Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Çaðrý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Yönetime Çaðrý

Arkadaþlar her ne kadar kýzsakta bazý davranýþlarýný tasvip etmesekte makamlarýndan dolayý Baþkanýmýzýa ve Yönetimimze saygý duyuyoruz.

Birlik beraberliðe en çok muhtaç olduðumuz bu günlerde futbolcu-seyirci ve yönetim üçgenindeki birliktelik oldukça önem kazanmýþ durumda. Bu birlikteliðin saðlanmasý açýsýndan yaklaþýk Fb maçý çok önemli bizim için....

Yönetimden ricam bilet fiyatlarýný makul bir seviyede tutmasý makul derken 3-5 milyon demiyorum. mesela 10-20-40 olabilir. Þu günlerde belki üç beþ kuruþu baþka yollardan temin edebiliriz ama seyirci desteði çok önemli durumda.

Yönetim gereken fedakarlýðý yaparsa bizde seyirci olarak stadý doldurarak vetezahürat ederek gereken fedakarlýðý yaparýz.

Þimdi bazý arkadaþlar sigaradan çaydan kessin filan muhabbetleri yapacaklar biliyorum ama bu söylenenlerin ne kadar geçersiz olduðu Gs maçýnda görüldü maalesef... 10 bin biletli seyirci bizim gibi büyük bir takýma yakýþmaz. Maraton için 40 ytl gibi bilet fiyatlarý ise ilimizin sosyo ekonomik durumuna uymuyor maalesef...

Yönetim görevini yapsýn....

Bizde görevimizi yaparýz........
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

yanýlmýyorsam (cincon maçýndaki gibi uçuk olmayacak ) 10-20-40 olacaðý söylenmiþti.bize düþen görevde takýmýmýzý her ne koþulda olursa olsun yanlýz býrakmamak ve sonuna kadar desteklemektir.
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Evet Trabzon'da bilet fiyatý seyirci sayýsýný çok etkiliyor, FB maçý için böyle bir uygulama yapýlmasýnda bence de fayda var.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Evet, yönetim görevini yapýp , Mali kongreye seçim kararý koydurmalýdýr.
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

Nereden
    Trabzon

taraftara ihtiyacýmýz olduðu þüphesiz, ama taraftardan çokkkkk daha fazla ihtiyaç duyduðumuz þeyler var, trabzonspor ruhunu taþýyan futbolcular

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý sharveladze Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftara ihtiyacýmýz olduðu þüphesiz, ama taraftardan çokkkkk daha fazla ihtiyaç duyduðumuz þeyler var, trabzonspor ruhunu taþýyan futbolcular
    biz ne kadar acý çektirselerde onlara son bir fýrsat veren vefakar cefakar TRABZONSPOR taraftarýyýz. yönetim bilet fiyatlarýný makul bir seviyeye indirsin görevini yapsýn biz stadý tamamen dolduralým ve destek verelim görevimizi yapalým... futbolcularda yapsýnlar artýk ben bunu söylüyorum.....

ezikbahçe maçý dönüm maçýmýz olsun.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Geçen hafta Ersen ile görüþtüðümüzde kendisinin ve takýmýn fener maçýna þartlandýðýný gördük. Çok mutlu olduk. Þimdi hoca, yönetim ne yanlýþ yapmýþ olurlarsa olsunlar, bundan sonrasýna biraz daha umutla bakmak istiyorsak bu maç bizim için çok önemli.

Kazanabiliriz ve ben inanýyorum ki kazanacaðýz. Ama bu sefer galatasaray maçýndaki gibi deðil daha kalabalýk bir seyirci gurubu ile bunu kutlayalým. Ýstanbul ve Ankara'dan da gelecekler olacak. Trabzon'daki taraftarýmýz ile birleþince ortaya müthiþ bir þölen ve futbol ziyafeti çýkacak.

Trabzonspor yöneticilerin ya da hoca veya futbolcularýn deðil de, hepimizin ise, içinde bulunduðumuz þu halde bile, Trabzonspor için umudu yeþertmek bizim de görevimiz.

Bunun için bu çaðrýya kulak vermek ve ezeli rakibimiz, ebedi antipatimiz fener'e tokadý sadece futbolcularýmýzla deðil, hep beraber vurmak da boynumuzun borcu

Siyah-beyaz, sarý-kýrmýzý riyalarý (pardon, pardon) rüyalarý, kabusa çevirdik, þimdi yukarý doðru bir ivme için sýra sarý-lacivert rüya görenleri karabasanla basmaya geldi
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Havaya girdim yaw þimdiden
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Siyah-beyaz, sarý-kýrmýzý riyalarý (pardon, pardon) rüyalarý, kabusa çevirdik, þimdi yukarý doðru bir ivme için sýra sarý-lacivert rüya görenleri karabasanla basmaya geldi

inþallah hep birlikte el birliðiyle bunu baþaracaðýz
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

yönetim yönetim duy sesimizi.....

iþte taraftarýn ayak sesleri........

