isyanı hoşuma gitti 11 futbolcuda orda olmalıydı maç bitince aadece constant ve salih değil

bitirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mourinho da gelse bir şey değişmeyecek, halen daha anlamadınız mı.
    Dinleyerek ingilizce öğrenmek için mp3 formatında ingilizce eğitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

Nereden
    İstanbul

Standart Düdük Makarna

Günlerden Salı. 28 Temmuz. Kaptan Sportif Direktörün otelde kaldığı odaya çağırılır. Asansöre binmek yerine merdivenleri ağır ağır, tek tek çıkar. Başına gelecekleri biliyor gibi.

O Salı Trabzonspor'un hem Avrupa'dan elendiği, hem de ligde havlı attığı gündür. Derin bir operasyon söz konusudur. Belki yazmamalı ancak yazmasak bünye rahat etmez. Salı sallandırır Trabzonspor'u, bordo maviyi!

Odaya giren kaptan Sportif Direktör'ün yanında başkanı görür. Yaklaşık 10 aydır hiçbir futbolcunun para alamadığı gerçeğini bilen kaptan meselenin ne olduğunu sorar. Başkan ona 10 aylık çeklerin toplanması gerektiğini, lisans alabilmek için temiz kağıdı alınacağını söyler ve kaptandan bunu yapmasını ister. Kaptan bunu nasıl yapsın? Oyuncular her gün alacaklarını kaptana soruyor ve onu sıkıştırıyor. Kaptan'ın cevabı belki bir daha Trabzonspor forması göremeyecek kadar kudretlidir. "Eğer ki Trabzonspor'u siz yönetiyorsanız bunu siz yapın. Eğer ben yönetiyorsam kadro içindeki haksızlıklara bir son verelim."

Giriş bölümündeki hadise hepinizin malumu Makedonya'ya gitmeden 1 gün önce yaşandı. Musa Nizam isimli futbolcumuzun da doğruladığı üzere bilhassa yerli oyuncuların ve eski yabancı oyuncuların hiçbiri yaklaşık 1 yıldır para alamıyor. Durum öylesine vahim ki bazı oyuncular geçimini Özer, Onur ve başka arkadaşların verdikleri borçlarla sürdürüyor.

Evet. Futbol mücadele işidir ve para herşey değildir. Ancak unutmayın ki futbolcu bir işçidir. İşçi parasını alamadığı vakit verimi düşer. Dikkat edin peşinat aldığında Mbia, Cavanda gibi oyuncular insan yiyecek gibiydi. Ancak şimdi sadece yürümekle meşguller. Zira onlar da kulübün FFP'ye takılacağını ve kısa bir sürede serbest kalmayı hak edeceklerini biliyorlar.

Transfer için 3-4 günde milyonlarca lira para bulan şahıslar kendi oyuncularını görmezden gelirse burada huzur olmaz. Yoksa herkes için yoktur. Oyuncu bunu bilir ona göre idare eder. Ancak bu ikiyüzlülük yok mu? İnsanı çileden çıkaran da bu zaten.

Her neyse.

Gelelim 3 haftadır mağlup olan takımımıza. Koymaz arkadaş, sana koymaz. Mecnun'a kefil olunduğunda koymayan, Demirören ve Gümüşdağ'a destek verildiğinde koymayan, kadrosu tarumar edildiğinde koymayan, 500 milyon borç yapıldığında koymayan 3 maç üst üste yenildiğinde de koymaz.

Sen ki susuyorsun. Sen ki başına gelenlere rağmen hala umuyorsun. Ve hala bekliyorsun. Boşver arkadaş. Bu kulüp satılmış, içi boşaltılmış. 6 hocada, 60 transferde isabet sağlayamayan adamın (!) hala yeterliliğini gözlüyorsun.

Boşver.

Sen zaten değerlerinden uzaklaştığında kaybetmiştin. Transfer fetişisti ruhun ile o aymaz takımlara attığın transfer çalımları ile zaten şampiyon olmuştun. Tarihin en iyi kadrosunu kurup o kupa senin, bu kupa benim kaldırıyordun. O yüzden sen artık konuşma.

