Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevdim Seni Bir Kere Baþkasýný Sevemem... - Destek Zamaný

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Sevdim Seni Bir Kere Baþkasýný Sevemem... - Destek Zamaný

Son 4 haftadýr takým deðil 3 puan almayý bir gol bile atamýyor... takýmda bir sistem yok .. yöneticiler pasif baþkan ne dediðini bilmiyor.. taraftar bir yandan bu sorunlarý yaþarken eskiþehir maçýna kadar kale arkalarýnýn 10 ytl olmasýndan yakýnýyor... pfdk.dan anlamsýz yere ceza üstüne ceza geliyor.. hakemler özellikle de yan hakemler maçlarýmýzý katlediyor.. bir oyuncumuz kültürümüze yakýþmayacak hareketler yapýyor.. kaptan taraftarlarla atýþýyor... kime sorarsanýz takýmdan hiç bir þekilde memnun deðil.. ziya hoca tartýþýlýyor ama o trabzonspor camiasýnýn yüzde 90nýnýn istemediði bir oyuncu için ondan vazgeçmem diyor.. kulüp iyi yönetilmiyor hatta profesyoneller iþlerinden çýkarýlýyor ama aylardan beri yerlerine yenileri alýnmýyor.. bizimle bir milyon dolarlýk anlaþma yapmasýna raðmen 3 ezik takýma milyon dolarlar yaðdýran bir sponsorla anlaþma yapýyoruz yeniden ama bu anlaþmanýn tutarý geçen yýllarý aratmýyor ve yöneticilerimiz yine suskun...

bütün bunlara raðmen ben bu takýmý her yerde her zaman her koþulda desteklerim ...
    ama en acýmasýz eleþtiriyi de yaparým.. niye? siz sevdiðinize bazen aðzýnýza geleni söylemez misiniz? neden? çok sevdiðiniz içindir.. onun her zaman iyi olmasýný istediðiniz içindir.. çünkü ondan kopamadýðýnýz içindir...

biz de taraftarlar olarak yapýcý bir þekilde aðzýmýza geleni söyleriz.. ama konu baþlýðýnda olduðu gibi yine " sevdim seni bir kere baþkasýný sevemem deli diyorlar bana desinler deðiþemem" derim...

bu takýma sahip çýkmak yerine sivasada yenilsin fb.yede yenilsin ziya hoca gitsin yönetim gitsin demek çok acý bir þeydir..

bu takým iyi bir takým bu takýma sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor..

bir aþk sevmeden yaþar mý?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

fazla söze gerek yok söylenecekleri hepsini sölemiþsin bu günlerde bu yazýlara vede bu þekýlde dusunen arkadaþlara çok ýhtýyacýmýz var bakalým bu konuya ne kadar ýlgý gosterýlecek

evet trabzonsporuum sevdi seni bir kere baþkasýný sevemem deli diyorlar bana desýnler deðiþemem hemde hiçbir þeye
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

sevgili Nytre; kesinlikle sana katýlýyorum... Murat'ýn da dediði gibi senin gibi yaklaþan arkadaþlara ihtiyacýmýz var ve biliyorum ki sayýmýz az deðil... ne olursa olsun, takýmýn arkasýndayýz...

yazý için ellerine saðlýk...

hep destek, tam destek...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

her ne kadar yönetimin þu ana kadar ki icraatlarýndan memnun olmasam da þu anda bir yönetim yada hoca deðiþikliði çözüm deðil. bizim bu aceleci tavrýmýz hem oyuncu hem yönetim üzerinde büyük baský oluþturup daha büyük yanlýþlar yapýlmasýna sebep oluyor.
    yönetimler kongre ile gelmeli kongre ile gitmeli
    eee ne yapalým tecrübe kazanana kadar kulübü batýrmalarýný mý seyredelim diyeceksiniz.
    bu süreçte yönetimi yönlendirecek, hatalarýný gösterecek, onlarla diyalog kuracak, derdimizi anlatacaðýmýz, onlarý anlayacak, isteklerimizi ileteceðimiz bir yapý kurulmalý.

-iyi bir kadromuz var. eksiklerimiz de var. takviye ve sabýrla daha iyi oluruz.
    -kurumsal istikrar Trabzonsporun tek ilacýdýr. hami-ünal-iskender gibi isimlerin kulübün kurumsal yapýsýna kazandýrýlarak yeni bir yapý kurulabilir.

istanbul medyasýna Trabzonsporlularý ekrana çýkarmadýklarý için kýzýyorduk, þimdi teþekkürlerimi iletiyorum. diðer takýmlarda baþkanýn kovduðu yöneticiler ekrana çýkýnca kulübe toz kondurmuyor bizimkiler karýþtýralýmda nasýl olursa olsun. bu fosillerden kurtulmamýz gerek.
    :::TS:::

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

dediklerinin hepsinde haklýsýn baþka söze gerek yok

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

bu sevda bitmez
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

altancakular
    Ziyaretçi

sevdik doðru ama þunu da sorgulamamýz gerekmez mi
    sevdiðimiz þey gerçekte bu yaþadýðýmýz þey mi
    20 yýl öncede bu þeyi mi sevmiþtik
    30yýl önce
    40 yýl
    bence her kuþaðýn sevgisini baþka baþka terif etmek gerek

bence zaman geçtikçe sevgimizin boyutu da deðiþiyor
    ilk sevenler þampiyon olduðundan istanbula kafa tuttuðundan sevmiþti
    ama sanýrým þimdi sevenler karþýlýksýz bir aþk hastalýðýna tutulduðu için seviyorlar

yani bizimkisi

ne kavuþurum
    ne de vazgeçerim

artýk aþkýmýz bu durumdadýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimsenin kara kaþýna karaggözüne hevesli deðiliz.....