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Yönetim mecbur bilet fiyatlarini ucuza sattirmasi lazim bunun dersini aldilar zaten.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

kutoz
    Ziyaretçi

Baþlýk Yönetime çaðrý. Konuyu açan arkadaþta kendince çaðrýsýný yaptý. Benim çaðrým da aþaðýdadýr...

Ey yönetim kurulu, mali kongreyi seçimli kongreye çevirin ve Trabzonspor'a faydanýz olacaðýnýzý inanýyorsanýz, biran önce istifa ediniz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

iyi zamandan herkes yanýmýzda olur bu zamanlarda birliðe ve desteðe daha çok ihtiyacýmýz var.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ey yönetim kurulu, mali kongreyi seçimli kongreye çevirin ve Trabzonspor'a faydanýz olacaðýnýzý inanýyorsanýz, biran önce istifa ediniz...
    Aynen katýlýyorum.Trabzonspor'dan nemalanmak isteyen bir yönetim bizi baþarýya ulaþtýramaz.Tez elden istifa etmelidirler.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

fener maçý yeniden doðuþumuz olmalý o maçtada yenilirsek zaten bizi kimse toplayamaz ondan sora yönetim antrönör futbolcular çok karýþýr ortalýk

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

2. ligde bile olsak feneri kesinlikle yeneceðimize inanýyorum.
    Özkan SÜMER

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Önce kargalar yensin sonra da biz..
    Hem liderlikten alaþaðý olsun hem de bizim önümüz açýlsýn yahu...
    Bilet fiyatlarýnýn da bu sefer ikiye katlanacaðýný sanmýyorum..
    Zira öyle bir þey olursa boþluklar olabilir..
    Maça giden gider de asýl tezahürat önemli o maçta tezahürat..
    Takýmý þöyle adam gibi (inþallah bu adam gibi tabirim yanlýþ anlaþýlmaz) ateþleyebilirsek ne mutlu bize..
    Tek mesele bence o..
    Febeyi yenmek o kadar zor olmasa gerek.
    Yeter ki inanalým.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

TSKara61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Ýnþallah yeneriz Ýnþallah. Þu Fenerlilerin havalarýný bi güzel bozsak muhteþem olur. Yenmemizi o kadar istiyorumki artýk utanýyorum kaç yýldan beri AAde yenemiyoruz bu þerefsizleri!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yahu hertürlü baþlýklarý fener topiðine çevirebilioruz ne takýmýz süperiz biz fener nefretimiz ne durumlarda bunlarýn içinde bende varým tabi sivas maçý hemen fener topiði oluyo bu topikte fener topiði oluyo fatih tekke bilmecesi baþlýðý bile bi þekilde fener topiði olabilio fatih olsa fenere þukadar gol atýyodu þeklinde

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

kardeslerim arkadaslarým biz takýmýmýzý ne pahasýna olursa olsn desteklemeyecekmiyiz ? bizim icin biletlere indirim yapýlsýn ama bizim icin kulup ne kazanacak arkadaslar buraya yorum yazarken ltfen Trabzonspor'umuzun da menfaatlerinide düsünelim ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

daha öncede defalarca tartýþýlmýþtý bilet fiyatlarý. acaba fiyat yüzünden mi stat dolmuyor diye. normal maçlarda bilet fiyatlarý ucuz fakat dolmuyor!!! ama...ama...ama... bu normal bir maç deðil! bu fener maçý! bu hafta sivasa yenilsek dahi, yönetim bilet fiyatlarýný 15-20 açýklasa bile bu stat dolmalý! sadece bir maçlýk tüm kýrgýnlýklar unutulmalý! 90 dk. futbolcular için olmasa bile TRABZONSPOR için baðýrýlmalý! istanbul eziklerine gözdaðý verilmeli! LÜTFEN arkadaþlar bu maç sýradan bir maç deðil!!!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu maçý almalýyýz mutlaka ve bu stat ilk defa 90 dakika susmamalý ama bütün stat.sadece kale arkasý deðil.tüm stat birlik olunmalýý.artýk bunu baþarmalýyýz
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Vegas
    Ziyaretçi

Gecen seneki gibi biletleri es-dost-akraba ucgenine dagitmasinlar yeter.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

arkadaslar kmsenn biletleri eþe dosta daðýttýðý yok ? warsaa kanýt lütfen arkadaslar yönetimimize büyük haksýzlýk ediyoruz.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

inþallah yeneceðiz ben gidemeyeceðim ama maça gidecek olan arkadaþlarýmýz elinden gelen desteði yapacaklarýna hiç þüphemiz yok kýzsakta üzülsekte bundan baþka TRABZONSPOR yok bu takým hepimizin takýmý takýmýmýza sahip çýkýp düzlüðe çýkmasýnda yardýmcý olalým nasýl taraftar olduðumuzu cümle aleme gösterelim önemli olan kötü günde destek olmak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)