Trabzonspor'da kapıcı dahi olamayacak adamların teknik kadroda görev almasını sindirebilirsin. Trabzonspor üzerinden menfaat elde edenleri de sindirirsin. Sonra Aziz Yıldırım'a iki küfredersin, biraz da hakem, federasyon diye ağladın mı tamamdır.

Gerisini boşver.

Nasılsa temiz oyun diye bir derdin yok. Doğrusu futbol diye bir derdin de yok. Başkanlığı döneminde koca 2,5 yılda izlettiği kaliteli maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen adama hala başkan diyorsun. O Boşkan'dır bilmiyorsun.

Neden 3 maçtır yenildik? Cevabı basit arkadaş. Onursuzları gönderemediğimiz için. Uğursuzlar ile yola çıktığımız için. Toplu bir isyanı ve devrimi başlatamadığımız için. İki sözünden biri yalan olan kumarbazlara gözyumduğumuz için.

Suçluyuz be arkadaş. En çok da biz suçluyuz. Bu ciğeri beş para etmez haysiyetsizleri baştacı ettiğimiz için suçluyuz.

Onur dediniz. Onur oynamadı yine yenildiniz. Gerçi o kelimeyi ağzına almak bazılarına hiç yakışmaz.

Saha içinde kimliksiz, kişiliksiz kendini bilmez tavırlar ile dolanan oyuncular topluluğu sizin eserinizdir. Emin olun, bu kişiliksizlere Dozer Cemil'in, Kadir Özcan'ın hakkı helal değildir.

Trabzonspor'un saha içinde çok ciddi bir sistem problemi var. Ne hücumda, ne savunmada başarılı değil. Zaten Kayseri'yi düşüren sözde Direktör'ü, Kasımpaşa'yı mahveden adamı bu takımın başına geçirerek aklımızla alay ettiniz de hangi mantıkla başarı beklediniz onu bilmiyorum.

Stoper ikilisinin kötülüğünde dem vuruluyor. Douglas kötü, Mustafa kötü. Bekler daha da kötü. Sebebini hiç düşündünüz mü? Geri dörtlünün en büyük problemi doğru bir savunma çizgisi oluşturamamak. İki stoperin ağır olmasından daha acısı ikisinin de pozisyon bilgisinin yetersiz olması. Nihayetinde ligin diğer stoperleri uçak değil. Her biri ortalama aynı hızda. Pozisyon bilginiz yoksa her gelen atakta hata yapmaya mahkumsunuz.

Hocası geriye düştüğü oyunlarda önlibero çıkarıp önlibero alan takımın bir adım ileri gitmeye mecali yoktur. Futbol risk alınarak oynanır. Ayrıca sizin rakibe kabullendireceğiniz bir sisteminiz olmak zorunda. Böyle bir sistemin varlığından haberdar olan var mı?

Neyi keşfediyoruz? Yusuf'un sağ ayağını kullanmadığını mı? Ters ayaklı kanat oyuncularının isabetli orta yapamadığını mı? Yoksa bir zamanlar dik oynayan takımın sünepeliğini mi?

Şimdi yine hakem, federasyon vs vs vs vs diyerek vakit kaybedebilirsiniz. Bu sadece gerçeği görmenizi engeller. Ve büyük yıkımı biraz daha geciktirir. Nasılsa küme düşürme deneyimi olan da var, yalancısı da var, uğursuzu da var, futbolcuların el birliği ile Beyoğlu'ndan kovaladığı da var.

Velhasıl. Başarı ekip ruhu ile yakalanır. Çakma mafya kılıklı hayasızların ne bize ne de kendilerine hayrı olmaz.

Son söz. Belki en önemli söz.

Onur kalacak, Onur'suzlar gidecek!

DarkBlooD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlerden Salı. 28 Temmuz. Kaptan Sportif Direktörün otelde kaldığı odaya çağırılır. Asansöre binmek yerine merdivenleri ağır ağır, tek tek çıkar. Başına gelecekleri biliyor gibi.

