Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artik Önümüze Bakmaliyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bence Ziya Doganin Istifasindan sonra ATAY AKTUG da istifa etmeli Kongre tarihi öne alinmali Yeni bir yönetim.Yeni bir hoca ile ilk devre bitiminde alinacak 9 puan ,OCAK ayinda yapilacak 3,4 tane adam gibi taransferle bu takim sampiyon olur.

HOCA konusunda Su anda BIZIM için EN IYISI SENOL GÜNES tir.

Yönetim konusunda ise BEN HALUK ULUSUY u sevmiyorum ama Haluk ulusoy olabilir.Adama fedarsyonda çok basarili oldu onun döneminde Türkiye dünya 3.oldu,GS UEFA VE SÜPER kupayi aldi.Türk takimlari avrupada basarili oldu 6 takimla avrupa kupalarina katildik.Öyle yada böyle HALUK ULUSOY en azindan paralidir.ve bu futbol isinide iyi biliyor.

2.Baskan adayim M.ALI YILMAZ dir M.ALI YILMAZ Artik geçmis hatalardan ders çikarmistir.en azindan masada güçlü bir isim.

Faruk özak diger adaylarimdan daha önce görev yapmis futbolu bilen Trabzonsporu bilen herkesin üzerinde ittifak yapabilecegi bir isimdir.

AHMET AGAOGLU demiyorum o geçen yari yolda birkati kaçti.o anacak 2.baskan olabilir.

Yeni baskan Yeni hoaca derken Torbadan yeni isimler çikaracak halimiz yok mecburen tanidik bildik isimlere yönelmeli

Guests
    Ziyaretçi

abi senin bu ulusoy may yorumlarini gördükten sonra ben atay aktugu ve özkan sümeri daha çok seviyorum be abi.

ha unutmadan alisende parali ve su anda bosta. hem bizede bir sampiyonluk borcu var.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alýntý

ha unutmadan alisende parali ve su anda bosta. hem bizede bir sampiyonluk borcu var.

arkadasin adaylarina güzel bir cevap olmus.haluk ulusoy ve m.ali yilmaza kesinlikle karsiyim. Her baslikta onlarin TRABZONSPOR'a verdigi zaralari hatirlatmaktan biktik. kusura bakmayin ama özellikle haluk ulusoy ismini verenlerde art niyet ararim.

AHMET AGAOGLU zaten golf federasyonunda çok yogun oldugunu, bu yüzden de TRABZONSPOR'a faydali olmayacagini açiklamis.

FARUK ÖZAK arkadasin yazdigi isimler arasinda en mantiklisi, onun döneminde TS. ekonomik anlamda güzel günler geçirmis ama onun da aday olacagini düsünmüyorum.

BEN ATAY AKTUGU DESTEKLIYORUM

Atmaca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    51

Faruk Özak - Senol Günes ikilisini acaba tekrar bir arada Trabzonun basinda görebilecek miyiz.Cok ama cok zor.Keske...keske...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

haluk ulusoy degil miydi ffd deki gorevi boyunca galatasaraiin usakligini yapan ! kim yaziyor bu adamin ismini bu sayfaya hala! trabzonsporlulugunuzdan suphe eder duruma getirdiniz bení!

bizim sorunumuz yonetim degil hoca sorunu ve hocamiz gti yani sorunumuz yok artik! anlayin artik bunu!

Faruk ÖZAK'ta Fedarasyon seçimlerinde Levent BIÇAKÇI'yi destekledi

Guests
    Ziyaretçi

aslinda ne yönetim, ne hoca, nede kadrosorunumuz vardi... kahir dolu 20 seneden sonra tam da herseyyavas yavas yoluna girmeyebaslamisti.yine nerden geldi bu isler basimiza.iki üç kötü maç sonucuna tehamül edemedik...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

her zaman yaptigimiz gibi, olmiycak islerden problemler yaratip, kendi kuyumuzu kendimiz kazdik...ihtiyacimiz olan sey istikrar,süreklilik ve birliktelikdiyorum, baska da birsey demiyorum...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý CuttySark Nickli Üyeden Alýntý

aslinda ne yönetim, ne hoca, nede kadrosorunumuz vardi... kahir dolu 20 seneden sonra tam da herseyyavas yavas yoluna girmeyebaslamisti.yine nerden geldi bu isler basimiza.iki üç kötü maç sonucuna tehamül edemedik...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

her zaman yaptigimiz gibi, olmiycak islerden problemler yaratip, kendi kuyumuzu kendimiz kazdik...ihtiyacimiz olan sey istikrar,süreklilik ve birliktelikdiyorum, baska da birsey demiyorum...

