Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetime ar

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynetime ar

Arkadalar her ne kadar kzsakta baz davranlarn tasvip etmesekte makamlarndan dolay Bakanmza ve Ynetimimze sayg duyuyoruz.

Birlik beraberlie en ok muhta olduumuz bu gnlerde futbolcu-seyirci ve ynetim genindeki birliktelik olduka nem kazanm durumda. Bu birlikteliin salanmas asndan yaklak Fb ma ok nemli bizim iin....

Ynetimden ricam bilet fiyatlarn makul bir seviyede tutmas makul derken 3-5 milyon demiyorum. mesela 10-20-40 olabilir. u gnlerde belki be kuruu baka yollardan temin edebiliriz ama seyirci destei ok nemli durumda.

Ynetim gereken fedakarl yaparsa bizde seyirci olarak stad doldurarak vetezahrat ederek gereken fedakarl yaparz.

imdi baz arkadalar sigaradan aydan kessin filan muhabbetleri yapacaklar biliyorum ama bu sylenenlerin ne kadar geersiz olduu Gs manda grld maalesef... 10 bin biletli seyirci bizim gibi byk bir takma yakmaz. Maraton iin 40 ytl gibi bilet fiyatlar ise ilimizin sosyo ekonomik durumuna uymuyor maalesef...

Ynetim grevini yapsn....

Bizde grevimizi yaparz........
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

yanlmyorsam (cincon mandaki gibi uuk olmayacak ) 10-20-40 olaca sylenmiti.bize den grevde takmmz her ne koulda olursa olsun yanlz brakmamak ve sonuna kadar desteklemektir.
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Evet Trabzon'da bilet fiyat seyirci saysn ok etkiliyor, FB ma iin byle bir uygulama yaplmasnda bence de fayda var.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Evet, ynetim grevini yapp , Mali kongreye seim karar koydurmaldr.
    Taraftarlk ; Geim kayna deil , Yaam kaynadr ...
    Frtnasz denizde , herkes Kaptan ...

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

taraftara ihtiyacmz olduu phesiz, ama taraftardan okkkkk daha fazla ihtiya duyduumuz eyler var, trabzonspor ruhunu tayan futbolcular

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt sharveladze Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    taraftara ihtiyacmz olduu phesiz, ama taraftardan okkkkk daha fazla ihtiya duyduumuz eyler var, trabzonspor ruhunu tayan futbolcular
    biz ne kadar ac ektirselerde onlara son bir frsat veren vefakar cefakar TRABZONSPOR taraftaryz. ynetim bilet fiyatlarn makul bir seviyeye indirsin grevini yapsn biz stad tamamen dolduralm ve destek verelim grevimizi yapalm... futbolcularda yapsnlar artk ben bunu sylyorum.....

ezikbahe ma dnm mamz olsun.....

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Geen hafta Ersen ile grtmzde kendisinin ve takmn fener mana artlandn grdk. ok mutlu olduk. imdi hoca, ynetim ne yanl yapm olurlarsa olsunlar, bundan sonrasna biraz daha umutla bakmak istiyorsak bu ma bizim iin ok nemli.

Kazanabiliriz ve ben inanyorum ki kazanacaz. Ama bu sefer galatasaray mandaki gibi deil daha kalabalk bir seyirci gurubu ile bunu kutlayalm. stanbul ve Ankara'dan da gelecekler olacak. Trabzon'daki taraftarmz ile birleince ortaya mthi bir len ve futbol ziyafeti kacak.

Trabzonspor yneticilerin ya da hoca veya futbolcularn deil de, hepimizin ise, iinde bulunduumuz u halde bile, Trabzonspor iin umudu yeertmek bizim de grevimiz.

Bunun iin bu arya kulak vermek ve ezeli rakibimiz, ebedi antipatimiz fener'e tokad sadece futbolcularmzla deil, hep beraber vurmak da boynumuzun borcu

Siyah-beyaz, sar-krmz riyalar (pardon, pardon) ryalar, kabusa evirdik, imdi yukar doru bir ivme iin sra sar-lacivert rya grenleri karabasanla basmaya geldi
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Havaya girdim yaw imdiden
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

Siyah-beyaz, sar-krmz riyalar (pardon, pardon) ryalar, kabusa evirdik, imdi yukar doru bir ivme iin sra sar-lacivert rya grenleri karabasanla basmaya geldi

inallah hep birlikte el birliiyle bunu baaracaz
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

ynetim ynetim duy sesimizi.....

ite taraftarn ayak sesleri........