O Salı Trabzonspor'un hem Avrupa'dan elendiği, hem de ligde havlı attığı gündür. Derin bir operasyon söz konusudur. Belki yazmamalı ancak yazmasak bünye rahat etmez. Salı sallandırır Trabzonspor'u, bordo maviyi!

Odaya giren kaptan Sportif Direktör'ün yanında başkanı görür. Yaklaşık 10 aydır hiçbir futbolcunun para alamadığı gerçeğini bilen kaptan meselenin ne olduğunu sorar. Başkan ona 10 aylık çeklerin toplanması gerektiğini, lisans alabilmek için temiz kağıdı alınacağını söyler ve kaptandan bunu yapmasını ister. Kaptan bunu nasıl yapsın? Oyuncular her gün alacaklarını kaptana soruyor ve onu sıkıştırıyor. Kaptan'ın cevabı belki bir daha Trabzonspor forması göremeyecek kadar kudretlidir. "Eğer ki Trabzonspor'u siz yönetiyorsanız bunu siz yapın. Eğer ben yönetiyorsam kadro içindeki haksızlıklara bir son verelim."

Giriş bölümündeki hadise hepinizin malumu Makedonya'ya gitmeden 1 gün önce yaşandı. Musa Nizam isimli futbolcumuzun da doğruladığı üzere bilhassa yerli oyuncuların ve eski yabancı oyuncuların hiçbiri yaklaşık 1 yıldır para alamıyor. Durum öylesine vahim ki bazı oyuncular geçimini Özer, Onur ve başka arkadaşların verdikleri borçlarla sürdürüyor.

Evet. Futbol mücadele işidir ve para herşey değildir. Ancak unutmayın ki futbolcu bir işçidir. İşçi parasını alamadığı vakit verimi düşer. Dikkat edin peşinat aldığında Mbia, Cavanda gibi oyuncular insan yiyecek gibiydi. Ancak şimdi sadece yürümekle meşguller. Zira onlar da kulübün FFP'ye takılacağını ve kısa bir sürede serbest kalmayı hak edeceklerini biliyorlar.

Transfer için 3-4 günde milyonlarca lira para bulan şahıslar kendi oyuncularını görmezden gelirse burada huzur olmaz. Yoksa herkes için yoktur. Oyuncu bunu bilir ona göre idare eder. Ancak bu ikiyüzlülük yok mu? İnsanı çileden çıkaran da bu zaten.

Her neyse.

Gelelim 3 haftadır mağlup olan takımımıza. Koymaz arkadaş, sana koymaz. Mecnun'a kefil olunduğunda koymayan, Demirören ve Gümüşdağ'a destek verildiğinde koymayan, kadrosu tarumar edildiğinde koymayan, 500 milyon borç yapıldığında koymayan 3 maç üst üste yenildiğinde de koymaz.

Sen ki susuyorsun. Sen ki başına gelenlere rağmen hala umuyorsun. Ve hala bekliyorsun. Boşver arkadaş. Bu kulüp satılmış, içi boşaltılmış. 6 hocada, 60 transferde isabet sağlayamayan adamın (!) hala yeterliliğini gözlüyorsun.

Boşver.

Sen zaten değerlerinden uzaklaştığında kaybetmiştin. Transfer fetişisti ruhun ile o aymaz takımlara attığın transfer çalımları ile zaten şampiyon olmuştun. Tarihin en iyi kadrosunu kurup o kupa senin, bu kupa benim kaldırıyordun. O yüzden sen artık konuşma.

Trabzonspor'da kapıcı dahi olamayacak adamların teknik kadroda görev almasını sindirebilirsin. Trabzonspor üzerinden menfaat elde edenleri de sindirirsin. Sonra Aziz Yıldırım'a iki küfredersin, biraz da hakem, federasyon diye ağladın mı tamamdır.

Gerisini boşver.