galiba...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

önümüze bakmaliyiz diyoruz da arkadaslar önümüze bakmamiza engel olacak öneriler görüyorum. m.ali yilmazdan hala medet umanlar var. sasilacak sey.

allah sonumuzu hayretsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Hala Özkan Sümer gibi birisinden bahsedenlere rezalatin tablosu

PUAN DURUMU
    TAKIMLAR O G B M A Y P
    1- Galatasaray 34 24 6 4 75 31 78
    2- Fenerbahçe 34 24 3 7 70 31 75
    3- Besiktas 34 18 8 8 69 39 62
    4- Ankaragücü 34 15 8 11 72 58 53
    5- Denizlispor 34 12 12 10 65 52 48
    6- Gaziantep 34 13 9 12 57 52 48
    7- Göztepe 34 12 9 13 38 56 45
    8- Gençlerbirligi 34 11 12 11 47 51 45
    9- Istanbulspor 34 12 8 14 33 38 44
    10- Bursaspor 34 13 5 16 48 60 44
    11- Kocaelispor 34 12 7 15 45 60 43
    12- Diyarbakir 34 10 10 14 41 50 40
    13- Malatyaspor 34 11 7 16 34 50 40
    14- Trabzonspor 34 11 7 16 49 60 40
    15- Samsunspor 34 10 8 16 32 43 38
    16- Çaykur Rize 34 9 10 15 43 51 37
    17- Antalyaspor 34 9 10 15 46 61 37
    18- Yimpas Yozgat 34 6 9 19 46 67 27

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Yok Haluk Ulusoy liman ihalaseinde karsimiza çikti,Yok Albayraklar söyle yapti,Yok M.ALI YILMAZ böyle dedi.yok HALUK ULUSOY G.S li da ÖZKAN SÜMER G.S li degilmi.Trabzonda herkesin özellikle 40 yasin üzerindekilerin ilk tuttuklari takimlar var.Haluk ULUSOY fedarasyon baskani iken GS a kiyak çektide ÖZKAN SÜMER tarabzonspor baskani iken G.S a kiyak çekmedimi.

Ben HALUK ULUSOY u sevmem ama BU parasiz pulsuz insanlarin elinde Trabzonspor oyuncak olacagina maskara olacagina Parali masada güçlü insanlarin gelmesi bence daha iyi.

Benim gönlümden geçen FARUK ÖZAK-SENOL GÜNES tekrar isbasina Trabzonspor Sahakalkar diye düsünüyorum.Senol Günes eskiden büyük maç kazanamiyordu ama MILLI TAKIM ile artik bu olay bitti.BREZILYAya kafa tutan takimin hocasi Brezilya karsisinda en iyi Oynayan takimin hocasi AYRICA Senol Günes vasitasilyal Trabzonspora saldiranlara da iyi bir cevap olur.

Kimse burda ben senden daha iyi taraftarimYok ONDAN BAHSEDERSEN tRABZONSPORLULUGUNDAN süphe ederim.Yok sunu savunan Trabzonsporlu degildir.vs vs kimse Üstünlük yarisina girmesin herkesin ayri bir fikri vardir.