BORDOMAVÝNÝN SEVDALISIYIZ....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Thumbs up

evet nytre güzel açýklamýþsýn katýlýyorum tüm sözlerine . baþka söze gerek yokdur heralde ...

Nereden
    Hakkari

Sevgili Nytre; bu konuyu açtýðýn için sana son derece minnettarým. Böyle bir baþlýk altýnda bende konu açmayý düþünmüþtüm. Gerçekten böyle bir konu baþlýðýna ihtiyacýmýz olduðunu düþünüyoruz...

Þu cümleye bir bakar mýsýnýz? Taraftarlýk bu mu acaba?

Alýntý tsmaniac Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en büyük taraftar artýk utancýndan TS atkýsý giyip dýþarýda bile dolaþamýyor
    Yýllarca hiç bir maddi beklentimiz olmayan bu uðurda tek istediðimiz þampiyonluk görmekti; onu göremedik ama sevgimiz hala sonsuzdur... Bazýlarý gibi bizim aþkýmýz sözde deðil özde yaþanmaktadýr. Maçlarda gýrtlaklarýný yýrtan marþlarý söyleyen bazý Taraftar!!! çoðullarý; söylediklerinin farkýna varmadan sadece ses için baðýrmakta... Söylenenleri bir kere olsa sindirebilse belki böyle talihsiz bir cümleyi sarfetmeye gücü yetmeyecekti...

Taraftarlýk, eðer bu kadar basit ve ince ise BEN TARAFTAR DEÐÝLÝM... Sevgiyi bu kadar basite indirgemek hele bu takým için asla söz konusu olamaz.

Bir kaç haftadýr takým sallantýda; bu aþikar ancak takým üzerinden kulis yapmaya çalýþan ve yönetim kadrosundan bazýlarýnýn maþa!! olarak kullanýlmasý tarihe yeni lekeler eklemeye yetecektir..

Bu takýmý sevecekseniz sonuna kadar... Sadece galibiyetlerde yanýmýzda olmayýn; maðlubiyetlerde de sizi kucaklýyoruz....

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ya onun yazýlarýnýn tamamý zaten negatif. normal bi yazýsýný görmedim ben yazdýðý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon

evet yönetimi, futbolcularý, teknik kadroyu sevmeyebiliriz ama sonuçta trabzonspor bizim takýmýmýz ve ona sonuna kadar sahip çýkmalýyýz

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    39

þampiyonlukmu gördüm ki þampiyon olamýyonuz diye kýzýyým. bizim yaþ grubumuzun kýzdýðý tek þey futbolcunu sahaya yüreðini koymamasý. son maç il devre bunu gördüm. ilk yarý gollerimiz verilmemesine karþý olsun atarýz dedim ama futbolu yüreðini sahaya koymazsa gene yenemiyecez derse kazanamaz.
    yoksa takým futbolcu kalitesi olarak cok iyi ama takým takým olamýyo. baþkanýmýzýn dediði gibi biz takým olduðumuz zaman kimse trabzonun önünde duramýyacak. sadece o gün deðil ozamana kadar geçen süre ne kadar olursa olsun herzaman arkandayým arkandayýz. hermaçýna gelirim destek veririm. yýllýarým uðrunda türbinde geçiyo iþte. ne yapalým....
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

O benim kalbimin bi kösesinde ve herzamanda orda kalacaktir tek sevdigim tek yagdigarim odur sinirlenirim söverim elestiririm ama onsuz hayat ölümden daha aci birseydir...
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

bence takým 1-2 maç daha kaybetsinde bari bu rezilliðe dur diyebilecek bir baþkan, bir teknik direktör sahibi olalým diyen taraftarada kýzmamak gerekiyor...

neden mi?