Nasılsa temiz oyun diye bir derdin yok. Doğrusu futbol diye bir derdin de yok. Başkanlığı döneminde koca 2,5 yılda izlettiği kaliteli maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen adama hala başkan diyorsun. O Boşkan'dır bilmiyorsun.

Neden 3 maçtır yenildik? Cevabı basit arkadaş. Onursuzları gönderemediğimiz için. Uğursuzlar ile yola çıktığımız için. Toplu bir isyanı ve devrimi başlatamadığımız için. İki sözünden biri yalan olan kumarbazlara gözyumduğumuz için.

Suçluyuz be arkadaş. En çok da biz suçluyuz. Bu ciğeri beş para etmez haysiyetsizleri baştacı ettiğimiz için suçluyuz.

Onur dediniz. Onur oynamadı yine yenildiniz. Gerçi o kelimeyi ağzına almak bazılarına hiç yakışmaz.

Saha içinde kimliksiz, kişiliksiz kendini bilmez tavırlar ile dolanan oyuncular topluluğu sizin eserinizdir. Emin olun, bu kişiliksizlere Dozer Cemil'in, Kadir Özcan'ın hakkı helal değildir.

Trabzonspor'un saha içinde çok ciddi bir sistem problemi var. Ne hücumda, ne savunmada başarılı değil. Zaten Kayseri'yi düşüren sözde Direktör'ü, Kasımpaşa'yı mahveden adamı bu takımın başına geçirerek aklımızla alay ettiniz de hangi mantıkla başarı beklediniz onu bilmiyorum.

Stoper ikilisinin kötülüğünde dem vuruluyor. Douglas kötü, Mustafa kötü. Bekler daha da kötü. Sebebini hiç düşündünüz mü? Geri dörtlünün en büyük problemi doğru bir savunma çizgisi oluşturamamak. İki stoperin ağır olmasından daha acısı ikisinin de pozisyon bilgisinin yetersiz olması. Nihayetinde ligin diğer stoperleri uçak değil. Her biri ortalama aynı hızda. Pozisyon bilginiz yoksa her gelen atakta hata yapmaya mahkumsunuz.

Hocası geriye düştüğü oyunlarda önlibero çıkarıp önlibero alan takımın bir adım ileri gitmeye mecali yoktur. Futbol risk alınarak oynanır. Ayrıca sizin rakibe kabullendireceğiniz bir sisteminiz olmak zorunda. Böyle bir sistemin varlığından haberdar olan var mı?

Neyi keşfediyoruz? Yusuf'un sağ ayağını kullanmadığını mı? Ters ayaklı kanat oyuncularının isabetli orta yapamadığını mı? Yoksa bir zamanlar dik oynayan takımın sünepeliğini mi?

Şimdi yine hakem, federasyon vs vs vs vs diyerek vakit kaybedebilirsiniz. Bu sadece gerçeği görmenizi engeller. Ve büyük yıkımı biraz daha geciktirir. Nasılsa küme düşürme deneyimi olan da var, yalancısı da var, uğursuzu da var, futbolcuların el birliği ile Beyoğlu'ndan kovaladığı da var.

Velhasıl. Başarı ekip ruhu ile yakalanır. Çakma mafya kılıklı hayasızların ne bize ne de kendilerine hayrı olmaz.

Son söz. Belki en önemli söz.

Onur kalacak, Onur'suzlar gidecek!
    Eline , yüreğine sağlık .

Dünyada iki farklı insan türü vardır : Bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler ...

Nietzsche

Nereden
    İstanbul

NAKZO yazdıklarına yüzde bin katılıyorum .on numara mükemmel teşhisler tam gerçekleri yazmışsın tebrikler.

not=yapabilseydim tüm mesajlarını tek kutuda toplayıp üsteki yorumumu yazıcaktım ama bilmiyorum nasıl yapıldığını
    Konu 61ronin61 tarafından (03.10.2015 Saat 05:58 ) değiştirilmiştir.