BEN 6 sampiyonluk yasamis birisi olarak ATAY AKTUGU ve ZIYA DOGAN i basarisiz buluyorum.Eger ATAY AKTUG büyük baskan olsaydi 5,6 milyon usd ile bu takimin Sampiyonluga kosacagini Sampiyonlar ligine rahatlikla gidip orda basarili olacagini görürdü.Su anda Bizim tarihi farki kaçirdigimiz DINAMO KIEV grupta 10 puanla lider.Bizde grupta basarili olabilirdik.Ilk defa ayagimiza gelen firsat Bu baskan ve Hoca tarafindan tepilmistir.Senol Günes takimi 2 sezon 2.yapinca Yuh Istifa Ziya dogan a gelincebasarili.giray BulakG.S dan 7 puan geride olursa basarisiz ZIyaDOGAN basarili.EVETÖZKAN SÜMER le kiyaslarsaniz bunlarçok basarili ama Tarihle kiyaslarsaniz basari Yok.Kimim hatasi bu bizimmiDESTEKDEDILER maçlara gittik.100.000 ÜYE DEDILER üye olduk daha ne yapalim bizde birileri gibi kulübe giripte menfaatmi temin edelim.daha ne yapalim söyleyin bir yol biliyrosanizbizde ona göre hareket edelim.

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý

Bence Ziya Doganin Istifasindan sonra ATAY AKTUG da
    istifa etmeli Kongre tarihi öne alinmali Yeni bir yönetim.Yeni bir hoca
    ile ilk devre bitiminde alinacak 9 puan ,OCAK ayinda yapilacak 3,4 tane
    adam gibi taransferle bu takim sampiyon olur.

biz bu kadroyla son 3 macta 9 puan alamayiz ve bu sezon imkani yok sampiyon olamayiz, cünkü rakip inanilmaz güclü.

bizim yeni hedefimiz son haftalardaki cüküs dönemini durdurup ligi hic olmazsa ilk 3'de bitirip en az UEFA'ya gitmek olmali.

baskan adayim yok

hoca adayim lucescu

batugol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bahsedilen isimlere bakiyorum da herhalde trabzonda veya türkiyede trabzonspor baskanligini yapacak insan yok.

Yazik bize ya gerçekten yazik 'iste baskan olacak adam' diyebilecegimizbir aday çikartacak gücümüz yok.

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonspora gerek adamligiyla ,gerek vizyonuyla baskan olacak tek isim Faruk Özak tir.Teknik direktör de Senol Günes.

Gerçek ve gönülden Trabzonsporlu ve "Trabzonspor un basarisindan baska hiçbir beklentileri olmayan" bu insanlari göreve davet ediyorum.

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

cafer52 arkadas baska seyler yazacaktim ama o puan tablosunu görünce yazmadan geçemedim .

o puan tablosu may'nin eseridir arkadas, niye bunu anlamiyoruz.ve bu kafayla sanirim yine takimizi oralarda görecegiz.

mafya trabzonu içeriden 10 yillarca çürütmüs ,bitirmis. daha nasil açik yazayim.

ve su an büyük bir kaos ortaminina sürükleniyoruz.bu kirli futbol ortamda bize kisa da olsa tekrar eski sevinç ve heyecanlarimizi yasatan bir sürecin sonu olmasin istiyorum. ama umutsuzum.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Cafer abi ne yaptin ya.. Ne ulusoy'u abi. Parali diye cinconluya mi teslim edelim kendimizi..

yyaa arkadas yapmayin siz ergün gürsoyu gs mi zannediyorsunuz adam sif reklam amaciyla fazla anlamadigi bir futbol birimiyle ugrasiyo çünku reklama ihtiyaci var,,,ULUSOYDA KÜÇÜK YASLARINDA TRABZONUN HIÇ BIR MAÇINI KAÇIRMAZ FANATIK BIR TRABZON SPORLUYMUS BU AÇIKLAMAYI GEÇEN SENE BEN FANATIKLE YAPTIGI RÖPERTAÇTA OKUMUSTUM o yüzden ulusoy baskan olabilir teske olsa