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    32

Ynetim mecbur bilet fiyatlarini ucuza sattirmasi lazim bunun dersini aldilar zaten.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

kutoz
    Ziyareti

Balk Ynetime ar. Konuyu aan arkadata kendince arsn yapt. Benim arm da aadadr...

Ey ynetim kurulu, mali kongreyi seimli kongreye evirin ve Trabzonspor'a faydanz olacanz inanyorsanz, biran nce istifa ediniz...

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

iyi zamandan herkes yanmzda olur bu zamanlarda birlie ve destee daha ok ihtiyacmz var.

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ey ynetim kurulu, mali kongreyi seimli kongreye evirin ve Trabzonspor'a faydanz olacanz inanyorsanz, biran nce istifa ediniz...
    Aynen katlyorum.Trabzonspor'dan nemalanmak isteyen bir ynetim bizi baarya ulatramaz.Tez elden istifa etmelidirler.

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

fener ma yeniden douumuz olmal o matada yenilirsek zaten bizi kimse toplayamaz ondan sora ynetim antrnr futbolcular ok karr ortalk

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

2. ligde bile olsak feneri kesinlikle yeneceimize inanyorum.
    Recep Onur KIVRAK

Kasm Hilal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

nce kargalar yensin sonra da biz..
    Hem liderlikten alaa olsun hem de bizim nmz alsn yahu...
    Bilet fiyatlarnn da bu sefer ikiye katlanacan sanmyorum..
    Zira yle bir ey olursa boluklar olabilir..
    Maa giden gider de asl tezahrat nemli o mata tezahrat..
    Takm yle adam gibi (inallah bu adam gibi tabirim yanl anlalmaz) ateleyebilirsek ne mutlu bize..
    Tek mesele bence o..
    Febeyi yenmek o kadar zor olmasa gerek.
    Yeter ki inanalm.
    Facebook

Sakin ocuk KHE

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

nallah yeneriz nallah. u Fenerlilerin havalarn bi gzel bozsak muhteem olur. Yenmemizi o kadar istiyorumki artk utanyorum ka yldan beri AAde yenemiyoruz bu erefsizleri!!

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

yahu hertrl balklar fener topiine evirebilioruz ne takmz speriz biz fener nefretimiz ne durumlarda bunlarn iinde bende varm tabi sivas ma hemen fener topii oluyo bu topikte fener topii oluyo fatih tekke bilmecesi bal bile bi ekilde fener topii olabilio fatih olsa fenere ukadar gol atyodu eklinde

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    21.01.2006

kardeslerim arkadaslarm biz takmmz ne pahasna olursa olsn desteklemeyecekmiyiz ? bizim icin biletlere indirim yaplsn ama bizim icin kulup ne kazanacak arkadaslar buraya yorum yazarken ltfen Trabzonspor'umuzun da menfaatlerinide dsnelim ne olur

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

daha ncede defalarca tartlmt bilet fiyatlar. acaba fiyat yznden mi stat dolmuyor diye. normal malarda bilet fiyatlar ucuz fakat dolmuyor!!! ama...ama...ama... bu normal bir ma deil! bu fener ma! bu hafta sivasa yenilsek dahi, ynetim bilet fiyatlarn 15-20 aklasa bile bu stat dolmal! sadece bir malk tm krgnlklar unutulmal! 90 dk. futbolcular iin olmasa bile TRABZONSPOR iin barlmal! istanbul eziklerine gzda verilmeli! LTFEN arkadalar bu ma sradan bir ma deil!!!
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bu ma almalyz mutlaka ve bu stat ilk defa 90 dakika susmamal ama btn stat.sadece kale arkas deil.tm stat birlik olunmal.artk bunu baarmalyz
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Vegas
    Ziyareti

Gecen seneki gibi biletleri es-dost-akraba ucgenine dagitmasinlar yeter.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    21.01.2006

arkadaslar kmsenn biletleri ee dosta datt yok ? warsaa kant ltfen arkadaslar ynetimimize byk hakszlk ediyoruz.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

inallah yeneceiz ben gidemeyeceim ama maa gidecek olan arkadalarmz elinden gelen destei yapacaklarna hi phemiz yok kzsakta zlsekte bundan baka TRABZONSPOR yok bu takm hepimizin takm takmmza sahip kp dzle kmasnda yardmc olalm nasl taraftar olduumuzu cmle aleme gsterelim nemli olan kt gnde destek olmak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)