þu anki futboldan anlamayan ve amaclarý 24 senelik hasreti gidermek deðilde baþka þeyler olan yönetimin bu kulübün baþýnda bulunmasýný devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayýr der...

bu takým bir iki galibiyet alýrsa birkaç kiþi paçasýný kurtarýr. pekiii bir üst satýrda yazdýklarým deðiþirmi... tabiki hayýr...

yani balýk hafýzalýyýz, takým en berbat döneminde olsun, perþembenin geliþi çarþambadan belli olsun, galip geldiðimiz hafta herþeyi unutuyoruz.
    bizim gibi davranan tehlikeyi önceden sezmeyen veya sezipte durum iyi bu hafta diye ört bas edelim içimizde tutalým diyen bir camiaya düzelmek tehlikenin farkýna varmak için çok sert bir tokat atýlmasý gerekiyor...

bakýn bir örnek vereyim. geçen seneki trabzonspor gaziantepspor maçý 1-0 lehimize sonuçlandý.. halilhodziç vardý baþýmýzda... galip gelmemize raðmen ben ilk defa büyük bir utanç içinde tamamladým o maçý. 1-0 öne geçtik -diye defansa geçtik 20-25 tane pozisyon buldular abartmýyorum.

aðlamaklý ayrýldým o maçtan. eðer bu kulüpte tehlikeyi önceden sezen insanlar olsa idi biz fener maçýnda 10 kiþi defans yapýp kendimizi rezil etmez yattarayla baþlar büyük ihtimallede kazanýrdýk.
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sana katýlýyoruým kardeþ

Nereden
    Hakkari

Alýntý ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

þu anki futboldan anlamayan ve amaclarý 24 senelik hasreti gidermek deðilde baþka þeyler olan yönetimin bu kulübün baþýnda bulunmasýný devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayýr der...

bu takým bir iki galibiyet alýrsa birkaç kiþi paçasýný kurtarýr. pekiii bir üst satýrda yazdýklarým deðiþirmi... tabiki hayýr...
    Kaybediliþin bitip yenilginin baþlayacaðý nokta burasý olsa gerek; þu ana kadar yönetip yenilmedi sadece kaybediyor; eðer 1 2 galibiyetten sonra bu takýma iyelik dürtüsü ile sahipleneceklerse; bu takým daha çok vahamete sürüklenecektir. Taraftar olarak elinden gelenin en iyisini yapan, sözünde duran!!! gerektiðinde tepkisini koyan; ancak hiçbir zaman içinde ki sevgiyi soldurmayan bir çoðunluk olabilmeliyiz...

Yönetim'in erk mücadelesi bu safhadan sonra baþlýyor olsa gerek. Taraftarý ödül-ceza sistemine göre yargýlayabilecek maþalarý sýzdýrma ve suni gündem ile aciziyet safhalarýný taraftaradan gizlemek, bazýlarýnýn kellesini giyotine baðlayacaktýr.. Taraftar hiçbir zaman unutmaz ve unutmayacakda...

Geçmiþte taraftarýn, yönetimin, teknik adamlarýn, oyuncularýn yaptýðý bir çok hata tolere edilmiþtir fakat unutulmamýþtýr. Kendimiz olarak taraftarlýk düstrumuz ile zaman geldi kendimizi en acýmasýz bir þekilde eleþtirmesini bildik.; ancak kimseyi salak!!! yerine koymadýk...Bazýlarýnýn da bu taraftarý ayný kefeye koymasýna izin vermeyiz.

Baþarýsýzlýk; en doðal ruhaniyettir, durumsallýktýr. Herzaman baþarý saðlanamaz ki zaafiyetsiz bir insan;"mükemmel" olunamaz. Daimi olarak iyiyi beklemek poliyanacýlýktan ileri götürmez... Önemli olan hatanýn kökünü yoketmektir...Bir daha çýban baþý olarak çýkmasýný engellemektir....

gerekirse engizisyon, gerekirse giyotin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her sabah BORDO MAVÝ atkýmý yeniden yeniden boynuma sararken hiç aklýma gelmiyor benim takýmýmýn 13. sýrada olduðu.4 haftadýr gol atamadýðý.Yeniden yeniden boynuma sararken bu atkýyý tüylerim ürperiyor hala ...sonsuza kadar sürecek olan tek sevdamsýn BORDO MAVÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haa unutmadan..
    BORDO MAVÝ bir sevdadýr ....ve sevdasý büyük olmayanýn eylemide büyük olmaz...Hep sen tek sen sonsuza kadar sen
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

hüseyin toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

boynumda TRABZONSPOR kolyesi ile dolaþýyorum bana hala takýyormusun o kolyeyi diyorlar bende
    ölene kadar boynumda takýlý kalacak diyorum
    çünkü bu sevda bende ölünce biter
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Biz Trabzonspor u sevinmek için mi sevdik ?
    Cevabý hayýr olanlar...
    O zaman sevmeye devam.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

öyle tuaf bir sevgi ki,istemsiz! istesende vazgeçemezsin.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bu takýmdan baþka hayat kaynaðýmýz yok! beyinlerimize iyice sokalým bunu! bu takýma yaþam vermek bizim yaþamamýz için en azýndan þart! kÖSTEK OLAN YETER MÝKTARDA VAR ZATEN! DESTEKKK!
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Geçen sene fener maçýna hani þu 2-3biten maça gittik bize harbidende deli dediler.O kadar yol maç için gelinirmi diye.Güzel bi tezahýurat.
    Özkan SÜMER

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

aga niye sivasa gideyruk sandunuz
    bu sevdamýzýn peþine
    cebimizde 5 kuruþ olmasa bile
    sonuna kadar trabzon spor
    medicina humaniem veterineria humatitem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)