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý umraniye Nickli Üyeden Alýntý
    yyaa arkadas yapmayin siz ergün gürsoyu gs mi zannediyorsunuz adam sif reklam amaciyla fazla anlamadigi bir futbol birimiyle ugrasiyo çünku reklama ihtiyaci var,,,ULUSOYDA KÜÇÜK YASLARINDA TRABZONUN HIÇ BIR MAÇINI KAÇIRMAZ FANATIK BIR TRABZON SPORLUYMUS BU AÇIKLAMAYI GEÇEN SENE BEN FANATIKLE YAPTIGI RÖPERTAÇTA OKUMUSTUM o yüzden ulusoy baskan olabilir teske olsa

ARKADASIM

1 ergün gürsoy denen kani bozugu bize anlatma ve savunma

2 ulusoysuzu bu takimin baskani görmektense gözlerime mil çektiririmdaha iyi bilmem anlatabiliyormuyum

o zaman o kör gözlerine mil çektir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý umraniye Nickli Üyeden Alýntý

KÜÇÜKKEN TRABZONSPORLUYMUS[img]smileys/smiley36.gif[/img] DEMEK KI BÜYÜDÜKÇE EZILMIS.[img]smileys/smiley7.gif[/img] DAHA ÖNCEDE YAZMISTIM M.A.Y. VE H.U.'UN ADINI TS BASKANLIGI IÇIN YAZANIN ART NIYETLI OLDUGUNU DÜSÜNÜRÜM BIR BASKA DEYISLE TRABZONSPORLU OLDUGUNDAN SÜPHE EDERIM. HIÇ KIMSE KUSURA BAKMASIN!

INSANLAR SÖYLEDIKLERI SEYLERI YAPTIKLARIYLA ONAYLAMALI. TRABZONSPORLUYUM DEMEK NE KADAR KOLAY DEGIL MI? HALUK ULUSOY NE KAZANDIRMIS TRABZONSPOR'A SAÇIMIZI BASIMIZI YOLDURMAKTAN, BIZI SÖZDE HEMSEHRIMIZE KÜFRETTIRIP GÜNAHA SOKMAKTAN BASKA.. SIMDI SAKIN BANA SAHAMIZI KAPATTIRMADI AYAKLARI YAPMAYIN SADECE GÜLERIM.

Guests
    Ziyaretçi

ulusoy baskan hocada terim olursa ne iyi olur dimi. hem parali hemde geseli töbe töbe

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alýntý

ulusoy baskan hocada terim olursa ne iyi olur dimi. hem parali hemde geseli töbe töbe
    ARKADASIM SANIYORUM ESPIRI YAPTIN AMA HIÇ GÜLECEK HALIM YOK MALESEF. ARTIK CINNET GEÇIRMEK ÜZEREYIM YAZDIKLARININ AYNINI SAVUNANLAR VAR BURADA[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

evet savunanlar var bende onlara hitaben yazdim

ama benim gülücek halim var. hoca istifa etmis rahatladik artik. gelsin sampiyonlukkkkEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    66

EVET ARTIK ÖNÜMÜZE BAKMALIYIZ.

Arkamiza baktigimizda; ZIYA DOGAN, yönetim kurulu üyeleri arasindaki çekismelerden dolayi, TRABZON YÖNETIMINI kongre öncesi daha fazla kaosa sokmak istemedi ama soktu, kendi bildigini yapmak istedi hep serbest ve ben ne dersem o mantigi ile hareket etti, futbolcularin ve yöneticilerin bazilarina göz dagi vermek istedi.Bakti ki olmuyor, dedikleri harfiyen yerine getirilemiyor getirilmiyor, KONYA'YA 1 GÜN ÖNCE GITMEK ISTEDI MASRAF FAZLA OLUR diye istenmedi, darildi v.s. Hep isteklerinin yerine getirilmesini istedi.Bazen hersey istediginiz gibi olmaz ZIYA.O da baktiki bu gidisle kötü sonuçlar almadan önce iyibir durumdayken birakayim vede yara almayayim. TRABZONSPOR yara almis ona ne "adam gibi adam" sifatli taktigimiz hocamiz adamligini gösterdi. DAHA ÖNCELERI ZIYA DOGAN DENGESIZDI açiklamasini yapan KONYA baskanini hakli çikartti.