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Müthiş kariyerine rağmen hala Yumlu'yu oynatıp üstüne bir de kaptanlık veren hoca, sportif direktör, başkan

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yumlu yüzünden yenildik.
    Şota yüzünden kötü futbol oynuyoruz.
    İHO yüzünden bir adım ileri gitme şansımız yok.
    İnadına Trabzonspor !

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gece uyuyamadim canim cok sıkkın. Nedir bizim cektigimiz. Hakem denilen otostop cocuklari niye hep bizi dograr? Neden her maç başı "Allahim bir kere de şans bizden yana olsun" diye dua ediyorum? Kirli paralarla yapilan transferler mi yoksa siyasetin maskarasi olmuş çobanlık vasfina bile haiz olmayan uşak ruhlu baskanimsi yaratik yuzunden mi bu haldeyiz? Bu takimda inanilmaz bir lanet var bu pislikleri kulupten kovmadikca ve kendi yagimizda kavrulmadikca bu takimdan bir yol olmaz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

ensar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kulüp batmak uzere siz burda hala taktik konusuyorsunuz ne kadar kör bir taraftar toplulugumuz var.açın gözünüzü ankaragücü olma yolunda hizla ilerliyoruz.

Nereden
    İstanbul

Gol atamıyorsun sadece forvetini degistiriyorsun,
    Gol yiyorsun sadece kalecini degistiriyorsun,
    Bu futbol bilgisiyle yan yana mac bile izlenmez,
    Ceza sahasında tek efektif adamın medjani çıkarıyorsun,
    Gerideyken önlibero çıkarıp önlibero sokuyorsun,
    Takım oynamıyor,
    Yumlu artık kötü yorum yapılmayı bile hak etmiyor,
    Ayni tony silva nın paralar yatmadigi dönemde uçmadığı gibi,
    Song un ayak uzatmadığı gibi...

Cezalı Üye
    Nereden
    Bursa

Deli ediyorsunuz insanı. Arkadaşlar gs ve konya maçında rakibe değil hakeme yenildik suçlu içeride değil.

Elbette oyunda, hocada, başkanda hatalar var ama bunlar rakibe yenilme nedenimiz değil.

Millet yatırıp takıma tecavüz etse hala onur, hurma iho siyaseti tartışacak beyinsizler var.

Ulan rakipler değil hakem musveddeleri kiyiyor. Önce bunu bilin, görün sonra kendi içimizdeki sorunları tartışalım.

Yunan izmiri alip namusuna tecavüz etmiş sen konyada ekinler az oldu çiftçi mahsule bakmadi diyorsun.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor un penaltıları irdelenmeli.
    Şike liginin figüranıyız diyorum inanmıyor kimse.
    Nereden geldiği belli olmayan paralarla transfer yapılıyor millet seviniyor onu aldık bunu aldık diye, şimdi ise futbolcu paralarını ödeyemiyormuş.

Stadımızı bize sormadan elimizden alıp ucube bir yere stad yaptılar.
    Yani amaç Trabzon şehri ve Trabzonspor a dair ne kimlik var ise yok edip sıradanlaştırma figüran yapmak.
    Adalet yerini bulmadan ve O kupa müzemize gelmeden Trabzonspor diye bir efsane olmayacak.

Taktik teknik oyuncu değil problem, kimliğimizi ve ruhumuzu hakkımızı satın aldılar, kaç lira verdiler onu bilmiyorum.

İster inanın ister inanmayın siz oy vermeye devam edin.
    Konu Alper Calik tarafından (03.10.2015 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha açık konuşayım.bugünkü aleyhimize verilen kararların ardından hakem şehri rahat rahat terkedebiliyorsa Hacıosmanoğlu ötlek korkağın tekidir.hakem bırak şehri o staddan sağ salim çıkamaz.Benim hakkımı alânen gasbedenin yedi sülalesini ipe dizerim.Bana hakkımı koruyacak böyle yürekli bir başkan lazım ötlek değil.
    Haci bilmem ne oğlu baskan seçildiğinde bu takımın hakkını hiç kimse yiyemeyecek diyen siz değildiniz galiba.
    iho istifa.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)