Bizi kimse yikamadi yikamaz dimdik ayaktayiz. Biz neler gördük neler , TRABZONSPOR kimsenin egolarini tatmin edecegi bir kurum degildir. Olamaz .fficeffice" />

Kim gelirse gelsin, yanliz takimdaki topçular, basta generaller bizim yerlinin yerlileri kafalarini önlerine koyacaklar ve düsünecekler,bu takimi nasil bu hale getirdilerse ,yine ayni sekilde kafaya oynayan bir ekip haline getirmek onlarin görevi oldugunu unutmayacaklar . Yoksa kendileride vitrinden düsmüs bir kristalin durumuna düserler, TRABZONSPOR hiçbir zaman yerlerde sürünecek bir takim olmadigini beyinlerinin bir taraflarina yazmalari gerekir, küçük isler için takim içindeki organizasyonlari bozmaya kimsenin hakki yoktur. Adam olarak ve takim kaptanlari olarak çikip yönetime sayet dedikodularda adi geçen Ibrahim EGE ile bu takimda birkikte oynamak istemiyoruz veya biz biriz hepimiz TRABZONSPORLUYUZ diyebilmeliler. GÖKDENIZ-YATTARA arasinda sözü edilen ( ben maçlarda sezdim ) pas atilmama olayi giderilmeli. Kime faydasi var bu olaylarin hep zarari takima , sonunda takim kötü giderse kendileride bu olaydan yara alirlar.

Yöneticilere sirin gözükmek degil sahada top oynamak ve taraftarin kalbine girmek önemlidir .Ne oldu hoca size firça atti diye yemeyemi kalktiniz( dedikodular öyle diyor ) .Sayet öyleyse alin yediniz hayirli olsun midenizde kalmasin.Simdi kusmak zamani kusun. TRABZONSPOR'U yönetmeye talip olacak kisilerde sizleri tanisin .

Aklinizi basiniza alin ve TRABZONSPOR'UN basarisi için sahada ter dökün alin terinizin parasini almiyorum diyen varsa alnini karislarim.

Saygilarimla

Guests
    Ziyaretçi

ÖZÇILINGIR abimin dediklerine aynen katiliyorum...

ayrica,bahsi geçen isimler hakkindaki düsüncelerimi belirtmeden edemiycem:

Faruk Özak: 1996'da ki aci hezimetimizden sonra,istanbul medyasinin baskisina boyun egerek, antalyada ki tatil köyüne gidipma.yilmaz'a kulübün anahtarini elleriyle teslim etmistir...bir kaç aylik iyi yönetiminin mükafatini;trabzon'da 300-400 daire satarak ve sehrimizi TBMM'nde temsil etmekle mükafatlandilrarak almistir.ondan artik trabzonsporumuza fayda beklemek hayalcilik olur...

senol günes: milli takimimizi gururlandirdigi günlerde medyanin saldirilarina karsi sahiplendigimiz hocamiz, aslina bakarsanizburalarda hiç sevilmez...bunun sebebi ise; trabzonspor'da top oynadigi yillarda deplasman organizasyonlarinda futbolculara dagitilan yemek fisleriniarkadaslarindan toplayip,kamp çikislarinda parayi otel resepsiyonundan tahsil etmeye çalismasi... ve bizi biraktigi nin ilk haftasinda alisen'in villasi'nda pazarlik yaparken medyaya yakalanmasiolarak anlatilir...

haluk ulusoy: yahu buisme birsey demeye gerek varmi..? adam yillarca trabzonlu'ya yapmadigini birakmamis... futbolda ki saltanitinin son günlerinde isesebatspor'u super lige çikararak"bakin benim zamanimda super ligde su kadar karadeniz takimi vardi... falan filan ..." hesabi yaparak trabzonsporlu'yu kandirmaya çalisan bi adam..! (aslengalatasarayli)

türkiye'nin en düzgün kulüp baskanina,

en düzgün hocasina,

en kaliteli kadrosuna sahipken.

bizi bu hallere düsüren bizans medyasina bir kez daha "bravo size kahpeler..!" diyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)